Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Blokowanie Pluszaków » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (9): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Blokowanie Pluszaków 33 Ankieta - średnia ocena: 8,2433 Ankieta - średnia ocena: 8,2433 Ankieta - średnia ocena: 8,24
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Kubus_Puchatek
Emperor


Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 1.409
Kraina: Moria III

Blokowanie Pluszaków Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dziś rano admini podjęli akcję mającą na celu zablokowanie kont Pluszaków, którzy ośmielili się rzucić wyzwanie Khan i Elite.

Cała akcja była na bieżąco relacjonowana Thordze przez Konrada, ktory bezkrytycznie informował ją o wynikach prowadzonych działań. Thorga również bezkrytycznie i z wielkim zadowoleniem wklejała na irca rozmowę z Konradem, ktory to chwalił się jej ile to kont u którego z Pluszaków wykrył.
Uważam to za chamsto i perfidię iż akcja mająca na celu "wykrycie multikont" dotknęła tylko Pluszaków i odbywala się przy współracy admina wz Przywódcą jednego z Klanów. Ponieważ nie ma do tego skryptu była ona prowadzona RęCZNIE.
Konrad zresztą mi też przyznał zę sprawdził akurat nas, a na pytanie dlaczego odrzekł"
"Policjanci na drogach też nie sprawdzają każdego przejeżdzającego tylko wybiórczo. Wyobraź sobie sprawdzenie 16000 kont"

czyli sprawdzamy tylko Pluszaki Smile , pozostałe Klany gdzie Przywódcy mają pass za połowę Klanu mogą spać spokojnie !
też się dowiedziałem:
"W innych grach za samo wejście na inne konto grozi banicja, a tutaj jakaś samowolka totalna panuje"
ja się pytam KTO dopuścił do tej samowolki i albo mamy jasne zasady i program sprawadzajacy i sprawdzamy wszystkich albo nikogo nie może tak być że jest 16.000 kont ale sprawdzamy tylko Pluszakii do tego wyniki "akcji" na bieżąco relacjonujemy Przywódcy innego Klanu który w przesylnych Klanówkach bezkrytycznie stwiedza iż na kontach graczy swojego Klany na które wchodziła jest dużo sprzętu co się marnuje, a potem jeszze na ircu też stwierdza iż szpiega naszego u siebie (który dawał nam ich Klanówki ) Konrad też wykrył !!! jakoś nie widzę aby ta współpacowniczka Konrada była zablokowana czyli co są rowni i równiejsi ?

Co wolno wojewodzie to nie pluszakom ?

na dodatek tym co faktycznie grają na multkontach - mając zgłoszonych "braci" siostry" " wujków" "ciocie" "babcie" i "dziadków" żadna krzywda się nie dzieje !!! Mnóstwo osób ma passy innych osób i czasem wchodzą ale odpowiadać będą tylko Pluszaki.

Obawiam się iż takie akcje mogą sie powtórzyć, nie w stosunku do Nas, ale innych Klanów kiedy jakiś Klan "podskoczy" nagle może znów nastąpić ręczne sprawdzenie jego członków i posypią się blokady. takze ostateczne wyjaśnienie co można a co nie i KTO może a kto nie jest w interesie całej społeczności Bloodwars.

Ten post był edytowany 5 raz(y), ostatnio edytowany przez Kubus_Puchatek: 30-10-2006 14:34.

30-10-2006 14:22 Kubus_Puchatek jest offline Szukaj postów użytkownika: Kubus_Puchatek Dodaj Kubus_Puchatek do Listy kontaktów
Ragabash
Viking


images/avatars/avatar-3263.jpg

Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 563
Klan: Łowcy Khangurków ;]
Kraina: Moria
Skąd: Piła

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kubusiu... multikontowsc z tego co mi wiadomo jest karana... dlatego tez nie miej wyrzutow do administratora tylko do kolegow z klanu Smile przyszedl czas na nich przyjdzie i na innych Tongue zapewne polowa Nekropolii to multi... szkoda, ze nie ma tu czegos takiego jak opertaorzy gry... bo sam chetnie przypilnowalbym kilka podejrzanych kont Wink to jak jest z ta uczciwoscia Pluszakow? ktorej nigdy nie bylo... Evil kombinowac najwiekszy osiol potrafi Wink sek w tym, ze nie kazdy potrafi grac dobrze a zarazem uczciwie Pleased
30-10-2006 14:35 Ragabash jest offline Szukaj postów użytkownika: Ragabash Dodaj Ragabash do Listy kontaktów
goompas
King


Data rejestracji: 11-08-2006
Postów: 954

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No tak, ale o co masz pretensje? Przeciez nie jestescie bez winy. Pretensje mozecie miec tylko i wylacznie do siebie. Regulamin jasno okresla takie sytuacje.
30-10-2006 14:35 goompas jest offline Szukaj postów użytkownika: goompas Dodaj goompas do Listy kontaktów
Ragabash
Viking


images/avatars/avatar-3263.jpg

Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 563
Klan: Łowcy Khangurków ;]
Kraina: Moria
Skąd: Piła

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kubusiu... rowniez w tej bajce dobro musialo zwyciezyc Pleased
30-10-2006 14:38 Ragabash jest offline Szukaj postów użytkownika: Ragabash Dodaj Ragabash do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Odpowiem tylko na jeden zarzut bo reszta jest raczej bezpodstawna gdyż regulamin określa takie sytuacje.
Thorga spytała się za co tyle ludzi jest zbanowanych więc jej odpowiedziałem, tak jak odpowiedziałbym każdemu innemu użytkownikowi (i tak jak odpowiadałem na pw od ludzi z waszego klanu).
Co do 'szpiega' to napisałem jej że jedna osoba u nich jest podejrzana o multikonta (tak, ich też sprawdziłem) i powiedziałem która i z kim, a to jak ona to już skojarzyła ze szpiegiem czy nie, to mnie akurat nie interesuje. Jeśli uważasz to, Kubus_Puchatek, za nadużycie możliwości administracyjnych to przypomnij sobie jak udzieliłem ci informacji na podstawie logów, komu pożyczyłeś swoje zaginione przedmioty.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




30-10-2006 14:41 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Kubus_Puchatek
Emperor


Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 1.409
Kraina: Moria III

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Kubus_Puchatek
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ragabash
Tytuł wiadomości: czyzby koniec pluszu? Smile
Data wysłania: 2006-10-30 12:24:44
ehehehe kilku z was chyba dostalo bloki na czas niekoreslony hehehehehe fajnie Smile


rozumiem że NIE jesteś stroną w konflikcie.

odp. na Konrada:

gdyż regulamin określa takie sytuacje.

owszem określa ale pytanie brzmi nie dlaczego tylko dlaczego TYLKO PLUSZAKI SPOTKAł TEN ZASZCZYT SKORO CAłY TOP TAK ROBI !

nie można wybiorczo traktować tak jednego Klanu !!!

nie ma równych i równiejszych zasady obowiazują WSZYSTKICH czy muszę tak oczywiste rzeczy tłumaczyc?

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Kubus_Puchatek: 30-10-2006 14:45.

30-10-2006 14:42 Kubus_Puchatek jest offline Szukaj postów użytkownika: Kubus_Puchatek Dodaj Kubus_Puchatek do Listy kontaktów
Thorga
Rzecznik prasowy ;)


images/avatars/avatar-2624.gif

Data rejestracji: 02-07-2006
Postów: 1.073
Klan: - Khan Raiders -
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Wielki Step

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Macie pecha, ktoś Was podkablował.
Nie ukrywam że rozbawiła mnie ta sytuacja, ale to nie ja, przykro mi.
Jedyne blokowanie jakie dla Was dziś wymyśliliśmy, to 13-godzinna druga faza, od 13.00 do 2:00, ale to już chyba wiecie Smile
Co do wykrycia szpiega, to stało się to przypadkiem - ponieważ przeglądał również nasz klan i Elite chyba tez. Napisał mi, że u nas też osoba jedna jest do zbanowania, ja w bek oczywiście i pytam kto i dlaczego. Okazało się, że to drugie konto jest u Pluszaków. Jako że ostatnio chwaliłeś się na IRCu, że znasz treść naszych wiadomości klanowych, nietrudno było dodać dwa do dwóch. Przypadek w sumie, fart, bo osoba w klanie, która nas zdradza, nie musi mieć takiego samego IP przecież z kimś z wrogiego klanu.

__________________
Używasz Internet Explorera? Hamujesz postęp!
Microsoft poinformował, że zwolni ok. 15 tys. pracowników, odpowiedzialnych za projekt Internet Explorer.

30-10-2006 14:43 Thorga jest offline Szukaj postów użytkownika: Thorga Dodaj Thorga do Listy kontaktów
Ragabash
Viking


images/avatars/avatar-3263.jpg

Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 563
Klan: Łowcy Khangurków ;]
Kraina: Moria
Skąd: Piła

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a co nie fajnie? Big Grin nie bede przeciez ukrywal mojej radosci Tongue tylko szkoda, ze padlo na moje faremki od was za ktore dostawalem po 60pr i wiecej Crying

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Ragabash: 30-10-2006 14:47.

30-10-2006 14:45 Ragabash jest offline Szukaj postów użytkownika: Ragabash Dodaj Ragabash do Listy kontaktów
Grahf
Double Ace


Data rejestracji: 06-10-2006
Postów: 140
Klan: FC
Rasa w grze: Kultysta

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
czyli sprawdzamy tylko Pluszaki , pozostałe Klany gdzie Przywódcy mają pass za połowę Klanu mogą spać spokojnie !

mow za siebie. ja znam pass do jednej osoby od nas z klanu i logowalem sie tam tylko jeden jedyny raz. jesli mamy komplet na oblezeniu to zawdzieczamy to zgranemu zespolowi a nie temu ze ktos ma hasla i dolacza pod koniec 6 osobami jednoczesnie. jesli my mozemy grac normalnie to wy tez.

lubimy uczciwa gre a nie kolesi ktorzy sie jeszcze bezczelnie chwala publicznie ze beda mieli komplet zawsze, bo dolaczaja za innych do oblezen.

__________________
id 147

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Grahf: 30-10-2006 14:56.

30-10-2006 14:47 Grahf jest offline Szukaj postów użytkownika: Grahf Dodaj Grahf do Listy kontaktów
luscinia
Double Ace


Data rejestracji: 07-09-2006
Postów: 111

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wiesz Kubuś.... ja też się cieszę.... należę do tych osób, które grają uczciwie (jedybe jak dotąd skargi jakie słyszałam, to o to, że kogoś atakuję zbyt częstoTongue ) i cieszę się, że osoby które łamią regulamin ponoszą tego konsekwencje.... dlaczego? bo utrudniaję rozwój innych uczciwie grających wampirów! udostępnianie konta jest nie uczciwe.... nie możesz gra - weź urlop tak jak to ludzie robią - spadniesz w rankingu oczywiście, ale każdy prędzej czy później będzie musiał urlop wziąc, chyba, że wcześniej skończy grę - dlaczego więc ktoś ma byc uprzywilejowany??

a brata mam Tongue i to starszego - nie każdy oszukuje
30-10-2006 14:49 luscinia jest offline Szukaj postów użytkownika: luscinia Dodaj luscinia do Listy kontaktów
Ragabash
Viking


images/avatars/avatar-3263.jpg

Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 563
Klan: Łowcy Khangurków ;]
Kraina: Moria
Skąd: Piła

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kubusiu... nie kazdy kto jest w TOP postepuje jak prawie polowa pluszakow Wink mow za siebie i za czlonkow wlasnego klanu Wink malo wiesz... zauwazylem, ze potrafisz tylko gadac i siac falszywa propagande na temat tych lepszych od was... i nie mowie tu wcale o Elite lecz ogolnikowo...

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Ragabash: 30-10-2006 14:56.

30-10-2006 14:53 Ragabash jest offline Szukaj postów użytkownika: Ragabash Dodaj Ragabash do Listy kontaktów
Exhume
Triple Ace


Data rejestracji: 20-09-2006
Postów: 223
Klan: DATE

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

graft mozliwe ze ty masz jednego loga. a ile osob ma tweojego. np thorga posiada twojego loga?
my chcielismy stworzyc klan ktorego czlonkowei beda zesoba zwiazani. polaczylismy ludzi w pary i trojkaciki. sprawa smierdzi. wyplynelo to akurat jak 2 dzien zrzedu zapowiadalosie ze nie dacie rady zabrac zadnego kwadratu.

__________________
Jesli cos wygram prosze o info w grze lub na PW.

w profilu lista przedmiotow na sprzedaz:

Exhume
30-10-2006 15:07 Exhume jest offline Szukaj postów użytkownika: Exhume Dodaj Exhume do Listy kontaktów
Kubus_Puchatek
Emperor


Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 1.409
Kraina: Moria III

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Kubus_Puchatek
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Konrad napisał:

"Khan i Elite też były skanowane, pojedyncze osoby są podejrzane ale ich logi raczej wykluczają wzajemne granie"

a Nasze raczej nie ???

NO COMMENTS

zastanawiałem się jeszcze nad bytnością w grze ale teraz nie mam wątpliwości , u jednych raczej tak u innych raczej nie wszystko jasne i zależy od widzimisię admina co stoi po jednej ze stron konfliktu.
U nas żadnego wzajemnego grania w porównaniu z tym co jest w innych Klanach nie było, co oczywiste i o czym każda za stron konflitku wie, więc na ten "argument" nie ma się co powoływać.

ale o ile konflikt pomiędzy Klanami przeistoczył się w konflikt jedna za stron plus druga za stron w której są admini to szans nie mamy.

Skoro wszystko (raczej) jasne temat do zamnięcia

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Kubus_Puchatek: 30-10-2006 15:11.

30-10-2006 15:08 Kubus_Puchatek jest offline Szukaj postów użytkownika: Kubus_Puchatek Dodaj Kubus_Puchatek do Listy kontaktów
Gurth
Junior Member


Data rejestracji: 27-10-2006
Postów: 22

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A oto pare strof z regulaminu OGame.pl:

2. Zasiadanie konta

Dopuszczone jest jednokrotne logowanie się na czyjeś konto, tylko i wyłącznie w celu włączenia urlopu, przy spełnieniu następujących warunków:
Wysłania w ciągu 48 godzin od momentu zalogowania się (czyli podczas trwania urlopu) do Operatora Gry informacji z podaniem dnia i godziny zalogowania, która zostanie odnotowana w profilu gracza.

...i inne..
3. Wielokontowość

3.1. Zarządzanie więcej niż jednym kontem na Universum jest niedozwolone.
3.3. Fakt wspólnej gry trzeba zgłosić Operatorowi przed rozpoczęciem gry. Odwołania (w przypadku braku takiego zgłoszenia) od graczy po nałożeniu blokady na konto nie będą rozpatrywane.


Niektórzy z was pytaja po co to pisze?!
Otóż BAN za coś takiego JEST SŁUSZNY i nie ma zmiłuj się.
Uważam że takie kontrole powinny być robione częściej!
A zwłaszcza wśród elity graczy bo tam są największe nadużycia i to jest fakt. I wiem to i wielu z was to wie, a próbuje usprawiedliwiać swoich graczy z klanów.
TAK TRZYMAĆ I WIĘCEJ ZABLOKOWANYCH ŻYCZE!
30-10-2006 15:12 Gurth jest offline Szukaj postów użytkownika: Gurth Dodaj Gurth do Listy kontaktów
Ragabash
Viking


images/avatars/avatar-3263.jpg

Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 563
Klan: Łowcy Khangurków ;]
Kraina: Moria
Skąd: Piła

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Exhume wygraliscie 1 oblezenie z Nami Wink i tylko dlatego, ze polowa Naszego glownego skladu byla w akademii... no i was byla przewaga liczebna (wiadomo dlaczego... :rolleyesSmile dzisiaj tez wygracie Happy na pewno jedna osoba od Nas walczyc bedzie golymi piesciami przez pomylke Tongue no i znowu wasza przewaga... ciekawe dlaczego w ostatniej godzinie 1 fazy nagle zrobil sie pelen sklad pluszakow? Smile Confused ZDECYDOWANIE POPIERAM PRZEDMOWCE!

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Ragabash: 30-10-2006 15:17.

30-10-2006 15:16 Ragabash jest offline Szukaj postów użytkownika: Ragabash Dodaj Ragabash do Listy kontaktów
torgul
Member


Data rejestracji: 07-09-2006
Postów: 35
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kubus Puchatek -
zostaliscie ukarani: czy odpowiednio czy nie to juz sprawa Adminow.. nihil fit sine causa. Jesli inni tez lamia regulamin to predzej czy pozniej rowniez poniosa konsekwencje, bez obaw. Ja jednak bym sie obrazil na miejscu liderow o bezpodstawne oskarzanie, ze tez oszukuja, wiec radze sie zastanowic najpierw dobrze, a pozniej rzucac slowa na wiatr. Pozdrawiam i niech zyje antypluszakowa teoria spiskowaSmile

__________________

30-10-2006 15:18 torgul jest offline Szukaj postów użytkownika: torgul Dodaj torgul do Listy kontaktów
Grahf
Double Ace


Data rejestracji: 06-10-2006
Postów: 140
Klan: FC
Rasa w grze: Kultysta

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Exhume chciales powiedziec - miala. raz sie tam na chwile zalogowala (po uprzedniej prosbie administracji o zgode) i nigdy za mnie nie dolaczala do oblezen ani nie grala.

Kubus_Puchatek sam zglaszalem kilku ludzi od nas z klanu do sprawdzenia gdyz nie chce miec takich osob w klanie ktore oszukuja ale na szczescie (nie liczac jednego przypadku) administracja wykluczyla wieksze powiazania miedzy postaciami. jesli chca to moga sprawdzac i u nas (i pewnie to zrobili albo wkrotce zrobia). jak pisalem - u nas nie ma i nigdy nie bylo dolaczania sie za kogos (a przynajmniej ja o czyms takim nie wiem), a tlumaczenie ze to jest ok bo "wy sie podobieraliscie w pary i bedziecie za siebie grac" jest raczej smieszne.

__________________
id 147

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Grahf: 30-10-2006 15:25.

30-10-2006 15:19 Grahf jest offline Szukaj postów użytkownika: Grahf Dodaj Grahf do Listy kontaktów
Shinsu
Newbie


Data rejestracji: 28-09-2006
Postów: 1

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To jest smieszne, wiekszosc ludzi wypowiadajacych sie w temacie napewno wie jak dziala maskarada i NAT..

Opisze to na swoim przykladzie, gram z kilku sieci; pare h w pracy, pare h w domu i czasem u znajomych. Na sieci ktora mam w domu w BW gra kilka osob bo sama je namawialam i teraz zapewne dostane bana bo bedzie to uznane za multi. Wszyscy jestemy podlaczeni pod ten sam serwer i mamy to samo IP zewnetrzene zeby miec swoje IP musze zaplacic 50 zl za przekierowanie portow na moj komp (oplacam premium i jeszcze pewnie mam doplacac 50zl miesiecznie zeby sobie pograc spokojnie w BW zeby sie nie bac ze zobacze status ZABLOKOWANY). Wiecej chyba nie musze opisywac bo ludzie wiedzacy cokolwiek o sieciach zrozumieja o co mi chodzi.

A bany raczej zaczeliscie wykozystywac do swoich wlasnych porachunków niz do zaprowadzenia porzadku w grze. W zadnej grze oprocz priv serwow nie widzialam zeby GMami byli gracze czynnie bioracy udzial w grze i opowiadajacy sie za ktoras ze stron, wszedzie takie pozycje sa neutralne. Jak bedziecie dalej prowadzic taka polityke to szybko padnie ta gra a naprawde dobrze sie zapowiada a tworcy dobre pianiazki na tym napewno zarabiaja, a wtedy tylko czekac az jakas mala firma wypusci cos podobnego i zarobi dobre pieniadze na BW

Yours Shinsu :*

@Ragabash ale ja nie znam wszystkich ludzi ktorzy graja w BW na mojej sieci namawialam z 5 osob a ilu oni znajomych maja ?? ehh siec ma ok 60 userwo chyba ze na osiedlu rozwiesze ogloszenia na klatkach "kto gra w BW nich do mnie zadzwoni",
naparwde system banow slusznych czy nie slusznych nie wnikam juz w ta polityke, nie jest chyba jeszcze dobrze rozwiazany i zanim zostanie wprowadzony w zycie ktos powinien nad nim dobrze popracowac.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Shinsu: 30-10-2006 15:37.

30-10-2006 15:25 Shinsu jest offline Szukaj postów użytkownika: Shinsu Dodaj Shinsu do Listy kontaktów
Ragabash
Viking


images/avatars/avatar-3263.jpg

Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 563
Klan: Łowcy Khangurków ;]
Kraina: Moria
Skąd: Piła

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Shinsu... przeciez po to istenieje cos takiego jak regulamin gry? wydaje mi sie, ze jestes w bledzie... a jesli dostaniesz bana Ty i Twoi znajomi to tylko z wlasnej winy, dlatego, ze kazde konto z jednego adresu IP powinno sie zglosic! jestem nawet przekonany, iz szanowny Pan Konrad bylby na tyle uprzejmy i zezwolil na przypadek Twoj i Twoich znajomych znajac Wasza sytuacje.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Ragabash: 30-10-2006 15:29.

30-10-2006 15:28 Ragabash jest offline Szukaj postów użytkownika: Ragabash Dodaj Ragabash do Listy kontaktów
Thorga
Rzecznik prasowy ;)


images/avatars/avatar-2624.gif

Data rejestracji: 02-07-2006
Postów: 1.073
Klan: - Khan Raiders -
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Wielki Step

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja NIE mam haseł do wszystkich ludzi z klanu.
Wasz szpieg coś może Wam o tym powiedzieć, bo niejednokrotnie został wyrwany z wyrka telefonem, że ma dołączyć do oblężenia, ostatnio kiedy nie dołączył wyrzuciłam go z klanu na 12 godzin żeby wziąć inną osobę.
Nie prosiłabym wtedy również ludzi z innych klanów o wsparcie osobowe.
Czasami przegrywaliśmy również, ponieważ nie było kompletu bo ktoś nie dołączył.
Dlaczego, (my i inne klany też), mimo że jesteśmy bardzo zgranym klanem i wszyscy starają się logować przynajmniej raz na 12 godzin, mamy przegrywać z cwaniakami, którzy zebrali passy od całego klanu i jedna osoba przyłącza wszystkich?

EDIT: Nie wiem kto napisał, ale po pierwsze:
gdybyśmy planowali zbanowanie Was, nie zadawalibyśmy sobie trudu organizacji wielogodzinnych oblężeń, które mają aktualnie miejsce.

Do jednego z nich przyłączyło się 7 osób, zapuściłam sobie daleką wyprawę (10 minut), kiedy kliknęłam jak się skończyła zobaczyć co wypadło, a potem jak tam oblężenie, nagle zobaczyłam 20 osób. W poniedziałek rano, kiedy większość ludzi jest w pracy albo w szkole. Zastanowiło mnie to bardzo, jak widać nie tylko mnie.

__________________
Używasz Internet Explorera? Hamujesz postęp!
Microsoft poinformował, że zwolni ok. 15 tys. pracowników, odpowiedzialnych za projekt Internet Explorer.

30-10-2006 15:29 Thorga jest offline Szukaj postów użytkownika: Thorga Dodaj Thorga do Listy kontaktów
Kartel
Forum Legend


images/avatars/avatar-10342.jpg

Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 1.689
Klan: Decados
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Moria III
Skąd: Odessa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a mam takie do ciebie pytanie powiedz mi jak sie w grze nazywaja admini bo ja tego nie zauwazylem zeby kiedy kolwiek admin gral nawet jak admin w grze mi przysylal wiadomosc to nie pisalo nazwy postaci tylko Admin i jak sie kliklo to pisalo ze nie ma takiego uzytkownika a dla czego sadzisz ze sdmini graja tego wlasnie nie rozumiem
30-10-2006 15:30 Kartel jest offline Szukaj postów użytkownika: Kartel Dodaj Kartel do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Shinsu, chyba jest taki temat jak 'Multikonta' i tam można zgłaszać grę z jednego IP. Osoby które to zgłosiły nie zostały zablokowane i są co jakiś czas obserwowane.
Co do stronniczości to pisałem już kiedyś że nie gramy na tym serwerze, a to że kilka osób z różnych klanów mi pisze że u Pluszaków ludzie się dołączają za siebie do oblężeń i chwalą się że to robią, i w dodatku potwierdzają logi, to myślę że nie ma się co dziwić.
Jak już pisałem nie mamy możliwości patrzeć każdemu z 16k graczy na ręce by wyśledzić czy ma multikonto czy nie, więc sprawdzamy przypadki które zgłaszają sami Gracze. W przyszłości powstaną z pewnością narzędzia dla operatorów które pozwolą lepiej to kontrolowoać ale w tym momencie zawsze jest pełno innych rzeczy do zrobienia, a to odkładane jest na dalszy plan.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




30-10-2006 15:30 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Exhume
Triple Ace


Data rejestracji: 20-09-2006
Postów: 223
Klan: DATE

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wygracie? oczym ty mowisz. 7 osob zostalo zablokowanych godzine przed oblezeniem. mamy sprzet na wyprawy bo zbieralismy krew. dodatkowo pare osob mialo sprzet dla innych graczy i niezdazyli przekazac. 1/3 klanu jest nie przygotowana i przez 12h nic ztym nie mozemy zrobic. jak sie obronimy przed najslabszym TI to to bedzie fart wiec cie prosze. ogolnie to jak walka ma tak wygladac to ja oddaje pozyczony sprzet przekazuje bank jesli sie ktos chetny znajdzie i kasuje konto. oile wogole blokada zostanei mi zdjeta.
gralem juz w rozne gierki ale w zadnej nie zostalem tak potaktowany. najlepsze jest to ze zglosilem maske a wlasnei zato zostalem zablokowany bo blokade ma tez kumpel 4 pietra wyzej u ktorego nie bylem zalogowany ani razu.

__________________
Jesli cos wygram prosze o info w grze lub na PW.

w profilu lista przedmiotow na sprzedaz:

Exhume
30-10-2006 15:30 Exhume jest offline Szukaj postów użytkownika: Exhume Dodaj Exhume do Listy kontaktów
vampirefro
Zbanowany

Data rejestracji: 27-08-2006
Postów: 58
Klan: pędzące imadła plusz
Skąd: KRAKÓW

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

POPIERAM TO CO NAPISAŁA SHINSU.. W ŻADNEJ GRZE NIE POWINNO BYĆ TAK ŻE ADMIN CZY MOD, GRAJĄ .
JEŚLI KTOŚ KOJARZY GRĘ "THECRIMS" TO ZAPEWNE WIE ZE TAM BYĆ W GANGU Z ADMINEM = SIĘ "PRZYWILEJE".
NIE TWIERDZĘ ZE TUTAJ ADMINI KOMUŚ POMAGAJĄ, ALE TO CHYBA JEST TROSZKĘ SLISKĄ SPRAWĄ.

ZASTANÓWCIE SIĘ CHWILĘ NAD TYM CO ROBICIE I CZY WARTO.
LUDZIE WKŁADAJĄ W TĄ GRĘ KUPĘ SWOJEGO CZASU.
PIENIĄDZE TO JUŻ INNA SPRAWA.

POZDRAWIAM

V

p.s. i pamiętajmy wszyscy o tym, że to jest tylko gra...
a gramy dla przyjemności.
być moze dla niektórych jedynej.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez vampirefro: 30-10-2006 15:39.

30-10-2006 15:31 vampirefro jest offline Strona domowa vampirefro Szukaj postów użytkownika: vampirefro Dodaj vampirefro do Listy kontaktów
Berith
Emperor


images/avatars/avatar-3389.gif

Data rejestracji: 31-08-2006
Postów: 1.181
Kraina: Necropolia
Skąd: przylecą kosmici?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przecież admini nie grają, a moderatorzy forum nie mają dostępu do logów :/

__________________



30-10-2006 15:40 Berith jest offline Szukaj postów użytkownika: Berith Dodaj Berith do Listy kontaktów
Strosferius
Junior Member


Data rejestracji: 20-08-2006
Postów: 11

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a dla mnie to smieszne jest to ze niektorzy zapomnieli ze to gra... i licza sie juz tylko ich chore ambicje i ideologia jedynych sprawiedliwych....
pewnie... zniszczcie pluszaki i bedzie spokoj... zapanuje klimat rownosci milosci i wzajemnego braterstwa...
oczywiscie nikt nie wspomnial jak wielcy sprawiedliwi traktuja akademie bogu ducha winne akademie pluszakow postami w stylu... przykro nam ale teraz bedziecie obrywali bo taka jest nasza ideologia... ale pamietajcie o tym ze mozecie zmienic strone... albo tekst goompasa w stylu ze pamietajcie o tym ze za kazdy kwadrat zabrany akademii elite my rowniez wam zabierzemy jeden...
i tu juz nikt sie nie zastanawia nad roznica sil... nad tym czy tak sie powinno grac i nad jakakolwiek etyka... wazne jest tylko to zeby cel byl osiagniety i wojna psychologiczna wygrana... i na pewno nie licza sie ludzie ktorzy sa z drugiej strony tylko wasza egistyczna chec dominacji
i tak... mozna wam tylko pogratulowac bo plan wykonaliscie w stu procentach
wspolczuje tylko waszym przyszlym wspolpracownikom i wspolgraczom w momencie gdy cos sie wam nie spodoba... albo gdy stana sie niewygodni...
bo przeciez zawsze znajdzie sie pretekst zeby komus dokopac i wpuscic w bagno....
a wam droga elYto zycze sukcesow w zyciu zawodowym i osobistym... niech wam ziemia lekka bedzie, szefowie i wspolpracownicy wyrozumiali a opieka lekarska skuteczna....
30-10-2006 15:41 Strosferius jest offline Szukaj postów użytkownika: Strosferius Dodaj Strosferius do Listy kontaktów
Ragabash
Viking


images/avatars/avatar-3263.jpg

Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 563
Klan: Łowcy Khangurków ;]
Kraina: Moria
Skąd: Piła

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

modlilem sie o to tej nocy... aby wszystko co pluszowe przepadlo Big Grin jak widac moje modlitwy zostaly wysluchane Pleased Panie Administratorze... Szanowni Moderatorzy wydaje mi się, iz temat ten mozna zamknac. Dlaczego? Dlatego, ze sprawy takie powinno wyjasniac sie w wiadomosciach prywatnych Wink kogo interesuje to, ze pluszaki oszukiwaly? przeciez i tak kazdy o tym wiedzial! a pretensje moga miec tylko do siebie samych... klania sie regulamin gry Tongue

eeech szkoda mi tylko moich pluszowych faremek... wykruszaja sie biedaki Frown END OF PLUSZZZZZ 8)
30-10-2006 15:43 Ragabash jest offline Szukaj postów użytkownika: Ragabash Dodaj Ragabash do Listy kontaktów
vampirefro
Zbanowany

Data rejestracji: 27-08-2006
Postów: 58
Klan: pędzące imadła plusz
Skąd: KRAKÓW

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

BERITH udowodnij mi to ze admini nie grają.
zresztą to już jest i tak nieistotne.


Mam nadzieję ze te zablokowane konta zostaną odblokowane a cała sprawa to bedzie przestroga dla innych w przyszłości.
30-10-2006 15:43 vampirefro jest offline Strona domowa vampirefro Szukaj postów użytkownika: vampirefro Dodaj vampirefro do Listy kontaktów
gorbaczov
Triple Ace


images/avatars/avatar-1911.jpg

Data rejestracji: 10-08-2006
Postów: 207
Klan: najlepszy
Kraina: Necropolia IV
Skąd: TriCity

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gadacie kompletne glupoty...dolaczanie znajomych do oblezen jest praktykowane we wszystkich klanach. I prosze Cie Konrad nie mow ze to sie dzialo tylko u nas. Nie bylem tylko w jednym klanie. Thorga prosze Cie....sama sie dzis przyznalas ze dolaczasz swoich klanowiczow. Robil to Inteligo, robil to jaccus, robil to lachdanan, martinos i kazdy inny przywodca badz nie klanu. Sam zreszta Konrad gdzies na forum wspominales ze przymykasz na to oko. Wiec prosze Cie nie pisz takich rzeczy... wspominales tez ze nie bedziesz pochopnie blokowal kont a tu prosze...


PS. dostalem twoja wiadomosc i powiem ci ze nie mam bladego pojecia skad wykryles na moim IP 4 konta?? moze dlatego ze jest to siec osiedlowa? jedno konto mojego brata Ci zglaszalem na PW ale on i tak juz dawno zrezygnowal z tej gry bo go do kompa nie dopuszczam

__________________


HU HA HU HA! - zaśpiewaj razem z nami :>


r6: gorbi

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez gorbaczov: 30-10-2006 15:49.

30-10-2006 15:45 gorbaczov jest offline Szukaj postów użytkownika: gorbaczov Dodaj gorbaczov do Listy kontaktów
Exhume
Triple Ace


Data rejestracji: 20-09-2006
Postów: 223
Klan: DATE

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

thorga nasz szpieg nic mi nei powie. bo jesli wogole taki istnieje to ja onim nic nie wiem. nie przecze ze moze taki istniec. moze daje info tylko qbusiowi albo nawet nie tylko wkleja jakies posty mowiac ze dostal od znajomego. poprostu nie wiem.
co do dolaczania do oblezen to juz raz napisalem. nie dajemy "jakiemus cwaniaczkowi" wszystkich logow do klanu. polaczylismy sie w pary i trojki poto zeby pomagac sobie sprzetem i wlasnie logowaniami do oblezen. wsumie to i tak zato nei zostalismy zbanowani tylko za wspolne ip.
ja mam bana z sasiadem do ktorego ani razu sie nei logowalem. jak mam zglosic multikonto jesli cala moja siec jedzie na jednym ip. ludzi liczymy w setkach. myslisz ze znam wszystkich Smile ?
to samo kirdahaa z vendigo siedza w firmie kazdy na swoim kompie i graja. nie bylo miedzy nimi zadnego logowania a mimo to ban. nie kazdy sie interesuje tym czy ma maske czy zwykle ip. dizala net to dziala.
wiec kontrola jest slaba. jesli juz chcecie kogos szukac to jedyne sprawne (sprawniejsze) poszukiwania do adresy fizyczne sieciowek. na neostradzie chlop sie rozlacza i juz po sprawie. fizyczny adres nie kazdy potrafi zmienic i nie kazdy moze. ja np mam przypozadkowane wewnetrzne ip do numeru sieciowki. jakbym zmienil to nie polacze sie na neta.
tak jak ktos napisal na samym poczatku konfliktu elite vs pluszaki: pluszaki znikna z serwera. gratuluje odalo sie wam.

__________________
Jesli cos wygram prosze o info w grze lub na PW.

w profilu lista przedmiotow na sprzedaz:

Exhume
30-10-2006 15:48 Exhume jest offline Szukaj postów użytkownika: Exhume Dodaj Exhume do Listy kontaktów
Strony (9): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Blokowanie Pluszaków

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH