Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » KRADZIEŻ / NIESPŁACONA POŻYCZKA Skarga na t moda Lukaszek54 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Skarga na t moda Lukaszek54
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Handelek
Junior Member


Data rejestracji: 27-06-2007
Postów: 10

Skarga na t moda Lukaszek54 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dotyczy tematu zestaw występku i inne

nagle gość wyedytował temat i wykreślił diamentowy amulet, wcześniej temat brzmiał

Diamentowy amulet, zestaw występku i inne a teraz został tylko zestaw występku, nie byłoby problemu gdyby nie to iż zrobił to w środku licytacji a ja prowadziłem, fakt cm była niska ale to nie powód by oszukiwać i to w dodatku trade moderator, wg. mnie to jest skandal, po pewnie opchnął tego diamenta po kryjomu licząc na to że gracze licytujący zostawią ta sprawę, domagam się sprawiedliwości, bo jak na razie to prawo w bw działa tylko w jedną stronę a uprzywilejowana kasta może sobie robić co chce, ja dostałem warna bo w ciągu 3 dni nie sprzedałem itema a tu takie wałki sobie kręcą tmody no cos tu do cholery jasnej jest nie tak.

__________________
Dawniej Lupus powód zmiany na konto nie dochodzi nowe hasło :/
19-08-2007 13:00 Handelek jest offline Szukaj postów użytkownika: Handelek Dodaj Handelek do Listy kontaktów
Vexis
King


images/avatars/avatar-4530.jpg

Data rejestracji: 29-11-2006
Postów: 914
Klan: A czy to ważne? O_o
Kraina: Necropolia
Skąd: 127.0.0.1

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Skargi na Modów/Tmodów składamy na PW (prywatne wiadomości) do Smoda - Demetriusa.

Zamykam.

__________________


Szanuj moda swego - możesz mieć gorszego.

__________________
Nick w grze: ???
19-08-2007 13:07 Vexis jest offline Strona domowa Vexis Szukaj postów użytkownika: Vexis Dodaj Vexis do Listy kontaktów
Demetrius
King


images/avatars/avatar-20658.jpg

Data rejestracji: 25-08-2006
Postów: 930
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Handelek Warn za złamanie Regulaminu Działu Skarg.

__________________


19-08-2007 14:37 Demetrius jest offline Szukaj postów użytkownika: Demetrius Dodaj Demetrius do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » KRADZIEŻ / NIESPŁACONA POŻYCZKA Skarga na t moda Lukaszek54

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH