Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » HUMOR Generator imion terrorystycznych :D » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (4): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Generator imion terrorystycznych :D 5 Ankieta - średnia ocena: 10,005 Ankieta - średnia ocena: 10,005 Ankieta - średnia ocena: 10,005 Ankieta - średnia ocena: 10,005 Ankieta - średnia ocena: 10,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
nesatinir
Lord


images/avatars/avatar-4456.gif

Data rejestracji: 15-01-2007
Postów: 385
Kraina: Moria; Necropolia II
Skąd: Z Marsa :)

Generator imion terrorystycznych :D Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Znajdziecie go TU Wink

Podawajcie jakie imiona wam wygenerowało Big Grin

Ja jestem Mustafa Jihad Big Grin rotfl Big Grin

A mój brat jeszze lepiej Big Grin

Abu Yassir Fatti Fukki rotfl

__________________


SPARINGI
Big Grin 1:0 Wink

cytat:
nesatinir twoje prace sa ladne tylko nie wiadomo co przzedstawiaja

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez nesatinir: 17-08-2007 20:09.

17-08-2007 19:58 nesatinir jest offline Szukaj postów użytkownika: nesatinir Dodaj nesatinir do Listy kontaktów
rybaczewa
Forum Ace


images/avatars/avatar-4243.png

Data rejestracji: 15-07-2007
Postów: 93
Skąd: Borki Sołdy

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja: Ahmed The Tanzanian ;]
Kuzyn: Abdalla The Kenyan (pół arab ma ojca z tunezji)

__________________

Juz nie gram...

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez rybaczewa: 17-08-2007 20:05.

17-08-2007 20:04 rybaczewa jest offline Strona domowa rybaczewa Szukaj postów użytkownika: rybaczewa Dodaj rybaczewa do Listy kontaktów
Modlishka
Lord


images/avatars/avatar-7235.jpg

Data rejestracji: 26-08-2006
Postów: 329
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sheikh Yo-ass

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl

__________________

Drogi użytkowniku, nie pisz do mnie PW, proszę.
17-08-2007 20:05 Modlishka jest offline Szukaj postów użytkownika: Modlishka Dodaj Modlishka do Listy kontaktów
lord1
Lord


images/avatars/avatar-4599.gif

Data rejestracji: 11-03-2007
Postów: 463
Klan: [NewOrder]
Kraina: Necropolia
Skąd: Gdansk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mustafa Kalashnikov

__________________

R2:asbalt
R1:Cormac
17-08-2007 20:10 lord1 jest offline Szukaj postów użytkownika: lord1 Dodaj lord1 do Listy kontaktów
Wyvernos
King


images/avatars/avatar-18817.gif

Data rejestracji: 17-12-2006
Postów: 865
Klan: DUKE
Kraina: Necropolia
Skąd: Katowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Muhammed bin Shagfest Big Grin

__________________

17-08-2007 20:18 Wyvernos jest offline Szukaj postów użytkownika: Wyvernos Dodaj Wyvernos do Listy kontaktów
Mashcanar
Lord


images/avatars/avatar-2435.gif

Data rejestracji: 04-12-2006
Postów: 330
Skąd: Mielec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Issamaysin Alah Dabommsinit

__________________

17-08-2007 20:25 Mashcanar jest offline Szukaj postów użytkownika: Mashcanar Dodaj Mashcanar do Listy kontaktów
wafal
Triple Ace


images/avatars/avatar-15303.gif

Data rejestracji: 09-12-2006
Postów: 192
Klan: Loża Szyderców [L_S]
Kraina: Necropolia
Skąd: wziąć kasę na mocnego fulla? xD

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Al-Yazir Ima Fhatti

Ale to jest głupie... wpiszcie sobie jaki chcecie wyraz i zawsze coś wam wyświetli ;P

__________________
R1: wafal
17-08-2007 20:27 wafal jest offline Szukaj postów użytkownika: wafal Dodaj wafal do Listy kontaktów
Racica
Triple Ace


images/avatars/avatar-4460.gif

Data rejestracji: 05-06-2007
Postów: 203
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Yasser Marrowfat
17-08-2007 20:31 Racica jest offline Szukaj postów użytkownika: Racica Dodaj Racica do Listy kontaktów
aikzer
King


Data rejestracji: 16-12-2006
Postów: 971
Klan: -Companieros-
Kraina: Moria; Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Muhammed bin Shagfest
17-08-2007 20:48 aikzer jest offline Szukaj postów użytkownika: aikzer Dodaj aikzer do Listy kontaktów
Yakup
King


Data rejestracji: 13-11-2006
Postów: 927
Skąd: Siedlce / Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Abdulaziz Ichi Ghonads Big Grin
17-08-2007 20:59 Yakup jest offline Szukaj postów użytkownika: Yakup Dodaj Yakup do Listy kontaktów
Catherine Elizabeth
Lord


images/avatars/avatar-4971.jpg

Data rejestracji: 05-05-2007
Postów: 458
Skąd: 3 plateau ;)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Abdullah Honeylocks

nazwisko miodzio ^^ Big Grin

__________________

REGULAMIN HANDLU & POLA BITEW
Moderator - Offtopic

17-08-2007 21:04 Catherine Elizabeth jest offline Szukaj postów użytkownika: Catherine Elizabeth Dodaj Catherine Elizabeth do Listy kontaktów
KINAS
Full Member


images/avatars/avatar-5381.jpg

Data rejestracji: 19-09-2006
Postów: 59
Klan: ---
Kraina: Necropolia II
Skąd: TORUŃ

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mohammed Al Wank'han rotfl zwala Big Grin


__________________
LEPIEJ BYć PANEM W PIEKLE NIż SłUGą W NIEBIE

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez KINAS: 17-08-2007 21:19.

17-08-2007 21:15 KINAS jest offline Szukaj postów użytkownika: KINAS Dodaj KINAS do Listy kontaktów
Gawler
Forum Ace


Data rejestracji: 06-06-2007
Postów: 84
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Huymada Farti Noys

alez mi wylosowalo ^^


__________________

17-08-2007 21:16 Gawler jest offline Szukaj postów użytkownika: Gawler Dodaj Gawler do Listy kontaktów
Matwam
Triple Ace


Data rejestracji: 12-08-2006
Postów: 155
Klan: Bregan D'aerthe
Kraina: Moria V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Abu Marzook Whafukama-Doin

edit : Big Grin

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Matwam: 17-08-2007 21:25.

17-08-2007 21:20 Matwam jest offline Szukaj postów użytkownika: Matwam Dodaj Matwam do Listy kontaktów
Warwick
Lord


images/avatars/avatar-10035.jpg

Data rejestracji: 27-01-2007
Postów: 331
Klan: B.I.G. , Date
Kraina: Necropolia; Necropolia V
Skąd: Starachowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Usama Su'kocken

Big Grin

__________________

I hunt
Therefore I am
Harvest the land
Taking of the fallen lamb...

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Warwick: 17-08-2007 21:21.

17-08-2007 21:21 Warwick jest offline Szukaj postów użytkownika: Warwick Dodaj Warwick do Listy kontaktów
Coldfusion
Member


images/avatars/avatar-3778.jpeg

Data rejestracji: 16-06-2007
Postów: 30
Klan: ExsAeQuo
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mustafa Kalashnikov
widze ze juz takie jest dziwne......

__________________

nick r14: Cold

17-08-2007 21:27 Coldfusion jest offline Szukaj postów użytkownika: Coldfusion Dodaj Coldfusion do Listy kontaktów
wandalz
Lord


images/avatars/avatar-4656.jpg

Data rejestracji: 02-11-2006
Postów: 451
Klan: -LeT-
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Świdnik

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Abdullah Honeylocks wiedziałem że będe miał takie samo jak Catherine Elizabeth. Coś nas jednak łączyBig Grin Big Grin

__________________


cytat:
Kruczy napisał:
"Ale Vandalz ma najepszy awatar na forum"


r3- wandalka
17-08-2007 21:33 wandalz jest offline Szukaj postów użytkownika: wandalz Dodaj wandalz do Listy kontaktów
skjef
Junior Member


images/avatars/avatar-8458.jpg

Data rejestracji: 29-09-2006
Postów: 19
Klan: Złodzieje Dusz
Kraina: Necropolia
Skąd: Mistivikus

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ghai Fagbhut

__________________
czerwony to nie kolor


- z przysłów snookerowych Wink


nick taki sam w grze
17-08-2007 21:34 skjef jest offline Szukaj postów użytkownika: skjef Dodaj skjef do Listy kontaktów
Catherine Elizabeth
Lord


images/avatars/avatar-4971.jpg

Data rejestracji: 05-05-2007
Postów: 458
Skąd: 3 plateau ;)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

imię mojego psa:
Abdullah B'hati Happy

wandalz, albo jesteśmy spokrewnieni, albo łączy nas honey... chytry
Wink

__________________

REGULAMIN HANDLU & POLA BITEW
Moderator - Offtopic

17-08-2007 21:57 Catherine Elizabeth jest offline Szukaj postów użytkownika: Catherine Elizabeth Dodaj Catherine Elizabeth do Listy kontaktów
Wyvernos
King


images/avatars/avatar-18817.gif

Data rejestracji: 17-12-2006
Postów: 865
Klan: DUKE
Kraina: Necropolia
Skąd: Katowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Moje i Aikzera się powtarza Big Grin

__________________

17-08-2007 22:00 Wyvernos jest offline Szukaj postów użytkownika: Wyvernos Dodaj Wyvernos do Listy kontaktów
Drakulius
Triple Ace


images/avatars/avatar-6179.jpg

Data rejestracji: 09-01-2007
Postów: 200
Kraina: Necropolia III
Skąd: wziął się Yeti?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak wpisałem : Przemek to: Misukin Osama Offen
a jak wpisałem: Przemysław to: Huymada Farti Noys

EDIT: teraz zauważyłem patrzcie na zielony napis Big Grin z czym wam się to kojarzy Tongue

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Drakulius: 17-08-2007 22:27.

17-08-2007 22:01 Drakulius jest offline Szukaj postów użytkownika: Drakulius Dodaj Drakulius do Listy kontaktów
jedwabnik
Forum Ace


images/avatars/avatar-1066.jpg

Data rejestracji: 20-09-2006
Postów: 96
Klan: DECADOS
Skąd: nawet nie wiem gdzie jestem...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sorry you sound too nice to be a terrorist!
mi to wyskoczyloWink

__________________
_______________________________________________________________________

JEDWABNY

17-08-2007 22:03 jedwabnik jest offline Strona domowa jedwabnik Szukaj postów użytkownika: jedwabnik Dodaj jedwabnik do Listy kontaktów
_Maxymilius_
Triple Ace


images/avatars/avatar-4527.jpg

Data rejestracji: 20-05-2007
Postów: 229
Klan: CASTLE
Kraina: Necropolia
Skąd: ja mam to wiedzieć ??

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Faghil Al-GaylordBig Grin
Co to znaczy ?? Big Grin

__________________

www.JumpForce.pl
cytat:
adrosx - ban stały w grze za całokształt

Układy są nawet w Bw Mad
HWDAiM

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez _Maxymilius_: 17-08-2007 22:07.

17-08-2007 22:05 _Maxymilius_ jest offline Szukaj postów użytkownika: _Maxymilius_ Dodaj _Maxymilius_ do Listy kontaktów
Gawler
Forum Ace


Data rejestracji: 06-06-2007
Postów: 84
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Drakulius napisał(a)
jak wpisałem : Przemek to: Misukin Osama Offen
a jak wpisałem: Przemysław to: Huymada Farti Noys



Huymada Farti Noys tak jak mi ^^

__________________

17-08-2007 22:24 Gawler jest offline Szukaj postów użytkownika: Gawler Dodaj Gawler do Listy kontaktów
aikzer
King


Data rejestracji: 16-12-2006
Postów: 971
Klan: -Companieros-
Kraina: Moria; Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
_Maxymilius_ napisał(a)
Faghil Al-GaylordBig Grin
Co to znaczy ?? Big Grin


Hehe zobacz co jest przed

cytat:
(a)
Faghil Al-Gaylord


Cos jednak to znaczy

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
17-08-2007 22:55 aikzer jest offline Szukaj postów użytkownika: aikzer Dodaj aikzer do Listy kontaktów
kurczak
Lord


images/avatars/avatar-4485.jpg

Data rejestracji: 24-06-2007
Postów: 297
Klan: r1-Midian
Kraina: Necropolia
Skąd: 1/1/1

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja : Al-Muhajir Fukpuss
mama: Usama Su'kocken
tata: Faghil Al-Gaylord

__________________


r1-nudy-nie wróce
r2-przerwa
r3-Naster
uk-przerwa

18-08-2007 07:30 kurczak jest offline Szukaj postów użytkownika: kurczak Dodaj kurczak do Listy kontaktów
Killl
Lord


images/avatars/avatar-3635.jpg

Data rejestracji: 26-12-2006
Postów: 287
Klan: PSD
Kraina: Moria
Skąd: Opole

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ismail Delivered Big Grin Big Grin
18-08-2007 09:16 Killl jest offline Szukaj postów użytkownika: Killl Dodaj Killl do Listy kontaktów
Chomik
Newbie


Data rejestracji: 24-08-2006
Postów: 1

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ussama Al shiten

Dobre nazwisko Big Grin
18-08-2007 09:35 Chomik jest offline Szukaj postów użytkownika: Chomik Dodaj Chomik do Listy kontaktów
Xalen
Emperor


images/avatars/avatar-7352.jpeg

Data rejestracji: 09-08-2006
Postów: 1.117
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Misukin Alah Offen

Big Grin
18-08-2007 09:46 Xalen jest offline Szukaj postów użytkownika: Xalen Dodaj Xalen do Listy kontaktów
paryba
Double Ace


images/avatars/avatar-4477.gif

Data rejestracji: 06-05-2007
Postów: 115
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II
Skąd: to wiesz?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Misukin Alah Offen

__________________


Pożyczam pr

polecam DJJanekZioom, nesatinir i Burlak


ubiegam o moda lub TModa
wpadnijcie do mych wątków w sprzedam r1
18-08-2007 09:47 paryba jest offline Szukaj postów użytkownika: paryba Dodaj paryba do Listy kontaktów
Strony (4): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » HUMOR Generator imion terrorystycznych :D

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH