Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R3+R6 » PUSHING ziutek ; konica2 ; Soulblade » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): « poprzednie 1 [2] Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony ziutek ; konica2 ; Soulblade 3 Ankieta - średnia ocena: 4,003 Ankieta - średnia ocena: 4,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
-ziutek-
Junior Member


Data rejestracji: 17-08-2007
Postów: 23

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja otym wtedy nasimierć zapomniałem i przypomniałem sobje dopiero wtedy jak domnie napisał niedokonica zrozumniałem warunki umowy mysilałem że to dopiero tydzieni potym mam mu zapłacić

i naprawde tak było no to jak będzie odbanujecie mnie

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez -ziutek-: 22-08-2007 00:11.

22-08-2007 00:06 -ziutek- jest offline Szukaj postów użytkownika: -ziutek- Dodaj -ziutek- do Listy kontaktów
-ziutek-
Junior Member


Data rejestracji: 17-08-2007
Postów: 23

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

przeciesz ta sprawa jest głupia czy wogule jest jakiś regulamin że niemożna kupywać żeczy po wybranycch cenach a potem sprzedawać je dużo taniej w klanie nawet jesili niemiał bym długów to chciał bym pomuc słabszym graczow z klanu
22-08-2007 00:34 -ziutek- jest offline Szukaj postów użytkownika: -ziutek- Dodaj -ziutek- do Listy kontaktów
mario1973
Member


images/avatars/avatar-4590.jpg

Data rejestracji: 12-01-2007
Postów: 36
Kraina: Necropolia II
Skąd: KRÓLICZA NORKA

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

z c47 nie ma co dyskutować koleś ma klapki na oczach, jest jeden, wielki i nieomylny

__________________
Zajrzyj koniecznie
http://r3.bloodwars.interia.pl/r.php?r=53244

R3 - mario13

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez mario1973: 22-08-2007 09:45.

22-08-2007 09:40 mario1973 jest offline Szukaj postów użytkownika: mario1973 Dodaj mario1973 do Listy kontaktów
Strony (2): « poprzednie 1 [2] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R3+R6 » PUSHING ziutek ; konica2 ; Soulblade

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH