Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R2+R13 » PUSHING sosik,adrian123 + Zasiadanie sosik, Kiba » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony sosik,adrian123 + Zasiadanie sosik, Kiba
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Killing_Joke
EX OP : R2 , R6 , R9 , R15


Data rejestracji: 26-08-2006
Postów: 4.988
Klan: Monastyr
Skąd: Piernikowy Gród

sosik,adrian123 + Zasiadanie sosik, Kiba Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony



adrian123 tydzien
sosik 9 dni
kiba 2

__________________
EX OP : R2 , R6 , R9 , R15
24-06-2007 13:41 Killing_Joke jest offline Strona domowa Killing_Joke Szukaj postów użytkownika: Killing_Joke Dodaj Killing_Joke do Listy kontaktów AIM Screen Name of Killing_Joke: . YIM Account Name of Killing_Joke: . Zobacz profil MSN Killing_Joke
drugimeroving
Member


Data rejestracji: 04-06-2007
Postów: 30

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

o co chodzi?? Kupiłm sztyley klanu za tyle... i co z tego??
Napisz o co ci chodzi!

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez drugimeroving: 24-06-2007 13:55.

24-06-2007 13:52 drugimeroving jest offline Szukaj postów użytkownika: drugimeroving Dodaj drugimeroving do Listy kontaktów
sosik
Lord


images/avatars/avatar-7664.jpg

Data rejestracji: 05-10-2006
Postów: 284
Klan: EQUILIBRIUM
Kraina: Moria IV; Moria V
Skąd: Jarosław (obecnie Kraków)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

witam

mozna dokladnie wiedziec o co chodzi ?

tez sie zdziwilem ze za sztylet dal ktos kp, zwazywszy ze dzien wczesniej wystawialem go z cena min 100 i do mnie wrocil wiec dalem teraz cm 50 ale nie znam tego uzytkownika - drugimeroving (adrian123)
jak widac tez na zalaczonym obrazku nasze IP sa rozne wiec jesli uwazasz ze cena byla za duza a ktos tyle dal to czemu ja mam za to ponosic konsekwencje ?


i o co chodzi z tym zasiadaniem ?
z kiba gramy od pn-pt (8-16) na jednym IP (firma ELTE Krakow IP: 83.14.0.186)
ale to na r1 zostalo zgloszone - na r3 tez to zglosilismy - tutaj ponoc nie trzeba takich rzeczy zglaszac .


prosze o wyjasnienie

pozdrawiam
sosik

__________________
pozdrawiam
sosik

r13 id 34292
r15 id 6

Ten post był edytowany 5 raz(y), ostatnio edytowany przez sosik: 24-06-2007 20:23.

24-06-2007 18:52 sosik jest offline Szukaj postów użytkownika: sosik Dodaj sosik do Listy kontaktów
drugimeroving
Member


Data rejestracji: 04-06-2007
Postów: 30

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja dałem za niego aż tyle. Wiem przepłaciłem... nie znam sie zabardzo na tym i co z tego? To moje sprawa ile za to daje. Potrzebowałem tego i uznałem ze moge dac tyle.
Proszę o odbanowanie naszych kont

pozdro
24-06-2007 21:36 drugimeroving jest offline Szukaj postów użytkownika: drugimeroving Dodaj drugimeroving do Listy kontaktów
Killing_Joke
EX OP : R2 , R6 , R9 , R15


Data rejestracji: 26-08-2006
Postów: 4.988
Klan: Monastyr
Skąd: Piernikowy Gród

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Killing_Joke
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

czy na handlu sie nie znasz kwestia dyskusyjna , przejrzalem sobier twoje transakcje handlowe i raczej nie przeplacales i nagle ni z gruszki ni pietruszki wysypujesz wszystkie kamyki na palke klanu?

rozumiem gdybys jeszcze zostawil sobie drobne i walnal sama przemianę sam sztylet klanu chodzi w granicach 50kk

__________________
EX OP : R2 , R6 , R9 , R15
24-06-2007 21:55 Killing_Joke jest offline Strona domowa Killing_Joke Szukaj postów użytkownika: Killing_Joke Dodaj Killing_Joke do Listy kontaktów AIM Screen Name of Killing_Joke: . YIM Account Name of Killing_Joke: . Zobacz profil MSN Killing_Joke
Sagit
Forum Ace


images/avatars/avatar-1011.gif

Data rejestracji: 15-09-2006
Postów: 78
Klan: E_quilibrium
Kraina: Moria II
Skąd: Police

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dziwne... kazdy placi tyle ile uwaza za stosowne dac za dany przedmiot... ban powinien byc za konkretna sprawe, zjawisko, a nie za cos blizej nieokreslonego... moze dajcie jak w miesnym za komuny cennik co i za ile, wtedy wszystko bedzie oki... a w ten sposob to kazdego mozna machnac na bana... ni z gruchy ni z pietruchy... ot takie widzi mi sie... kicha jak malo co... Shocked

__________________
KRAINY:
KONTAKT W GRZE - Sagittarius
Moria - Sagittarius WRÓCIŁEM !!! rotfl

Moria II - Angelique... umarła...
25-06-2007 00:03 Sagit jest offline Szukaj postów użytkownika: Sagit Dodaj Sagit do Listy kontaktów
drugimeroving
Member


Data rejestracji: 04-06-2007
Postów: 30

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sagit napisał(a)
dziwne... kazdy placi tyle ile uwaza za stosowne dac za dany przedmiot... ban powinien byc za konkretna sprawe, zjawisko, a nie za cos blizej nieokreslonego... moze dajcie jak w miesnym za komuny cennik co i za ile, wtedy wszystko bedzie oki... a w ten sposob to kazdego mozna machnac na bana... ni z gruchy ni z pietruchy... ot takie widzi mi sie... kicha jak malo co... Shocked



w końcu ktoś rozumie!

Killing_Joke, potrzebowałem tego sztylet BARDZO, a rodzice mi mówili ze nie będie nas cały dzień, więc wolełem przepłacic, ale żeby mnie już nikt nie przebił!
Dlatego teraz wytawiłem na aukcję pałkę asmobółja, żeby mieć kamienie na ulepszenie sztyletu klanu. Proszę o odbanowanie mnie.

Pozdro
25-06-2007 08:38 drugimeroving jest offline Szukaj postów użytkownika: drugimeroving Dodaj drugimeroving do Listy kontaktów
drugimeroving
Member


Data rejestracji: 04-06-2007
Postów: 30

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sagit napisał(a)
dziwne... kazdy placi tyle ile uwaza za stosowne dac za dany przedmiot... ban powinien byc za konkretna sprawe, zjawisko, a nie za cos blizej nieokreslonego... moze dajcie jak w miesnym za komuny cennik co i za ile, wtedy wszystko bedzie oki... a w ten sposob to kazdego mozna machnac na bana... ni z gruchy ni z pietruchy... ot takie widzi mi sie... kicha jak malo co... Shocked



w końcu ktoś rozumie!

Killing_Joke, potrzebowałem tego sztylet BARDZO, a rodzice mi mówili ze nie będie nas cały dzień, więc wolełem przepłacic, ale żeby mnie już nikt nie przebił!
Dlatego teraz wytawiłem na aukcję pałkę asmobółja, żeby mieć kamienie na ulepszenie sztyletu klanu. Proszę o odbanowanie mnie. I jeszcze jedno, pytałem sie kumple który ma ponad 100 pkt na Mroii, (mieszka obok mnie) i powiedział że tyle powinienem wystawieć, za ten sztylet

Pozdro

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez drugimeroving: 25-06-2007 08:51.

25-06-2007 08:40 drugimeroving jest offline Szukaj postów użytkownika: drugimeroving Dodaj drugimeroving do Listy kontaktów
Killing_Joke
EX OP : R2 , R6 , R9 , R15


Data rejestracji: 26-08-2006
Postów: 4.988
Klan: Monastyr
Skąd: Piernikowy Gród

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Killing_Joke
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nadto kamyk przemiany nadal bylby wystarczajaca cena skoro zeszlogo dnia nie szedl za 2 kz a ty rzuciles wszystkie kamyki ...

__________________
EX OP : R2 , R6 , R9 , R15
25-06-2007 11:22 Killing_Joke jest offline Strona domowa Killing_Joke Szukaj postów użytkownika: Killing_Joke Dodaj Killing_Joke do Listy kontaktów AIM Screen Name of Killing_Joke: . YIM Account Name of Killing_Joke: . Zobacz profil MSN Killing_Joke
drugimeroving
Member


Data rejestracji: 04-06-2007
Postów: 30

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wiem. Przesadziłem, wiem o tym, i troche rzałuje, ale kumpel mi doradził zebym dał tyle ile mam, więc go posłuchałem... ;-/ Ale przynajmniej wygrałem licytacje i mam ten sztylet. Potrzebowałem go BARDZO!
Odblokuj mnie,,,
pozdro
25-06-2007 11:24 drugimeroving jest offline Szukaj postów użytkownika: drugimeroving Dodaj drugimeroving do Listy kontaktów
Killing_Joke
EX OP : R2 , R6 , R9 , R15


Data rejestracji: 26-08-2006
Postów: 4.988
Klan: Monastyr
Skąd: Piernikowy Gród

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Killing_Joke
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tylko ze tak potrzebowales go bardzo o a tak naprawde udziabales siebie i sprzedajacego bo zrzucenie wszystkich kamykow przewaznie jest jakism nieudolnym pushem , no ale dobra nie mam czasu na tego typu sprawy do jutra niech ci bedzie tam

__________________
EX OP : R2 , R6 , R9 , R15
25-06-2007 11:41 Killing_Joke jest offline Strona domowa Killing_Joke Szukaj postów użytkownika: Killing_Joke Dodaj Killing_Joke do Listy kontaktów AIM Screen Name of Killing_Joke: . YIM Account Name of Killing_Joke: . Zobacz profil MSN Killing_Joke
drugimeroving
Member


Data rejestracji: 04-06-2007
Postów: 30

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bardzo Ci dziękuję.
25-06-2007 11:58 drugimeroving jest offline Szukaj postów użytkownika: drugimeroving Dodaj drugimeroving do Listy kontaktów
sosik
Lord


images/avatars/avatar-7664.jpg

Data rejestracji: 05-10-2006
Postów: 284
Klan: EQUILIBRIUM
Kraina: Moria IV; Moria V
Skąd: Jarosław (obecnie Kraków)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja tez dziekuje

sprawa wyjasniona


prosze zamknac


pozdrawiam

sosik

__________________
pozdrawiam
sosik

r13 id 34292
r15 id 6
25-06-2007 19:53 sosik jest offline Szukaj postów użytkownika: sosik Dodaj sosik do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R2+R13 » PUSHING sosik,adrian123 + Zasiadanie sosik, Kiba

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH