Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Przedmioty z +int lub +wiedza? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Przedmioty z +int lub +wiedza?
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Sumi
Lord


images/avatars/avatar-1227.gif

Data rejestracji: 23-09-2006
Postów: 480
Klan: LigaTemidy [Szefowa :P]
Skąd: Z daleka.

Przedmioty z +int lub +wiedza? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zakładam ten temat, żeby się dowiedzieć, jakie są dostępne (nie wszytskie, ale wogóle) przedmioty dodające do inteligencji lub wiedzy. Są mi one potrzebne, ale nawet nie mam pojęcia, czego szukać, z nazwy. Nie liczy się, ile dodają, tylko jak się nazywają. Jestem totalnie niezorientowana w tym momencie, więc prosiłabym o kilka nazw i statystyk.

Dzięki z góry. :>

__________________

-- - --- - -- - --- - --
Back to business.
-- - --
ID:14353
31-10-2006 08:53 Sumi jest offline Szukaj postów użytkownika: Sumi Dodaj Sumi do Listy kontaktów
DariuszZ
Triple Ace


Data rejestracji: 16-08-2006
Postów: 177
Klan: PhOeNix
Skąd: Sokołów Podlaski

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Diamentowy set - +13 inteligencja
sufix - Koncentracji -> inteligencja i wiedza chyba Tongue
sufix - madrosci -> wiedza

__________________

31-10-2006 08:58 DariuszZ jest offline Strona domowa DariuszZ Szukaj postów użytkownika: DariuszZ Dodaj DariuszZ do Listy kontaktów
Sumi
Lord


images/avatars/avatar-1227.gif

Data rejestracji: 23-09-2006
Postów: 480
Klan: LigaTemidy [Szefowa :P]
Skąd: Z daleka.

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Sumi
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Z nieba mi spadłeś. Big Grin

__________________

-- - --- - -- - --- - --
Back to business.
-- - --
ID:14353
31-10-2006 09:00 Sumi jest offline Szukaj postów użytkownika: Sumi Dodaj Sumi do Listy kontaktów
DariuszZ
Triple Ace


Data rejestracji: 16-08-2006
Postów: 177
Klan: PhOeNix
Skąd: Sokołów Podlaski

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A i jeszcze sufix geniusz daje inteligencje

__________________

31-10-2006 09:05 DariuszZ jest offline Strona domowa DariuszZ Szukaj postów użytkownika: DariuszZ Dodaj DariuszZ do Listy kontaktów
barthos
Lord


images/avatars/avatar-6800.jpg

Data rejestracji: 24-09-2006
Postów: 356
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeszcze szmaragdowy set daje +5 int.

__________________

31-10-2006 11:50 barthos jest offline Szukaj postów użytkownika: barthos Dodaj barthos do Listy kontaktów
Diabolinek
Lord


images/avatars/avatar-1385.gif

Data rejestracji: 17-08-2006
Postów: 484
Klan: B.H.V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja posiadam takie coś i jako dobry człowiek mogę to udostpnić potrzebującym Tongue

Dobry Amulet Koncentracji ZAMKNIJ

Amulet

Cechy: WYGLĄD +6, WIEDZA +6, INTELIGENCJA +6
Wymagania: POZIOM: 18, INTELIGENCJA: 15

Cena sprzedaży: 7 875 PLN

Oczywiścię tylko zeby było coś w zastaw żeby mi nie świnął Pleased

__________________
Przez ostatni czas jestem nieszczęśliwy
31-10-2006 16:26 Diabolinek jest offline Szukaj postów użytkownika: Diabolinek Dodaj Diabolinek do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Przedmioty z +int lub +wiedza?

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH