Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pola Bitew » Necropolia (R1) » ZASADZKA I po co atakujesz ? MATRIX...........heh » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony I po co atakujesz ? MATRIX...........heh
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
*Speedziarz*
Member


Data rejestracji: 17-06-2007
Postów: 28
Klan: MIDIAN
Kraina: Necropolia
Skąd: Syn Mroku i Chaosu

I po co atakujesz ? MATRIX...........heh Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zastanawiam się po co tacy ludzie mnie atakują....

Myśli chłopak że jak ma półtorej raza więcej życia to wygra ?


http://r1.bloodwars.pl/showmsg.php?mid=5...&key=2bf824b1c9

__________________
Nick w grze "Speedziarz"
21-07-2007 15:49 *Speedziarz* jest offline Szukaj postów użytkownika: *Speedziarz* Dodaj *Speedziarz* do Listy kontaktów
Soshin
Triple Ace


images/avatars/avatar-2951.jpg

Data rejestracji: 14-04-2007
Postów: 211
Klan: Dracula
Kraina: Moria
Skąd: Tarnów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pokazywać walkę nieważne że w obronie, z graczem posiadającym o 7 niższy level....wstyd!!!!

__________________
R2 - Soshin

Nigdy nie zapominaj:
Chodzimy nad piekłem
Oglądając kwiaty


Haiku Mistrz Issa
21-07-2007 15:55 Soshin jest offline Szukaj postów użytkownika: Soshin Dodaj Soshin do Listy kontaktów
*Speedziarz*
Member


Data rejestracji: 17-06-2007
Postów: 28
Klan: MIDIAN
Kraina: Necropolia
Skąd: Syn Mroku i Chaosu

Autor tematu Temat rozpoczęty przez *Speedziarz*
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

taa ale chodzi mi o to po co mnie taki gracz atakuje, na co liczy ?

__________________
Nick w grze "Speedziarz"
21-07-2007 16:01 *Speedziarz* jest offline Szukaj postów użytkownika: *Speedziarz* Dodaj *Speedziarz* do Listy kontaktów
Kartel
Forum Legend


images/avatars/avatar-10342.jpg

Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 1.689
Klan: Decados
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Moria III
Skąd: Odessa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

na to ze walczysz d aka i cie pokona ;] pozaym nie wie ze jestes dobry ja tez atakuje wiare lepsza i tez to czasami desperacko wyglada Big Grin
21-07-2007 16:47 Kartel jest offline Szukaj postów użytkownika: Kartel Dodaj Kartel do Listy kontaktów
maua
Lord


images/avatars/avatar-8018.gif

Data rejestracji: 13-01-2007
Postów: 296
Klan: Knights of Destiny
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
*Speedziarz* napisał(a)
taa ale chodzi mi o to po co mnie taki gracz atakuje, na co liczy ?


Na expa? Wink

TAMTEN_5 vs SPEEDZIARZ
36 POZIOM 43

To nie jest walka godna uwagi Wink Jak wygrasz w obronie z silniejszym to pogadamy Wink
21-07-2007 16:50 maua jest offline Szukaj postów użytkownika: maua Dodaj maua do Listy kontaktów
tamten5
Lord


images/avatars/avatar-969.jpg

Data rejestracji: 09-12-2006
Postów: 347
Klan: Krawawa Armia Khorna
Kraina: Necropolia; Moria
Skąd: z nienacka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hehe... Też dzisiaj się zdziwiłem tą walką ;p Masz bardzo dobry sprzęt, ale żeby chwalić się walką z BARDZO DUŻO gorszym graczem...
Przegrałem z wielkim kretesem, już możesz być pewien że nie będę Cię odwiedzał
heh... skąd wiesz że jestem chłopakiem ? Tongue No dobra, jestem... Tongue P

__________________
Gram na r12, moj nick Tamteyo.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez tamten5: 21-07-2007 17:49.

21-07-2007 17:47 tamten5 jest offline Szukaj postów użytkownika: tamten5 Dodaj tamten5 do Listy kontaktów
Nomac 2
Member


Data rejestracji: 09-07-2007
Postów: 37

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bardzo interesująca walka, tamten, zaraz ja Cię odwiedze Big Grin
21-07-2007 18:38 Nomac 2 jest offline Szukaj postów użytkownika: Nomac 2 Dodaj Nomac 2 do Listy kontaktów
*Speedziarz*
Member


Data rejestracji: 17-06-2007
Postów: 28
Klan: MIDIAN
Kraina: Necropolia
Skąd: Syn Mroku i Chaosu

Autor tematu Temat rozpoczęty przez *Speedziarz*
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tak to wrzucilem bo nie mialem nic ciekawego do roboty, serio ale co mi tam xDD

__________________
Nick w grze "Speedziarz"
21-07-2007 20:14 *Speedziarz* jest offline Szukaj postów użytkownika: *Speedziarz* Dodaj *Speedziarz* do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pola Bitew » Necropolia (R1) » ZASADZKA I po co atakujesz ? MATRIX...........heh

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH