Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R1 » PUSHING informatyk ; LaTro » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony informatyk ; LaTro
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

informatyk ; LaTro Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

informatyk
Postać informatyk
LaTro
Postać Milu

pushing
przesłanie 7 przedmiotów + trochę "złomu" przy zakończeniu gry
20 dni

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
15-08-2007 16:46 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
LaTro
Newbie


Data rejestracji: 16-07-2007
Postów: 8
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

RE: informatyk ; LaTro Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

na serio mogę dostać odpowiedź na temat zwrotu pieniędzy za premium ??

gram po to by odpocząć a nie po to by się kłócić o jakieś 2000pr

__________________
w przypadku wygranej licytacji proszę pisać na PW
nick BW : milu
15-08-2007 20:08 LaTro jest offline Szukaj postów użytkownika: LaTro Dodaj LaTro do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie ma możliwości zwrotu premium w przypadku złamania regulaminu

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
15-08-2007 22:27 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
LaTro
Newbie


Data rejestracji: 16-07-2007
Postów: 8
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

chciałbym złożyć wyjaśnienie (dla osób znających problem rozwinięcie jestw 3 punkcie i dalej), otóż dostałem bana za:

po pierwsze: osoba która zgłaszała koniec gry nie zgłosiła zwrotu przedmiotów moich oraz zwrotu pr (które uznałem jako cenę najmu za okres pożyczenia >> jeśli osoba korzysta z przedmiotów klanowych a zaraz potem odchodzi traktuje to jako wynajem i za żądałem spłaty zamiast pr otrzymałem uzi) dostałem zwrot swoich przedmiotów oraz uzi następnie dostałem propozycję otrzymania jego pr-ek oraz przedmiotów zgodziłem się pod warunkiem zgłoszenia przez niego tej transakcji niestety zgłosił tylko oddanie przedmiotów (nie zgłosił opłaty oraz zwrotu moich przedmiotów)
BAN na 20 dni

po drugie: za push - nie zgłoszenie transakcji na 100 pr za uzi-ki

cytat regulamin:
"IX. Zabrania się działań Push oraz Pull.
Push/pull to:
a. notoryczne przekazywanie przedmiotów oraz punktów z jednego konta na inne, w efekcie powodujące ponad normalny rozwój danej postaci,"

była to jedna transakcja na 100 pr dotyczyła 4uzi (5uzi za 1 uzi), z tego co pamiętam nie minął jeden tydzień i nie przekroczyła ona oczywiście 1000 pr (regulamin pożyczek)
BAN na 2 dni

TE DWA BANY ZOSTAŁY PO WYJAŚNIENIU ANULOWANE

TRZECI POWÓD

trzeci powód był następujący przekazanie przy zakończeniu gry 5 przedmiotów, a nie 4 (złamanie regulaminu >> maksymalnie 4 przedmioty)
niestety nie mogłem tego wcześniej wyjaśnić dlatego że nie miałem dostępu, ani do loginów, ani do zbrojowni teraz mogę prosto odpowiedzieć wymiana była 4 przedmiotów dlatego że 5 -1 = 4 dostałem 5 przedmiotów przekazałem 1 więc na transakcji zyskałem 4 przedmioty

NA ŻÓŁTO WYJAŚNIENIE TRANSAKCJI

oddałem przedmiot :

Pałka

Broń jednoręczna
Obrażenia: 3 - 6
Cechy: Trafienie +4
Wymagania: -
Cena sprzedaży: 100 PLN

dostałem przedmiot :

Kąsający Nóż

Broń jednoręczna
Obrażenia: 5 - 6
Cechy: Trafienie +5, szansa trafienia krytycznego bronią +1 %
Wymagania: ZWINNOŚĆ: 10, POZIOM: 6
Cena sprzedaży: 400 PLN

obydwie rzeczy traktowane są jako "śmieci" (przedmiot bez wartości) i wymiana między graczami takich przedmiotów w żaden sposób nie wpływa na przebieg gry

BAN 1,5 dnia


osoba która założyła blokadę na moje konto wykazała się niezwykłą niekompetencją dlatego, iż kara została orzeczona na podstawie niedomówień gracza, w dodatku gracza innego niż osoba której kara dotyczy
nie zwrócono się do mnie z prośbą o wyjaśnienie nie mówiąc już o szansie obrony (brak dostępu do jakichkolwiek informacji) przez cały czas tłumaczenia faktów i błędów (za proponowałem zwrócenie wszystkich pr-ek oraz przedmiotów drugiego gracza za wyjątkiem przedmiotów które jemu pożyczyłem) że jestem prześladowany na zasadzie :
>>kara musi być, nie ważne za co po prostu nauczka musi być<<

__________________
w przypadku wygranej licytacji proszę pisać na PW
nick BW : milu
17-08-2007 01:14 LaTro jest offline Szukaj postów użytkownika: LaTro Dodaj LaTro do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zasady są proste
można przekazać 4 przedmioty, pałki czy orchidee - zawsze maksymalnie 4

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
17-08-2007 12:08 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
LaTro
Newbie


Data rejestracji: 16-07-2007
Postów: 8
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tak ale jeśli daje 5 przedmiotów oddaje 1 to płacę za 4 a nie za 5
przedmioty tego typu uważane są wszędzie za "wymagane do transakcji z początku to miało być przesłanie samych pr-ek w jednej transakcji a w 2 przedmioty jednak odbyło się to jednym ruchem bez wycofania tego przedmiotu

__________________
w przypadku wygranej licytacji proszę pisać na PW
nick BW : milu
17-08-2007 14:35 LaTro jest offline Szukaj postów użytkownika: LaTro Dodaj LaTro do Listy kontaktów
LaTro
Newbie


Data rejestracji: 16-07-2007
Postów: 8
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

chciałbym zwrócić uwagę na niekonsekwencje operatora

PUSHING
rafson ; radikal

rzecz w tym, że ja od kilku dni wykupywałem z rynku przedmioty i wypożyczałem je klanowi, pożyczałem też od innych osób dla których przedmioty były zbędne i pożyczałem je klanowi (pośredniczyłem w pożyczkach) taka sytuacja spowodowana była faktem iż większość członków klanu nie ma dostępu do zbrojowni klanowej (wymagany poziom)


gram od miesiąca od razu wykupiłem premium i założyłem klan (uzyskałem informacje jak się rozwijać i chciałem je przekazać dalej innym osobą)
zapoznałem się z tutorialem oraz z regulaminem w którym nie ma informacji o dozwolonym przekazywaniu przedmiotów (informacja ta jest wyłącznie przy zgłaszaniu do operatora) nie ja zgłaszałem wiec nie wiedziałem (puki nie dostałem bana) że to jest wbrew zasadą (że limitem są 4 przedmioty) kolega który grał jeszcze mniej ode mnie też tego nie wiedział i najwyraźniej nie zauważył tej informacji
[ ! ] proszę tutaj o umieszczenie informacji o dozwolonym handlu, pożyczkach, ratach, rozdaniu przedmiotów, itp. w regulaminie gry [ ! ]

__________________
w przypadku wygranej licytacji proszę pisać na PW
nick BW : milu
18-08-2007 12:27 LaTro jest offline Szukaj postów użytkownika: LaTro Dodaj LaTro do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R1 » PUSHING informatyk ; LaTro

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH