Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / GROŹBY Przezwał mnie!! » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Przezwał mnie!! 2 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Krzysiu_F4nG
Full Member


Data rejestracji: 27-06-2007
Postów: 66
Kraina: Necropolia

Przezwał mnie!! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wampir o nicku Elite wysłał mi wiadomość, w której mnie przezwał dlatego bo go zaatakowałem!!
Proszę coś z tym zrobić...
Z góry dziękuję Smile


http://r1.bloodwars.pl/?a=msg&do=view&mid=58039419&type=1

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Krzysiu_F4nG: 08-08-2007 21:06.

08-08-2007 21:01 Krzysiu_F4nG jest offline Szukaj postów użytkownika: Krzysiu_F4nG Dodaj Krzysiu_F4nG do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

2 dni

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
08-08-2007 23:00 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Elite
Member


images/avatars/avatar-5504.jpg

Data rejestracji: 26-06-2007
Postów: 26
Kraina: Necropolia

lul Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mam 2 dni glowy Smile za to ze powiedzialem ze jest poje****.Bo to fakt gosciu 50+ pkt atakuje mnie mam 16 xD.Zastanawiam sie czy grac w bloodwarsy?Dzisiaj caly dzien nie dzialaly-nie tylko moja opinia u qumpli tez, a tera blok po za tym tak do admina przez to obrazilem ktos ucierpial kolega ma jakies straty moralne fizyczne a moze duchowe.Moze odszkodowanko.Ale zadaje podsawowe pytanie napisalem do tego typa jeden raz jeszcze jedno ucierpi na tym spoleczenstwo BW? Po za tym za co 2 dni . Jeszcze spojrzcie na tego typa widac ze chcial mnie ugotowac co mu da moje zablokowanie? Satysfakcje? Po prostu jest wredny. To bylo jedno slowo a nie zasypywanie go tonami przeklenstw. Do mnie nie jedna osoba tak pisala ale mi nawet do glowy nie przyszlo ze moge cos takiego zrobic.
BRAWO ZA WYPOWIEDZ OPERATORA OBSZERNA BARDZO
Jeszcze jedno premium przepada?

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Elite: 09-08-2007 00:02.

08-08-2007 23:58 Elite jest offline Szukaj postów użytkownika: Elite Dodaj Elite do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / GROŹBY Przezwał mnie!!

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH