Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Koalicja przeciwko Exiled » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (4): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Koalicja przeciwko Exiled
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
KruczoCzarny
Ex-Team


images/avatars/avatar-12757.jpg

Data rejestracji: 03-08-2006
Postów: 1.433
Klan: Exiled/Immortals
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Moria II
Skąd: Krakowskie Wzgorza Mgieł...

Koalicja przeciwko Exiled Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Khan, Extreme oraz Kat wlasnie wypowiedzieli nam (prawie) rownoczesnie oblezenia.
Czyli rozumiemy, ze jestesmy tak potezni, ze boicie sie nas atakowac w pojedynke Smile heh, nic tak nie cieszy jak okazanie strachu i respektu przed nasza siła przez przeciwnika.

Jest taka wspaniala emotka, ktora doskonale opisuje wasze zagranie.
:573:

Gratuluje pomyslu. Niezwykle raduje nas ten obrot spraw - swieza krew sama sie do nas pofatyguje Smile

To bedzie niezapomniana walka Big Grin

Edit

dolaczyla sie jeszcze Vendeta, ale juz nie moge zmienic opisu w ankiecie...

__________________

"Manipulowanie niepewnością stanowi kwintesencję
zmagań o władzę i jej główną stawkę."

03-09-2006 12:27 KruczoCzarny jest offline Strona domowa KruczoCzarny Szukaj postów użytkownika: KruczoCzarny Dodaj KruczoCzarny do Listy kontaktów
Kubus_Puchatek
Emperor


Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 1.409
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no to Kruczek brakuje tylko Ven jeszcze i będziecie mieli komplet Smile
03-09-2006 12:39 Kubus_Puchatek jest offline Szukaj postów użytkownika: Kubus_Puchatek Dodaj Kubus_Puchatek do Listy kontaktów
Lachdanan
Full Member


Data rejestracji: 04-08-2006
Postów: 53
Skąd: Bartoszyce

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kreeeew Smile Mniam Mniam Smile Czuje sie jak na gwiazdke Smile :rotfl: :rotfl:

__________________
Net is fast and infinity.


03-09-2006 12:40 Lachdanan jest offline Szukaj postów użytkownika: Lachdanan Dodaj Lachdanan do Listy kontaktów
inteligo
Triple Ace


images/avatars/avatar-5710.png

Data rejestracji: 03-08-2006
Postów: 175
Klan: Rh+
Kraina: Necropolia
Skąd: Plymouth

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ofc juz naprawilismy ten błąd

__________________
R1 n00b id 131272
03-09-2006 12:41 inteligo jest offline Szukaj postów użytkownika: inteligo Dodaj inteligo do Listy kontaktów
KruczoCzarny
Ex-Team


images/avatars/avatar-12757.jpg

Data rejestracji: 03-08-2006
Postów: 1.433
Klan: Exiled/Immortals
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Moria II
Skąd: Krakowskie Wzgorza Mgieł...

Autor tematu Temat rozpoczęty przez KruczoCzarny
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to ja szybko zedytuje...Smile
hihi, sami nie wiecie co robicie Big Grin

__________________

"Manipulowanie niepewnością stanowi kwintesencję
zmagań o władzę i jej główną stawkę."

03-09-2006 12:43 KruczoCzarny jest offline Strona domowa KruczoCzarny Szukaj postów użytkownika: KruczoCzarny Dodaj KruczoCzarny do Listy kontaktów
Demetrius
King


images/avatars/avatar-20658.jpg

Data rejestracji: 25-08-2006
Postów: 930
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Strasznie wy tam z Exiled jesteście nadęci...
Nie można tego bez tej pychy załatwiać...
Jesteście silni...
Fajnie...
Ale:
a) nie wszyscy muszą o tym wiedzieć
b) nie wszyscy chcą to wiedzieć
C) nie siła się liczy

__________________


03-09-2006 12:48 Demetrius jest offline Szukaj postów użytkownika: Demetrius Dodaj Demetrius do Listy kontaktów
Ranafe
Lord


images/avatars/avatar-776.jpg

Data rejestracji: 12-08-2006
Postów: 264
Klan: Decados
Rasa w grze: Kultysta
Skąd: Zewsząd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wiem, ,że tym razem zareaguję nietypowo, ale mi wcale nie jest do śmiechu. Spodziewałam sie walk pojedynkowych, takie sa do przyjęcia, ale tutaj...
chociaż z drugiej strony - to są WOJNY krwi.
Jeszcze czegos takiego w tej grze nie było, ale wypas. :twisted:

__________________
Decadence, Decados...
03-09-2006 12:49 Ranafe jest offline Szukaj postów użytkownika: Ranafe Dodaj Ranafe do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przyznam że tego typu akcji się nie spodziewaliśmy tak szybko, chyba naprawdę inne klany was nie lubią Wink
Mnie tam wasze prywatne zatargi nie interesują, martwię się raczej czy serwer to wytrzyma :roll:

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




03-09-2006 12:53 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
KruczoCzarny
Ex-Team


images/avatars/avatar-12757.jpg

Data rejestracji: 03-08-2006
Postów: 1.433
Klan: Exiled/Immortals
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Moria II
Skąd: Krakowskie Wzgorza Mgieł...

Autor tematu Temat rozpoczęty przez KruczoCzarny
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Demetrius, to jest wojna psychologiczna.
Niech wiedza, ze sie ich nie boimy.
Wiesz, moze mysleli ze my sie w ten sposob ich przestraszymy albo co...
A my tylko zareagowalismy tak jak to ladnie ujela Ranafe.
cytat:
Original von Ranafe

Jeszcze czegos takiego w tej grze nie było, ale wypas. :twisted:


__________________

"Manipulowanie niepewnością stanowi kwintesencję
zmagań o władzę i jej główną stawkę."

03-09-2006 12:53 KruczoCzarny jest offline Strona domowa KruczoCzarny Szukaj postów użytkownika: KruczoCzarny Dodaj KruczoCzarny do Listy kontaktów
Anaris
Junior Member


Data rejestracji: 21-08-2006
Postów: 11

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To będzie piękna walka - gratz realizacji - z niecierpliwością czekam na jej wynik - pomimo przechwałek moich kolegów z gildii, będzie nam bardzo ciężko - ale to są właśnie emocje i po to sie gra :rotfl:

Konrad - oddaj mi mój hełm - jadą nas 4 klany na raz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted:

Powodzonka ExD

__________________
nick taki sam
ID: 4707
03-09-2006 12:53 Anaris jest offline Szukaj postów użytkownika: Anaris Dodaj Anaris do Listy kontaktów
Diabolinek
Lord


images/avatars/avatar-1385.gif

Data rejestracji: 17-08-2006
Postów: 484
Klan: B.H.V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A my jako szare społeczeństwo co żyję na marginesię będzie się tylko przyglądać raportowi, który dacię na forum i będziemy tylko podziwiać waszą batalię.
Szczerze to wreszcię jakaś duża wojna się szerzy i dobrze.

__________________
Przez ostatni czas jestem nieszczęśliwy
03-09-2006 12:53 Diabolinek jest offline Szukaj postów użytkownika: Diabolinek Dodaj Diabolinek do Listy kontaktów
KruczoCzarny
Ex-Team


images/avatars/avatar-12757.jpg

Data rejestracji: 03-08-2006
Postów: 1.433
Klan: Exiled/Immortals
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Moria II
Skąd: Krakowskie Wzgorza Mgieł...

Autor tematu Temat rozpoczęty przez KruczoCzarny
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Original von Konrad

Mnie tam wasze prywatne zatargi nie interesują, martwię się raczej czy serwer to wytrzyma :roll:

te, to moze jest ich cel?
chca reset serwera? xD

__________________

"Manipulowanie niepewnością stanowi kwintesencję
zmagań o władzę i jej główną stawkę."

03-09-2006 12:54 KruczoCzarny jest offline Strona domowa KruczoCzarny Szukaj postów użytkownika: KruczoCzarny Dodaj KruczoCzarny do Listy kontaktów
Lachdanan
Full Member


Data rejestracji: 04-08-2006
Postów: 53
Skąd: Bartoszyce

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mi sie tez podoba Smile Polegniemy czy nie bedzie wesolo. Pozdrawiam wszystkich agresorow i zycze udanej walki!! I chcialbym dodac ze wcale nie jestesmy tacy nadeci. Osobiscie staram sie odpowiadac na wszelkie pytania kazdego gracza bez wzgledu na plec rase wiek i poziom intelektualny dopoki mam na to czas. Klany ven Khan Extr i Kat szanuje. Nie zmienia to faktu ze ich koalicja (o ile takowa istnieje) W ogole mnie nie przeraza ale nie przez moja pyche a przez to ze lubie walke i wszystko co z nia zwiazane. Nawet porazke

__________________
Net is fast and infinity.


03-09-2006 12:57 Lachdanan jest offline Szukaj postów użytkownika: Lachdanan Dodaj Lachdanan do Listy kontaktów
Horn
Triple Ace


images/avatars/avatar-20.jpg

Data rejestracji: 19-08-2006
Postów: 157
Klan: B.K.
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jako obserwator spoza zainteresowanych klanów mam tylko jedną prośbę. Zamieście wyniki walk na forum, niech będzie na co popatrzeć.

__________________

Alkohol pity z umiarem nie szkodzi w żadnej ilości ;-) .
03-09-2006 13:32 Horn jest offline Szukaj postów użytkownika: Horn Dodaj Horn do Listy kontaktów
Krzykacz
Forum Ace


Data rejestracji: 03-08-2006
Postów: 93
Klan: BTK forever
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV
Skąd: Ostrowiec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie wiem czy wygramy, ale jedno jest pewne, TANIO SKÓRY NIE SPRZEDAMY.

Ale Kruczy ma racje, ten atak jest najwieksza forma podziwu dla nas. Taka koalicja mogła powstać tylko ze strachu/podziwu/zazdrośći (wstawcie sobie właściwy motyw według uznania) :rotfl2:

__________________
R13- KRZYKACZka
03-09-2006 13:33 Krzykacz jest offline Szukaj postów użytkownika: Krzykacz Dodaj Krzykacz do Listy kontaktów
Akrome
Forum Legend


images/avatars/avatar-20157.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 1.943
Klan: Immortal
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia IX
Skąd: Gdańsk/Oslo/Singapur

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kto mieczem wojuje od miecza ginie znasz takie powiedzeni ? wszystkich jechaliscie to teraz wszyscy pojada was Smile coz zycze udanej podrozy do "nowego lepszego swiata" :rotfl:

__________________
Knowledge is power, guard it well

top1 : r1,r2,r3,r14

Neurobiopsycholog, pm, ekspert od spraw marketingu, inwestor.
Akrome@gmail.com kontakt fb/Kromistrz
03-09-2006 13:37 Akrome jest offline Szukaj postów użytkownika: Akrome Dodaj Akrome do Listy kontaktów
Horazon
Forum Ace


Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 96
Skąd: Rubikon

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kości zostały rzucone. Szanujemy Exiled ale dzisiaj przegrany będzie jeden...

__________________
Po co bujasz Lechu, prąd i tak będzie droższy...

03-09-2006 13:50 Horazon jest offline Szukaj postów użytkownika: Horazon Dodaj Horazon do Listy kontaktów
KruczoCzarny
Ex-Team


images/avatars/avatar-12757.jpg

Data rejestracji: 03-08-2006
Postów: 1.433
Klan: Exiled/Immortals
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Moria II
Skąd: Krakowskie Wzgorza Mgieł...

Autor tematu Temat rozpoczęty przez KruczoCzarny
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

heh, "zawsze znajdzie sie jakas wieksza ryba".
Jechalismy wszystkich, bo jestesmy zgrani i najwidoczniej odpowiednio silni.
Wreszcie dostalismy od was jakies porzadne wyzwanie, bo juz sie powoli nudno robilo.
Czy wygrawy, czy przegramy - taka kolej losu.
Ale wiemy, ze bedziemy sie swietnie bawic Big Grin
I o to chodzi, tak? Smile

[ Dodano: Nie Wrz 03, 2006 13:55 ]
cytat:
Original von Horazon

Kości zostały rzucone. Szanujemy Exiled ale dzisiaj przegrany będzie jeden...

Szczerze watpie czy uda wam sie wygrac w kazdym z 4 oblezen Wink
Wiec na pewno bedzie wiecej niz jeden przegrany...
Moj wampirzy instynkt mowi mi cos o 4 pokonanych Wink

__________________

"Manipulowanie niepewnością stanowi kwintesencję
zmagań o władzę i jej główną stawkę."

03-09-2006 13:54 KruczoCzarny jest offline Strona domowa KruczoCzarny Szukaj postów użytkownika: KruczoCzarny Dodaj KruczoCzarny do Listy kontaktów
Diabolinek
Lord


images/avatars/avatar-1385.gif

Data rejestracji: 17-08-2006
Postów: 484
Klan: B.H.V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

KurczoCzarny a możesz dokładnię podać datę kiedy zostanię rozegrana ta Batalia.
Chcę wiedzieć kiedy będe mógł się spodziewać raportu na forum :twisted:

KurczoCzarny co za intulicja ci tak podbowiada że akurat będzie 4?

__________________
Przez ostatni czas jestem nieszczęśliwy
03-09-2006 13:56 Diabolinek jest offline Szukaj postów użytkownika: Diabolinek Dodaj Diabolinek do Listy kontaktów
Legolas
Member


Data rejestracji: 10-08-2006
Postów: 44
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Siedlce

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Horazon zapomniales dodac przegra 4 razy :rotfl:. Lachdanan, A dlaczego Kat na samym koncu twojej listy sie znalazl Tongue Mimo ze jestem z kociakow zeycze powodzenia obydwu stronom.


PS.Milo byc w centrum I Wojny Klanowej.
PS.Wyczysccie stroje, przeczysccie pisolety, zaladujcie magazynki, umyjcie bronie bo caly serw na nas patrzy :twisted:

Jak pisalem posta to ostatni byl Horazona

__________________
To nowa era, to czas ludzi cienia

R10-Shocker
03-09-2006 13:57 Legolas jest offline Szukaj postów użytkownika: Legolas Dodaj Legolas do Listy kontaktów
Krzykacz
Forum Ace


Data rejestracji: 03-08-2006
Postów: 93
Klan: BTK forever
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV
Skąd: Ostrowiec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

miedzy 0:20 a 1:00

__________________
R13- KRZYKACZka
03-09-2006 13:57 Krzykacz jest offline Szukaj postów użytkownika: Krzykacz Dodaj Krzykacz do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dzisiaj ok/po północy, o 12:37 został napisany post

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
03-09-2006 13:57 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Horazon
Forum Ace


Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 96
Skąd: Rubikon

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Original von KruczoCzarny

Ale wiemy, ze bedziemy sie swietnie bawic Big Grin
I o to chodzi, tak? Smile


Nie inaczej Wink Chodzi to o dobrą zabawę przede wszystkim ale i o utarcie wam tyłka Wink

edit for Legolas : z żalem ale muszę to powiedzieć : with KAT against ExD Wink Let's play...
edit for Ranafe : heheheh trzeba nieco urozmaicić szary dzień w BloodWars Wink

__________________
Po co bujasz Lechu, prąd i tak będzie droższy...

03-09-2006 13:57 Horazon jest offline Szukaj postów użytkownika: Horazon Dodaj Horazon do Listy kontaktów
Ranafe
Lord


images/avatars/avatar-776.jpg

Data rejestracji: 12-08-2006
Postów: 264
Klan: Decados
Rasa w grze: Kultysta
Skąd: Zewsząd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dajcie spokój, miałam się dzisiaj uczyc do egzaminu, a tak mnie to przejęło, że za nic się nie mogę skupić!
Pierwsza taka akcja w Bloodwars. Aż strach pomyślec, co się stanie, gdy większośc dostanie się do czwartej strefy.
Podziwiam współklanowców za pewnośc siebie i dobry humor, bo mi sie dosłownie słabo robi, gdy patrze na okienko zasadzek i widze tę kolumnę oblężeń!
Słabo ze zdenerwowania, a nie ze strachu Tongue
Ale będzie rzeź. Trzeba to będzie koniecznie udokumentować.

(Hmm, co za brak zdecydowania u wrogów...)

__________________
Decadence, Decados...
03-09-2006 13:59 Ranafe jest offline Szukaj postów użytkownika: Ranafe Dodaj Ranafe do Listy kontaktów
Diabolinek
Lord


images/avatars/avatar-1385.gif

Data rejestracji: 17-08-2006
Postów: 484
Klan: B.H.V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

"Traficię do historii, ojczyzna się za was odwdzięczy"
:rotfl: :rotfl: :rotfl:
To będe wyczekiwał do północy, zresztą kto nie będzie, niech zwycięży najlepszy (szkoda że nie ja) :rotfl2:

__________________
Przez ostatni czas jestem nieszczęśliwy
03-09-2006 14:01 Diabolinek jest offline Szukaj postów użytkownika: Diabolinek Dodaj Diabolinek do Listy kontaktów
Legolas
Member


Data rejestracji: 10-08-2006
Postów: 44
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Siedlce

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To zbieraj swoj klan i tez sie dolaczcie Ranafe przez to jakeijs nerwicy dostani jak zobaczy wiecej okienek Big Grin

__________________
To nowa era, to czas ludzi cienia

R10-Shocker
03-09-2006 14:04 Legolas jest offline Szukaj postów użytkownika: Legolas Dodaj Legolas do Listy kontaktów
Krzykacz
Forum Ace


Data rejestracji: 03-08-2006
Postów: 93
Klan: BTK forever
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV
Skąd: Ostrowiec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zacytuję osła ze Shreka:

No będzie jatka :rotfl2:

P. S. Demetrius, naprawdę nikt nie zmusza Cię abyś czytał ten temat.
btw. Nie jesteśmy butni, znamy swoją wartość po prostu. Niejednokrotnie to udawadnialiśmy i teraz też mam nadzieję udowodnimy w tym największym wyzwaniu od początku BW

__________________
R13- KRZYKACZka
03-09-2006 14:05 Krzykacz jest offline Szukaj postów użytkownika: Krzykacz Dodaj Krzykacz do Listy kontaktów
Ranafe
Lord


images/avatars/avatar-776.jpg

Data rejestracji: 12-08-2006
Postów: 264
Klan: Decados
Rasa w grze: Kultysta
Skąd: Zewsząd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Legolas: co za sprytny plan, tak mnie wykończyć... ale nie ja jestem najsilniejsza w tym klanie, więc moja psychiczna niedyspozycja niewiele zmieni. Tongue

__________________
Decadence, Decados...
03-09-2006 14:07 Ranafe jest offline Szukaj postów użytkownika: Ranafe Dodaj Ranafe do Listy kontaktów
Krzykacz
Forum Ace


Data rejestracji: 03-08-2006
Postów: 93
Klan: BTK forever
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV
Skąd: Ostrowiec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Teraz z innej beczki.

Chyba żaden inny temat na foro nie cieszył się taką popularnością. Minęła niecała godzina od jego założenia i już było 340 wyświetleń :rotfl:

__________________
R13- KRZYKACZka
03-09-2006 14:14 Krzykacz jest offline Szukaj postów użytkownika: Krzykacz Dodaj Krzykacz do Listy kontaktów
Diabolinek
Lord


images/avatars/avatar-1385.gif

Data rejestracji: 17-08-2006
Postów: 484
Klan: B.H.V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Original von Krzykacz

Zacytuję osła ze Shreka:

No będzie jatka :rotfl2:

P. S. Demetrius, naprawdę nikt nie zmusza Cię abyś czytał ten temat.
btw. Nie jesteśmy butni, znamy swoją wartość po prostu. Niejednokrotnie to udawadnialiśmy i teraz też mam nadzieję udowodnimy w tym największym wyzwaniu od początku BW


Zły cytat! On był tak:
"Ale będzie jatka, normalnię rzeźnia no"
Tak jest dobrzę.
Trochę się taki Offtop zrobił ale to jest w końcu misz-masz, aha i czy możecie umieścić cały raport :twisted: :twisted: :twisted:
Czy raczej nie :/

__________________
Przez ostatni czas jestem nieszczęśliwy
03-09-2006 14:16 Diabolinek jest offline Szukaj postów użytkownika: Diabolinek Dodaj Diabolinek do Listy kontaktów
Strony (4): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Koalicja przeciwko Exiled

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH