Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R3+R6 » KRADZIEŻ / NIESPŁACONA POŻYCZKA do zamkniecia oddał :) » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony do zamkniecia oddał :) 6 Ankieta - średnia ocena: 7,006 Ankieta - średnia ocena: 7,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
godlydream
Full Member


Data rejestracji: 12-04-2007
Postów: 60

do zamkniecia oddał :) Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

czekałem , Dim obiecał , że odda 3 dni temu wmieszany jest w to te lord_puchatek . Dim powiedział że jemu pożyczył tą gietka kurtke i on miał oddać ale ile ja mam jeszcze czekac ? ? prosze cos z tym zrobic c47 bo ja już nie mam sił ich prosić a oni i tak maja to gdzies . dziekuje



ps temat chcialem ten wczesniejszy edytowa ale niestety zamkniety jest pozdrawiam

__________________
jakby wygrał napisz Smile
nick w grze r3 "kacperek"

kontakt ze mna Smile

email : godlydream@interia.pl
gg: 2275239
nick w grze kacperek

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez godlydream: 05-07-2007 17:59.

29-06-2007 08:13 godlydream jest offline Szukaj postów użytkownika: godlydream Dodaj godlydream do Listy kontaktów
DiM
Full Member


images/avatars/avatar-2880.gif

Data rejestracji: 18-03-2007
Postów: 59
Klan: Date
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II
Skąd: Lublin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ekhem prosze troszki precyzowac ze chodzi o nick a nie osobe bo juz pare wiadomosci otrzymalem a to nie jest moje konto Tongue

__________________

29-06-2007 08:55 DiM jest offline Szukaj postów użytkownika: DiM Dodaj DiM do Listy kontaktów
godlydream
Full Member


Data rejestracji: 12-04-2007
Postów: 60

Autor tematu Temat rozpoczęty przez godlydream
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

przpraszam , chodzi o nick w grze Dim ;] i o nick w grze lord_puchatek

__________________
jakby wygrał napisz Smile
nick w grze r3 "kacperek"

kontakt ze mna Smile

email : godlydream@interia.pl
gg: 2275239
nick w grze kacperek
29-06-2007 09:42 godlydream jest offline Szukaj postów użytkownika: godlydream Dodaj godlydream do Listy kontaktów
Colodii
Forum Ace


Data rejestracji: 26-03-2007
Postów: 92

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ową koszulke ma Lord_Puchatek więc prosze gadać z nim bo to on niechce zwrócić

__________________
http://r2.bloodwars.pl/r.php?r=665
29-06-2007 10:15 Colodii jest offline Szukaj postów użytkownika: Colodii Dodaj Colodii do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
godlydream napisał(a)
dziekuje c47 dogadalismy sie z Dim na gg i oddaje mi gietka tylko bo smysłow nie ma duzej wartosci juz i tak obiecał ze odda dzisiaj gdyz ma ja jego kolega gdy tylko odda zedytuje post a temacie napisze do zamkniecia jeszcze raz dziekuje


dlatego zamknąłem

jeżeli w ciągu 24h kurtka nie wróci to odpowiednie osoby poniosą karę

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
29-06-2007 15:12 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
godlydream
Full Member


Data rejestracji: 12-04-2007
Postów: 60

Autor tematu Temat rozpoczęty przez godlydream
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dziekuje c47 , w poprzednim posie zaszlo nie porozumienie , chodzilo mi ze gdy odda to zamiast w temacie dim napisałbym do zamkniecia lecz nie oddał dlatego nie zeedytowalem pozsta Smile pozdrawiam i jeszcze raz dziekuje

__________________
jakby wygrał napisz Smile
nick w grze r3 "kacperek"

kontakt ze mna Smile

email : godlydream@interia.pl
gg: 2275239
nick w grze kacperek
29-06-2007 15:19 godlydream jest offline Szukaj postów użytkownika: godlydream Dodaj godlydream do Listy kontaktów
Colodii
Forum Ace


Data rejestracji: 26-03-2007
Postów: 92

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
godlydream napisał(a)
dziekuje c47 , w poprzednim posie zaszlo nie porozumienie , chodzilo mi ze gdy odda to zamiast w temacie dim napisałbym do zamkniecia lecz nie oddał dlatego nie zeedytowalem pozsta Smile pozdrawiam i jeszcze raz dziekuje


Lord_Puchatek posiada koszulke dlatego c47 prosze o zabranie mu jej i zwrócenie kacperkowi chytry

__________________
http://r2.bloodwars.pl/r.php?r=665
29-06-2007 17:34 Colodii jest offline Szukaj postów użytkownika: Colodii Dodaj Colodii do Listy kontaktów
godlydream
Full Member


Data rejestracji: 12-04-2007
Postów: 60

Autor tematu Temat rozpoczęty przez godlydream
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie wpłyneły ani pr ani kurtka na moje konto , do tego Dim w poscie wyzej próbuje wytlumaczyc ze to nie jego wina , ale to jemu pożyczyłem te itemy a nie lord_puchatek a on to ma w d.... za przeproseszniem ;] mam nadzieje ze nie bedziesz musiał ich karac wolałbym rzeczy , no ale cóż ;/ życie poozdrawiam

__________________
jakby wygrał napisz Smile
nick w grze r3 "kacperek"

kontakt ze mna Smile

email : godlydream@interia.pl
gg: 2275239
nick w grze kacperek
30-06-2007 12:09 godlydream jest offline Szukaj postów użytkownika: godlydream Dodaj godlydream do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Lord_Puchatek - ban stały z możliwością odblokowania za 20 dni jeżeli zechce jednak oddać przedmiot

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
30-06-2007 17:19 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

odezwał się właściciel konta, był trochę mój błąd bo niepopatrzyłem że się nie logował
teraz mnie poinformował że go nie było
odblokowuję na 24h, aby oddać to co trzeba, kara nie będzie nałożona ponownie w takim przypadku

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
04-07-2007 17:32 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R3+R6 » KRADZIEŻ / NIESPŁACONA POŻYCZKA do zamkniecia oddał :)

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH