Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » zadanie z ghoulami (R3) » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony zadanie z ghoulami (R3)
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
lipens
Full Member


Data rejestracji: 25-04-2007
Postów: 62
Klan: White Dragons
Kraina: Necropolia II
Skąd: Piła

zadanie z ghoulami (R3) Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no wlasnie chcialbym sie dowiedziec od tych co juz wykonali to zadanie jak sie uzbroic na to zadanie ;/

ile zwinki itp

z gory dzieki za pomoc

__________________
nie gram juz
27-07-2007 18:19 lipens jest offline Szukaj postów użytkownika: lipens Dodaj lipens do Listy kontaktów
Rayneven
Forum God


images/avatars/avatar-11500.jpg

Data rejestracji: 30-01-2007
Postów: 3.949
Klan: PSD
Kraina: Moria
Skąd: Hula niczym wiatr po polu

RE: zadanie z ghoulami (R3) Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
lipens napisał(a)
no wlasnie chcialbym sie dowiedziec od tych co juz wykonali to zadanie jak sie uzbroic na to zadanie ;/

ile zwinki itp

z gory dzieki za pomoc



nie ten dział....

__________________
Nakarm wampira: http://r2.bloodwars.interia.pl/r.php?r=897
27-07-2007 18:22 Rayneven jest offline Szukaj postów użytkownika: Rayneven Dodaj Rayneven do Listy kontaktów
GrafAir
Ex-Team


images/avatars/avatar-129.jpg

Data rejestracji: 23-08-2006
Postów: 1.772
Kraina: Moria
Skąd: mam to wiedzieć?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak dla mnie okWink

__________________
Wygląd gry Scenariusze/Opisy Sala Trofeum R9 - bywa, że tu bywam

Nie piszcie do mnie nieragulaminowych PW: NIE MAM CZASU BY ODPOWIEDZIEĆ Frown


GrafAir GraFair Tongue
27-07-2007 19:02 GrafAir jest offline Szukaj postów użytkownika: GrafAir Dodaj GrafAir do Listy kontaktów
Akrome
Forum Legend


images/avatars/avatar-20157.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 1.943
Klan: Immortal
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia IX
Skąd: Gdańsk/Oslo/Singapur

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dex 60-70

4ataki z dobrego demona stykna

lub 6 z szybkich broni (wybralem ta opcje)

__________________
Knowledge is power, guard it well

top1 : r1,r2,r3,r14

Neurobiopsycholog, pm, ekspert od spraw marketingu, inwestor.
Akrome@gmail.com kontakt fb/Kromistrz
27-07-2007 19:54 Akrome jest offline Szukaj postów użytkownika: Akrome Dodaj Akrome do Listy kontaktów
krzysiek9691
Triple Ace


Data rejestracji: 26-01-2007
Postów: 156
Klan: Immortals
Kraina: Necropolia V
Skąd: Żuławy

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Popieram słowa Akrome. 6 ataków z szybkich broni wystarczy. Do tego ok 60 defa i powyżej 50 zwinki

__________________
r10 - warrior18
27-07-2007 20:14 krzysiek9691 jest offline Szukaj postów użytkownika: krzysiek9691 Dodaj krzysiek9691 do Listy kontaktów
DarkStorm
Triple Ace


images/avatars/avatar-46.jpg

Data rejestracji: 05-09-2006
Postów: 162
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

i jakaś orcha jeszcze Tongue

ja wybrałem opcje demon + dobry demon
28-07-2007 10:45 DarkStorm jest offline Szukaj postów użytkownika: DarkStorm Dodaj DarkStorm do Listy kontaktów
Pintas
Junior Member


Data rejestracji: 04-07-2007
Postów: 13

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mysle ze powinienes miec wiecej niz 50 zwinki i jakies bronie z niezlym damagem badz bronie z duza iloscia atakow. Ja walilem z zwinnego kastetu i dobrego kastetu odwagi.
29-07-2007 02:07 Pintas jest offline Szukaj postów użytkownika: Pintas Dodaj Pintas do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » zadanie z ghoulami (R3)

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH