Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » Pożegnanie Kubusia_Puchatka - PROSZĘ nie zamykać. » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Pożegnanie Kubusia_Puchatka - PROSZĘ nie zamykać.
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Zbanowany_Qbuś
Zbanowany

Data rejestracji: 19-07-2007
Postów: 128
Klan: Bardzo Mocno Pluszowy
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia III; Moria II

Pożegnanie Kubusia_Puchatka - PROSZĘ nie zamykać. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak wszyscy wiedzą zakończyłem już moją karierę na BW. Niestety ponieważ otrzymałem bana zarówno w grze jak i na forum nie mogłem się z Wami drodzy gracze w odpowiedni i kulturalny sposób pożegnać i podziękować.

Z tego miejsca chcę podziękować Wam wszystkich za czas, który razem spędziliśmy. Szczególne podziękowania dla graczy z byłych Pluszaków - wszystkich Klanów z którymi walczyłem ramię w ramię a także TPU, Heroes, Nemesis, moich sojuszników. Nie mogę zapomnieć także o PSD i Immortals z którymi w ostatnie dni przed otrzymaniem bana zacząłem nawiązywać dobrosąsiedzkie stosunki, a nawet przyjacielskie stosunki. I chyba nawet z dwiema osobami z byłego pro XVQ też Wink

to jeśli chodzi o graczy to tyle Smile

Chciałbym także podziękować administracji BW, której należą się z mojej strony szczególne podziękowania.

po pierwsze za stworzenie gry, której poświęciłem tak wiele czasu - najwięcej z gier online.

chciałbym podziękować im jednak także za wymierzenie mi bana w grze - bana, , którym zniszczyli i zniweczyli cały włożony przeze mnie w stworzenie kilku Klanów wysiłek, Od początku grając na r3 zebrałem ludzi razem, stworzyłem Koalicję. Powstały Klany, wspólny Irc, Forum, Gadugadu, powstała grupa ludzi chcących razem się dobrze bawić w miłej atmosferze, połąconych wspólną zabawą i celami w grze.

dziękuję że udało się Wam to zniszczyć i zaprzepaścić cały wysiłek i serce, które włożyłem.

ktoś powie: ale przecież napisałeś jedno nieładne słowo w opisie Klanu!
- ban się więc należał!
Kto wie może i owszem, niemniej podejmując decyzję o banie dla gracza który gra UCZCIWIE - Moim Zdaniem należy mieć na uwadze jej wpływ na GRĘ - tym bardziej iż ten ban miał pośredni lub bezpośredni wpływ na grubo ponad 100 osób z Klanów TOP i góry rankingu i doprowadził do kilku Klanów zniknięcia/upadku/odejścia częsci osób z gry/zniechęcenia dużej ilości pozostałych.

mam nadzieję iż C47 i Sushi spoglądając wstecz na całą sytuację i swoje decyzję mogą rzec z czystym sumieniem, - BYŁO WARTO.

ja odchodzę - Pluszaków już nie ma - część osób zrezygnowała z gry, część próbuje dalej walczyć zmagając się z wieloma przeciwnościami - jednak Wy zostajecie - życzę Wam więc wszystkiego najlepszego i życzę Wam także tego aby Was ze strony twórców gry i administracji nie spotkało to co spotkało mnie.

wujeq Qbuś.

__________________
KubusPuchatek

PLUSZAK

beware on nups - they are everywhere.
19-07-2007 15:17 Zbanowany_Qbuś jest offline Szukaj postów użytkownika: Zbanowany_Qbuś Dodaj Zbanowany_Qbuś do Listy kontaktów
Kartel
Forum Legend


images/avatars/avatar-10342.jpg

Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 1.689
Klan: Decados
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Moria III
Skąd: Odessa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no kurde a ja zaczelem grac na r3 wczoraj i chcialem byc pluszakiem Frown no dobra zycze Ci powodzenia w rl i wogole Big Grin
19-07-2007 15:25 Kartel jest offline Szukaj postów użytkownika: Kartel Dodaj Kartel do Listy kontaktów
lord1
Lord


images/avatars/avatar-4599.gif

Data rejestracji: 11-03-2007
Postów: 463
Klan: [NewOrder]
Kraina: Necropolia
Skąd: Gdansk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

I kolejna osoba odchodzi Frown Powodzenia w realu.Pluszaki nadal są i to w TOP 10 ja jestem w tym super klanie Smile

__________________

R2:asbalt
R1:Cormac
19-07-2007 15:32 lord1 jest offline Szukaj postów użytkownika: lord1 Dodaj lord1 do Listy kontaktów
Gawler
Forum Ace


Data rejestracji: 06-06-2007
Postów: 84
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kolejna osoba no coz, powodzenia Smile

__________________

19-07-2007 15:38 Gawler jest offline Szukaj postów użytkownika: Gawler Dodaj Gawler do Listy kontaktów
chrupek
Lord


images/avatars/avatar-1457.gif

Data rejestracji: 15-08-2006
Postów: 294
Kraina: Necropolia II
Skąd: Z psychiatryka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
lord1 napisał(a)
I kolejna osoba odchodzi Frown Powodzenia w realu.Pluszaki nadal są i to w TOP 10 ja jestem w tym super klanie Smile


Ale to już nie te same Pluszaki... Nie mówię, że gorsze czy lepsze... po prostu nie te same...

No cóż, żegnaj Kubuś... Coś czuję że wygram zakład Smile

BTW - Zgłoś się na gg Smile

__________________

19-07-2007 15:41 chrupek jest offline Strona domowa chrupek Szukaj postów użytkownika: chrupek Dodaj chrupek do Listy kontaktów
ladydevil
Member


Data rejestracji: 18-11-2006
Postów: 27
Klan: Warriors,KoD, r1, 3, 4
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: POSEN taka mała dziura :)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dziękuję Kubuś za to że dzięki Tobie znalazłam się w Pluszakach - zaprosiłeś, zjawiłam się i jestem. Zawsze będziesz z nami ( czy tego chcesz czy nie hehe Smile ).
Powodzenia w realu
odezwij sie czasami na gg Smile
duuuża buźka

__________________

19-07-2007 17:25 ladydevil jest offline Szukaj postów użytkownika: ladydevil Dodaj ladydevil do Listy kontaktów
thud
Newbie


images/avatars/avatar-4690.jpg

Data rejestracji: 25-08-2006
Postów: 3

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Moze nie te same...

Na pewno nie te same Smile silniejsze, zgrane, madrzejsze o te pare doswiadczeń...Qbus reaktywowaliśmy pluszaki by pamieć Ciebie, jako charyzmatycznego dowódcy nie zanikla idziemy do przodu. Nigdzie nie było takiej atmosfery jak u pluszaków (nie umiejszając innym klanom) Smile jest fajnie miło i przyjemnie . Qbus to Twoja zasługa Smile trzymaj sie i powodzeniaSmile
19-07-2007 17:30 thud jest offline Szukaj postów użytkownika: thud Dodaj thud do Listy kontaktów
Aureliusz_Zbanowany
Junior Member


images/avatars/avatar-3692.jpg

Data rejestracji: 17-06-2007
Postów: 19
Kraina: Necropolia II
Skąd: mmz city

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Powodzenia w świecie realnym W.Qbusiu Wink

__________________
Mój nick to PILACK (r1)

19-07-2007 17:41 Aureliusz_Zbanowany jest offline Szukaj postów użytkownika: Aureliusz_Zbanowany Dodaj Aureliusz_Zbanowany do Listy kontaktów
Sejan
Emerytowany Mistrz Ciętej Riposty


images/avatars/avatar-11233.jpg

Data rejestracji: 19-01-2007
Postów: 7.293
Klan: O_o
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Według mnie za bardzo uniosłeś się honorem i świętym gniewem przed bądź co bądź słusznym banem. Serio sądzisz, że za bycie liderem powinny być jakieś dodatkowe przywileje? Big Grin chacha przecież zawsze było wiadomo, że to przewalona fucha, wiążąca sie z dużo większą odpowiedzialnością. Jako lider masz na głowie odpowiedzialność za cały klan wiec powinieneś mieć to na uwadze biorąc to sobie na głowę.

ps. oddajesz itemy ? Big Grin (tak to jest ironia i wyraźna aluzja do konkretnego graczaBig Grin )

__________________

EX-Operator Serwerów r5, r10 i r11

Pożegnanie z OP




19-07-2007 17:55 Sejan jest offline Szukaj postów użytkownika: Sejan Dodaj Sejan do Listy kontaktów
fish
Newbie


Data rejestracji: 01-07-2007
Postów: 9

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak niby jestes taki uczciwy to oddaj mi moją kurtkę orchidei


co do twojego odejscia to Cie nie znałem za dobrze z Twoich wiadomosci wynikało ze jestes sympatyczny i ogólnie w porzadku ale na koniec zmieniłem calkowicie zdanie o Tobie, w różnych tematach wypowiadasz się ze trzeba grac uczciwie itp. a sam jak sie zachowujesz?

brak mi słów... tyle ;/

__________________
taki sam nick w grze
19-07-2007 20:50 fish jest offline Szukaj postów użytkownika: fish Dodaj fish do Listy kontaktów
GrafAir
Ex-Team


images/avatars/avatar-129.jpg

Data rejestracji: 23-08-2006
Postów: 1.772
Kraina: Moria
Skąd: mam to wiedzieć?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nigdy nie zapomnę pierwszych Kubusiów_Puchatków, jeszcze przed powstaniem rankingu klanów ("Każdy miś żyje sobie we własnym domku i tylko jednoczymy sie na zadania i do obrony" [czy jakoś tak], czy teksty RachelBig Grin - to były czasy) i to zaskoczenie kiedy się okazało że jesteśmy klanem ze ścisłego TOP. Wiele sie od tego czasu zmieniło (choćby nazwa na R1), a Plusz już beze mnie przetoczył się po "uniwersum" BW. Szkoda klanu z tak długimi tradycjamiFrown

Skoda wichrzycielu, baw się dobrzeSmile

PS: Q-ba za pare miesięcy światowy dzień KubusiaBig Grin

__________________
Wygląd gry Scenariusze/Opisy Sala Trofeum R9 - bywa, że tu bywam

Nie piszcie do mnie nieragulaminowych PW: NIE MAM CZASU BY ODPOWIEDZIEĆ Frown


GrafAir GraFair Tongue
19-07-2007 21:59 GrafAir jest offline Szukaj postów użytkownika: GrafAir Dodaj GrafAir do Listy kontaktów
>>Rybolek<<
Junior Member


Data rejestracji: 04-07-2007
Postów: 20
Klan: Immo2 -> K_O -> PSD
Kraina: Moria II
Skąd: ABW

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Qbuś...
pewnie tego nie przeczytasz, bo i ta 10 minut wcześniej na gg gadaliśmy, ale wpisze się tu. Byłeś, Jesteś i Pozostaniesz jako jedyny Lider z jajami!
Ty mnie na r3 zwerbowałeś, z czego byłem dumny, a to, że niestety nie mam zupełnie czasu na gre to inna sprawa. Ty mi przedstawiałeś warunki jakie są i były w Pluszakach, opowiedziałeś krótko historię klanu, pisałeś klanówki do wszystkich koalicjantów, a co najważniejsze - TRZYMAŁEŚ ZAWSZE NA RĘKĘ NA PULSIE!

Zanim byłem w Pluszakach miałem o Tobie mieszane uczucia, odkąd w nich jesteś przekonałem się, że BW nie robi Ci wody z mózgu i, że znasz te ważne granicę miedzy grą, a życiem w realu.

Ty mi pokazałeś jacy Ci modzi, t-modzi itd. to szuje... (oczywiście nie wszyscy, ale odpowiedzialność jest zbiorowa)

Ten ban nie był sprawiedliwy, bo za taki tekst ban na stałe? Gdyby to była jakaś wazelinka "rządzących bloodwars" dostałaby tego bana na max 21 dni i po sprawie. Niestety szumowiny tylko czekały jak tu "upupić" Kubusia i znaleźli pretekst, szkoda jedynie, że taki błahy...

Co moge powiedzieć, powodzenia w Realu, żebyś kupił sobie wymarzone porsche i mieszkanko i zarywał laski. Szkoda, że nie stoczyłem u Twego boku żadnej prawdziwej wojny Frown

Trzymaj się...
Rybolek (tak, ten prawdziwy, zbanowany)

__________________

19-07-2007 23:10 >>Rybolek<< jest offline Szukaj postów użytkownika: >>Rybolek<< Dodaj >>Rybolek<< do Listy kontaktów
chrupek
Lord


images/avatars/avatar-1457.gif

Data rejestracji: 15-08-2006
Postów: 294
Kraina: Necropolia II
Skąd: Z psychiatryka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
>>Rybolek<< napisał(a)
Ten ban nie był sprawiedliwy, bo za taki tekst ban na stałe? Gdyby to była jakaś wazelinka "rządzących bloodwars" dostałaby tego bana na max 21 dni i po sprawie. Niestety szumowiny tylko czekały jak tu "upupić" Kubusia i znaleźli pretekst, szkoda jedynie, że taki błahy...


Kubuś nie dostał bana w grze bana na stałe tylko na 5 dni...

__________________

19-07-2007 23:18 chrupek jest offline Strona domowa chrupek Szukaj postów użytkownika: chrupek Dodaj chrupek do Listy kontaktów
>>Rybolek<<
Junior Member


Data rejestracji: 04-07-2007
Postów: 20
Klan: Immo2 -> K_O -> PSD
Kraina: Moria II
Skąd: ABW

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hmm to może mi sie pomyliło forum z grą, ale na forum jest zbanowany...
A co ma forum do jego "komentarza" w opisie klanu w grze

__________________

19-07-2007 23:21 >>Rybolek<< jest offline Szukaj postów użytkownika: >>Rybolek<< Dodaj >>Rybolek<< do Listy kontaktów
STOLPIK
King


images/avatars/avatar-16691.gif

Data rejestracji: 01-01-2007
Postów: 835
Klan: Rune
Kraina: Necropolia III
Skąd: Piła

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kubus , Kubus byles i nagdal jestes barwna postacia BW , nie znam wszystkich aspektow twojego zbanowania , ale coz administracja kieruje sie swoimi zasadami nie zawsze zgodnymi z naszymi , ich swiete p[rawo tylko czasem zal ze licza sie tylko ze zdaniem graczy z TOP , ale tak bywa , zycze ci powodzenia w realu , ale pewnie jeszcze wrocisz na BW Big Grin

__________________
rotfl Rune Forever rotfl

19-07-2007 23:42 STOLPIK jest offline Szukaj postów użytkownika: STOLPIK Dodaj STOLPIK do Listy kontaktów
Sejan
Emerytowany Mistrz Ciętej Riposty


images/avatars/avatar-11233.jpg

Data rejestracji: 19-01-2007
Postów: 7.293
Klan: O_o
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
>>Rybolek<< napisał(a)
hmm to może mi sie pomyliło forum z grą, ale na forum jest zbanowany...
A co ma forum do jego "komentarza" w opisie klanu w grze


Kubuś dostał bana na forum na własne życzenie, i nie był to ban związany bezpośrednio z jego banem w grze. Zorientuj sie troszkę w sytuacji zanim walniesz taką tyradę jak 2 posty wcześniejTongue

Edit: polecam dział skargiWink

__________________

EX-Operator Serwerów r5, r10 i r11

Pożegnanie z OP




Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Sejan: 20-07-2007 00:33.

20-07-2007 00:32 Sejan jest offline Szukaj postów użytkownika: Sejan Dodaj Sejan do Listy kontaktów
chrupek
Lord


images/avatars/avatar-1457.gif

Data rejestracji: 15-08-2006
Postów: 294
Kraina: Necropolia II
Skąd: Z psychiatryka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sejan napisał(a)
cytat:
>>Rybolek<< napisał(a)
hmm to może mi sie pomyliło forum z grą, ale na forum jest zbanowany...
A co ma forum do jego "komentarza" w opisie klanu w grze


Kubuś dostał bana na forum na własne życzenie, i nie był to ban związany bezpośrednio z jego banem w grze. Zorientuj sie troszkę w sytuacji zanim walniesz taką tyradę jak 2 posty wcześniejTongue

Edit: polecam dział skargiWink


Nie dostał bana na własne życzenie tylko za obraze Vexisa :f

__________________

20-07-2007 10:34 chrupek jest offline Strona domowa chrupek Szukaj postów użytkownika: chrupek Dodaj chrupek do Listy kontaktów
Sejan
Emerytowany Mistrz Ciętej Riposty


images/avatars/avatar-11233.jpg

Data rejestracji: 19-01-2007
Postów: 7.293
Klan: O_o
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
chrupek napisał(a)
cytat:
Sejan napisał(a)
cytat:
>>Rybolek<< napisał(a)
hmm to może mi sie pomyliło forum z grą, ale na forum jest zbanowany...
A co ma forum do jego "komentarza" w opisie klanu w grze


Kubuś dostał bana na forum na własne życzenie, i nie był to ban związany bezpośrednio z jego banem w grze. Zorientuj sie troszkę w sytuacji zanim walniesz taką tyradę jak 2 posty wcześniejTongue

Edit: polecam dział skargiWink


Nie dostał bana na własne życzenie tylko za obraze Vexisa :f


Jak dla mnie to to samoBig Grin

__________________

EX-Operator Serwerów r5, r10 i r11

Pożegnanie z OP




20-07-2007 12:47 Sejan jest offline Szukaj postów użytkownika: Sejan Dodaj Sejan do Listy kontaktów
Zbanowany_Qbuś
Zbanowany

Data rejestracji: 19-07-2007
Postów: 128
Klan: Bardzo Mocno Pluszowy
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia III; Moria II

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Zbanowany_Qbuś
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sejan wazeliniarstwo względem administracji ma swoje granice, Ty je dawno temu przekroczyłeś i TEN temat temu nie służy.

Reasumując jestem wdzięczny C47 gdyż dzięki banowi wróciłem do realnego życia, NIECHCĄCY wyświadczył mi gość przysługę, za co paradoksalnie jestem mu wdzięczny.

__________________
KubusPuchatek

PLUSZAK

beware on nups - they are everywhere.
21-07-2007 02:44 Zbanowany_Qbuś jest offline Szukaj postów użytkownika: Zbanowany_Qbuś Dodaj Zbanowany_Qbuś do Listy kontaktów
kesi
Double Ace


images/avatars/avatar-407.jpg

Data rejestracji: 15-10-2006
Postów: 141
Klan: ReVenge
Kraina: Necropolia
Skąd: R1 DATE

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

pa Qbuś

__________________
R18 Kesi

ReVenge

Anioł o czarnych skrzydłach, kobieta o duszy dziewczynki mieszanka skrajności i nieprzewidywalności

21-07-2007 08:05 kesi jest offline Strona domowa kesi Szukaj postów użytkownika: kesi Dodaj kesi do Listy kontaktów AIM Screen Name of kesi: tak YIM Account Name of kesi: tak Zobacz profil MSN kesi
Ridick
Junior Member


images/avatars/avatar-4116.jpg

Data rejestracji: 15-07-2007
Postów: 24
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

powodzenia w realu moze jescze kiedys wrócisz

__________________
cIeMnOśĆ....ReSzTa JeSt MiLcZeNiEm

r3 Ridick ID:13683
21-07-2007 09:38 Ridick jest offline Szukaj postów użytkownika: Ridick Dodaj Ridick do Listy kontaktów
Thorga
Rzecznik prasowy ;)


images/avatars/avatar-2624.gif

Data rejestracji: 02-07-2006
Postów: 1.073
Klan: - Khan Raiders -
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Wielki Step

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kubuś, no a dlaczego z tylu tysięcy graczy administracja "uwzięła się" akurat na Ciebie jednego? Wybrali Cię w drodze losowania bez zupełnie żadnego powodu?

Jesteś typowym wichrzycielem i pieniaczem, siejesz wiatr, zbierasz burzę.

__________________
Używasz Internet Explorera? Hamujesz postęp!
Microsoft poinformował, że zwolni ok. 15 tys. pracowników, odpowiedzialnych za projekt Internet Explorer.

21-07-2007 12:42 Thorga jest offline Szukaj postów użytkownika: Thorga Dodaj Thorga do Listy kontaktów
Nikt
King


images/avatars/avatar-14580.jpg

Data rejestracji: 07-08-2006
Postów: 828
Klan: Fenix
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II
Skąd: Rotterdam

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

E tam - marudzisz puchatek Wink
Też zebrałem bana w grze na 5 dni za bluzga w klanówce do wlasnego klanu Tongue
To chore cenzurować klanówki wysyłane do swoich Tongue
Ale juz mi sie ban skonczyl Big Grin
I po co tu rezygnować Big Grin

__________________
gg : 10113142
21-07-2007 13:50 Nikt jest offline Strona domowa Nikt Szukaj postów użytkownika: Nikt Dodaj Nikt do Listy kontaktów
Kacperek_XVQ
Lord


images/avatars/avatar-4053.jpg

Data rejestracji: 18-07-2007
Postów: 256

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja sie ciesze ze odchodzisz ;] porzez Ciebie duzo osób myśli ze zdradziłem klan choc rzeczywistosc była inna ;] ;] ;] ale Ty wiesz wiec powodzenia w realu ;]

__________________
R18-Kacperek
21-07-2007 14:33 Kacperek_XVQ jest offline Szukaj postów użytkownika: Kacperek_XVQ Dodaj Kacperek_XVQ do Listy kontaktów
Sejan
Emerytowany Mistrz Ciętej Riposty


images/avatars/avatar-11233.jpg

Data rejestracji: 19-01-2007
Postów: 7.293
Klan: O_o
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Zbanowany_Qbuś napisał(a)
Sejan wazeliniarstwo względem administracji ma swoje granice, Ty je dawno temu przekroczyłeś i TEN temat temu nie służy.

Reasumując jestem wdzięczny C47 gdyż dzięki banowi wróciłem do realnego życia, NIECHCĄCY wyświadczył mi gość przysługę, za co paradoksalnie jestem mu wdzięczny.


to przy(eghm eghm) jak łysy grzywką o kant kuliBig Grin Złamałeś regulamin i zamiast spuscić swoje pluszowe uszka i powiedzieć- sorki , zrobiłeś sobie z tego świętą krucjatę. dostałeś bana zgodnie z regulaminem, a zawzięcie twierdzisz ze niesłusznie. To co przebija przez twoje posty to nieodparte poczucie wyższości i oburzenie, że potraktowano Cię jak "pospólstwo". Nie znałem Cię dobrze(osobiście, właściwie to wcale), jednak odejście masz w kiepskim stylu.

__________________

EX-Operator Serwerów r5, r10 i r11

Pożegnanie z OP




Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Sejan: 21-07-2007 17:47.

21-07-2007 17:45 Sejan jest offline Szukaj postów użytkownika: Sejan Dodaj Sejan do Listy kontaktów
STOLPIK
King


images/avatars/avatar-16691.gif

Data rejestracji: 01-01-2007
Postów: 835
Klan: Rune
Kraina: Necropolia III
Skąd: Piła

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No to teraz uwezma sie na mnie.

"Szanowna" pani Thorga i "szanowny" panie Sejan ja tez w 90% nie zgadzam sie ze zmianami wprowadzanymi przez administracje , wiec sila rzeczy jestem jak to Thorga "zgrabnie" ujela, wichrzycielem i pieniaczem , no coz ich prawo , ale wedlug mnie nie ide jak stado baranow czy tepakow za tym co powie administracja , poniewaz oni sluchaja sie tylko graczy z TOP i nikogo wiecej , aha i lizusow pokroju wiadomo kogo , nie wiem czy Qubie nalezal sie ten ban czy nie i nie bede w to wnikal , moze i byul "wichrzycielem" , ale jak ktos uwaznie przeczyta regulamin to widac ze mozna zostac zbanowanym za wszystko , zreszta regulamin jest tak skonstruowany ze szary gracz jest ciagle w d..e kopany i praktycznie nie ma mozliwosci odwolania bo wszystko zalezy od jakiegos &^%$#@$##@ , ktory jak mu baba dala albo jak wzial dobra dziale to zdejmie ban a jak nie to sami wiecie , aha i jeszcze jedno , nie znam i nie znalem Quby ani osobiscie ani poprzez gre

__________________
rotfl Rune Forever rotfl

21-07-2007 21:14 STOLPIK jest offline Szukaj postów użytkownika: STOLPIK Dodaj STOLPIK do Listy kontaktów
Zbanowany_Qbuś
Zbanowany

Data rejestracji: 19-07-2007
Postów: 128
Klan: Bardzo Mocno Pluszowy
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia III; Moria II

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Zbanowany_Qbuś
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kesi jaki śliczny pocałunek - dziękuję

Thorga sama sobie niechący odpowiedziałaś dlaczego.

Sejan - pominę bo piszę w pracy a tu mnie obliguje zachowanie określonego poziomu.

Wszystkim pozostałym dziękuję za wypowiedzi. Będzie mi Was brakowało - bedę z Wami duchem - do gry niestety nie wrócę. Trzymajcie się, wyjdziecie czasem na dwór - słońce piękna pogoda aż zaprasza do tego aby nie siedzieć 24 przed kompem.

Aha i życzę Wam abyście mieli tak otwarte umysły o tak szerokich horyzontach jak Stolpik Smile

__________________
KubusPuchatek

PLUSZAK

beware on nups - they are everywhere.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Zbanowany_Qbuś: 23-07-2007 13:37.

23-07-2007 13:30 Zbanowany_Qbuś jest offline Szukaj postów użytkownika: Zbanowany_Qbuś Dodaj Zbanowany_Qbuś do Listy kontaktów
Elite
Member


images/avatars/avatar-5504.jpg

Data rejestracji: 26-06-2007
Postów: 26
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kolejny 3maj sie w rl.
02-08-2007 20:55 Elite jest offline Szukaj postów użytkownika: Elite Dodaj Elite do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » Pożegnanie Kubusia_Puchatka - PROSZĘ nie zamykać.

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH