Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R3+R6 » PUSHING julcia ; kacperek ; + over » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony julcia ; kacperek ; + over 7 Ankieta - średnia ocena: 4,86
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

julcia ; kacperek ; + over Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

julcia
Postać julcia
kacperek
Postać kacperek

pushing na jednym IP
14 dni

over
Postać over

współudział
5 dni


Pierścień Lewitacji
julcia => over
po 3 min: over => kacperek
kacperek => sprzedaż

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
06-07-2007 11:29 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
over86
Viking


Data rejestracji: 20-01-2007
Postów: 569
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hmm co do tej pomocy to za ta lewitke Kacperek ma mi dac 3k pr i pasterza. fakt ze przekazalem mu szybko item ale wszystko bylo ugadane. zreszta wczoraj dostalem juz peirwsza rate za lewitke.

__________________
r1, r3 over86+
r6 - over86+
r16
06-07-2007 11:36 over86 jest offline Szukaj postów użytkownika: over86 Dodaj over86 do Listy kontaktów
godlydream
Full Member


Data rejestracji: 12-04-2007
Postów: 60

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

eee no to nie fear ... julcia nie miała ze mna nic wspólnego kupiłem lewitacji po normalnej cenie , a dlatego tak szybko bo miałem juz uzgodnione z kargula dzisiaj miałem oddac pasterza czapke i prki czekałem tylko na handel z kolaga ktory jest mi winien wieszcza ;/ przeciesz to nie pusching nie dostałem nic za darmo anie nie miałem bezposredniego kontaktu z julcia . prosze o pw w tej sprawie napisalem juz do pana ...

__________________
jakby wygrał napisz Smile
nick w grze r3 "kacperek"

kontakt ze mna Smile

email : godlydream@interia.pl
gg: 2275239
nick w grze kacperek
06-07-2007 11:45 godlydream jest offline Szukaj postów użytkownika: godlydream Dodaj godlydream do Listy kontaktów
katast..
Viking


Data rejestracji: 26-01-2007
Postów: 508
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mam pytanie

dostali co prawda bana za 14 dni.ALe zysk mieli bo maja item oraz pr.

Czy nie powinno im sie tego zabrac albo dac bana na 30 dni minimum.
Przeciez to zwykli oszusci a oszustow trzeba karac surowo zeby nie kombinowali.

Dlatego prosze o zwiekszenie kary na minimum 30-60 dni jako przykladowa kara
dla oszustow na R3.
06-07-2007 11:46 katast.. jest offline Szukaj postów użytkownika: katast.. Dodaj katast.. do Listy kontaktów
over86
Viking


Data rejestracji: 20-01-2007
Postów: 569
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

KAtast skoro nie znasz sprawy to nie udzielaj glosu w tej sprawie. zysk jest tylko taki ze dostalem item z kasowanego konta a potem go sprzedalem. wiec ja mam zysk kacperek zadnego zysku nie maPleased

__________________
r1, r3 over86+
r6 - over86+
r16
06-07-2007 11:49 over86 jest offline Szukaj postów użytkownika: over86 Dodaj over86 do Listy kontaktów
godlydream
Full Member


Data rejestracji: 12-04-2007
Postów: 60

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wszystko zostało zgłoszone ze over dostaje itemy a ja jeden kupiłem co w tym złego dałem za niego normalna cene wiec gdzie jest pusching ?? przeciesz nic za darmo nie mam a ty kolego nie pisz zbednych postow bo nie jestes w temacie wiem ze chcecie zebysmy dostali bana i ze ja jak najdluzej bo to oslabi caly klan i oto chodzi wszystkim

__________________
jakby wygrał napisz Smile
nick w grze r3 "kacperek"

kontakt ze mna Smile

email : godlydream@interia.pl
gg: 2275239
nick w grze kacperek
06-07-2007 11:56 godlydream jest offline Szukaj postów użytkownika: godlydream Dodaj godlydream do Listy kontaktów
alienq
Double Ace


images/avatars/avatar-1781.jpg

Data rejestracji: 04-11-2006
Postów: 129
Klan: SZWADRON
Kraina: Necropolia
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kacperek sam mi sie chwalil na gg jak to zbiera swoj sprzet Big Grin

wszyscy wokol wiedza, niby jego zona trafila do szpitala (pewnie jej wogole nie ma)
nagle jej konto robi sie puste i stanowi farme (ma jakies 2-3 itemy na sobie)
a maz rosnie w sile, jest potezny i mezny hehe

jestem rowniez za podniesieniem kary w gore. 14 dni to za malo, tym bardziej ze to jest widoczne, hamskie i kole w oczy

__________________

EMERYTURA Wynajem sali sportowej - chcesz spędzić aktywnie czas? Zajrzyj koniecznie do nas!
06-07-2007 12:15 alienq jest offline Szukaj postów użytkownika: alienq Dodaj alienq do Listy kontaktów
maar
Double Ace


images/avatars/avatar-11238.jpg

Data rejestracji: 06-12-2006
Postów: 105
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

z daleka widac ze przemawia przez was zawisc Evil
jezeli tak dobrze wiecie o co chodzi to czemu sami nie zlozyliscie wczesniej skargi? widze ze mamy tu doczynienia z medium. moze w totka zagracie Big Grin

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez maar: 06-07-2007 12:22.

06-07-2007 12:21 maar jest offline Szukaj postów użytkownika: maar Dodaj maar do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

w ciągu 3min ciężko uzgodnić coś ze sprzedającym, dowiedzieć się że ten gracz ma pierścień i wymienic się aby sprzedać to później

kara nie będzie zmieniona, nie widzę podstaw do zmniejszenia lub zwiększenia jej

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
06-07-2007 12:30 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
maar
Double Ace


images/avatars/avatar-11238.jpg

Data rejestracji: 06-12-2006
Postów: 105
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

widze szybka reakcje ze strony c 47 (dostalem warna)
to moze inaczej. dzis napisalem na pw do c 47 prosbe o odblokowanie na chwile overa. over ma moj msciwy ring ktory chce odzyskac poniewaz jest mi potrzebny. c 47 odczytal ale zadnej reakcji nie ma. to troszke niesprawiedliwe.
Prosze po raz kolejny o reakcje.
06-07-2007 12:31 maar jest offline Szukaj postów użytkownika: maar Dodaj maar do Listy kontaktów
godlydream
Full Member


Data rejestracji: 12-04-2007
Postów: 60

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

julcia - moja zona juz wiedziała wczesniej ze odchodzi obiecała itemy oddac im , a ja uzgodnilem z overem wczesniej czy nie chciał by mi dac na raty zgodził sie chyba mam nawet to gdzies w pw , a z kolega spamer byłem juz umowiony dawno temu ze sprzeda mi kalgula , ale mam pytanie czemu to pusching jezeli ja kupiłem tą rzecz ?? a po zatym czy nie móglbym poprostu odkracic tych tranzakcji źle zrobiłem wiem , ale to moje pierwsze jakiekolwiek przwinienie , wiec czemu kara taka duza ? nie moge dostac ustnego a nastepny byłby stały ban 14 dni na nowym serwerze to spadne o 1000 miejsc posze o przemyslenie tej sprawy byłbym wdzieczny

__________________
jakby wygrał napisz Smile
nick w grze r3 "kacperek"

kontakt ze mna Smile

email : godlydream@interia.pl
gg: 2275239
nick w grze kacperek
06-07-2007 12:33 godlydream jest offline Szukaj postów użytkownika: godlydream Dodaj godlydream do Listy kontaktów
hei_
Lord


Data rejestracji: 24-01-2007
Postów: 352
Klan: PSD
Kraina: Moria
Skąd: Jaworzno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Niechce sie wtracac ale dla przestrogi dla innych powinno sie dawac 30 dni ;].
Na r2 za kupno itemow ze swoich kont KJ wlepia 30dni lub Staly ban

__________________
"Eee? Zacznij używać mózgu do myślenia, a nie liczenia pieniędzy."

R2 - motylas
06-07-2007 12:46 hei_ jest offline Szukaj postów użytkownika: hei_ Dodaj hei_ do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

maar, siedze od kilku godzin na forum i w panelu i jeszcze nie skończyłem przeglądać wszystkiego, więc to że dałem ostrzeżenie w temacie nie znaczy że czytałem PW lub że mogłem odpowiedzieć

over zostanie odblokowane na czas handlu jak się do mnie odezwie na PW

hei - KJ działa inaczej ode mnie i na całkiem innym serwerze
za ten przedmiot nie dam więcej niż 14 dni

godlydream, zdecyduj się gdzie piszesz i gdzie chcesz odpowiedzi

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
06-07-2007 13:08 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
over86
Viking


Data rejestracji: 20-01-2007
Postów: 569
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ok to ja sie odezwe w okolicach 14:20:14:40 bo musze wyjsc

__________________
r1, r3 over86+
r6 - over86+
r16
06-07-2007 13:46 over86 jest offline Szukaj postów użytkownika: over86 Dodaj over86 do Listy kontaktów
godlydream
Full Member


Data rejestracji: 12-04-2007
Postów: 60

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dokłądnie przeanalizowałem cały regulamin ten w grze i ten z warunaki umowy , nie ma nigdzie słowa o tym ze item oddany innemu graczowi przy kasacji jednego z dwojga kont i róznych osób grajacych na tym samym ip , nie moze zostac sprzedany za pr lub itemy drugiej osobie dzielacej ip szukałem dwi i pól godziny wiec uwaam ze ban jest bez podstawny tym bardziej ze to jeden item i chce współpracowac z panem operatorem nawet sprzedając ów przedmiot do sklepu , naprawde dokladnie przeanalizowałem ten regulamin i nie sam wiec o błedzie nie mam mowy wiec jaka jest podstawa bana bo w dalszym ciągu nie rozumiem zaistniałej sytuacji ??


co z tego ze sprzedał mi przedmiot po 3 minutach i ze wczesniej umówilismy sie ze sprzeda poprostu regulamin tego nie zabrania .... prosze o jeszcze jedno rozpatrzenie tej sytacji dziekuje pozdrawiam

__________________
jakby wygrał napisz Smile
nick w grze r3 "kacperek"

kontakt ze mna Smile

email : godlydream@interia.pl
gg: 2275239
nick w grze kacperek

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez godlydream: 06-07-2007 15:10.

06-07-2007 15:08 godlydream jest offline Szukaj postów użytkownika: godlydream Dodaj godlydream do Listy kontaktów
over86
Viking


Data rejestracji: 20-01-2007
Postów: 569
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

poza tym Julcia jako zona Kacperka raczej rozmawia z nim o tym co znalazla i co komu daBig Grin zyja pod jednym dachem wiec ciezko by bylo takie spawy ukrywac przed sobaBig Grin . no coz czekamy dalej na rozpatrzenie sprawy.

__________________
r1, r3 over86+
r6 - over86+
r16
06-07-2007 15:43 over86 jest offline Szukaj postów użytkownika: over86 Dodaj over86 do Listy kontaktów
Corn33
Triple Ace


Data rejestracji: 17-08-2006
Postów: 201
Klan: to głupi tasiemiec...
Kraina: Moria III
Skąd: jestem

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dlaczego gracz over zostal odblokowany? Mial miec bana na 5 dni...

__________________
Najważniejsze, to Żyć pełnią życia!...powiedział skazany na dożywocie, do skazanego na śmierć
06-07-2007 16:00 Corn33 jest offline Szukaj postów użytkownika: Corn33 Dodaj Corn33 do Listy kontaktów
godlydream
Full Member


Data rejestracji: 12-04-2007
Postów: 60

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

prosimy o bana na 1 dzien plus kare sprzedania itemu uwazam , ze to wystarczająca nauczka na przyszłość i prosze nie spamowac w tym temacie zbednych osob wiadmo ze wszystcy chcecie zeby nas nigdy nie odbanowali bo over jest b wysko w rankingu a ja ciezkim przeciwnikiem w oblezeniu


C47 jeden dzien i sprzedasz itemu do sklepu , beezie dobra kara tym bardziej ze współpracujemy z Panem i nie chcemy nie potrzebnych przykrosci dla nas , wiecej o nas pan nie usłyszy , poprostu nic nie ma o tym w regulaminie zadnym z dwóch Frown

__________________
jakby wygrał napisz Smile
nick w grze r3 "kacperek"

kontakt ze mna Smile

email : godlydream@interia.pl
gg: 2275239
nick w grze kacperek

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez godlydream: 06-07-2007 16:12.

06-07-2007 16:06 godlydream jest offline Szukaj postów użytkownika: godlydream Dodaj godlydream do Listy kontaktów
over86
Viking


Data rejestracji: 20-01-2007
Postów: 569
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

widzisz corn nieznajomosc tematu prowadzi do blednych wnioskowPleased i dlatego lepiej zeby nikt postronny sie tutaj nie wypowiadal tylko zainteresowani.

__________________
r1, r3 over86+
r6 - over86+
r16
06-07-2007 16:12 over86 jest offline Szukaj postów użytkownika: over86 Dodaj over86 do Listy kontaktów
Corn33
Triple Ace


Data rejestracji: 17-08-2006
Postów: 201
Klan: to głupi tasiemiec...
Kraina: Moria III
Skąd: jestem

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja nie spamuje, lecz rzadam uczciwosci w grze...kupuje Premium i chce aby wszyscy oszusci byli karani...mam w nosie to ze nikt was nie lubi i ze che niby oslabiac wasz klan w oblegach (tak ja mam 500 miejsce i tyle mnie to obchodzi co zeszloroczny snieg)....a toj teks ''poprostu nie wiedzielismy ze nie wolno'' to sobie miedzy ksiazki wloz...tak to kazdy moze oszukac a pozniej powiedziec, ze nie wiedzial ze tak nie wolno....

Jesli chodzi o overa, to spoko...ban na 1 dzien starczy za wspoludzial...ale jak sciagniecie bana z tych oszustow, to nie mam pytan...i mysle ze wypowiadam sie tu w imieniu wszystkich uczciwych graczy BW...to tyle...i juz nic nie bede pisal...

__________________
Najważniejsze, to Żyć pełnią życia!...powiedział skazany na dożywocie, do skazanego na śmierć
06-07-2007 16:15 Corn33 jest offline Szukaj postów użytkownika: Corn33 Dodaj Corn33 do Listy kontaktów
godlydream
Full Member


Data rejestracji: 12-04-2007
Postów: 60

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Corn33 co ty w ogole piszesz :o jakich oszodtów nie wiesz na czym sprawa stoi to sie wtracaj , op i administrator wiedza o co i wiedza co maja robic a te forum jest zamkniete dla uzytkownikow nie zwiazanych z tematem idz spamuj w off topik i tam napisz o swich problemach co do mojej osoby jak masz , a oczernianie mnie nic Ci nie da C47 prosze o usuniecie zbednych postow i o danie ostrzezen ....

__________________
jakby wygrał napisz Smile
nick w grze r3 "kacperek"

kontakt ze mna Smile

email : godlydream@interia.pl
gg: 2275239
nick w grze kacperek
06-07-2007 16:21 godlydream jest offline Szukaj postów użytkownika: godlydream Dodaj godlydream do Listy kontaktów
over86
Viking


Data rejestracji: 20-01-2007
Postów: 569
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jesli chodzi o uczciwosc to wszyskto bylo ugadane przeciez transakcja byla legalna no moze jedno bylo nielegalne... to ze kacperek dal mi 1k pr a potem mial dac reszte i tego nie zglosilismy do C47 ale nie ma co wiecej pisac co ebdzie to bedzie. pewnych spraw nie przeskoczysz.

PS nie ukrywam ze bylbym szczesliwy jakby bany zostaly(super) zdjete albo skrocone(dobrze)Smile

__________________
r1, r3 over86+
r6 - over86+
r16
06-07-2007 16:37 over86 jest offline Szukaj postów użytkownika: over86 Dodaj over86 do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

over był odblokowany na czas oddania pożyczonych przedmiotów, na co zawsze pozwalam przy banach

nie mam żadnej informacji o kupnie na raty, widze tylko że przedmiot najpierw poszedł do over i od razu potem do kacperek

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
06-07-2007 16:38 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
over86
Viking


Data rejestracji: 20-01-2007
Postów: 569
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no wiec zgadza sie tak jak napisalem nie dalismy zadnej wiadomosci o kupnie na raty blad.

PS jakby ktos chcial wiedziec to ta informacja go napewno uszczesliwi jestem pare kolejnych godzin w plecyPleased

Twoje konto zostało zablokowane czasowo.

Konto zostanie automatycznie odblokowane za 4 d. 23 godz. 53 min. 32 sek.

Powód blokady: [Inne] współudział
julcia ; kacperek ; + over

__________________
r1, r3 over86+
r6 - over86+
r16

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez over86: 06-07-2007 16:41.

06-07-2007 16:40 over86 jest offline Szukaj postów użytkownika: over86 Dodaj over86 do Listy kontaktów
godlydream
Full Member


Data rejestracji: 12-04-2007
Postów: 60

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ale z tego co wiem , to nie trzeba informowac ze raty jezeli sie komuś ufa ? jakby mi nie ufał napewno by zgłosił no dobrze błąd powinien zgłosić ale przecies oddawałem mu za raty cóż nie chcemy tego itemu mam tysiac lepszych rzzeczy chcemy tylko grac o to prosimy poprostu uwazamy ze to nie jest do konca złamanie regulaminu mozna by nawet dac zwyłe ostrzezenie i kasacje przedmiotu co z checia uczynimi nie zgłoscilismy rat bo jestesmy b dobrymi kolegami gdby to była opca osoba napewno bysmy zglosili zawsze zgłaszałem C47 jezeli sie obawiałem ze nie odda ładnie prosimy skruccie chociasz do jednego dnia skasujemy przedmiot i wiecej to sie nie powtórzy bo julci i tak już nie ma zlituj sie operatorze ^^




Przez długoterminową pożyczkę rozumie się pożyczkę trwającą dłużej niż 7 dni. Należy wybrać czy jest to zaciągnięcie czy spłata pożyczki oraz wprowadzić dane dotyczące pożyczonych punktów i/lub przedmiotów.

Edit : tak powinnismy zgłosic pozyczke ale chyba tylko jezeli przekraczałaby 7 dni tak a ja miałem dzisiaj oddac wszystko dokładnie co do grosza nazbierane mam pr i item tez juz mam , mam racje czy nie ??


edit 2,3: jak ktos kiedys powiedział dajcie mi człowieka a znajde na niego paragraf ^^ prosze C47 zauwaz to mały bład z naszej strony wiec dla czego takie bany długie zmniejsz nam do 1 dnia lub daj szanse skasowac przedmiot i grac ładnie prosimi over tez sie dołacza do proźby Smile

__________________
jakby wygrał napisz Smile
nick w grze r3 "kacperek"

kontakt ze mna Smile

email : godlydream@interia.pl
gg: 2275239
nick w grze kacperek

Ten post był edytowany 4 raz(y), ostatnio edytowany przez godlydream: 06-07-2007 16:58.

06-07-2007 16:41 godlydream jest offline Szukaj postów użytkownika: godlydream Dodaj godlydream do Listy kontaktów
bloodykiss
Full Member


images/avatars/avatar-2310.jpg

Data rejestracji: 12-09-2006
Postów: 62
Klan: Possessed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kielce

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wg mnie to typowy kant i kara powinna być - 14 dni uważam jest w sam raz.

__________________
Bloodykiss
06-07-2007 17:02 bloodykiss jest offline Szukaj postów użytkownika: bloodykiss Dodaj bloodykiss do Listy kontaktów
!23j123
Newbie


Data rejestracji: 06-07-2007
Postów: 4
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kara powinna być surowa i odstraszać.



Dość przekrętów to nie r1.
06-07-2007 17:05 !23j123 jest offline Szukaj postów użytkownika: !23j123 Dodaj !23j123 do Listy kontaktów
over86
Viking


Data rejestracji: 20-01-2007
Postów: 569
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

heh chyba wy nie rozumiecie co czytacie kacperek kupil ode mnie ten ring ktory wczesniej rzpekazala mi julcia uczciwie. ring moglem dostac ja albo ktokolwiek z kalnu lub jakis znajomy kacperka. calosc byla ugadana ze ja sprzedam go kacperkowi i tak sie stalo. jedyne co jest nie tak to te zgloszenie ale trudno byloby powiedziec kiedy kacperek odda pr gdyz pasterza juz mial a pr ktos inny byl mu winien. wiec to nie jest zaden push. zdaje sie ze jasno opisalem sytuacje jak ktos jeszcze tego nie rozumie to nie moj problem. czekamy na rozpatrzenie calej sytuacji.

__________________
r1, r3 over86+
r6 - over86+
r16

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez over86: 06-07-2007 17:18.

06-07-2007 17:14 over86 jest offline Szukaj postów użytkownika: over86 Dodaj over86 do Listy kontaktów
godlydream
Full Member


Data rejestracji: 12-04-2007
Postów: 60

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

over nie pisz tego samego co chwile , to bez sens Smile Ci ludzie to nasi wrogowie zrobią wszystko żeby nas utopi Smile choćby to było nie prawda ich to nie interesuje tacy są ludzie norma ;]



Ps op Admin mod prosze o warny dla kolegów poraz kolejny to nie off topik tylko pręgież i załoze wam specjalnie temat w off topic co do naszego bana piszcie sobie tam zedytuje i podam strone pozdrawiam



o to temat : ban overa i kacperka

__________________
jakby wygrał napisz Smile
nick w grze r3 "kacperek"

kontakt ze mna Smile

email : godlydream@interia.pl
gg: 2275239
nick w grze kacperek

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez godlydream: 06-07-2007 17:31.

06-07-2007 17:29 godlydream jest offline Szukaj postów użytkownika: godlydream Dodaj godlydream do Listy kontaktów
INFINITY
Lord


images/avatars/avatar-5204.jpg

Data rejestracji: 06-12-2006
Postów: 320
Klan: INC/KOD/PSD
Kraina: Necropolia II
Skąd: ty wiesz;)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
over86 napisał(a)
heh chyba wy nie rozumiecie co czytacie kacperek kupil ode mnie ten ring ktory wczesniej rzpekazala mi julcia uczciwie. ring moglem dostac ja albo ktokolwiek z kalnu lub jakis znajomy kacperka. calosc byla ugadana ze ja sprzedam go kacperkowi i tak sie stalo.



To sie nie trzyma calosci wasze tlumaczenie potwierdza wasza winne
skoro konto Julcia i Kacperek maja te same ip wystarczylo przekazac miedzy soba przemiot i zglosic np. porzyczke z jegnego ip nie mieszac w to over
nie udolny kant nie bede sie rozpisywal wiecej

__________________

Obecnie Game Over .

06-07-2007 17:40 INFINITY jest offline Szukaj postów użytkownika: INFINITY Dodaj INFINITY do Listy kontaktów YIM Account Name of INFINITY: silver111 Zobacz profil MSN INFINITY
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R3+R6 » PUSHING julcia ; kacperek ; + over

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH