Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R3+R6 » PUSHING mothgun ; 123456 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony mothgun ; 123456 6 Ankieta - średnia ocena: 5,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

mothgun ; 123456 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mothgun
Postać kiszak
123456
Postać Chaos

pushing
40 dni
zakup przedmiotu za poniżej 1/10 jego ceny rynkowej

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
07-08-2007 11:41 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wyjaśnione (częściowo)
cena w tamtym okresie (początki hadnlu) była ustalona na 20k (cw) i 25k (kt), sprzedaż za ok 10k pr
zmiana na 7 dni
po 2 dniach możliwość oddania "reszty"

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
07-08-2007 12:16 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
_pimpek
Forum Ace


Data rejestracji: 25-09-2006
Postów: 89
Klan: Trwam

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

podziwiam rewolucyjna czujnosc naszego "ukochanego" operatora, ale mam pytanie jak to sie dzieje, ze sprawa wyplywa po miesiacu... czyzby ktos sympatyczny cos szepnal na ucho??? sprawa tym bardziej skandaliczna, iz wszyscy mieli szanse je kupic na forum.....

__________________
ID - 1227
07-08-2007 12:26 _pimpek jest offline Szukaj postów użytkownika: _pimpek Dodaj _pimpek do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

w większości takich przypadków ktoś właśnie "szepcze"
i nie po miesiącu tylko mniej niż 20 dniach

tylko że na forum była inna cena, a w grze inna

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
07-08-2007 12:52 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
mothgun
Newbie


Data rejestracji: 15-07-2007
Postów: 5
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

co do innej ceny - to trzeba obaczyc ze na zakup chtnych nie bylo - a transakcje poza forum sa dosc czeste w zwiazku z czym trzeba zawiesic ponad polowe uzytkownikow - smieszne

__________________
R10 - kiszak

id

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez mothgun: 07-08-2007 16:32.

07-08-2007 15:48 mothgun jest offline Szukaj postów użytkownika: mothgun Dodaj mothgun do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

chodzi o spodnie nocy (jeżeli mnie pamięć nie myli, teraz nie mam czasu sprawdzić)

sprawa wyjasniona z chaosem, skontaktuj się z nim, będzie oddawał "zaległe" punkty

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
07-08-2007 16:11 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
mothgun
Newbie


Data rejestracji: 15-07-2007
Postów: 5
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dobrze - tylko ja czuje sie OSZUKANY chocby z tego powodu ze nie moge teraz grac.


a nikt łaskawie przed zablokowaniem nie pokwapił sie i nie zapytał tylko zablokował.


a jak widac wina nie lazała po mojej stronie. bo jesli nie ma chetnych na aukcji to mam prawo zamknac temat i sprzedac spodnie poza nia.


A TAK WOGOLE NIE MOGE GRAC MIMO ZE WYDAJE NA TO PIENIADZE Z KTORYCH KORZYSTACIE.

Pewnie sie ktos obrazi - ale pracuje juz kilka lat i z doswaidczenia wiem ze taka osoba jak administrator przed wyciaganiem konsekwencji - szczegolnie za jakis donos - powinien porozmawiac z zainteresowanymi.

__________________
R10 - kiszak

id

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez mothgun: 07-08-2007 16:24.

07-08-2007 16:21 mothgun jest offline Szukaj postów użytkownika: mothgun Dodaj mothgun do Listy kontaktów
Kacperek_XVQ
Lord


images/avatars/avatar-4053.jpg

Data rejestracji: 18-07-2007
Postów: 256

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie wiem panie c47 ale rozdawanie banow na lewo i prawo nie przyznajacsie do błedów to już szczyt , nie jego wina ze kolega mu za tyle sprzedał . nie rozumiem jak mozna dawac bana za to ze ktos taniej sprzedal chociaż wiedział ile kosztuje oddał za 50% ceny wiec w czym rzecz , czemu operatorzy nie patrza fer popełniłes bład , ban powinien zostac sciagniety a chaos przeproszony nie było nic nie regulaminowego w tej aukcji . czemu tak jest ze ktos jest lepszy tgo bana mu niech spadnie ,jestem ciekawy kto to zgłosił ,pewnie zazdrosc ;/ przemyśl to panie op i moim zdaniem powinno sie go odblokowac i nie chodzi mi ze to moj kolega bo to nie jest prawda jestesmy rywalami ale oslabiajac ich klan to nie jest fear , powinienes to przemyslec , bo 7 dni za twoja pomyłke tojest cos nie tak . to wszystko sprawa jest zwiazana równiez z moja osoba w "pewnym znaczeniu" prosze nie dawac warna za spam moge wyjasnic na pw jak bedzie trzeba pozdrawiam

__________________
R18-Kacperek

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Kacperek_XVQ: 09-08-2007 16:50.

07-08-2007 17:14 Kacperek_XVQ jest offline Szukaj postów użytkownika: Kacperek_XVQ Dodaj Kacperek_XVQ do Listy kontaktów
mothgun
Newbie


Data rejestracji: 15-07-2007
Postów: 5
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dodam - zeby nie było.

pierwsze: sprzedałem za 10 k pr + dwie dobre bronie + surowce za rynek

drugie: wystawiłem aukcje nie było chetnych, zamknąłem. Chaos dał najlepsza oferte i w ciagu kilku godzin wszystko zorganizował.

po trzecie: jesli sprawa byla by wyjasniona odpowiednio - w przypadku donosu - nawet dziecko zapyta zainteresowanych jak było -nie było by bana bo napisali bysmy prawde i ew. Chaos i tak by dopłacił.

__________________
R10 - kiszak

id

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez mothgun: 07-08-2007 21:28.

07-08-2007 17:22 mothgun jest offline Szukaj postów użytkownika: mothgun Dodaj mothgun do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R3+R6 » PUSHING mothgun ; 123456

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH