Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R3+R6 » PUSHING kamil88 ; dragosani » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony kamil88 ; dragosani 3 Ankieta - średnia ocena: 7,003 Ankieta - średnia ocena: 7,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

kamil88 ; dragosani Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kamil88
Postać Menel
dragosani
Postać dragosani

pushing
sprzedaż przedmiotu po mocno zawyżonej cenie/ustawiona transakcja handlowa
Dobry Szybki Nóż-sprzedane

10 dni

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
21-08-2007 21:39 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nastąpiła pomyłka
ceny były z r1 porównywane z r3

konta odblokowuję

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
21-08-2007 23:37 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Che_Deva
Viking


images/avatars/avatar-15850.jpg

Data rejestracji: 24-03-2007
Postów: 718
Klan: Pe Es De
Kraina: Moria III
Skąd: A ja wiem ?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam!
Piszę w celu obrony mojego znajomego.

Z góry proszę, o nie dostanie warna. Pisze tutaj w celu pomocy uczciwemu graczowi.
Panie C69

Z góry przepraszam za spam, ale to tutaj sie dzieje jest CHORE!!!
Jak pushing?

Rozumię że, jakby kupił ten nożyk za 5K to oczywiste że to ustawiona transakcja, ale przecież taka cena jest odpowiednia.
Może, że ta osoba od której kupił on ten nożyk poprostu nie zna się na cenach w r3 bo normalnie ten nożyk jest wart troche wiećej okolo 17K.

Więc, każdy zdrowo myślący gracz kupi dobry przedmiot po okazyjnej cenie albo to dla siebie albo na handel aby zarobić trochę pr. (przecież o to chodzi w handlu <taniej kupię drożej sprzedam Big Grin >)

Skoro Manel dostał bana to może też, dajcie bana Panu malekith`owi (sorki że Cię tutaj wypisuje) za próbę pushingu?
Bo dał już Cm za nożyk.


Naprawdę proszę o sprawiedliwość bo, ta sytuacja jest absurdalna.

Warto też dodać iż menel i drakosni po raz pierwszy dokonali między soba jakiejkolwiek transkacji oraz wymiany widomości,więc jak mozna posądzać ich u pushing... ?


EDIT.
Przepraszam za przestawienie nicka C47 oraz ja widze sprawa się wyjaśniła

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Che_Deva: 21-08-2007 23:41.

21-08-2007 23:41 Che_Deva jest offline Szukaj postów użytkownika: Che_Deva Dodaj Che_Deva do Listy kontaktów
-ziutek-
Junior Member


Data rejestracji: 17-08-2007
Postów: 23

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

e dlaczego został zamkniety muj temat co niekażdy umnie przyznać się do błędu
22-08-2007 11:25 -ziutek- jest offline Szukaj postów użytkownika: -ziutek- Dodaj -ziutek- do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wiesz dlaczego, napisałem wyjasnienie na PW

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
22-08-2007 11:47 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
-ziutek-
Junior Member


Data rejestracji: 17-08-2007
Postów: 23

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dobra to jest muj ostani post bedzie długi bo to cała prawda jak było tamto co wczesiniej było pisane to oszustwo ale jak mnie potym nieodblokujecie to ja już niewjem

teraz walczę dobrym łukiem to jest broni dysansowa i doniej trzeba i zwinki i sposa a ja mam tylko spostrzegawczość a wjęc chciałem zmienić na coś palnego dobre ak zadrogie dobre uzi zadrogie dobra beretta zasłaba dobry desert angel zadrogie wjęc musiałem kupić dobre magnum i wtedy niemiałem pr wjęc wymieniłem na przedmioty bo może one niesa chitem sezonu ale wjedziałem że zanie napewno będe miał te dobre magnum a swoje dobre magnum jedno juz mniałem więc co zaproblem kupiłem zaatakowałem gościa z kturym zawsze wygrywałem dobrym łukiem a dobrym magnum przegrałem bo miało zasłabe obrażenia no i potem znowu wruciłem do dobrego łuku i sprzedałem te przeklete dobre magnum blede-in za te przeklete 200pr . a jesili to niejest dowud to proszę sprawdzić że też przez pewien czas walczyłem dobry shuriken kturego tesz sprzedałem za 4k i amulet szalenica a wczesiniej kupiłem tego shurikena za zdradziecki pierścien to już chyba było mniej opłacalne .

a tak pozatym to co to był za interes dlamnie dla blede-in i dlatego co odniego kupywałem przeciesz to jest tylko 3k przeciesz to jest nic

wjem że powinienem napisać to odrazu ale to zadużo pisania i mysilałem że tamto wystarczy

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez -ziutek-: 22-08-2007 13:22.

22-08-2007 13:19 -ziutek- jest offline Szukaj postów użytkownika: -ziutek- Dodaj -ziutek- do Listy kontaktów
-ziutek-
Junior Member


Data rejestracji: 17-08-2007
Postów: 23

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ale ja nadal nierozumniem czy wogule jest taki regulamin że niemożna kupywać i sprzedawać żeczy zaile się chce bo jesili jest to proszę mi pokazać albo zrobić tylko niech ten regulamin nieobejmuje mpjego bana
22-08-2007 14:02 -ziutek- jest offline Szukaj postów użytkownika: -ziutek- Dodaj -ziutek- do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

powtarzam po raz kolejny
sprzedałeś to co kupiłeś po 5 minutach

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
22-08-2007 16:17 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
mario1973
Member


images/avatars/avatar-4590.jpg

Data rejestracji: 12-01-2007
Postów: 36
Kraina: Necropolia II
Skąd: KRÓLICZA NORKA

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja też sprzedałem?

__________________
Zajrzyj koniecznie
http://r3.bloodwars.interia.pl/r.php?r=53244

R3 - mario13

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez mario1973: 22-08-2007 16:36.

22-08-2007 16:35 mario1973 jest offline Szukaj postów użytkownika: mario1973 Dodaj mario1973 do Listy kontaktów
-ziutek-
Junior Member


Data rejestracji: 17-08-2007
Postów: 23

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no i co ztego że sprzedałem to po 5min mam skrucony czas walk w tym czasie mugł bym 3 walki pusicić i przegrać mysilałem że tym dobrym magnum będą lepsze obrażenia ale się pomyliłem i sprzedałem czy to tak trudno zrozumieć


wysłałem klanówke chce ktoś kupić dobre magnum za 200pr i odezwał się blede-in iskon i jeszcze kilka osub jak niewierzycie proszę się ich zapytać sprzedałem go blede-in bo był pierwszy

poprostu chciałem szybko zdobyć te dobre magnum i dałem te wszystkie przedmioty ale niespełniło moich wymagani dlamnie to proste co jeszcze mam napisać i zrobić żeby mnie odbanowano?? przyżec na moje słowo to przyrzekam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez -ziutek-: 22-08-2007 17:28.

22-08-2007 17:20 -ziutek- jest offline Szukaj postów użytkownika: -ziutek- Dodaj -ziutek- do Listy kontaktów
-ziutek-
Junior Member


Data rejestracji: 17-08-2007
Postów: 23

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

i jeszcze coś jesili ktoś widzi ten temat niech napisze kto ma rację my czy c47 bardzo bym oto prosił
22-08-2007 17:52 -ziutek- jest offline Szukaj postów użytkownika: -ziutek- Dodaj -ziutek- do Listy kontaktów
-ziutek-
Junior Member


Data rejestracji: 17-08-2007
Postów: 23

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

widzę że niema co negocjować bo niekturym się ustępuje .
22-08-2007 21:24 -ziutek- jest offline Szukaj postów użytkownika: -ziutek- Dodaj -ziutek- do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R3+R6 » PUSHING kamil88 ; dragosani

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH