Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Moria (R2) » Shaolin Si vs. Sunset » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Shaolin Si vs. Sunset
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
...Chrupencjusz...
Viking


images/avatars/avatar-4605.jpg

Data rejestracji: 27-04-2007
Postów: 503
Klan: Shaolin Si
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II
Skąd: Gdańsk

Shaolin Si vs. Sunset Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r2.bloodwars.pl/showmsg.php?mid=1...&key=c7602e4406

MAM NADZIEJE ŻE TERAZ LINK POPRAWNY ^^

__________________

ZDJAC GOOMPASA
GG : 4558562
Sparringi 4:0 ^^
06-07-2007 19:51 ...Chrupencjusz... jest offline Szukaj postów użytkownika: ...Chrupencjusz... Dodaj ...Chrupencjusz... do Listy kontaktów
kamczak
Triple Ace


images/avatars/avatar-6380.gif

Data rejestracji: 31-08-2006
Postów: 233
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia III; Moria II; Necropolia IV; Necropolia V; Necro Hardcore; Moria III; Necropolia VI; Necropolia VII; Necropolia VIII; Moria IV; Necropolia IX; Moria V; Necropolia X; Moria VI; Necropolia XI; Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Paker atakuje bronią Dobry Sztylet Samobójcy, katisw unika ciosu.
Paker atakuje bronią Dobry Sztylet Samobójcy, Yaotzin unika ciosu.

Jak oni to uniknęli to nie wiem Smile
Gratulacje udanej obrony ,klan offensywny raczej nie sprawił żadnego oporu .

__________________
r20: Über Ivan
06-07-2007 20:03 kamczak jest offline Szukaj postów użytkownika: kamczak Dodaj kamczak do Listy kontaktów
Aigelus
Full Member


images/avatars/avatar-3587.jpg

Data rejestracji: 09-12-2006
Postów: 59
Klan: Zabójcy Lady Incarny
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Siedlce/Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A czego tu gratulowac jak zwykle Shaolin gdy dochodzi do oblężenia,sciąga ludzi z innych klanów a pózniej sie napinaja ,że wygrali Big Grin popatrzcie na liste klanowiczów

Sunset przykro mi z powodu waszej porażki

__________________
Boże, strzeż mnie od przyjaciół,
z wrogami poradzę sobie sam
*******R2>ID:4741
Login: WscieklyPies


06-07-2007 20:11 Aigelus jest offline Strona domowa Aigelus Szukaj postów użytkownika: Aigelus Dodaj Aigelus do Listy kontaktów
...Chrupencjusz...
Viking


images/avatars/avatar-4605.jpg

Data rejestracji: 27-04-2007
Postów: 503
Klan: Shaolin Si
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II
Skąd: Gdańsk

Autor tematu Temat rozpoczęty przez ...Chrupencjusz...
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Aigelus napisał(a)
A czego tu gratulowac jak zwykle Shaolin gdy dochodzi do oblężenia,sciąga ludzi z innych klanów a pózniej sie napinaja ,że wygrali Big Grin popatrzcie na liste klanowiczów

Sunset przykro mi z powodu waszej porażki


a wy nigdy nikogo nie ściągaliście ? nie sądze...

__________________

ZDJAC GOOMPASA
GG : 4558562
Sparringi 4:0 ^^
06-07-2007 20:42 ...Chrupencjusz... jest offline Szukaj postów użytkownika: ...Chrupencjusz... Dodaj ...Chrupencjusz... do Listy kontaktów
Surem
King


Data rejestracji: 05-12-2006
Postów: 856
Kraina: Moria V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie ciekawe oblężenie. Napewno nie wyrównane.
06-07-2007 21:26 Surem jest offline Szukaj postów użytkownika: Surem Dodaj Surem do Listy kontaktów
kurczak
Lord


images/avatars/avatar-4485.jpg

Data rejestracji: 24-06-2007
Postów: 297
Klan: r1-Midian
Kraina: Necropolia
Skąd: 1/1/1

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

oooooooo
widze że posiłki były Big Grin
i to bardzo duże Big Grin
gratuuje eldredowi za to że ma 2 sztyleciki samobójcy na tym lvl Big Grin

__________________


r1-nudy-nie wróce
r2-przerwa
r3-Naster
uk-przerwa

07-07-2007 13:40 kurczak jest offline Szukaj postów użytkownika: kurczak Dodaj kurczak do Listy kontaktów
Thorga
Rzecznik prasowy ;)


images/avatars/avatar-2624.gif

Data rejestracji: 02-07-2006
Postów: 1.073
Klan: - Khan Raiders -
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Wielki Step

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hehe, wsparcie było chyba nieco zawiedzione - nie było repa Tongue

__________________
Używasz Internet Explorera? Hamujesz postęp!
Microsoft poinformował, że zwolni ok. 15 tys. pracowników, odpowiedzialnych za projekt Internet Explorer.

07-07-2007 13:51 Thorga jest offline Szukaj postów użytkownika: Thorga Dodaj Thorga do Listy kontaktów
i_love_u
Viking


images/avatars/avatar-18508.jpg

Data rejestracji: 28-11-2006
Postów: 632
Klan: Illuminati Adepts
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Thorga napisał(a)
Hehe, wsparcie było chyba nieco zawiedzione - nie było repa Tongue


to było oblężenie na zasoby, mały sparing między klanami o podobnej liczbie punktów(beze mnie Sunset by miało znacznie mniej). a tamci w panice ściągnęli 3 najemników z top niedługo przed II fazą więc olałem obleg i widzę że z pozytywnymi skutkami bo nie zasłużyli na repa Big Grin

__________________
r2 - Thoth (oddane, potem skasowane)

r9 - Chanca
07-07-2007 14:21 i_love_u jest offline Szukaj postów użytkownika: i_love_u Dodaj i_love_u do Listy kontaktów
Sejan
Emerytowany Mistrz Ciętej Riposty


images/avatars/avatar-11233.jpg

Data rejestracji: 19-01-2007
Postów: 7.293
Klan: O_o
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
i_love_u napisał(a)
cytat:
Thorga napisał(a)
Hehe, wsparcie było chyba nieco zawiedzione - nie było repa Tongue


to było oblężenie na zasoby, mały sparing między klanami o podobnej liczbie punktów(beze mnie Sunset by miało znacznie mniej). a tamci w panice ściągnęli 3 najemników z top niedługo przed II fazą więc olałem obleg i widzę że z pozytywnymi skutkami bo nie zasłużyli na repa Big Grin


Hahaha posilki przy oblezeniu o zasobyBig Grin tego jeszcze nie bylo Big Grin

__________________

EX-Operator Serwerów r5, r10 i r11

Pożegnanie z OP




07-07-2007 15:03 Sejan jest offline Szukaj postów użytkownika: Sejan Dodaj Sejan do Listy kontaktów
AligatoR
Triple Ace


images/avatars/avatar-3829.jpg

Data rejestracji: 19-01-2007
Postów: 162
Klan: Immortals
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: Piekło

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No ale jeżeli prosili o pomoc to co, chłopaki myśleli o zdobyciu repa a tu zonk Big Grin

__________________

Początkujący Grafik

08-07-2007 13:25 AligatoR jest offline Szukaj postów użytkownika: AligatoR Dodaj AligatoR do Listy kontaktów
...Chrupencjusz...
Viking


images/avatars/avatar-4605.jpg

Data rejestracji: 27-04-2007
Postów: 503
Klan: Shaolin Si
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II
Skąd: Gdańsk

Autor tematu Temat rozpoczęty przez ...Chrupencjusz...
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja o rep nie myślałem Tongue

jeśli chodzi o posiłki, to poprostu nie chcieliśmy stracić zasobów Big Grin (mimo iż mam 700k PLN - Kto chce niech farmi Tongue )

__________________

ZDJAC GOOMPASA
GG : 4558562
Sparringi 4:0 ^^
08-07-2007 17:48 ...Chrupencjusz... jest offline Szukaj postów użytkownika: ...Chrupencjusz... Dodaj ...Chrupencjusz... do Listy kontaktów
Sege
Emperor


Data rejestracji: 28-12-2006
Postów: 1.339
Kraina: Moria
Skąd: Plemnik

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Thoth,

nic do Ciebie nie mam... ale cholerka jasna daj sobie spokoj... Wiem ze Thorga jest ladna i inne ale podrywac sprobuj w realu lub w tesco... Smile Smile Smile

__________________
""....Piwo nie wymaga gry wstępnej, zanim Cię zadowoli...." "
09-07-2007 01:42 Sege jest offline Szukaj postów użytkownika: Sege Dodaj Sege do Listy kontaktów
i_love_u
Viking


images/avatars/avatar-18508.jpg

Data rejestracji: 28-11-2006
Postów: 632
Klan: Illuminati Adepts
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sege napisał(a)
Thoth,

nic do Ciebie nie mam... ale cholerka jasna daj sobie spokoj... Wiem ze Thorga jest ladna i inne ale podrywac sprobuj w realu lub w tesco... Smile Smile Smile


niech ktoś mi przetłumaczy o co biega w tym poście Shocked

bo jeżeli to że dziewczynę zacytowałem oznacza że ją podrywam... to by oznaczało że poprzez moje wszystkie dotychczasowe cytowania jestem skończonym gejem, zboczeńcem a nawet pedofilem Big Grin

__________________
r2 - Thoth (oddane, potem skasowane)

r9 - Chanca
09-07-2007 03:05 i_love_u jest offline Szukaj postów użytkownika: i_love_u Dodaj i_love_u do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Moria (R2) » Shaolin Si vs. Sunset

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH