Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R3+R6 » PUSHING julcia ; kacperek ; + over » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): « poprzednie 1 [2] Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony julcia ; kacperek ; + over 7 Ankieta - średnia ocena: 4,86
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zgodnie z moją decyzją całość wygląda na próbę przerzucenia itemy z użyciem pośrednika.

Minimalny wymiar kary to 7 dni ban + przepadek przedmiotu.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


06-07-2007 17:48 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
godlydream
Full Member


Data rejestracji: 12-04-2007
Postów: 60

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

czyli rozumiem , że to już postanowione ban jest nie fear , nie zrobiłem nic nie z godnego z regulaminem .

To nie moja wina , że nikt z was nie napisałe ze nie można reguły powszechnie znane przeczytałem , uwazam ze robicie t z premedytacja najpierw było , że dostałem item czyli puesching , ale go kupiłem zobaczcie sobie w loginach


teraz okazało sie ze jak kupiłem to powinienem zgłosic proste szukacie na siłe czegos za co mozna mi dac bana


przeczytałem cały regulamin od a do z i nie mówcie ze zaszło jakies złamanie regulaminu bo pusching jest tylko wtedy gdy handluje miedzy dwoma kontami na jednym ip czego nie było , lub dostaje przedmioty zadarmo . czego również nie było z tego wniosek nie złamałem regulaminu a to jasne że operator nie przyzna sie do błedu zostało zmienione na 7 dni ale dla mnie to i tak nie fear gram uczciwie nie wziełem z żony konta nawet jednego pr ani pałki a jednak mam bana poprostu za dobrze mi szło i zazdrość polaków prowadzi do takich postów jak wyzej a operator nie zmieni decyzji bo źle by to wyglądało


kolejna rzecz jak mi ukradziono przedmiot to jakoś odblokowałes chociasz logował sie nie wnikałem bo uwazam ze to tylko gra ale jak widac nie prawda to wojna a operatorzy sa nie sprawiedliwi to wszystko dziekuje za uwage i dziekuje za nie sprawiedliwe posadzenie nas i danie bana za to ze sie kolegujemy i razem gramy z over brawa powodzenia w bw cześć

__________________
jakby wygrał napisz Smile
nick w grze r3 "kacperek"

kontakt ze mna Smile

email : godlydream@interia.pl
gg: 2275239
nick w grze kacperek
06-07-2007 18:47 godlydream jest offline Szukaj postów użytkownika: godlydream Dodaj godlydream do Listy kontaktów
Killing_Joke
EX OP : R2 , R6 , R9 , R15


Data rejestracji: 26-08-2006
Postów: 4.988
Klan: Monastyr
Skąd: Piernikowy Gród

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@hei W sytuacji gdy jedno konto odnosi wyraźną korzyść względem drugiego konta wstawiam od razu stalego bana , bo jak dla mnei nie ma możliwości udowodnić że masz żone , męza ktoa czy psa co grają w bw razem z tobą, dzialam w mysl pierwszych banów na r2 multi + push dziekujemy


@godlydream : Za pushing uznajemy ustawiana transakcję handlową.
Wszelkie pozyczki trzeba zglaszac by uniknac bana w sytuacji gdy pozyczka nie zostala zgloszona zostaje to w kwestii dowolnej interpretacji operatora

@over komu ty ciemnote wciskasz ....


ja zamkne temat jak c bedzie mial chec to otworzy bo tu nic produktywnego doac nie mozna

__________________
EX OP : R2 , R6 , R9 , R15
06-07-2007 18:59 Killing_Joke jest offline Strona domowa Killing_Joke Szukaj postów użytkownika: Killing_Joke Dodaj Killing_Joke do Listy kontaktów AIM Screen Name of Killing_Joke: . YIM Account Name of Killing_Joke: . Zobacz profil MSN Killing_Joke
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kilka ostrzeżeń dla osób niezwiązanych z tematem

wiem że godlydream już przyjął inną "taktykę", co wyjaśni się w poniedziałek, nie będę tutaj pisał szczegółów

przekazanie z konta julcia na konto over przedmiotu, po 3min przekazanie go do kacperek, później sprzedanie. o wiele łatwiej i bez problemów z operatorem było by pożyczenie punktów niż 'kupowanie' przedmiotu aby go sprzedać i później oddać punkty

wszystko wskazuje na próbę oszustwa, potwierdza to każdy, administracja, operatorzy, gracze

dalsze postępowanie zależy od ciebie, albo czekasz 7 dni (wtedy over 2dni) i usuwasz przedmiot albo 14 dni (over 5) i przedmiot może zostać
albo robisz też to o czym się niedawno dowiedziałem, wtedy nic nie jest pewne co się stanie

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
06-07-2007 21:05 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
godlydream
Full Member


Data rejestracji: 12-04-2007
Postów: 60

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja daje sobie juz spokój , to nie ma sensu , dajcie chociasz overowi grac i skrucie mu tego bana , ja nie mam sensu dalej grac nawet jak dla was "tylko" po 7 dniach poniewaz stawka i tak odbiegnie wiec kończe z bw ale over nie jest niczemu winny


zreszta jak juz tak postepójecie to traktujcie ludzi równo a nie ze jednemu dajesz ostrzezenia za kradziesz i odblokowujesz konto a drugiemu dajesz 7 dni za wasz błąd nie mój i napiszcie dokładnie co uważacie za pusching to nie bedzie wiecej takich problemów i zatkajcie dzióry w regulaminie i umowie jezeli chcecie wiedziec jakie moge podpowiedziec na pw , a cała reszte która sie wtraca w temacie prosze o dostanie warnów pregiez jest zamkniety dla osob nie zwiazanych .

- jak możecie kierowac sie tym co powiedzą gracze , jeżeli to normalne że beda przeciwko odblokowaniu ponieważ jesteśmy obydwaj duzo lepsi od nich normalne zawiść w Polsce to nie nowość i traktujcie wszystkich na równo ...


prosze o zamkniecie do widzienia

__________________
jakby wygrał napisz Smile
nick w grze r3 "kacperek"

kontakt ze mna Smile

email : godlydream@interia.pl
gg: 2275239
nick w grze kacperek
06-07-2007 23:12 godlydream jest offline Szukaj postów użytkownika: godlydream Dodaj godlydream do Listy kontaktów
Colodii
Forum Ace


Data rejestracji: 26-03-2007
Postów: 92

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Każdy wiedział że Julcia i Kacperek to multikonto i raz to nawet zgłaszałem..... Brawo c47 że niedajesz sie nabrać na te bajki . A co do overa to jest także współwiny i kara niepowinna mu być zmniejszona .


pozdrawiam zdrajców

__________________
http://r2.bloodwars.pl/r.php?r=665
07-07-2007 00:02 Colodii jest offline Szukaj postów użytkownika: Colodii Dodaj Colodii do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

przy kradzieżach odblokowuję tylko na czas oddania przedmiotów, i jak odda to ma jeszcze 30dni bana (w większości przypadków)

jeżeli zgodzisz się na sprzedanie przedmiotu do sklepu po 7 dniach to over po 2 zostanie odblokowany

co do zakończenia gry, to sam pisałeś, że nie będziesz miał czasu już grać i komuś pewnie postać oddasz, więc nie rozumiem po co to piszesz, że tracimy przez bana gracza

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
07-07-2007 10:42 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
godlydream
Full Member


Data rejestracji: 12-04-2007
Postów: 60

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no nie istotne , zgodziłem sie na 7 dni ban dla mnie i 2 dla overa + kasacja przedmiotu


pytanie czy beda warny za udzielanie sie w pregierzu przez osoby trzecie ?? bo tak jest w regulaminie a dalej jest pisane ;]


mam nadzieje ze skróci sie czas mojego bana bo dalej widnieje 12d...

i overowi równiez zgłosi sie jutro o poze odblokowania pozdrawiam Smile

__________________
jakby wygrał napisz Smile
nick w grze r3 "kacperek"

kontakt ze mna Smile

email : godlydream@interia.pl
gg: 2275239
nick w grze kacperek
07-07-2007 13:26 godlydream jest offline Szukaj postów użytkownika: godlydream Dodaj godlydream do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wszyscy regularnie dostają ostrzeżenia za 'udzielanie' się w pręgierzu w tematach bezpośrednio z nimi nie związanych (oprócz administracji Smile )

czas się skróci
prosze o PW jutro od over'a i za 6 dni od ciebie

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
07-07-2007 14:19 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
over86
Viking


Data rejestracji: 20-01-2007
Postów: 569
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

KJ zadnej ciemnoty nie wciaskam bylo tak jak napisalismy poza tym nie oplacaloby mi sie nic kombinowac gdyz mam o wiele fajniejsze itemki w zbrojowni niz jakas glupia lewitka. no nic ban sie skonczyl za abrdzo nie spadlem trzeba nadrabiac straty...

__________________
r1, r3 over86+
r6 - over86+
r16
08-07-2007 19:08 over86 jest offline Szukaj postów użytkownika: over86 Dodaj over86 do Listy kontaktów
Rodolix
Member


images/avatars/avatar-4260.gif

Data rejestracji: 03-08-2007
Postów: 37
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria; Necropolia II
Skąd: W-c

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wiecie co? ja jakoś im wierzę kacperek i julcie to mniej więcej kapuje o co chodzi ale czemu do tego dołączyliście overa? on NA EWNO jest niewinny co z tego że różnic transakji była około 3 minuty może wcześniej ustalili że np. ktos ożyczył (strzelam) PR i nie mógł oddać a tu miał ten item (Pierścień Lewitacji) i go oddał albo wymienił no sam nie wiem ale overowi wierzę

__________________
r3 Rondelek

fajna gra^

Ten post był edytowany 273 raz(y), ostatnio edytowany przez Rodolix: Dzisiaj, 07:12.
18-08-2007 06:38 Rodolix jest offline Szukaj postów użytkownika: Rodolix Dodaj Rodolix do Listy kontaktów
Strony (2): « poprzednie 1 [2] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R3+R6 » PUSHING julcia ; kacperek ; + over

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH