Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » DYSKUSJA Warcraft 3 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Warcraft 3 2 Ankieta - średnia ocena: 5,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
frasar
Double Ace


Data rejestracji: 18-04-2007
Postów: 137
Kraina: Necropolia III

Warcraft 3 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jesli ktos ma warcrafta 3 Reign of chaos ver. 1.00 to moze bysmy sobie pograli przez hamachi?
06-08-2007 13:23 frasar jest offline Szukaj postów użytkownika: frasar Dodaj frasar do Listy kontaktów
Zbyszek_z_winniarni
Lord


images/avatars/avatar-1629.jpg

Data rejestracji: 06-01-2007
Postów: 464
Klan: L-3
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: R3

RE: Warcraft 3 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1.00 rofl. Jak masz oryginalnego to wejdz na battle.net i sciagnij sobie 1.21.

__________________
ID 14993 (R3)
06-08-2007 13:25 Zbyszek_z_winniarni jest offline Szukaj postów użytkownika: Zbyszek_z_winniarni Dodaj Zbyszek_z_winniarni do Listy kontaktów
kamczak
Triple Ace


images/avatars/avatar-6380.gif

Data rejestracji: 31-08-2006
Postów: 233
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia III; Moria II; Necropolia IV; Necropolia V; Necro Hardcore; Moria III; Necropolia VI; Necropolia VII; Necropolia VIII; Moria IV; Necropolia IX; Moria V; Necropolia X; Moria VI; Necropolia XI; Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kto z was gra w W3 ROC patch 1.21. ? A i jak byście mogli , to podajcie swoje nicki .

__________________
r20: Über Ivan
06-08-2007 19:58 kamczak jest offline Szukaj postów użytkownika: kamczak Dodaj kamczak do Listy kontaktów
frasar
Double Ace


Data rejestracji: 18-04-2007
Postów: 137
Kraina: Necropolia III

Autor tematu Temat rozpoczęty przez frasar
RE: Warcraft 3 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Zbyszek_z_winniarni napisał(a)
1.00 rofl. Jak masz oryginalnego to wejdz na battle.net i sciagnij sobie 1.21.


OMG....

Nie mam orginalnego, mam tylko taka wersje. Jak bym mial to bym napisal
06-08-2007 21:32 frasar jest offline Szukaj postów użytkownika: frasar Dodaj frasar do Listy kontaktów
...Chrupencjusz...
Viking


images/avatars/avatar-4605.jpg

Data rejestracji: 27-04-2007
Postów: 503
Klan: Shaolin Si
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II
Skąd: Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
kamczak napisał(a)
Kto z was gra w W3 ROC patch 1.21. ? A i jak byście mogli , to podajcie swoje nicki .

]

Ja mam ROC...ale nigdy nie wchodziłęm na rozgrywke przez neta
Jak możesz mnie poprowadzić i wyjaśnić jak grać po sieci to pisz na gg

__________________

ZDJAC GOOMPASA
GG : 4558562
Sparringi 4:0 ^^
06-08-2007 22:08 ...Chrupencjusz... jest offline Szukaj postów użytkownika: ...Chrupencjusz... Dodaj ...Chrupencjusz... do Listy kontaktów
kamczak
Triple Ace


images/avatars/avatar-6380.gif

Data rejestracji: 31-08-2006
Postów: 233
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia III; Moria II; Necropolia IV; Necropolia V; Necro Hardcore; Moria III; Necropolia VI; Necropolia VII; Necropolia VIII; Moria IV; Necropolia IX; Moria V; Necropolia X; Moria VI; Necropolia XI; Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
...Chrupencjusz... napisał(a)
cytat:
kamczak napisał(a)
Kto z was gra w W3 ROC patch 1.21. ? A i jak byście mogli , to podajcie swoje nicki .

]

Ja mam ROC...ale nigdy nie wchodziłęm na rozgrywke przez neta
Jak możesz mnie poprowadzić i wyjaśnić jak grać po sieci to pisz na gg


Ja gram w W3 na necie dla rozrywki , wole innego typu gry moja passa to fps . Ale ogólnie się pytam , bo mój znajomy z Anglii jest u mnie na wakacjach , i non stopa wspomina mi o Warcrafcie , a wiem że jest jednym z lepszych, jak nie najlepszym graczem w Anglii , więc jeżeli ktoś gra w W3 a chce się sprawdzić , to mogę was ustawić na mały sparing( to mówię ogólnie dla graczy zainteresowanych ) .
Chrupencjusz mogę ci wyjaśnić , bo gra na sieci to nie żadna filozofia , musisz jedynie nauczyć się , skrótów klawiszowych w grze , i szybko reagować na daną sytuację , a jak to nie pomaga , stosuj taktykę Hit and Run Smile

__________________
r20: Über Ivan
07-08-2007 03:42 kamczak jest offline Szukaj postów użytkownika: kamczak Dodaj kamczak do Listy kontaktów
tamten5
Lord


images/avatars/avatar-969.jpg

Data rejestracji: 09-12-2006
Postów: 347
Klan: Krawawa Armia Khorna
Kraina: Necropolia; Moria
Skąd: z nienacka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hmm Panowie, kto gra w footmens ? na 1,21 ofc ;p moje acc metallica_tomek ;p

__________________
Gram na r12, moj nick Tamteyo.
07-08-2007 08:10 tamten5 jest offline Szukaj postów użytkownika: tamten5 Dodaj tamten5 do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

RE: Warcraft 3 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
frasar napisał(a)
cytat:
Zbyszek_z_winniarni napisał(a)
1.00 rofl. Jak masz oryginalnego to wejdz na battle.net i sciagnij sobie 1.21.


OMG....

Nie mam orginalnego, mam tylko taka wersje. Jak bym mial to bym napisal


Nie musisz mieć oryginalnego WC3 żeby grać na patchu 1.21, wystarczy trochę poszperać w necie. Za to do battle.netu trzeba mieć oryginał lub oryginalny nieużywany klucz.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




07-08-2007 08:58 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
No-one
Member


images/avatars/avatar-1.jpg

Data rejestracji: 16-09-2006
Postów: 46
Klan: Exiled from Bloody Kingdom
Skąd: Hell

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:

Nie musisz mieć oryginalnego WC3 żeby grać na patchu 1.21, wystarczy trochę poszperać w necie. Za to do battle.netu trzeba mieć oryginał lub oryginalny nieużywany klucz.



cytat:
1.00 rofl. Jak masz oryginalnego to wejdz na battle.net i sciagnij sobie 1.21.


Oczywiście. Ale ściągnąć patcha prosto ze strony blizzarda wbrew pozorom nie jest tak łatwo. Tak to jest czasami pochowane, żę po prostu nie idzie. Najlepiej wejść na Battle.net, a program sam ściągnie. Co prawda potrwa to dłużej, ale jest to wygodniejsze.

__________________
Doesn't know...
Doest't care...

IQ świata jest stałe. Im więcej ludzi tym więcej idiotów...



Kontakt

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez No-one: 07-08-2007 10:14.

07-08-2007 10:14 No-one jest offline Szukaj postów użytkownika: No-one Dodaj No-one do Listy kontaktów
frasar
Double Ace


Data rejestracji: 18-04-2007
Postów: 137
Kraina: Necropolia III

Autor tematu Temat rozpoczęty przez frasar
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
...Chrupencjusz... napisał(a)
cytat:
kamczak napisał(a)
Kto z was gra w W3 ROC patch 1.21. ? A i jak byście mogli , to podajcie swoje nicki .

]

Ja mam ROC...ale nigdy nie wchodziłęm na rozgrywke przez neta
Jak możesz mnie poprowadzić i wyjaśnić jak grać po sieci to pisz na gg



Ja z kumplami gram w taki sposob ze 1 osoba zaklada siec hamachi a reszta wchodzi. I ktos tworzy server i my wbijamy

Jak ktos by chcial z nami pograc to siec: ONOMATOPEJA
a haslo:cipisek

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez frasar: 07-08-2007 18:14.

07-08-2007 18:13 frasar jest offline Szukaj postów użytkownika: frasar Dodaj frasar do Listy kontaktów
kamczak
Triple Ace


images/avatars/avatar-6380.gif

Data rejestracji: 31-08-2006
Postów: 233
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia III; Moria II; Necropolia IV; Necropolia V; Necro Hardcore; Moria III; Necropolia VI; Necropolia VII; Necropolia VIII; Moria IV; Necropolia IX; Moria V; Necropolia X; Moria VI; Necropolia XI; Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
tamten5 napisał(a)
hmm Panowie, kto gra w footmens ? na 1,21 ofc ;p moje acc metallica_tomek ;p


Mój kumpel gra , footmen frenzy na tft , jego nick to danieldgbball .

__________________
r20: Über Ivan
09-08-2007 21:23 kamczak jest offline Szukaj postów użytkownika: kamczak Dodaj kamczak do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » DYSKUSJA Warcraft 3

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH