Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R2+R13 » PUSHING + multi luciferia , storczyk » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony + multi luciferia , storczyk
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Killing_Joke
EX OP : R2 , R6 , R9 , R15


Data rejestracji: 26-08-2006
Postów: 4.988
Klan: Monastyr
Skąd: Piernikowy Gród

+ multi luciferia , storczyk Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony



logowania z jednej maszyny , przeplacenie , to samo ip w konsekwencji staly ban

__________________
EX OP : R2 , R6 , R9 , R15
05-07-2007 23:37 Killing_Joke jest offline Strona domowa Killing_Joke Szukaj postów użytkownika: Killing_Joke Dodaj Killing_Joke do Listy kontaktów AIM Screen Name of Killing_Joke: . YIM Account Name of Killing_Joke: . Zobacz profil MSN Killing_Joke
Bischop
Newbie


images/avatars/avatar-3546.gif

Data rejestracji: 20-12-2006
Postów: 7
Klan: to tu, to tam
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tak w woli wyjaśnienia:

1. drugie konto było zgłoszone administratorowi
2. co prawda to całkiem oczywiste, no ale niech stracę i odpowiem, skoro zgłaszam 2 konto to korzystam z jednego ip
3. jeśli chodzi o drugie konto to w związku z brakiem czasu posiadacza tego konta było do likwidacji, więc postanowił oddać kamienie
4.sorry stary ale nie stać mnie na taki luksus posiadania 2 kompów w domu i 2 oddzielnych łączy neta, logowania się z dwóch kompów, dlatego że są dwa konta na jednym serwerze

jeśli chodzi o bana to trudno nie będę błagać ani nawet prosić.

Dziękuję wszystkim za grę i trzymajcie się .(sorry za spam) Wink

P.S. chciałbym aby moje kamienie i wszelkie dobra doczesne zostały przekazane na rzecz fundacji Międzynarodowa Koalicja dla Ochrony Polskiej Wsi, oraz najbiedniejszym wampirkom, no i na koniec najważniejsze mam nadzieje że administracja przygarnie, osieroconego mojego potomka (ale za cholerę nie pamiętam jak się nazywa, przybiega na zapach kaszanki)i wychowa jak własne, bardzo dziękuję.

__________________
ID 29710

Ten post był edytowany 4 raz(y), ostatnio edytowany przez Bischop: 06-07-2007 00:33.

06-07-2007 00:02 Bischop jest offline Szukaj postów użytkownika: Bischop Dodaj Bischop do Listy kontaktów
ilovelhx
Viking


images/avatars/avatar-8483.jpg

Data rejestracji: 18-03-2007
Postów: 555
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Dobrzechów / Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Bischop napisał(a)
tak w woli wyjaśnienia:

1. drugie konto było zgłoszone administratorowi
2. co prawda to całkiem oczywiste, no ale niech stracę i odpowiem, skoro zgłaszam 2 konto to korzystam z jednego ip
3. jeśli chodzi o drugie konto to w związku z brakiem czasu posiadacza tego konta było do likwidacji, więc postanowił oddać kamienie
4.sorry stary ale nie stać mnie na taki luksus posiadania 2 kompów w domu i 2 oddzielnych łączy neta, logowania się z dwóch kompów, dlatego że są dwa konta na jednym serwerze

jeśli chodzi o bana to trudno nie będę błagać ani nawet prosić.

Dziękuję wszystkim za grę i trzymajcie się .(sorry za spam) Wink

P.S. chciałbym aby moje kamienie i wszelkie dobra doczesne zostały przekazane na rzecz fundacji Międzynarodowa Koalicja dla Ochrony Polskiej Wsi, oraz najbiedniejszym wampirkom, no i na koniec najważniejsze mam nadzieje że administracja przygarnie, osieroconego mojego potomka (ale za cholerę nie pamiętam jak się nazywa, przybiega na zapach kaszanki)i wychowa jak własne, bardzo dziękuję.


na morii nie ma przekazywania kamieni oraz wymian (handlu) pomiędzy graczami grającymi z tego samego komputera, więc nie wiem co chciałeś pokazać tym oburzeniem...

__________________
It's time to prove to your friends that you're worth a damn. Sometimes that means dying, sometimes it means killing a whole lot of people.
06-07-2007 13:14 ilovelhx jest offline Szukaj postów użytkownika: ilovelhx Dodaj ilovelhx do Listy kontaktów
Bischop
Newbie


images/avatars/avatar-3546.gif

Data rejestracji: 20-12-2006
Postów: 7
Klan: to tu, to tam
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie jestem oburzony to tylko gra, stało sie tak jak sie stało i kropka, nikogo nie przeklinam nie błagam ani nie grożę więc nie wiem gdzie w mojej wypowiedzi było oburzenie no ale nie ważne sajonara.

__________________
ID 29710
06-07-2007 14:20 Bischop jest offline Szukaj postów użytkownika: Bischop Dodaj Bischop do Listy kontaktów
aabinki
Member


Data rejestracji: 23-09-2006
Postów: 25
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dac mu bana na 30 dni za odwage bo sie sam przyznał

__________________
R2-Aabinki
06-07-2007 16:04 aabinki jest offline Szukaj postów użytkownika: aabinki Dodaj aabinki do Listy kontaktów
Dymek
Full Member


Data rejestracji: 14-02-2007
Postów: 56
Klan: Hacker DeadMaster
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ban stały dla niego! to oczywiste przekroczenie regulaminu Big Grin

__________________
Klan HackerDeadMaster zaprasza od 28 pkt Smile Serwer R2 nick Damian123
06-07-2007 20:23 Dymek jest offline Szukaj postów użytkownika: Dymek Dodaj Dymek do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R2+R13 » PUSHING + multi luciferia , storczyk

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH