Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » NIEREGULAMINOWY NICK POSTACI , Wulgaryzymy » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony , Wulgaryzymy 9 Ankieta - średnia ocena: 7,009 Ankieta - średnia ocena: 7,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Cornelius
Double Ace


Data rejestracji: 12-02-2007
Postów: 135
Klan: HTC for life!
Kraina: Necropolia; Moria V; Moria VI
Skąd: Zawiercie

, Wulgaryzymy Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mid: 58190756, 58190599 (nick, wulgaryzm) - jakiś przebiegły geniusz założył sobie konto tylko po to, żeby mi nawrzucać. Można to poznać po dacie założenia konta i logowania.

mid: 58154436 - info dla C47 w msg do mnie (ktoś mnie chyba uważa za jakiegoś przydupasa GO), do tego za ortografię powinno się kolesiowi odebrać klawiaturę.

pozdrawiam.

__________________
R1: Cornelius - one and only
10-08-2007 06:21 Cornelius jest offline Szukaj postów użytkownika: Cornelius Dodaj Cornelius do Listy kontaktów
Flumpp
Newbie


Data rejestracji: 10-08-2007
Postów: 5
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pani Cornelio [ciach] to raczej nie przekleństwo i daleko mu do takiego. I tak wiem że panie Cornelia pokrzyczy pokrzyczy, zabierze swoje lizaki i pójdzie


Ale jestem przebiegły Wink




P.S Mój Ty przydupasku liżesz pupunie C47?


P.SS OGOLĘ ci PSA!

i kolejny warnik za wulgaryzmy, ps - pisz poprawną polszczyzną

Ten post był edytowany 5 raz(y), ostatnio edytowany przez Flumpp: 10-08-2007 10:29.

10-08-2007 10:25 Flumpp jest offline Szukaj postów użytkownika: Flumpp Dodaj Flumpp do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

flumpig
Postać Dzonson-chooj
Ludwig
Postać tamten_5

obraza/multikonto - ban stały

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
10-08-2007 12:07 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
tamten5
Lord


images/avatars/avatar-969.jpg

Data rejestracji: 09-12-2006
Postów: 347
Klan: Krawawa Armia Khorna
Kraina: Necropolia; Moria
Skąd: z nienacka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

multikonto, tak ? no to ciekawe, poniewaz konto "flumpig" nie zostalo zalozone na moim komputerze, wczoraj byl co prawda jeden log na jednym komputerze (nie moim). no dobrze, ban, pozdrawiam c47, który lubi wykluczać płacących za premium graczy Wink

najciekawsze jest to że moje konto wogole nie zostalo zalozone na komputerze ani moim ani na tym na ktorym zostalo zalozone konto "flumpig" ale w sali informatycznej Wink Gratulacje c47 rotfl rotfl rotfl rotfl

__________________
Gram na r12, moj nick Tamteyo.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez tamten5: 10-08-2007 12:16.

10-08-2007 12:12 tamten5 jest offline Szukaj postów użytkownika: tamten5 Dodaj tamten5 do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no to będziesz miał problem z kolegami

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
10-08-2007 12:18 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Flumpp
Newbie


Data rejestracji: 10-08-2007
Postów: 5
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Lugwig nawet nie przyłorzył do tego ręki multikontem nie jesteśmy Więc nie wiem jakim cudem u niego multikonto a tym bardziej obraza ~~





Nie mam słów.... Poza:


dAtE śmierdzi


c47 jest głupi Smile


Dziękuję za wspólną grę

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Flumpp: 10-08-2007 12:22.

10-08-2007 12:18 Flumpp jest offline Szukaj postów użytkownika: Flumpp Dodaj Flumpp do Listy kontaktów
tamten5
Lord


images/avatars/avatar-969.jpg

Data rejestracji: 09-12-2006
Postów: 347
Klan: Krawawa Armia Khorna
Kraina: Necropolia; Moria
Skąd: z nienacka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie no przepraszam bardzo, moglbys sie nie czepiac moich kolegów ?
a twój pościk jak widać dużo wniósł do tematu ;p możesz sobie sam dać warna ? bo to był spam ;p hyhy, pozdrawiam c47, w koncu zbankrutujesz, sam sobie obcinasz zarobki, ale dobrze, pozdrawiam wszystkich ktorzy dostali bana bezpodstawnie :d rotfl rotfl rotfl rotfl

__________________
Gram na r12, moj nick Tamteyo.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez tamten5: 10-08-2007 12:22.

10-08-2007 12:21 tamten5 jest offline Szukaj postów użytkownika: tamten5 Dodaj tamten5 do Listy kontaktów
Cornelius
Double Ace


Data rejestracji: 12-02-2007
Postów: 135
Klan: HTC for life!
Kraina: Necropolia; Moria V; Moria VI
Skąd: Zawiercie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Cornelius
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Z tego co wiem, tylko Phoenix jest tak przebiegły by mówić na mnie per "Cornelia". Nawet na forum jeden z byłych ludzi z tego klanu tak się o mnie wyrażał. To wg mnie nie ziomuskalisz, ale właśnie jeden z ich klanu.

Może to pomoże w znalezieniu prawdziwego sprawcy.

__________________
R1: Cornelius - one and only
11-08-2007 19:49 Cornelius jest offline Szukaj postów użytkownika: Cornelius Dodaj Cornelius do Listy kontaktów
Flumpp
Newbie


Data rejestracji: 10-08-2007
Postów: 5
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

~~ Bosz... JESTEM FLUMP BYŁY CZŁONEK UNIWER. MISI! nie żaden ziomuskalisz czy jak nie jestem też z PhOeNix'a!
11-08-2007 22:16 Flumpp jest offline Szukaj postów użytkownika: Flumpp Dodaj Flumpp do Listy kontaktów
tamten5
Lord


images/avatars/avatar-969.jpg

Data rejestracji: 09-12-2006
Postów: 347
Klan: Krawawa Armia Khorna
Kraina: Necropolia; Moria
Skąd: z nienacka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wow, Cornelio(us) dałeś czadu... nie jestem z Phoenixa Smile jestem zbanowany-za-darmo założyciel Uniwerku 3misiów tamten5 Smile

__________________
Gram na r12, moj nick Tamteyo.
12-08-2007 12:00 tamten5 jest offline Szukaj postów użytkownika: tamten5 Dodaj tamten5 do Listy kontaktów
tamten5
Lord


images/avatars/avatar-969.jpg

Data rejestracji: 09-12-2006
Postów: 347
Klan: Krawawa Armia Khorna
Kraina: Necropolia; Moria
Skąd: z nienacka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mija 32 dni, chcialem napisac po 30 ale nistety zlamalem rękę
Więc : myślę ze ban 30 dniowy za przypuszczenie posiadania multikonta calkowicie wystarcza, odpoczalem od gry tak jak chyba sobie zyczyles. To naprawde nie ja napisalem te obelgi, jedynie moj kumpel. Tutaj liczy sie tylko moje niszczescie ;/
Więc śmiem twierdzic ze sie myliles. Prosze o ponowne rozpatrzenie mojej sprawy

__________________
Gram na r12, moj nick Tamteyo.
12-09-2007 10:01 tamten5 jest offline Szukaj postów użytkownika: tamten5 Dodaj tamten5 do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

odblokowane

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
12-09-2007 11:32 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
tamten5
Lord


images/avatars/avatar-969.jpg

Data rejestracji: 09-12-2006
Postów: 347
Klan: Krawawa Armia Khorna
Kraina: Necropolia; Moria
Skąd: z nienacka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wielkie dzięki C ;] mozesz zamknac temat...

__________________
Gram na r12, moj nick Tamteyo.
12-09-2007 12:18 tamten5 jest offline Szukaj postów użytkownika: tamten5 Dodaj tamten5 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » NIEREGULAMINOWY NICK POSTACI , Wulgaryzymy

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH