Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Rozwód czyli Deklaracja Niepodległości po polsku » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Rozwód czyli Deklaracja Niepodległości po polsku 3 Ankieta - średnia ocena: 10,003 Ankieta - średnia ocena: 10,003 Ankieta - średnia ocena: 10,003 Ankieta - średnia ocena: 10,003 Ankieta - średnia ocena: 10,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Nikt
King


images/avatars/avatar-14580.jpg

Data rejestracji: 07-08-2006
Postów: 828
Klan: Fenix
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II
Skąd: Rotterdam

Rozwód czyli Deklaracja Niepodległości po polsku Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

OŚWIADCZENIE


Z dniem 12.07 anno domini 2007 nupowski klan proXVQ ogłasza deklarację niepodległości i wypowiada służbę XVQ.
Jednocześnie zawiadamiam , że nie prosimy o żadne ulgi nikogo ani o rozejmy ani o sojusze. O nic. Nadal będziemy kontynuowac Drogę Smoka , tylko już nie będzie nas nikt dymał.



dziękuję za uwagę





p.s

Wir - chętnie kupimy od Was kwadraty , może jakaś zniżka za współudział w zdobywaniu ? Wink Mamy aż 2 rynki w klanie Big Grin

To p.s to tak prywatnie - odemnie - nie miałem pełnomocnictwa aby to napisać Big Grin

__________________
gg : 10113142

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Nikt: 12-07-2007 21:53.

12-07-2007 21:50 Nikt jest offline Strona domowa Nikt Szukaj postów użytkownika: Nikt Dodaj Nikt do Listy kontaktów
Ktos__
Newbie


Data rejestracji: 20-11-2006
Postów: 5
Klan: B.F.A
Rasa w grze: Ssak

rozwód czy raczej rozchód Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Co ja mysle...

XVQ i proXVQ niegdy nie działało razem jako koalicja wiec rozwód... to to raczej nie bedzie... poprostu pójdziemy w rózne strony czyli rozchód...

a takimi noobkami bylismy ze nas tylko z dwoma klanami mielsmy problemy Big Grin
te klany wiedza o kogo chodzi Big Grin

dostawalismy po dupie jako zemsta i jako akademia od klanów które dostawaly od naszego głównego....

KTOS

[*] [*] [*] proXerVerQer [*] [*] [*]

__________________
KTOS
12-07-2007 22:00 Ktos__ jest offline Szukaj postów użytkownika: Ktos__ Dodaj Ktos__ do Listy kontaktów
rOOt
Triple Ace


images/avatars/avatar-2555.gif

Data rejestracji: 31-01-2007
Postów: 155
Klan: - Morphis - | BIG
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Warsiawa ;) Bielany

RE: Rozwód czyli Deklaracja Niepodległości po polsku Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Nikt napisał(a)
tylko już nie będzie nas nikt dymał.

a myślałam, że to lubisz Big Grin

planujecie podbić serwer ? Big Grin

i daj fote xD

__________________
R1 - Resurrecti0n
R3 - Larron

12-07-2007 22:00 rOOt jest offline Strona domowa rOOt Szukaj postów użytkownika: rOOt Dodaj rOOt do Listy kontaktów
Atanas2
Member


images/avatars/avatar-3804.jpg

Data rejestracji: 13-06-2007
Postów: 47
Kraina: Necropolia V
Skąd: Babilon

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Rozwód czyli... koniec z ławką rezerwowych XVQ. Mam nadzieje ze coś nam z tego wyjdzie Wink

__________________


POMAGAM W SPRAWACH DIGITAL MARKETINGU

STRONA MOJEJ AGENCJI - wampiry to od zawsze moi najlepsi klienci





12-07-2007 22:07 Atanas2 jest offline Szukaj postów użytkownika: Atanas2 Dodaj Atanas2 do Listy kontaktów
Vexis
King


images/avatars/avatar-4530.jpg

Data rejestracji: 29-11-2006
Postów: 914
Klan: A czy to ważne? O_o
Kraina: Necropolia
Skąd: 127.0.0.1

RE: Rozwód czyli Deklaracja Niepodległości po polsku Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Nikt napisał(a)
Mamy aż 2 rynki w klanie Big Grin


No to o 3 za dużo Big Grin

A swoją drogą bardzo ciekawa decyzja tylko zastanawia mnie czemu w dziale Pola Bitew? Przenoszę do Misz-Masz Tongue

__________________


Szanuj moda swego - możesz mieć gorszego.

__________________
Nick w grze: ???
12-07-2007 22:11 Vexis jest offline Strona domowa Vexis Szukaj postów użytkownika: Vexis Dodaj Vexis do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a mnie zastanawia po co wogóle ten temat... Smile

zamykam

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
12-07-2007 23:10 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Rozwód czyli Deklaracja Niepodległości po polsku

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH