Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » R2 Snajperka / AK-47 EQ Smoki » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Snajperka / AK-47 EQ Smoki
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
billbrama
Full Member


Data rejestracji: 10-06-2007
Postów: 60
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Snajperka / AK-47 EQ Smoki Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No to tak mam tatoo zabójcy i mam zamiar robić się na snajperke/AK mam tylko jeden tatoo który ma Wymagania: obrona hełmu max 9, obrona zbroi max 18, obrona spodni max 9. i mam pytanie jakie rzeczy kupować do tej postaci. Oczywiście nie mówcie mi tu o biżuterii koncentracji bo nie jestem aż tak bogaty itp.
Według mnie to EQ powinno być:
Hełm - XXX Preko
Zbroja - ??
Gacie - XXX szorty pasterza
Broń - Snajperka/AK
Biżuteria - ??

Jak macie pomysł jaka biżuteria i armor to piszcie oczywiście jeżeli macie jakąś inną koncepcje EQ postaci to piszcie.

Edit eq ma być na smoki;]

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez billbrama: 18-07-2007 16:44.

18-07-2007 16:09 billbrama jest offline Szukaj postów użytkownika: billbrama Dodaj billbrama do Listy kontaktów
Branor
Lord


Data rejestracji: 19-01-2007
Postów: 419
Kraina: Moria
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hełm preko
łowiecka zbroja
biżu mądrości
szorty pasterza
snajperka

__________________
http://r2.bloodwars.pl/r.php?r=1964

r2: Branor
r4: Branorka Tongue
18-07-2007 17:57 Branor jest offline Szukaj postów użytkownika: Branor Dodaj Branor do Listy kontaktów
billbrama
Full Member


Data rejestracji: 10-06-2007
Postów: 60
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez billbrama
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hmmm tak ale łowiecka xxx zabiera od krytyka ;/
18-07-2007 18:04 billbrama jest offline Szukaj postów użytkownika: billbrama Dodaj billbrama do Listy kontaktów
frasar
Double Ace


Data rejestracji: 18-04-2007
Postów: 137
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
billbrama napisał(a)
hmmm tak ale łowiecka xxx zabiera od krytyka ;/



ale przeciez masz tatuaz wiec on bedzie nadrabil.... najlepiej jakbys sobie zalatwil lowiecka z jakims sufixem typu siewczy smierci/orchidei to juz by bylo cos
18-07-2007 18:26 frasar jest offline Szukaj postów użytkownika: frasar Dodaj frasar do Listy kontaktów
Siostra12
Full Member


images/avatars/avatar-2749.jpg

Data rejestracji: 27-01-2007
Postów: 59
Klan: ???
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

pod snajperke to mozesz sobie sprawic jakas koszulke szybkosci. bedziesz mial 2 strzaly na runde z sensownym krytykiem (tatuaz).

na glowe dobry kask preko, na pupe dobre szorty pasterza.

jak dasz rady to jakas bizuteria ze spostem.

do tego oko kota.

spokojnie przy 2 strzalach wyciegniesz powyzej 80 sposta Smile

__________________
Z debilami dyskutuje tylko do pewnego momentu...
18-07-2007 18:52 Siostra12 jest offline Szukaj postów użytkownika: Siostra12 Dodaj Siostra12 do Listy kontaktów
frasar
Double Ace


Data rejestracji: 18-04-2007
Postów: 137
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a jako bizuterie mozesz zakupic sobie pierscien nietoperza, ktory jest teraz na aukcji. na +3 daje 5 do sposta
18-07-2007 19:05 frasar jest offline Szukaj postów użytkownika: frasar Dodaj frasar do Listy kontaktów
billbrama
Full Member


Data rejestracji: 10-06-2007
Postów: 60
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez billbrama
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tak ale preko na 5 mam więcej niż 9 obrony .... więc tatoo nie bedzie działać ... więc można mieć ten kask ale bez łowieckiej koszulki albo szybkiej... Będzie trzeba poskanować ludzi którzy zabijają dużo smoczkow
18-07-2007 20:20 billbrama jest offline Szukaj postów użytkownika: billbrama Dodaj billbrama do Listy kontaktów
Branor
Lord


Data rejestracji: 19-01-2007
Postów: 419
Kraina: Moria
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no to weżmie czapke preko , i koszulke szybkości

__________________
http://r2.bloodwars.pl/r.php?r=1964

r2: Branor
r4: Branorka Tongue
18-07-2007 20:24 Branor jest offline Szukaj postów użytkownika: Branor Dodaj Branor do Listy kontaktów
Sejan
Emerytowany Mistrz Ciętej Riposty


images/avatars/avatar-11233.jpg

Data rejestracji: 19-01-2007
Postów: 7.293
Klan: O_o
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mogę Ci podać czym ja zabijam(zabijałemTongue ) smoki, obawiam sie jednak, że jest to jeden z 2 najlepszych ekwipunków pod zabójce smoków na serwie i kosztowałby Cię majątekTongue ale niech będzie CiekawostkaWink

kapelusz prekognicji +5
tytanowy amulet celności +4
dobra bransoleta koncentracji
słoneczna bransoleta lisa +3
kolczuga szybkości (bez ulepszeń żeby nie zabierała niepotrzebnie % do krytyka)
giętkie szorty pasterza +5
dobry karabin snajperski

wytrenowane 33 spostrzegawczości

do tego tatuaż do krytyka

Cały zestaw daje w sumie 85 spostrzegawczości (93 z okiem kota), 2 ataki i 55% na kryta.

Taki zestawik zapewnia jakieś 2500-3k dmg w 10 rund czyli jeśli masz ze sobą jakiś mięso do ściągania ciosów ze zwinką powyżej 130 i ewentualnie jakiegos 2 snajpera, który wbije jakiś dmg nie ma dla Ciebie czarnego smoka nie do powaleniaWink

__________________

EX-Operator Serwerów r5, r10 i r11

Pożegnanie z OP




Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Sejan: 19-07-2007 23:16.

19-07-2007 23:13 Sejan jest offline Szukaj postów użytkownika: Sejan Dodaj Sejan do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » R2 Snajperka / AK-47 EQ Smoki

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH