Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Moria (R2) » ZASADZKA walka z roznica 21 zwinki i sie udalo :) » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony walka z roznica 21 zwinki i sie udalo :)
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
tkrowa
Triple Ace


images/avatars/avatar-25382.gif

Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 155

walka z roznica 21 zwinki i sie udalo :) Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r2.bloodwars.pl/showmsg.php?mid=1...&key=0680c35fbe

niby nic nadzwyczajnego ale roznica 21 zwinki Smile


no i lekka przewaga hp pomogla Smile

ale trzeba przyznac katinka naprawde bije jak kobieta Smile
13-08-2007 18:35 tkrowa jest offline Szukaj postów użytkownika: tkrowa Dodaj tkrowa do Listy kontaktów
Sege
Emperor


Data rejestracji: 28-12-2006
Postów: 1.339
Kraina: Moria
Skąd: Plemnik

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Katinka sily miała za mało, chyba cosik sie nie przebrala Happy ale rzeczywiście Krowa duzo chybiales ale jak juz trafiles to dla Katinki byly jej 3-4 ciosy....

__________________
""....Piwo nie wymaga gry wstępnej, zanim Cię zadowoli...." "
13-08-2007 18:48 Sege jest offline Szukaj postów użytkownika: Sege Dodaj Sege do Listy kontaktów
Rayneven
Forum God


images/avatars/avatar-11500.jpg

Data rejestracji: 30-01-2007
Postów: 3.949
Klan: PSD
Kraina: Moria
Skąd: Hula niczym wiatr po polu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

NIech za moj komentarz tej walki posłuży ten fragment:

Krowa atakuje bronią Lekkie Wakizashi Samobójcy (+5), Katinka zostaje zraniona za 142 PKT ŻYCIA.
Katinka zadaje cios krytyczny z broni Dobry Lekki Rapier Samobójcy, Krowa zostaje zraniony za 144 PKT ŻYCIA.


i wszystko jasneBig Grin

p.s. tez kiedys mialem przyjemnośćBig Grin
http://r2.bloodwars.pl/showmsg.php?mid=1...&key=66fe41c08a

już wolałem niegdyś spotkania z karabinem myślwiskim Wink

__________________
Nakarm wampira: http://r2.bloodwars.interia.pl/r.php?r=897
13-08-2007 19:01 Rayneven jest offline Szukaj postów użytkownika: Rayneven Dodaj Rayneven do Listy kontaktów
Thorga
Rzecznik prasowy ;)


images/avatars/avatar-2624.gif

Data rejestracji: 02-07-2006
Postów: 1.073
Klan: - Khan Raiders -
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Wielki Step

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zaoszczędziłam na arkanach Mad

WZ build swój opiera na sile ciosów, kultysta na zwinności i trafianiu.
Co generalnie działa, jak sam zresztą wiesz Wink
Tutaj w ogóle bez arkan:
http://r2.bloodwars.pl/showmsg.php?mid=1...&key=08051b370f
Nawet w Twoim ustawieniu na max zwinki a mniejsze dmg
http://r2.bloodwars.pl/showmsg.php?mid=1...&key=e4010a04cf

PS. O Ray miło mi że trzymasz raporty z moją skromną osobą, w końcu to chyba nie jest jakaś wyjątkowa walka? Wink

__________________
Używasz Internet Explorera? Hamujesz postęp!
Microsoft poinformował, że zwolni ok. 15 tys. pracowników, odpowiedzialnych za projekt Internet Explorer.

13-08-2007 19:08 Thorga jest offline Szukaj postów użytkownika: Thorga Dodaj Thorga do Listy kontaktów
frasar
Double Ace


Data rejestracji: 18-04-2007
Postów: 137
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Graulacje Smile Jak widac zwinka to nie wszystko

Na twoim miejscu Katinka zainwestowalbym w sile troche, wystarczy zamienic celnosc na mlodosci lub lewitacji i bedzie inaczej. Albo poprostu zamien ten lekki rapier 1 na okrutnego. To tylko taka mala rada z mojej strony Big Grin
13-08-2007 19:16 frasar jest offline Szukaj postów użytkownika: frasar Dodaj frasar do Listy kontaktów
Thorga
Rzecznik prasowy ;)


images/avatars/avatar-2624.gif

Data rejestracji: 02-07-2006
Postów: 1.073
Klan: - Khan Raiders -
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Wielki Step

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A dasz mi na to kamyki? rotfl

1. Wz zawsze będzie miał przewagę dmg z arkan
2. Wz zawsze będzie miał przewagę HP - bonus rasowy
3. Wz z tatuażem berserka ma 2 ataki więcej i kolejny bonus do HP

Co z tego że na przykład zmienię elfie szorty na elfie szorty siłacza (odejmują zwinkę), a lekkiego samobója na okrutnego. Będę miała 16 więcej siły = 16 dmg więcej, nie będę wreszcie biła jak baba - wow - ale wszystkie ciosy berserka zbiorę na klatę i walka Krową wyglądałaby jak walka z Rayem Wink

Zresztą, jeśli ubieram się na palną albo na ekspedycje, czy na oblężenia gdzie wiem że nie będzie przeciwników z wysoką zwinnością zakładam sprzęt który dodaje mi siły i zwiększa dmg.

Więc darujcie sobie światłe rady i zajmijcie się własnym sprzętem Big Grin

__________________
Używasz Internet Explorera? Hamujesz postęp!
Microsoft poinformował, że zwolni ok. 15 tys. pracowników, odpowiedzialnych za projekt Internet Explorer.

13-08-2007 19:37 Thorga jest offline Szukaj postów użytkownika: Thorga Dodaj Thorga do Listy kontaktów
Rayneven
Forum God


images/avatars/avatar-11500.jpg

Data rejestracji: 30-01-2007
Postów: 3.949
Klan: PSD
Kraina: Moria
Skąd: Hula niczym wiatr po polu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Thorga napisał(a)

PS. O Ray miło mi że trzymasz raporty z moją skromną osobą, w końcu to chyba nie jest jakaś wyjątkowa walka? Wink


Trzymam bo Cię lubięBig Grin

i masz racje styl walki kultysty ma sie opierać na wdzięcznych unikach Wink

__________________
Nakarm wampira: http://r2.bloodwars.interia.pl/r.php?r=897
13-08-2007 19:42 Rayneven jest offline Szukaj postów użytkownika: Rayneven Dodaj Rayneven do Listy kontaktów
Branor
Lord


Data rejestracji: 19-01-2007
Postów: 419
Kraina: Moria
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Thorga ma wg. mnie dobrze dobrany sprzęt

ładna walka i ładny dmg Krowa

__________________
http://r2.bloodwars.pl/r.php?r=1964

r2: Branor
r4: Branorka Tongue
13-08-2007 19:43 Branor jest offline Szukaj postów użytkownika: Branor Dodaj Branor do Listy kontaktów
Krzycho62
Double Ace


images/avatars/avatar-4685.jpeg

Data rejestracji: 25-05-2007
Postów: 148
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zamość

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

rzadko trafiales ale nawet niezle dmg zadawales

__________________
R6 - 1drager1




17-08-2007 10:44 Krzycho62 jest offline Szukaj postów użytkownika: Krzycho62 Dodaj Krzycho62 do Listy kontaktów
Olsz4k
King


Data rejestracji: 03-04-2007
Postów: 904
Klan: Black Sparta[BS]
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ladna nawet bardzo ladna walka trafiles parez razy ale za to jakBig Grin Katinka ma troszke za slaby dmg ale wkoncu jest kultkiemWink
17-08-2007 13:58 Olsz4k jest offline Szukaj postów użytkownika: Olsz4k Dodaj Olsz4k do Listy kontaktów
Bac
Lord


images/avatars/avatar-7863.jpg

Data rejestracji: 10-12-2006
Postów: 447
Klan: FdA
Kraina: Moria
Skąd: Ozorków(Łodzkie)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

coz dodac cos ujac ;P katinka 24 trafione ciosy krowa z 7 ;P gratz krowa Wink kiedy bedzie odznaka golema ?Tongue

__________________
Warto poznac :
REGULAMIN
17-08-2007 14:13 Bac jest offline Szukaj postów użytkownika: Bac Dodaj Bac do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Moria (R2) » ZASADZKA walka z roznica 21 zwinki i sie udalo :)

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH