Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Nekropolia II (R3) » OBLĘŻENIE XVQ Vs Immortals » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony XVQ Vs Immortals
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Akrome
Forum Legend


images/avatars/avatar-20157.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 1.943
Klan: Immortal
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia IX
Skąd: Gdańsk/Oslo/Singapur

XVQ Vs Immortals Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony



zacytuje sobie

"no co bede duzo pisal sami wiecie " Wink

__________________
Knowledge is power, guard it well

top1 : r1,r2,r3,r14

Neurobiopsycholog, pm, ekspert od spraw marketingu, inwestor.
Akrome@gmail.com kontakt fb/Kromistrz
06-07-2007 05:48 Akrome jest offline Szukaj postów użytkownika: Akrome Dodaj Akrome do Listy kontaktów
tarrent
Triple Ace


Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 156
Klan: Immortals
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Olbrzymia przewaga Immo, dwie osoby z XVQ w ogole nie dolaczyly, chyba tylko jedna osoba na oblegu bez maxa hp, 3 rundy i kawalek czwartej.

Kata, czyzbys mial racje mowiac 'koniec jest blizszy niz sie ktokolwiek spodziewa' ? Wink Mnie osobiscie najbardziej podoba sie ten oto moment:

Dercos atakuje bronią Ak-47, Serberys zostaje zraniony za 24 PKT ŻYCIA.
Serberys kończy swoje nie-życie na polu walki.

__________________
r3- Dercos
ID- 250
06-07-2007 06:00 tarrent jest offline Strona domowa tarrent Szukaj postów użytkownika: tarrent Dodaj tarrent do Listy kontaktów
Arius
Debeściak BW


images/avatars/avatar-7294.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 4.593
Kraina: Moria III
Skąd: Wa-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Żeby rozjaśnić sytuację:
XVQ mieli wszyscy kompletnie krwi (gratulacje z tego powodu, naprawdę niezła organizacja) i mieli sprzęt bojowy (przynajmniej bronie).
U nas jedna osoba poszła w wyprawkowych gratach (ah ten rapier kontuzji Smile )
a jedna (tutaj nieskromnie o sobie wspomnę) nie miała nawet połowy żyćka.


Zastanawiamy się co Wir zrobi z tą dwójką: Kyuzo i Jigsaw. Tylko słowne ostrzeżenia, czy wilczy bilet jak Brakney Smile

Oczywiście jak mawiają jedna jaskółka wiosny nie czyni. Nie wątpię, że XVQ teraz się bardziej zmobilizuje. Wynik kolejnego starcia pewnie mam nadzieję będzie emocjonujący Smile

__________________
Pierwszy licencjonowany pielgrzym i zabójca króla wilków na R1 i R3.
Nick R3 Allise BYŁY TOP_1
06-07-2007 06:03 Arius jest offline Szukaj postów użytkownika: Arius Dodaj Arius do Listy kontaktów
katast..
Viking


Data rejestracji: 26-01-2007
Postów: 508
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bardzo sie ciesze i gratuluje immo Wink


Arius Wink Ty naprawde pechowy jestes z tymi oblegami .
Myslalem ze ja mam tylko pecha ale widze ze mnie bijesz na glowe.
06-07-2007 07:35 katast.. jest offline Szukaj postów użytkownika: katast.. Dodaj katast.. do Listy kontaktów
Arius
Debeściak BW


images/avatars/avatar-7294.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 4.593
Kraina: Moria III
Skąd: Wa-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
katast.. napisał(a)
Arius Wink Ty naprawde pechowy jestes z tymi oblegami .
Myslalem ze ja mam tylko pecha ale widze ze mnie bijesz na glowe.


Na chyba 6 oblężeń z bronią mającą 30% szans na krytyka wypadł mi cały jeden raz (ale od razu zgonik Smile ). Muszę jakoś zmienić swoje graty (adrenalina na oblężeniach marnie się spisuje Smile

__________________
Pierwszy licencjonowany pielgrzym i zabójca króla wilków na R1 i R3.
Nick R3 Allise BYŁY TOP_1
06-07-2007 07:45 Arius jest offline Szukaj postów użytkownika: Arius Dodaj Arius do Listy kontaktów
169
Junior Member


Data rejestracji: 24-06-2007
Postów: 18
Rasa w grze: Ssak
Skąd: Lublin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wypadek przy pracy. biada tym co nie dołączyli 8)
06-07-2007 08:25 169 jest offline Szukaj postów użytkownika: 169 Dodaj 169 do Listy kontaktów
neMo
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

7 osob zginela, 18 przezylo. Bylbym bardzo daleki od nazwania tego wypadkiem przy pracy, znacznie blizej jest opisuje ta walke slowo masakra. W gruncie rzeczy nie ma w tym nic dziwnego, moim zdaniem bylo nieuniknione ze XVQ zacznie niedlugo dostawac. W poczatkach dzialania serwera zbierali kazdego gracza z dobrym dropem, a w tej chwili dropy z pierwszego tygodnia/2 tygodni zacznaja odgrywac coraz mniejsze znaczenie. Teraz zacznie wychodzic organizacja/zgranie klanu.
06-07-2007 08:30
wir
Viking


images/avatars/avatar-71.jpg

Data rejestracji: 21-10-2006
Postów: 514

re Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

gratluje IMO i PSD polaczenia sil i sprzetu wiedzialem ze to kiedys nastapi
lecz brak 2 osob u nas a to duzo

i nie wciskajcie ludzia ze przegralismy z IMO tylko przegralismy z IMO + PSD w 1 klanie
a to wielka roznica

kazdy widzial ze IMO i PSD osobno dostawaly lanie

PS - popraw tag XVQ

no to do kolejnego moge zapewnic ze bardziej sie postaramy Wink

__________________
W sprawie handlu nick w grze - Wir

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez wir: 06-07-2007 08:34.

06-07-2007 08:31 wir jest offline Szukaj postów użytkownika: wir Dodaj wir do Listy kontaktów
Kubus_Puchatek
Emperor


Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 1.409
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

przy tak zaciętych oblegach brak 2 osób plus jak dojdzie ktoś bez krwi to gwarancja przegranej jednej lub wygranej drugiej strony.

z 3 strony są przecież wakacje Wink
06-07-2007 08:32 Kubus_Puchatek jest offline Szukaj postów użytkownika: Kubus_Puchatek Dodaj Kubus_Puchatek do Listy kontaktów
Arius
Debeściak BW


images/avatars/avatar-7294.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 4.593
Kraina: Moria III
Skąd: Wa-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie no przepraszam. Organizację klanu XVQ ma w miarę niezłą. To po prostu my podnieśliśmy swój potencjał bojowy. Ale powtórze to jeszcze raz jedna jaskółka wiosny nie czyni, nie można się zachłysnąć tym (chwilowo) jednym zwycięstwem tylko dalej wzmacniać się.

Wir nie przesadzaj z tym dzieckiem Neo. Niby dlaczego Akrome miałby celowo źle napisać wasz tag klanu. Ja też na początku nie raz się myliłem pisząc go.
Wy do swojego klanu próbowaliście zgarniać najlepszych z innych klanów (np. PoisonIvy) więc to było oczywiste, że w drodze ewolucji dojdzie do konsolidacji sił sprzymierzonych klanów. Po części wy nas tego nauczyliście Smile

__________________
Pierwszy licencjonowany pielgrzym i zabójca króla wilków na R1 i R3.
Nick R3 Allise BYŁY TOP_1
06-07-2007 08:33 Arius jest offline Szukaj postów użytkownika: Arius Dodaj Arius do Listy kontaktów
wir
Viking


images/avatars/avatar-71.jpg

Data rejestracji: 21-10-2006
Postów: 514

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Arius napisał(a)


Wy do swojego klanu próbowaliście zgarniać najlepszych z innych klanów (np. PoisonIvy) więc to było oczywiste, że w drodze ewolucji dojdzie do konsolidacji sił sprzymierzonych klanów. Po części wy nas tego nauczyliście Smile


no troche mnie ponioslo juz przeedytowalem
tak to jest jak sie rano dostaje przegranym oblezeniem po oczach xD



i arius ja jak juz mowilem wiedzialem ze dojdzie do konsolidacji
tylko wszyscy pisza tak jak by nie doszlo Smile

__________________
W sprawie handlu nick w grze - Wir
06-07-2007 08:41 wir jest offline Szukaj postów użytkownika: wir Dodaj wir do Listy kontaktów
katast..
Viking


Data rejestracji: 26-01-2007
Postów: 508
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wir

ty normalnie prorok jestes .Pod wrazeniem jestem Wink

A wiesz co bedzie dalej ?

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez katast..: 06-07-2007 09:22.

06-07-2007 09:22 katast.. jest offline Szukaj postów użytkownika: katast.. Dodaj katast.. do Listy kontaktów
Evander
Forum Legend


images/avatars/avatar-8862.gif

Data rejestracji: 09-10-2006
Postów: 1.812
Klan: League of Shadows
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No, a mi się najbardziej podoba ten moment(ostatni cios w oblegu)

Evander atakuje bronią Dobry Łuk, Maar zostaje zraniony za 27 PKT ŻYCIA.
Maar kończy swoje nie-życie na polu walki.

Wir nie obyrzaj się, bo sami jesteście jedną wielką mutacją serverową, która zgarnęła najlepszych graczy z różnych klanów, więc powiem tylko, że przyganiał kocioł garnkowi Wink

Teraz czas pójść za ciosem Wink

__________________


Nadgorliwy Tmod: Unger

06-07-2007 10:11 Evander jest offline Szukaj postów użytkownika: Evander Dodaj Evander do Listy kontaktów
Kubus_Puchatek
Emperor


Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 1.409
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Evander napisał(a)

Teraz czas pójść za ciosem Wink


no już idziecie, tylko w inną stronę, 2 fazę mamy za 6.5 godziny Smile

jak będziecie tak dalej iść za ciosem to się skończy na ataku na Pluszowe_Maskotki

sorx za tą ironię, ale nie mogłem się powstrzymać w sytuacji kiedy wyrażeniu "iść za ciosem" zostało nadane nowe i trzeba przyznać tak nietypowe znaczenie ;P

P. S. ja bym tak co do klęski XVQ to nie dzielił za szybko skóry na niedźwiedziu.

EDIT: "Pójść za ciosem tyczy się kolejnych walk z XVQ, a nie z Pluszaczkami.... "
Evander właśnie na tym polegała i tego dotyczyła moja ironia - pójść za ciosem --- a atakujecie nas już prościej tego wyłożyć się NIE DA.

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Kubus_Puchatek: 06-07-2007 10:50.

06-07-2007 10:17 Kubus_Puchatek jest offline Szukaj postów użytkownika: Kubus_Puchatek Dodaj Kubus_Puchatek do Listy kontaktów
Evander
Forum Legend


images/avatars/avatar-8862.gif

Data rejestracji: 09-10-2006
Postów: 1.812
Klan: League of Shadows
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kubuś, a czy ktoś dzieli skóre na niedźwiedziu? Pójść za ciosem tyczy się kolejnych walk z XVQ, a nie z Pluszaczkami....

__________________


Nadgorliwy Tmod: Unger

06-07-2007 10:43 Evander jest offline Szukaj postów użytkownika: Evander Dodaj Evander do Listy kontaktów
maretzky
Triple Ace


Data rejestracji: 25-01-2007
Postów: 179
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Klanów występujących przeciwko nam w tym oblężeniu naliczyłem 3.Nie szkoda Revenge,Dercos?Wink ...A pisanie o tym że XVQ zbudowało swoją siłę na graczach mających dropy jest w najlepszym wypadku duzym uproszczeniemSmile Usuwaliśmy graczy mających kurtki orchidei,nie przyjmowani byli gracze np.ze spodniami nocy w ekwipunku...więc Smile podstawowym kryterium przynalezności do xvq jest serce i czas do gry oraz doskonałe rozumienie jej zasad a nie to kto co ma w zbrojowni czy to kto jest czyim kolegąSmile niektórym ciężko jest to pojąć.(np.Brakney) Gratuluję przeciwnikom oczywistego zwycięstwa i.....do zobaczenia na udeptanej ziemiSmile

__________________
//R18: Serberys
06-07-2007 10:46 maretzky jest offline Szukaj postów użytkownika: maretzky Dodaj maretzky do Listy kontaktów
Corn33
Triple Ace


Data rejestracji: 17-08-2006
Postów: 201
Klan: to głupi tasiemiec...
Kraina: Moria III
Skąd: jestem

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak z ranca wstalem to odrazu poprawil mi sie humor Big Grin ...wrescie im dokopaliscie...a to ile klanow bylo w oblegu przeciwko wam. to nie wiem, co to ma dorzeczy?

__________________
Najważniejsze, to Żyć pełnią życia!...powiedział skazany na dożywocie, do skazanego na śmierć
06-07-2007 11:01 Corn33 jest offline Szukaj postów użytkownika: Corn33 Dodaj Corn33 do Listy kontaktów
maretzky
Triple Ace


Data rejestracji: 25-01-2007
Postów: 179
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ma i to bardzo dużo..ale nie chce mi się chyba tego tłumaczyćWink

__________________
//R18: Serberys
06-07-2007 11:03 maretzky jest offline Szukaj postów użytkownika: maretzky Dodaj maretzky do Listy kontaktów
katast..
Viking


Data rejestracji: 26-01-2007
Postów: 508
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

i dlatego maretkzy juz banuja waszych graczy za pushing?
czyli za oszustwa, bo sie znaja na grze ? to chcesz nam wmowic ?


radze czasem sie nie madrowac i nie pisac glupich rzeczy.


cytat:

po pierwsze nie musze sie nikomu tlumaczyc z klanu pluszakow gdzie sa itemy ani jakie itemy przekazano nie wasza sprawa po drugie jak cie juz tak mocno interesuje moja zona urodziła mi syna i nie ma teraz czasu na granie ;] wiesz ja mam jeszcze prywatne zycie nie tylko internet i zamykanie w 4 scianach ;] a moja zoina nie ma czasu juz na pierdoły zreszta ja tez juz coraz mnie ;] a o kubusiu wiem ze masz swoje zdanie a ja mam swoje jakie .... wszystcy wiedza ;]


To wczoraj napisal kacperek.CZyli zona czasu nie ma grac ale itemy sprzedawac ma ?

ciekawa teoriaWink BAjki opowiadaj innym.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez katast..: 06-07-2007 12:08.

06-07-2007 11:37 katast.. jest offline Szukaj postów użytkownika: katast.. Dodaj katast.. do Listy kontaktów
maretzky
Triple Ace


Data rejestracji: 25-01-2007
Postów: 179
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dobre rady zawsze jestem w stanie przyjąć....nie rozumiem tylko dlaczego mnie personalnie atakujesz...ale przywykłem bo będąc top 1 często otrzymuję chamskie PW z wyzwiskami...nie reaguję już na nie.A pushing...cóż,bardzo łatwo za to podpaść kiedy gracz kasuje postac i rozdaje itemy w klanie..więc nie feruj pochopnie wyroków.

__________________
//R18: Serberys
06-07-2007 11:54 maretzky jest offline Szukaj postów użytkownika: maretzky Dodaj maretzky do Listy kontaktów
169
Junior Member


Data rejestracji: 24-06-2007
Postów: 18
Rasa w grze: Ssak
Skąd: Lublin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
katast.. napisał(a)
i dlatego maretkzy juz banuja waszych graczy za pushing?
czyli za oszustwa, bo sie znaja na grze ? to chcesz nam wmowic ?


radze czasem sie nie madrowac i nie pisac glupich rzeczy.


piszesz bzdury nie mając żadnego pojęcia i jeszcze ze zwykłą złośliwością dopisujesz się do tematu aby zwięszyć im karę. Całe zamieszanie polegało na tym że zapłata za przedmiot miała przyjść dziś a nie wczoraj. I to jest jedyny problem który mam nadzieję zostanie wyjaśniony.
06-07-2007 12:02 169 jest offline Szukaj postów użytkownika: 169 Dodaj 169 do Listy kontaktów
Evander
Forum Legend


images/avatars/avatar-8862.gif

Data rejestracji: 09-10-2006
Postów: 1.812
Klan: League of Shadows
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Serberys, ale jak się rozdaje itemki to się ich nie przekazuje przez pośredników to po pierwsze, a po drugie masz w zgłoszeniu do operatora taki przycisk: kasacja konta i rozdanie itemów, więc w czym problem kliknąć i zrobić spis?

Mniejsza z tym. To temat o oblężeniu, a nie o waszych pushingach i pullach. Jak chcecie się wypowiadać tu to piszcie, ale na temat oblegu, a nie kwestii odbiegających daleko od tematu. Oblężenie wygraliśmy bezapelacyjnie i napewno także na własne życzenie XVQ....

P.S

169 motacie się w zeznaniach, bo Serberys napisał, że on gre kończył, a ty piszesz o jakiejś sprzedaży? Coś tu nie tak....

__________________


Nadgorliwy Tmod: Unger

06-07-2007 12:04 Evander jest offline Szukaj postów użytkownika: Evander Dodaj Evander do Listy kontaktów
169
Junior Member


Data rejestracji: 24-06-2007
Postów: 18
Rasa w grze: Ssak
Skąd: Lublin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Evander napisał(a)
Serberys, ale jak się rozdaje itemki to się ich nie przekazuje przez pośredników to po pierwsze, a po drugie masz w zgłoszeniu do operatora taki przycisk: kasacja konta i rozdanie itemów, więc w czym problem kliknąć i zrobić spis?

Mniejsza z tym. To temat o oblężeniu, a nie o waszych pushingach i pullach. Jak chcecie się wypowiadać tu to piszcie, ale na temat oblegu, a nie kwestii odbiegających daleko od tematu. Oblężenie wygraliśmy bezapelacyjnie i napewno także na własne życzenie XVQ....

P.S

169 motacie się w zeznaniach, bo Serberys napisał, że on gre kończył, a ty piszesz o jakiejś sprzedaży? Coś tu nie tak....


wszystko się zgadza i wszystkie nformacje trafiły do operatora.
06-07-2007 12:11 169 jest offline Szukaj postów użytkownika: 169 Dodaj 169 do Listy kontaktów
Soshin
Triple Ace


images/avatars/avatar-2951.jpg

Data rejestracji: 14-04-2007
Postów: 211
Klan: Dracula
Kraina: Moria
Skąd: Tarnów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Niezła walka nie ma co. Miło czasem poczuć smak zwycięstwa, tym bardziej gdy ostatnio dostawało się po dupsku Smile . Tylko niech nie zgubi nas zbytnia pewność siebie, XVQ na pewno będzie chciało się odegrać.


PS Ludziska nie róbcie tu spamowiska na temat jakiegoś pushu, od tego są inne działy Smile

__________________
R2 - Soshin

Nigdy nie zapominaj:
Chodzimy nad piekłem
Oglądając kwiaty


Haiku Mistrz Issa
06-07-2007 12:11 Soshin jest offline Szukaj postów użytkownika: Soshin Dodaj Soshin do Listy kontaktów
maretzky
Triple Ace


Data rejestracji: 25-01-2007
Postów: 179
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jeju..Big Grin nie ja grę kończe lecz julciaBig Grin pushingu nie ma bo rozdała itemki w klanie co jest dozwolone..over dostał od niej item i sprzedał na raty kacperkowi ot i cała sprawa..
a domaganie się zwiększenia kar nie znając sprawy pozostawię bez komentarza..polskie piekiełko i tyleSmile
Oblężenie było fajneWink

__________________
//R18: Serberys
06-07-2007 12:13 maretzky jest offline Szukaj postów użytkownika: maretzky Dodaj maretzky do Listy kontaktów
godlydream
Full Member


Data rejestracji: 12-04-2007
Postów: 60

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tak Evander , ale ten przycisk został nancisniety i zostało wszystko zgłoszone ban nie był dany fear i nie zgadzam sie z decyzja c47 , poniewaz nie ma w regulaminie ze nie moge od overa odkupic tego itemu ;/ a ja nie dostałem nic za darmo kupiłem od overa normalnie pierscien na raty i to nie za mała sume , tylko ponad wartosc bop mi zależałi na karguli zreszta nie bede pisał tu spamu , gratuluje immo Smile

__________________
jakby wygrał napisz Smile
nick w grze r3 "kacperek"

kontakt ze mna Smile

email : godlydream@interia.pl
gg: 2275239
nick w grze kacperek

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez godlydream: 06-07-2007 14:02.

06-07-2007 14:00 godlydream jest offline Szukaj postów użytkownika: godlydream Dodaj godlydream do Listy kontaktów
Nikt
King


images/avatars/avatar-14580.jpg

Data rejestracji: 07-08-2006
Postów: 828
Klan: Fenix
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II
Skąd: Rotterdam

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Świetna walka Wink

XVQ vs reszta serwa Big Grin

edit: jak na razie to XVQ nadal jest niepokonane w walce 1:1 Pleased

__________________
gg : 10113142

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Nikt: 06-07-2007 15:06.

06-07-2007 15:03 Nikt jest offline Strona domowa Nikt Szukaj postów użytkownika: Nikt Dodaj Nikt do Listy kontaktów
Sege
Emperor


Data rejestracji: 28-12-2006
Postów: 1.339
Kraina: Moria
Skąd: Plemnik

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No pierwsza od dluzszego czasu porazka XVQ.. Gratulacje za mobilizcje dla Immortals, ale poczekamy kto bedzie przewodzil i ktory klan bedzie the besciak Smile Tongue Happy Pleased

__________________
""....Piwo nie wymaga gry wstępnej, zanim Cię zadowoli...." "

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Sege: 06-07-2007 15:27.

06-07-2007 15:26 Sege jest offline Szukaj postów użytkownika: Sege Dodaj Sege do Listy kontaktów
tarrent
Triple Ace


Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 156
Klan: Immortals
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Nikt napisał(a)
Świetna walka Wink

XVQ vs reszta serwa Big Grin

edit: jak na razie to XVQ nadal jest niepokonane w walce 1:1 Pleased


I po co takie glupoty gadasz jak nie wiesz ?

__________________
r3- Dercos
ID- 250
06-07-2007 20:21 tarrent jest offline Strona domowa tarrent Szukaj postów użytkownika: tarrent Dodaj tarrent do Listy kontaktów
Arius
Debeściak BW


images/avatars/avatar-7294.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 4.593
Kraina: Moria III
Skąd: Wa-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Nikt napisał(a)
Świetna walka Wink

XVQ vs reszta serwa Big Grin

edit: jak na razie to XVQ nadal jest niepokonane w walce 1:1 Pleased


Właściwie to my moglibyśmy powiedzieć, że koalicja PsD i Immo vs reszta świata jako XVQ (to tam jest pewnie więcej graczy, którzy kiedyś byli w innych barwach klanów). Moglibyśmy, ale tak nie powiemy. Liczy się walka, a nie słowa. Ważne są czyny i chwała zwycięstwa Smile

__________________
Pierwszy licencjonowany pielgrzym i zabójca króla wilków na R1 i R3.
Nick R3 Allise BYŁY TOP_1
06-07-2007 20:25 Arius jest offline Szukaj postów użytkownika: Arius Dodaj Arius do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Nekropolia II (R3) » OBLĘŻENIE XVQ Vs Immortals

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH