Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R1 » MULTIKONTA jedi324 ; jedi321 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony jedi324 ; jedi321
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

jedi324 ; jedi321 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jedi324
Postać jedi324
jedi321
Postać jedi321

multikonto
identyczne logowania

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
15-08-2007 16:50 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
fiolka
Member


images/avatars/avatar-3445.gif

Data rejestracji: 15-04-2007
Postów: 40
Klan: [Saints]
Kraina: Necropolia III
Skąd: 3city

Shocked Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

EDIT : dobra nie bede sie odzywac nie ma sensu

__________________
r4: Fiolka

<100..500) - 20pkt
<500..1000) - 50pkt
<1000..5000) - 100pkt
<5000..10000) - 500pkt
<10000..50000) - 1000pkt
<50000..100000) - 5000pkt

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez fiolka: 15-08-2007 21:27.

15-08-2007 18:32 fiolka jest offline Szukaj postów użytkownika: fiolka Dodaj fiolka do Listy kontaktów
jedi324
Forum Ace


Data rejestracji: 15-08-2007
Postów: 84
Kraina: Necropolia
Skąd: Naboo

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

sluchaj adminku mulitikonto bylo zgloszone wiec za co ban ? a jak nie przegladasz poczty wiadomosci i Bóg wie czego tam jeszce to nie moja wina gram z bratem na 1 pc to chyba logiczne ze zglosilem mulitikonto a zeby ci udowodnic pokaze ci mejla zwrotnego

Od: Blood Wars - Wojny Krwi <register@bloodwars.pl>
Do: <report@bloodwars.pl>, <c47@bloodwars.pl>, <jedi324@wp.pl>, <jedi324@wp.pl>
Data: Wtorek, 14 Sierpnia 2007 18:25
Załączniki: 2 załączniki
Zapisz wszystkie załączniki
Temat: [R1] [ID 47594] Gra z jednego komputera/ip

[R1] [ID 47594] Gra z jednego komputera/ip

Zgłaszający: Id 47594, login: jedi324, char: jedi324, IP 83.25.193.68
------------------------------------------------

- jedi324 jedi324 ; jedi321 jedi321

------------------------------------------------

E-mail: jedi324@wp.pl
Alt E-mail: jedi324@wp.pl
Data wysłania: 2007-08-14 18:25:02





wiec sie kur..............chlopie zastanow co robisz a jak nie wiesz to sie chociaz zapytaj . co to za admin ktory wszystko blokuje chociaz bylo zgloszone multikonto ?
moze czas go wymienic ?

__________________
R1 jedi324
R3 mini
R4 jedi324
15-08-2007 18:41 jedi324 jest offline Szukaj postów użytkownika: jedi324 Dodaj jedi324 do Listy kontaktów
jedi324
Forum Ace


Data rejestracji: 15-08-2007
Postów: 84
Kraina: Necropolia
Skąd: Naboo

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

widze ze zakladasz nowe tematy a na stare nie raczysz odpisac spoko

__________________
R1 jedi324
R3 mini
R4 jedi324
15-08-2007 20:15 jedi324 jest offline Szukaj postów użytkownika: jedi324 Dodaj jedi324 do Listy kontaktów
jedi324
Forum Ace


Data rejestracji: 15-08-2007
Postów: 84
Kraina: Necropolia
Skąd: Naboo

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie chce robic spamu ale ta sytuacja robi sie dla mnie pomalu nie smaczna

powtarzam multi konto bylo zgloszone

pytanie za co ban ?

czy 2 osoby ze soba z pokrewnione nie moge grac na 1 pc w ta sama gre na tym samym serverze ?

gralem na r2 , r3 i stwierdzilem ze r1 jest najlepsze dlatego tez konto brata tam zostalo zalozone

jesli chodzi o logi ktore sa podobne to wyjasniam

a) nauka 2 osoby jak ma grac w blood wars

b) nie moge sobie pozwolic aby cos mnie ominelo na mojej postaci czyli jedi324 (aktywny gracz i aktywny klan [ekspedycje , dawanie itemkow do zk, i wiele innych rzeczy jakie dzieja sie w klanie] )a postac jedi321 jest brata
dlatego sa czeste przelogowania mam 2 dni wole od pracy a brat jest tez tylko na pare dni wiec chcialem mu pokazac co i jak w tej grze sie robi aby nie musial tracic czasu na faq czy tutoorial albo na forum i porady

c) chec pomocy osobie bliskiej jest w naszym kraju karalna ?

d) jesli moge to prosze o odblokowanie konta jedi324

e) pozdro

__________________
R1 jedi324
R3 mini
R4 jedi324
15-08-2007 21:09 jedi324 jest offline Szukaj postów użytkownika: jedi324 Dodaj jedi324 do Listy kontaktów
jedi324
Forum Ace


Data rejestracji: 15-08-2007
Postów: 84
Kraina: Necropolia
Skąd: Naboo

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ta wiadomosc trafila do Konrad i SushiMaker

Witam z tej strony jedi324
mam maly problem z c47
od paru miesiecy gram jako jedi324 na r1
moj brat widzac ze gram w to zapytal sie mnie czy moge mu zrobic postac i nauczyc jak w to grac mowie spoko nie ma problemu w robocie (jestem administratorem sieci) zalozylem mu konto na r1 z nickiem jedi321 (aby nie byl farmiony ze wzgledu na mnie) wrocilem do domu (mamy 1 pc wspolny) postanowilem zglosic operatorowi ze bedziemy grali z 1 adresu ip dostalem mejla zwrotnego mowie spoko mysle sobie jest wszystko dobrze az do dzisiaj bo pan c47 postanowil zablkowac obie postacie hmmm dziwne troche moim zdaniem jest to zdarzenie a od 5 godzin nie raczy mi odpisac prosze o odblkowanie chociazby mojej postaci jedi324
jesli chodzi o sprawe logow to jak juz pisalem na forum sa przelogowania poniewaz ja musze sprawdzac co sie dzieje na mojej postaci i pokazywac braciszkowi jak ma grac dlatego sa czeste przelogowania sie prosze o szybka odpowiedz pozdrawiam



nie wiem co mam jeszce zrobic napisac abym mogl grac na mojej postaci jedi324 brat powiedzial mi tyle ze to jest nie powazne i ze juz nawet nie chce w to grac skoro regulamin jest lamany przez osoby go tworzace

(jak w naszym kraju prawo dla politykow anie dla ludnosci)

__________________
R1 jedi324
R3 mini
R4 jedi324
15-08-2007 21:46 jedi324 jest offline Szukaj postów użytkownika: jedi324 Dodaj jedi324 do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

o 2 w nocy też razem siedzicie? bardzo dobra pora na uczenie kogoś gry...

czasy były identyczne, więc oznaczało by to że bez przerwy byliście ze sobą, nawet w WC

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
15-08-2007 22:27 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
fiolka
Member


images/avatars/avatar-3445.gif

Data rejestracji: 15-04-2007
Postów: 40
Klan: [Saints]
Kraina: Necropolia III
Skąd: 3city

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie przesadzasz C47 ?

ja z bracholem tez siedze razem przy PC ........ bo akurat razem mamy wolne i co sie okazuje ja tez swojego cieniasa* ucze......

ehhhhhhhhh

nie mozesz dac mu szansy???

przeciez ma dobre argu.


ale to tylko moja opinia Roll Eyes


* czyt. brata hehehe

__________________
r4: Fiolka

<100..500) - 20pkt
<500..1000) - 50pkt
<1000..5000) - 100pkt
<5000..10000) - 500pkt
<10000..50000) - 1000pkt
<50000..100000) - 5000pkt

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez fiolka: 15-08-2007 22:44.

15-08-2007 22:32 fiolka jest offline Szukaj postów użytkownika: fiolka Dodaj fiolka do Listy kontaktów
jedi324
Forum Ace


Data rejestracji: 15-08-2007
Postów: 84
Kraina: Necropolia
Skąd: Naboo

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

panie kolego c47 pora 2 w nocy czy 10 rano sa wakacje czas nie spania a brata dlugo nie widzialem a ze mamy wolne to sie piwkuje i czeka na odnowienie wypraw atakow



jesli chodzi o logi mam neostrade dynamiczne ip to jak chcem np ja grac a przedmna brat gral to co mam rozlaczyc modem aby nowe ip wskoczylo i tak caly czas robic bo nie wiem a moze mam kupic drugi pc abym mogl grac z bratem choc wsumie jutro jedzie do siebie i bylo by po sprawie by gral na innym ip i nie bylo by mowy o zasiadaniu czy multikoncie ale nie lepiej uprzyyzkrzyc graczą zycie i dac im bana


mega prozba o odblkowanie postaci

__________________
R1 jedi324
R3 mini
R4 jedi324

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez jedi324: 15-08-2007 22:46.

15-08-2007 22:35 jedi324 jest offline Szukaj postów użytkownika: jedi324 Dodaj jedi324 do Listy kontaktów
Fidgar
Full Member


Data rejestracji: 13-01-2007
Postów: 57
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Kraina konwulsji i wymiotów.

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
jedi324 napisał(a)
Od: Blood Wars - Wojny Krwi <register@bloodwars.pl>
Do: <report@bloodwars.pl>, <c47@bloodwars.pl>, <jedi324@wp.pl>, <jedi324@wp.pl>
Data: Wtorek, 14 Sierpnia 2007 18:25
Załączniki: 2 załączniki
Zapisz wszystkie załączniki
Temat: [R1] [ID 47594] Gra z jednego komputera/ip

[R1] [ID 47594] Gra z jednego komputera/ip

Zgłaszający: Id 47594, login: jedi324, char: jedi324, IP 83.25.193.68
------------------------------------------------

- jedi324 jedi324 ; jedi321 jedi321

------------------------------------------------

E-mail: jedi324@wp.pl
Alt E-mail: jedi324@wp.pl
Data wysłania: 2007-08-14 18:25:02


A ja dodam swoje 3 grosze bo bardzo mnie ciekawi jaką miarą mierzysz różnych multikonciarzy...tu sprawa jest dość oczywista...jak mój bracina jeszcze mieszkał ze mną to czasem było tak że ja z chodziłem z kompa a brat siadał...i czasem było tak że 24h na dobę komp włączony ...
Tu masz emaila o tym że zgłoszone...
Kilka dni temu koleś przyznaje się na łanach forum że stale zasiadał na multikontach i jest ok - dostał jakiś śmieszny ban ileś tam dniowy...
zipqppl ; blixa
Nie rozumiem ...pewnych spraw - tłumacze sobie że są to światłe rzeczy na które nawet mędrcy wielcy nie są wstanie nic poradzić - kolo zasiada na multikontach od początku przyznaje się i właściwie nie ma sprawy temat zamykany by uniknąć dyskusji a tu jest generalnie wszystko ok i jest wielkie halloSmile
Ciekawe czy temat zostanie tez zamknięty...a pytania nie zostaną nakarmione odpowiedziami...

__________________
R1:
Imię: Fidgar.
ID: 30826

R2:
Imię: Nimothan.
ID: 27258
(r2, r1 - kupa a jak w kupie stać nie chce - usunąłem postacie...Smile

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Fidgar: 15-08-2007 22:54.

15-08-2007 22:52 Fidgar jest offline Szukaj postów użytkownika: Fidgar Dodaj Fidgar do Listy kontaktów
jedi324
Forum Ace


Data rejestracji: 15-08-2007
Postów: 84
Kraina: Necropolia
Skąd: Naboo

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dzieki ci za twoje 3 grosze Smile najlepsze jest to ze dajesz c47 bana osoba ktore robia pushing i zasiadanie nie mowiac o multikoncie na 60-90 dni a mi na stale zobacz co zrobiles w temacie podemna

i to ma byc sprawiedliwosc ?????????????????????????????


regulamin dla graczy czy jest to regulamin dla pana c47 aby mogl go interpretowac jak mu sie zywnie podoba wnioskuje o zniesienie bana zemnie nie bede pisal dalej bo jestem zbyt po irytowany ta cala sprawa szkoda ze nie bede mogl grac juz w bw (choc ciagle mam nadzieje ze bede mogl grac swoja postacia i to dosc szybko ) pozdrawiam wszystkich lamaczy reg Smile ))))))))))))))))))))) i pana c47 za dowolna interpretacje reg pzodroooooooooooo bw

__________________
R1 jedi324
R3 mini
R4 jedi324
15-08-2007 23:01 jedi324 jest offline Szukaj postów użytkownika: jedi324 Dodaj jedi324 do Listy kontaktów
fiolka
Member


images/avatars/avatar-3445.gif

Data rejestracji: 15-04-2007
Postów: 40
Klan: [Saints]
Kraina: Necropolia III
Skąd: 3city

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a tu widzimy ewidentny przekret i nic......kary zmniejszone itd - czemu z nimi sie dogadujesz a z innymi nie........czemu niewinni zawsze najwiecej traca a ci co sobie nagrabia maja Farta???

Crow ; tharivd ; +snakkers ; +rafikck




to teraz jak w tym kawale o blondi :

DAJ JEJ SZANSE DAJ JEJ SZANSE Tongue tyle ze u nas : daj jediemu szanse heheh

pozdrówka

__________________
r4: Fiolka

<100..500) - 20pkt
<500..1000) - 50pkt
<1000..5000) - 100pkt
<5000..10000) - 500pkt
<10000..50000) - 1000pkt
<50000..100000) - 5000pkt

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez fiolka: 15-08-2007 23:03.

15-08-2007 23:01 fiolka jest offline Szukaj postów użytkownika: fiolka Dodaj fiolka do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jedi, możemy o tym porozmawiać za dwa dni
nie wierzę że bezprzerwy razem siedzieliście w przy komputerze

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
15-08-2007 23:04 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
jedi324
Forum Ace


Data rejestracji: 15-08-2007
Postów: 84
Kraina: Necropolia
Skąd: Naboo

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a jak mam ci to udowodnic ??????????? no powiedz nie da sie tego udowodnic

mozesz mi wiezyc badz nie

i nie wiem czemu za 2 dni co sie zmieni za 2 dni i czemu nie chcesz o tym teraz rozmawiac ?

za 2 dni moge juz nie zyc wiec wole teraz rozmawiac

jak juz mowilem brat zrezygnowal z tej gry wlasnie za takie cuda

nie wiem mam zalozyc kamere internetowa abys zobaczyl jak gramy ?

prosze tylko o odblokowanie mojej postaci czy to tak duzo ?

daj mi szanse z ostrzeniem i tyle

jak zrobie cos zle to dasz mi stalego i bedzie bez dyskusji

innym dajesz inne kary a innym inne dlaczego ?




moja propozycja odblkujesz postac jedi324 dasz mi konto z minus 35 dniami premium a konto jedi321 do kasacji co ty na to ?

ja zostane ukarany
ty masz spokuj

__________________
R1 jedi324
R3 mini
R4 jedi324

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez jedi324: 15-08-2007 23:25.

15-08-2007 23:10 jedi324 jest offline Szukaj postów użytkownika: jedi324 Dodaj jedi324 do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wiec teraz sam chcesz karę?
-35dni premium to niemało, więc pewnie jednak chodzi o to że miałeś dwa konta

nagranie na kamerę wspólnej gry nie było by złym pomysłem

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
16-08-2007 00:31 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Morphys
Newbie


Data rejestracji: 10-05-2007
Postów: 2
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dla mnie to jest trochę śmieszne kiedy ludzi ocenia sie po pozorach i w dodatku tym ktorzy mniej zawinnia dostają się najcięższe kary. Jakis Blixa który przyznaje się iż od poczatku gry jedzie na multi robi dziesiatki kont, gra na kontach kolegów dostaje 30 dni bana, natomiast człowiek który jawnie zgłasza multi którego regulamin w takich przypadkach nie zabrania, zostaje pozbawiony mozliwosci gry. Chłopak miał dobre chęci chciał pomoc bratu więc zgłasza to operatorowi, a ten po prostu olewa sprawe i z gory przesądza los człowieka który w sumie nie zawinnił... Chłopakowi zależy na grze brat rezygnuje dla niego z konta, jedi jest w stanie poswiecic 30 dni premium zeby odzyskac wypracowana postac, która wypełniła juz pewnie spory kawałek jego życiorysu ale nikt nie daje mu nawet szansy... pozostawię resztę bez komentarza... Proszę tylko o jedno... ludzie miejcie serce i rozum i korzystajcie z nich rozwiązując każdy przypadek a nie tylko wybrańców. Przecież nie można z góry każdego traktować jak przestępce...

nie chce tu obejmować żadnej ze stron, ale jak przegląda się podobne przypadki to często są one rozwiązywane dość mniej drastycznie. C47 być może racja jest po twojej stronie, ale myślę że najpierw trzeba by tą sprawe lepiej zbadac, albo poddać jedaja jakiejś próbie... nie wiem nie mi to osadzac. Mam tylko nadzieje że nikogo nie uraziłem... Po prostu mówię co myśle...


Pozdrawiam Morphys

__________________
Nick : Morphys
ID : 49340
16-08-2007 03:49 Morphys jest offline Szukaj postów użytkownika: Morphys Dodaj Morphys do Listy kontaktów
Kuratov
Newbie


Data rejestracji: 05-06-2007
Postów: 1
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia; Necropolia III
Skąd: ŁbN

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak sobie czytam tą wymianę pomiędzy graczami i administratorem i oczom nie wierzę.
Pan Admin to chyba podstawowych zasad norm współżycia i rynku nie zna, a więc pozwolę sobie na małą dywagację z tym uprzejmym Panem. Zresztą odnoszę wrażenie że tego rodzaju sprawa nie jest jedyna.
Po pierwsze, prawa rynku. Gra BW jest grą komercyjną i zarobkową firmy i Pan Administrator albo jest wspólnikiem, albo pracownikiem, co oznacza że ma godnie reprezentować interesy swojej firmy, a nie stosuje się do podstawowych zasad rynku: "Dobro klienta dobrem nadrzędnym", oraz" Klient niezadowolony przekaże swoją opinię co najmniej 3 innym, a klient zadowolony maksymalnie 2". Oznacza to, że czytając tego typu wypowiedzi mocno zastanawiam się nad rachunkiem ekonomicznym firmy prowadzącej grę. Klient płacący za usługi, z góry (eh idealna sytuacja dla firmy, najpierw pieniądze, potem ewentualnie usługa) powinien być traktowany jak klient kluczowy (tym bardziej, jeżeli dobrze zrozumiałem, posiadający konto premium) i można ten wątek dalej rozwijać, ale Panowie prowadzący grę mają w nazwie "Doradztwo Finansowe", czyli powinni być specjalistami. Wniosek, lepiej nie płacić, bo nigdy nie wiadomo czy za coś nie skasują konta.
Po drugie, aspekt prawny. W polskim prawie istnieje niepodważalna zasada "domniemania niewinności" i do momentu ujawnienia ewidentnej winy, oraz przedstawienia mocnych, niepodważalnych dowodów podejrzany jest niewinny (K.K., K.C.) W tym wypadku dowody "domniemanej niewinności" są w ręku gracza w postaci zgłoszenia gry z jednego konta.
Po trzecie, firma prowadząca sama nagina, lub łamie stworzone przez siebie zasady. Przykład: Opłacone przez zemnie konto premium, oraz opłacone przez gracza którego wciągnąłem do gry i namawiałem do opłaty. Wynik: moje konto nie zostało przedłużone o zakładaną wartość spowodowaną opłaceniem konta przez gracza "podpiętego" pode mnie.
Przykład następny: Kilka dni temu wysiadły serwery BW, nikt z prowadzących grę nie poinformował graczy, oraz nikt nie przeprosił. Ciekaw jestem, czy za ten czas zamrożone zostały czasy premium graczy którzy nie mogli korzystać z wykupionej przez siebie usługi (chodź dotarła do mnie informacja pocztą pantoflową o awaryjnych serwerach, ciekawe ilu takie info dostało, ale sadzę że niewielu).
Po czwarte i ostatnie. Niejednokrotnie przeglądając forum i posty widziałem pytania graczy o zasady i brak zrozumienia algorytmu gry. Przepraszam, ale do szału doprowadzają mnie odpowiedzi typu:"Wracaj do szkoły, jak nie znasz matematycznej analizy przypadku prawdopodobieństwa. Według Panów wszyscy gracze powinni być matematykami (ewentualnie specjalistami w dziedzinach metod ilościowych).

Podsumowanie, proszę o zrewidowanie swoich poglądów i zasad jakimi się kierujecie. Naginanie tych zasad stosuje jedna i druga strona, a z tego co rozumiem to BW ma być przyjemnością dla graczy, a dla firmy przynieść określony zysk ekonomiczny.


Ps. Zaraz moje konto zostanie pewnie przeskanowane, znajdzie się jakiś haczyk i dostanę bana, albo w najlepszym przypadku udzielona zostanie odpowiedz w stylu lat '80 "Jak się nie podoba to nie graj"

Pozdrawiam Admina, oraz graczy i liczę na pozytywne rozwiązanie sprawy satysfakcjonujące dwie strony (konsensus).

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Kuratov: 16-08-2007 07:59.

16-08-2007 06:45 Kuratov jest offline Szukaj postów użytkownika: Kuratov Dodaj Kuratov do Listy kontaktów
jedi324
Forum Ace


Data rejestracji: 15-08-2007
Postów: 84
Kraina: Necropolia
Skąd: Naboo

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wiec teraz sam chcesz karę?
-35dni premium to niemało, więc pewnie jednak chodzi o to że miałeś dwa konta

nagranie na kamerę wspólnej gry nie było by złym pomysłem




Wiesz co ci powiem C47 chcem odzyskac konto
napisalem ze chcem kare minus 35 dni premium tylko i wylacznie dla tego ze mi zalezy na mojej postaci a doladowanie dla premium to kwestia 5min wiec dla ciebie idzie kasa a ja sobie gram sa wspolne kozysci

jestem nie slusznie oskarzony i osadzony i juz mam tego dosc mam nadzieje ze dzisiaj zostane oddblkowany
a jak nie to napisze do wszystkich ludzi na forum jaki jestes
innym dajesz za mulitkonto bana na 30 dni a dla mnie stalego spoko gdzie ty masz tutaj jaka kolwiek logike i kto nie trzyma sie regulaminu ja czy ty ? moze ciebie trzeba zablkowac ??????????????? przemysl chociaz raz swoje dzialanie pozdrawiam JEDI zadaje cios krytyczne z dobrego demona .............

__________________
R1 jedi324
R3 mini
R4 jedi324

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez jedi324: 16-08-2007 07:29.

16-08-2007 07:24 jedi324 jest offline Szukaj postów użytkownika: jedi324 Dodaj jedi324 do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jedi, napisałem że porozmawiamy za dwa dni (czyli jeszcze jeden)
premium napewno nie będzie zabierane, jutro pomyślę tylko co zrobić z karą, możliwe że będzie zmieniona na 7 dni(lub mniej) + usunięcie drugiej postaci, bo nie była ona zbyt rozwinięta (początki gry)

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
16-08-2007 12:09 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
jedi324
Forum Ace


Data rejestracji: 15-08-2007
Postów: 84
Kraina: Necropolia
Skąd: Naboo

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no to minely 2 dni czekam na nowe info odnosnie mojej postaci jedi324

podro

__________________
R1 jedi324
R3 mini
R4 jedi324
17-08-2007 04:53 jedi324 jest offline Szukaj postów użytkownika: jedi324 Dodaj jedi324 do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nałożony ban na 3 dni (łącznie 5)
druga postać nie będzie odblokowana

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
17-08-2007 13:24 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
jedi324
Forum Ace


Data rejestracji: 15-08-2007
Postów: 84
Kraina: Necropolia
Skąd: Naboo

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

spoko dziekowka Smile a jakies zlagodzenie za dobre sprawowanie po 75% odbycia kary ? :>

__________________
R1 jedi324
R3 mini
R4 jedi324
17-08-2007 13:59 jedi324 jest offline Szukaj postów użytkownika: jedi324 Dodaj jedi324 do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak chcesz to mogę zwiększyć o 75% Smile

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
17-08-2007 17:48 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
jedi324
Forum Ace


Data rejestracji: 15-08-2007
Postów: 84
Kraina: Necropolia
Skąd: Naboo

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie dzieki ale nie z kozystam Smile a co z kontem premium na jedi321 ? nie dalo by sie go mozna na mnie wrzucic ? poco ma sie marnowac

__________________
R1 jedi324
R3 mini
R4 jedi324
17-08-2007 18:28 jedi324 jest offline Szukaj postów użytkownika: jedi324 Dodaj jedi324 do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie da się przerzucać kont premium

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
17-08-2007 23:36 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R1 » MULTIKONTA jedi324 ; jedi321

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH