Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pola Bitew » Necropolia (R1) » ZASADZKA Doskonałe Uzi vs Doskonałe Ak-47 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Doskonałe Uzi vs Doskonałe Ak-47
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
TUROK
Viking


images/avatars/avatar-206.gif

Data rejestracji: 10-08-2006
Postów: 537
Klan: PhOeNix
Kraina: Necropolia
Skąd: Polska

Doskonałe Uzi vs Doskonałe Ak-47 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No proszę Uzikiem jeszcze da się powalczyć Tongue

http://r1.bloodwars.pl/showmsg.php?mid=5...&key=e2e1ec7ff0

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez TUROK: 19-07-2007 11:34.

19-07-2007 11:34 TUROK jest offline Szukaj postów użytkownika: TUROK Dodaj TUROK do Listy kontaktów
Lopezzo
Najlepszy Gracz roku 2010


images/avatars/avatar-3859.jpg

Data rejestracji: 25-08-2006
Postów: 826
Klan: Phoenix
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hmmm , czasami sie liczy ilosc a nia jakosc ;]

__________________
Śpieszmy sie kochac kobiety - tak szybko tyją...

Wink

Nick Lopezzo
19-07-2007 11:37 Lopezzo jest offline Szukaj postów użytkownika: Lopezzo Dodaj Lopezzo do Listy kontaktów
Nomac 2
Member


Data rejestracji: 09-07-2007
Postów: 37

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ładnie też walcze uzikami, Jak wyciągłeś 20 ataków? Tongue
19-07-2007 11:37 Nomac 2 jest offline Szukaj postów użytkownika: Nomac 2 Dodaj Nomac 2 do Listy kontaktów
kurczak
Lord


images/avatars/avatar-4485.jpg

Data rejestracji: 24-06-2007
Postów: 297
Klan: r1-Midian
Kraina: Necropolia
Skąd: 1/1/1

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mściwy set + d szybkość Big Grin

ładna walka

ale nie ładny dmg Tongue

__________________


r1-nudy-nie wróce
r2-przerwa
r3-Naster
uk-przerwa

19-07-2007 11:43 kurczak jest offline Szukaj postów użytkownika: kurczak Dodaj kurczak do Listy kontaktów
lord1
Lord


images/avatars/avatar-4599.gif

Data rejestracji: 11-03-2007
Postów: 463
Klan: [NewOrder]
Kraina: Necropolia
Skąd: Gdansk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No,no z takim DMG powalic dsk.ak to naprawde niezly wyczyn Wink Gratuluje wygranej Wink

__________________

R2:asbalt
R1:Cormac

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez lord1: 19-07-2007 11:51.

19-07-2007 11:50 lord1 jest offline Szukaj postów użytkownika: lord1 Dodaj lord1 do Listy kontaktów
TUROK
Viking


images/avatars/avatar-206.gif

Data rejestracji: 10-08-2006
Postów: 537
Klan: PhOeNix
Kraina: Necropolia
Skąd: Polska

Autor tematu Temat rozpoczęty przez TUROK
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No niestety dmg jest biedny

OBRAŻENIA
2 - 30 Doskonałe Uzi
2 - 30 Doskonałe Uzi

nie to co przy demonach:

http://r1.bloodwars.pl/showmsg.php?mid=5...&key=bdca7448e0
19-07-2007 12:02 TUROK jest offline Szukaj postów użytkownika: TUROK Dodaj TUROK do Listy kontaktów
Kalina5
Member


images/avatars/avatar-4023.jpg

Data rejestracji: 18-07-2007
Postów: 28
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Piękna walka! Z takimi obrażeniami pokonać doskonałe ak. Ale graty!

__________________

19-07-2007 12:15 Kalina5 jest offline Szukaj postów użytkownika: Kalina5 Dodaj Kalina5 do Listy kontaktów
Adriano
Triple Ace


images/avatars/avatar-11980.gif

Data rejestracji: 02-02-2007
Postów: 223
Klan: Parias
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: z fotela

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie żebym krytykował, ale:
-przy uzikach nawet doskonałych, obrażenia są byle jakie, co widać...
-ogromna różnica sposta- 11 to przepaść (swoją drogą ciekaw jestem skąd tyle wydębiłeś)
-gdybyście mieli równą ilość HP to byś dostał...

ale i tak walka ładna, też chce mieć takie staty i tak sie lać...

__________________


TRZYSTU ZAWSZE W SERCU

TERAZ PARIAS
19-07-2007 12:22 Adriano jest offline Szukaj postów użytkownika: Adriano Dodaj Adriano do Listy kontaktów
Axel
Double Ace


images/avatars/avatar-4202.jpg

Data rejestracji: 24-06-2007
Postów: 110
Klan: Oszczany Row ak.LeT
Kraina: Necropolia
Skąd: Chmielnik

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ładna walka tylko dmg słabe
19-07-2007 13:28 Axel jest offline Szukaj postów użytkownika: Axel Dodaj Axel do Listy kontaktów
bruce_lee
Viking


images/avatars/avatar-2774.jpg

Data rejestracji: 08-11-2006
Postów: 594
Klan: BW LEGEND ;)
Kraina: Necropolia
Skąd: Żrd\/\/

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Adriano, mozna wyrzadzic szkody doskonalymi uzikami ale trzeba miec conajmniej d orche. Ta walka to jedynie popis mozliwosci Turoka Wink pokazal ile mozna wyciagnac ciosow na runde. 20 to chyba napewno rekord Smile oczywiscie mozna bylo tego dokonac juz od dawna jednak nikt na takie cos sie nie porwal Wink Dlatego sadze tez ze ta walka wcale nie jest ladna bo to tylko szpan Wink

Co do sposta to doskonaly kwadrat, psy na conajmniej 16 poziomie ds preko lopezza +20 no i +/- 50 w treningu Wink

__________________
r14 - Bilon_HG

!Temat zamknięty przedmiotu nie ma!

Zawsze i nie zmiennie...
.:Bilon_HG vel Paprykarz Szczeciński:.

19-07-2007 22:21 bruce_lee jest offline Szukaj postów użytkownika: bruce_lee Dodaj bruce_lee do Listy kontaktów
Dragosani
Triple Ace


Data rejestracji: 25-09-2006
Postów: 218
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Turok ale lameriade z tym dmg robisz (joke) Smile ale wyczyn piękny... gratuluje
19-07-2007 22:40 Dragosani jest offline Szukaj postów użytkownika: Dragosani Dodaj Dragosani do Listy kontaktów
Adriano
Triple Ace


images/avatars/avatar-11980.gif

Data rejestracji: 02-02-2007
Postów: 223
Klan: Parias
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: z fotela

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
bruce_lee napisał(a)
Adriano, mozna wyrzadzic szkody doskonalymi uzikami ale trzeba miec conajmniej d orche. Ta walka to jedynie popis mozliwosci Turoka Wink pokazal ile mozna wyciagnac ciosow na runde. Dlatego sadze tez ze ta walka wcale nie jest ladna bo to tylko szpan Wink



dokładnie to samo myślę, ale ta walka jest tym co wielu chce osiągnąć- tyle sposta, takie itemy i tak piękne zestawienie itemów...

__________________


TRZYSTU ZAWSZE W SERCU

TERAZ PARIAS
19-07-2007 23:05 Adriano jest offline Szukaj postów użytkownika: Adriano Dodaj Adriano do Listy kontaktów
maua
Lord


images/avatars/avatar-8018.gif

Data rejestracji: 13-01-2007
Postów: 296
Klan: Knights of Destiny
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Co to za wyczyn pokonać kogoś z ds ak mając przewagę aż 11 sposta Big Grin Nic ciekawego Tongue
19-07-2007 23:05 maua jest offline Szukaj postów użytkownika: maua Dodaj maua do Listy kontaktów
TUROK
Viking


images/avatars/avatar-206.gif

Data rejestracji: 10-08-2006
Postów: 537
Klan: PhOeNix
Kraina: Necropolia
Skąd: Polska

Autor tematu Temat rozpoczęty przez TUROK
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
maua napisał(a)
Co to za wyczyn pokonać kogoś z ds ak mając przewagę aż 11 sposta Big Grin Nic ciekawego Tongue


Chętnie zobacze jak pokonujesz kogoś z Doskonałym AK mając przewage 11 sposta przy dmg 2 - 30 Wink
tylko niech to nie będzie jakiś noobek z top1000 któremu załatwisz AK ;P

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez TUROK: 20-07-2007 09:41.

20-07-2007 09:36 TUROK jest offline Szukaj postów użytkownika: TUROK Dodaj TUROK do Listy kontaktów
losiu
Triple Ace


Data rejestracji: 14-12-2006
Postów: 218

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
kurczak napisał(a)
mściwy set + d szybkość Big Grin

ładna walka

ale nie ładny dmg Tongue


hmmm
niby sie zgadza, tylko dobra szybkosc ma spory minus do tafienia palna, a tu wchodzil prawie kazdy atak, dziwne

__________________
Nabijaczom postów mówimy NIE !!!

R1- Muad_Dib

R7 - Adr
20-07-2007 12:29 losiu jest offline Szukaj postów użytkownika: losiu Dodaj losiu do Listy kontaktów
Czarny Rycerz
Full Member


Data rejestracji: 11-11-2006
Postów: 59
Klan: 3m_GA

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

do trafienia krytycznego ;]

Dobra Kurtka Szybkości ZAMKNIJ

Zbroja
Obrona: 8
Cechy: dodatkowe 3 ataki każdą bronią, trafienie krytyczne bronią palną -40 %
Wymagania: SIŁA: 7, ZWINNOŚĆ: 25, POZIOM: 30
Cena sprzedaży: 94 500 PLN


ładnie ładnie Big Grin tyle ataków wyciągną Wink tylko szkoda, ze taka cienizna


edit: rany boskie tam nie ma "-" do trafienia... chodzi tylko o krytyki

__________________
nick w grze Czarny_Rycerz

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Czarny Rycerz: 21-07-2007 13:23.

20-07-2007 13:18 Czarny Rycerz jest offline Szukaj postów użytkownika: Czarny Rycerz Dodaj Czarny Rycerz do Listy kontaktów
barx
Emperor


images/avatars/avatar-22586.jpg

Data rejestracji: 16-06-2007
Postów: 1.226
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria VII
Skąd: Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

gratki mniales 20 atakow ale zato jakie dmg i trafienie na minusie gratuluje wygranej

__________________

20-07-2007 20:31 barx jest offline Strona domowa barx Szukaj postów użytkownika: barx Dodaj barx do Listy kontaktów
maua
Lord


images/avatars/avatar-8018.gif

Data rejestracji: 13-01-2007
Postów: 296
Klan: Knights of Destiny
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
TUROK napisał(a)
cytat:
maua napisał(a)
Co to za wyczyn pokonać kogoś z ds ak mając przewagę aż 11 sposta Big Grin Nic ciekawego Tongue


Chętnie zobacze jak pokonujesz kogoś z Doskonałym AK mając przewage 11 sposta przy dmg 2 - 30 Wink
tylko niech to nie będzie jakiś noobek z top1000 któremu załatwisz AK ;P


Wiesz dmg a trafienie to co innego Big Grin Po kij mi wysokie dmg skoro różnica sposta jest kosmiczna Big Grin No chyba były Top1 powinien wiedziec takie rzeczy Big Grin Tongue
21-07-2007 16:16 maua jest offline Szukaj postów użytkownika: maua Dodaj maua do Listy kontaktów
Kartel
Forum Legend


images/avatars/avatar-10342.jpg

Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 1.689
Klan: Decados
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Moria III
Skąd: Odessa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

i teraz kazdy bendzie wymyslal ze Turok jest slaby bo to... ludzie policzcie sobie ataki (na kalkulatorze najlepiej Big Grin ) a reszcie dajcie spokuj Smile no chybaze wy zalatwicie lepsza wlake to z hecia zobacze 20 atakow i wieksze dmg Smile bo tutaj bylo marnie Big Grin Big Grin Big Grin

wiec graty tych 20 atakow ze tez nikt* wczesniej na to nie wpadl




*nie ten Nikt Big Grin

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Kartel: 21-07-2007 16:26.

21-07-2007 16:25 Kartel jest offline Szukaj postów użytkownika: Kartel Dodaj Kartel do Listy kontaktów
Xavi's
Member


Data rejestracji: 20-05-2007
Postów: 48
Klan: Fafiki
Kraina: Necropolia
Skąd: Bełchatów

spox z dos. ... Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

z dos. uzi pokonac dos. ak gratulacje

__________________
Nick: Xavii
Zobacz Co mam na sprzedaz
Najemnictwo
23-07-2007 09:16 Xavi's jest offline Strona domowa Xavi's Szukaj postów użytkownika: Xavi's Dodaj Xavi's do Listy kontaktów AIM Screen Name of Xavi's: d YIM Account Name of Xavi's: d Zobacz profil MSN Xavi's
TUROK
Viking


images/avatars/avatar-206.gif

Data rejestracji: 10-08-2006
Postów: 537
Klan: PhOeNix
Kraina: Necropolia
Skąd: Polska

Autor tematu Temat rozpoczęty przez TUROK
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
maua napisał(a)

Wiesz dmg a trafienie to co innego Big Grin Po kij mi wysokie dmg skoro różnica sposta jest kosmiczna Big Grin No chyba były Top1 powinien wiedziec takie rzeczy Big Grin Tongue


Może Ci coś wyjaśnie bo widze, że masz 'maua' wiedze Wink
Możesz sobie i mieć 100 więcej spostrzegawczości od przeciwnika ale przy dmg 2-30
mało kogo jeśli wogóle kogoś uda Ci się pokonać w 3 strefie nawet jak nie będzie
miał bunkra bo poprostu nie zbijesz hp
niewiem czy zauważyłaś ale przy 20 atakach i tylko 2420 hp padł w 10 rundzie
mimo mojej niesamowitej przewagi spostrzegawczości Roll Eyes

Ten raport to taki joke .. ale Maua musi oczywiście wtracić wszędzie swoje 3 grosze Tongue

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez TUROK: 25-07-2007 09:34.

24-07-2007 11:09 TUROK jest offline Szukaj postów użytkownika: TUROK Dodaj TUROK do Listy kontaktów
maua
Lord


images/avatars/avatar-8018.gif

Data rejestracji: 13-01-2007
Postów: 296
Klan: Knights of Destiny
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

TUROK Frown A ja Cie tyle tygodni opłakiwałam,że odchodzisz Crying Dasz mi autograf?Big Grin Big Grin Big Grin

No cóż...chyba się nie dogadamy.Proponuję Ci zaatakowac kolesia z Ds AK,ale z taką samą spostrzegawczością Smile Wtedy zobaczymy Wink Powodzenia resecie Tongue
24-07-2007 20:39 maua jest offline Szukaj postów użytkownika: maua Dodaj maua do Listy kontaktów
TUROK
Viking


images/avatars/avatar-206.gif

Data rejestracji: 10-08-2006
Postów: 537
Klan: PhOeNix
Kraina: Necropolia
Skąd: Polska

Autor tematu Temat rozpoczęty przez TUROK
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przykro mi ale irytują mnie ludzie którzy piszą teksty w stylu
" .. Co to za wyczyn pokonać kogoś mając przewagę spostrzegawczości .."

na wygraną składa się nie tylko spostrzegawczość ale także ilość HP w ataku
czy obronie, ilość ataków oraz zadawane obrażenia .. i można z tym kombinować ..
raz można postawić na przewagę spostrzegawczości i słabą broń ale także można:

przykład: http://r1.bloodwars.pl/showmsg.php?mid=5...&key=542b52d928

postawić na mniejszą spostrzegawczość, mniejszy dmg ale większą ilość ataków i HP

Na wiele sposobów można wygrywać trzeba tylko myśleć Wink

a i przy okazji to teksty "ty resecie" itp kiedy nie ma się już nic sensownego do powiedzienia świadczą o ..
zresztą nieważne nie chce Cię urazić .. Wink

a co do mojego odejścia z BW to było ono prawdziwe .. 5 miesięcy nie zagrożonego TOP1
trochę mnie już znudziło do tego zawaliłem studia z matematyki na uniwerku i musiałem
szybko nadrobić aby pozaliczać wszystko w terminie .. pisałem wszystkim, że na razie oddaje
tylko postać a itemy przenoszę na nową bo może kiedyś znowu zacznę grać a gdyby
nie to itemy zawsze zdążę rozdać ..

ogólnie bardzo fajnie mi się ułożyło bo skończyłem studia w terminie i to z wcale nie najgorszymi wynikami 8)
dostałem dodatkowe pół etatu w Urzędzie gdzie mam dostęp do neta i mogę sobie w wolnych
chwilach poklikać a że mam z BW masę znajomych to dałem się ponownie namówić na grę ..
i to tyle mojej historii Wink

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez TUROK: 25-07-2007 09:36.

25-07-2007 09:09 TUROK jest offline Szukaj postów użytkownika: TUROK Dodaj TUROK do Listy kontaktów
Nomac 2
Member


Data rejestracji: 09-07-2007
Postów: 37

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A mi się ta walka bardzo podoba i imponuje. TUROK dodał ją nie po to żeby się pochwalić że wygrał tylko żeby pokazać jak finezyjnie można niszczyć graczy z teoretycznie lepszymi broniami Wink Tak samo ta druga walka, jakby ktoś napisał że żaden wyczyn bo miał więcej HP to bym chyba spadł z krzesła Big Grin

gratz Tongue
25-07-2007 10:11 Nomac 2 jest offline Szukaj postów użytkownika: Nomac 2 Dodaj Nomac 2 do Listy kontaktów
mfalkus
Member


Data rejestracji: 17-05-2007
Postów: 45
Klan: Dwarf_Shadows
Kraina: Necropolia
Skąd: Z wioski Konoha-gakure

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Po pierwsze wyygrana w tej walce zależała w dużej mieże od życia i moze sie powtorze jak powiem ze to kolejny dowod na to jak kiepski jest ak

__________________
R1- mfalkus(oddałem konto)
R2- Hercules(dostałem konto)
R4- mfalkus
25-07-2007 19:33 mfalkus jest offline Szukaj postów użytkownika: mfalkus Dodaj mfalkus do Listy kontaktów
1t4chi
Forum Ace


images/avatars/avatar-4094.jpg

Data rejestracji: 28-05-2007
Postów: 93
Klan: SWAT
Kraina: Necropolia
Skąd: z brzuszka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

o wow Wink tylko po 6-8 to trochę żal takich mg

__________________
r1: nudy więc nie gram
r2: 1t4chi ale nie gram
r3: nemessis
uk: sprzedane
27-07-2007 13:15 1t4chi jest offline Szukaj postów użytkownika: 1t4chi Dodaj 1t4chi do Listy kontaktów
Krzycho62
Double Ace


images/avatars/avatar-4685.jpeg

Data rejestracji: 25-05-2007
Postów: 148
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zamość

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

male dmg ale jak sie zbierze o troszke bedzie Big Grin
ale spost tez niezly

__________________
R6 - 1drager1




01-08-2007 20:41 Krzycho62 jest offline Szukaj postów użytkownika: Krzycho62 Dodaj Krzycho62 do Listy kontaktów
Elite
Member


images/avatars/avatar-5504.jpg

Data rejestracji: 26-06-2007
Postów: 26
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Powiem tyle nie wierze.Musze pokazac qumplom.GRATULACJE
02-08-2007 21:03 Elite jest offline Szukaj postów użytkownika: Elite Dodaj Elite do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pola Bitew » Necropolia (R1) » ZASADZKA Doskonałe Uzi vs Doskonałe Ak-47

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH