Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / GROŹBY Wulgarna wiadomośc, czyjaś robota, napewno nie nowy gracz » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Wulgarna wiadomośc, czyjaś robota, napewno nie nowy gracz 5 Ankieta - średnia ocena: 8,205 Ankieta - średnia ocena: 8,205 Ankieta - średnia ocena: 8,20
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Marimash
Lord


images/avatars/avatar-10735.jpg

Data rejestracji: 09-08-2006
Postów: 286
Klan: DaTe
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Łódź

Wulgarna wiadomośc, czyjaś robota, napewno nie nowy gracz Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r1.bloodwars.pl/?a=msg&do=view&mid=58190198&type=1

coś jest nie tak.... ta osoba ma 1 dzień, więc widać że to czyjeś "nowe konto" aby nam popsuć życie. dlatego prośba do Operatorów/Adminów : czy jest szansa aby w jakiś sposób dojść do tego kto za tym stoi? napewno to nie nowy gracz, który gry nie zna a już takie słowa wypisuje. jeśli to sie da ustalić (nie wiem, może ten sam mail, Ip, cokolwiek innego, nie znam się na tym) to prosiłbym aby ta osoba która to zrobiła poniosła konsekwencję. i to nie ta postać, ale "główna" postać danej osoby. A jak się okaże, że to ktoś kto gra, to jeszcze można o multi kogoś oskarżyć, bo posiadanie dwóch postaci jest karalne.

__________________


10-08-2007 00:26 Marimash jest offline Szukaj postów użytkownika: Marimash Dodaj Marimash do Listy kontaktów
Flumpp
Newbie


Data rejestracji: 10-08-2007
Postów: 5
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A wyobraź sobie datowcu że nie. To moje główne konto Smile Jestem szczęśliwy że wreszcie powiedziałem prawdę. Moja Postać kiedyś nazywała się Flump. Jestem z Siebie dumny! Cała prawda o [ciach] dAtE Smile A więc [ciach] dAtE Pozdrawiam was i życzę szybkiego powrotu do zdrowia Smile



P.S Pani Cornelio [ciach] to raczej nie przekleństwo i daleko mu do takiego. I tak wiem że panie Cornelia pokrzyczy pokrzyczy, zabierze swoje lizaki i pójdzie

warn za wulgaryzmy, by Modlis
10-08-2007 10:24 Flumpp jest offline Szukaj postów użytkownika: Flumpp Dodaj Flumpp do Listy kontaktów
Mondo
Triple Ace


images/avatars/avatar-1520.jpg

Data rejestracji: 18-09-2006
Postów: 214
Klan: Loża Szyderców
Kraina: Necropolia
Skąd: Zewsząd..

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r1.bloodwars.pl/index.php?a=msg&d...58190215&type=1

I ja przyłączam się do skargi. Podzielam przypuszczenia Leesaurk'a, le pójdę o krok dalej - proponuję aby operator sprawdził czy IP postaci, która wysmarowała tą klanówkę, która swoją drogą jest objawem przeraźliwej frustracji i głupoty, nie pokrywa się czasami z IP postaci posiadanych przez dawnego ziomuskalisz czy KNB (czy jak ona tam miał po resecie Sandragona).

Pozdrawiam i czekam cierpliwie na jakąś reakcję ze strony operatora. Smile

__________________
Komputer pozwala ci popełniać więcej błędów szybciej niż jakikolwiek inny wynalazek w dziejach ludzkości ...
... moze z wyjątkiem broni palnej i alkoholu.


ID: 12951 - Velocet
10-08-2007 10:42 Mondo jest offline Szukaj postów użytkownika: Mondo Dodaj Mondo do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

, Wulgaryzymy

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
10-08-2007 12:09 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / GROŹBY Wulgarna wiadomośc, czyjaś robota, napewno nie nowy gracz

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH