Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Sala Trofeum » Necropolia (R1) » I Wojna Klanów BloodWars » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony I Wojna Klanów BloodWars
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Ace
Triple Ace


images/avatars/avatar-1022.gif

Data rejestracji: 15-08-2006
Postów: 169
Klan: Date
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa/Zawiercie

I Wojna Klanów BloodWars Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wszystko zaczęło się od naszego ataku na eXtreme.

Jak widać na załączonym obrazku wrogownie nie dopisali. Można powiedzieć, że byłą to małą rozgrzewka. Tzw. apetajzer.

Następnie "koalicja" przeszła do rzeczy:

Niestety, pierwsza potyczka okazała się niezbyt wymagająca. Udało nam się ograniczyć straty do jednej osoby. Danie pierwsze.

Daniem drugim niestety się udławiliśmy. Vendetta daje nam radę w pojedynkę, a co dopiero z trójką ziomków.

W czasie pierwszego starcia okazało się, że Vendetta jest bardziej nielubiana, niż Exiled, ale o tym później. Chłopaki z Ven dali nam popalić!

Nastepnie przyszło pora na Kociaki. Deser numer jeden. najcieplej było mnie, bo to mój kwadrat, ale okazało sie, że chłopcy z KAT muszą jeszcze dużo myszy złapać, zanim przerzućą się na nas.


Deser numer dwa. Nawet nie poczułem kiedy juz było po zabawie.

Miałęm zaszczyt zadać ostatni cios w tym multioblężeniu:
Cornelius atakuje bronią Dobry Glock, Akrome (*) zostaje zraniony za 17 PKT ŻYCIA.
Akrome (*) kończy swoje nie-życie na polu walki.


Exiled - Reszta Necropolii 4:1

__________________
Forum dla ludzi.
Nie dla moderatorów!

04-09-2006 20:07 Ace jest offline Strona domowa Ace Szukaj postów użytkownika: Ace Dodaj Ace do Listy kontaktów
Nazo
Junior Member


Data rejestracji: 01-08-2006
Postów: 16
Skąd: Łódź

Re: I Wojna Klanów BloodWars Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Original von Ace

W czasie pierwszego starcia okazało się, że Vendetta jest bardziej nielubiana, niż Exiled...
można jaśniej? Big Grin

__________________

04-09-2006 20:19 Nazo jest offline Szukaj postów użytkownika: Nazo Dodaj Nazo do Listy kontaktów
w1zzard
Junior Member


Data rejestracji: 18-08-2006
Postów: 15

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

moze nam wyjasnisz o co ci chodzi bo jak narazie to tylko ty sie napinasz Red Face


" W czasie pierwszego starcia okazało się, że Vendetta jest bardziej nielubiana, niż Exiled, ale o tym później. "
04-09-2006 20:19 w1zzard jest offline Szukaj postów użytkownika: w1zzard Dodaj w1zzard do Listy kontaktów
Thorga
Rzecznik prasowy ;)


images/avatars/avatar-2624.gif

Data rejestracji: 02-07-2006
Postów: 1.073
Klan: - Khan Raiders -
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Wielki Step

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie przyszło wam do głowy, że nie wszystkie klany muszą wygrać, żeby zdobyć główny cel? Think Think o co tez nam moglo chodzic... no o co...

Nie wstydzcie sie pochwalic, że wasz wódz dostał nowe lokum w 5 strefie :roll:

__________________
Używasz Internet Explorera? Hamujesz postęp!
Microsoft poinformował, że zwolni ok. 15 tys. pracowników, odpowiedzialnych za projekt Internet Explorer.

04-09-2006 20:29 Thorga jest offline Szukaj postów użytkownika: Thorga Dodaj Thorga do Listy kontaktów
Ace
Triple Ace


images/avatars/avatar-1022.gif

Data rejestracji: 15-08-2006
Postów: 169
Klan: Date
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa/Zawiercie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Ace
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Original von w1zzard

moze nam wyjasnisz o co ci chodzi bo jak narazie to tylko ty sie napinasz Red Face


" W czasie pierwszego starcia okazało się, że Vendetta jest bardziej nielubiana, niż Exiled, ale o tym później. "
Tak jak napisałem, o tym będzie później.

cytat:
Original von Thorga

Nie przyszło wam do głowy, że nie wszystkie klany muszą wygrać, żeby zdobyć główny cel? Think Think o co tez nam moglo chodzic... no o co...

Nie wstydzcie sie pochwalic, że wasz wódz dostał nowe lokum w 5 strefie :roll:
Prawda, jeżeli to był WASZ cel, to się Wam udało. Gratuluje! Przy czym nie jest to koniec świata, więc będziemy się cieszyć tym co mamy, bo myślę, że coś żeśmy osiągnęli.

Przecież jest wyraźnie napisane w raporcie, kto jest oblegającym, a kto obleganym. Czy dla Ciebie, Thorga, muszę to pisać osobno? Poza tym już chyba w każdym możliwym temacie o tym wspomnieliście.

__________________
Forum dla ludzi.
Nie dla moderatorów!

04-09-2006 20:33 Ace jest offline Strona domowa Ace Szukaj postów użytkownika: Ace Dodaj Ace do Listy kontaktów
Nikt
King


images/avatars/avatar-14580.jpg

Data rejestracji: 07-08-2006
Postów: 828
Klan: Fenix
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II
Skąd: Rotterdam

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Thorga - daj spokój Wink
Tu szpilka nie pomoże , balon nie chce pęknąć Tongue

__________________
gg : 10113142
04-09-2006 20:47 Nikt jest offline Strona domowa Nikt Szukaj postów użytkownika: Nikt Dodaj Nikt do Listy kontaktów
Kubus_Puchatek
Emperor


Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 1.409
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no cóż robi wrażenie, ale po mojemu to jest remis a nie czyjaś wygrana.

Owszem sumarycznie Exd jest do przodu, ale z drugiej strony hmm przegrał Lachdanan, więc jakby nie było ... pat imho
04-09-2006 20:48 Kubus_Puchatek jest offline Szukaj postów użytkownika: Kubus_Puchatek Dodaj Kubus_Puchatek do Listy kontaktów
Ranafe
Lord


images/avatars/avatar-776.jpg

Data rejestracji: 12-08-2006
Postów: 264
Klan: Decados
Rasa w grze: Kultysta
Skąd: Zewsząd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ale im mało, Cornelius. Lepiej powtarzać to do upadłego. Albo może zróbmy sobie wszyscy z Exiled sygnaturki
"Przegraliśmy oblężenie z Vednettą. Tak, przejęto kwadrat Lachdanana. Tak, to przegrana. Tak, wiemy o tym. Przegrana to przeciwieństwo wygranej. Róznica semantyczna i postaci graficznej obu słów jest jasna."

Moze wtedy niektórzy darują sobie nieustanne przypominanie. Jak nie ma się nic ciekawszego do powiedzenia, to zawsze pozostaje powtarzanie starej śpiewki.

Nikt: balon, powiadasz. Nadęty balon, sugerujesz? Wypełniony powietrzem lub helem kawałek gumy? Strach przed hukiem, czy przed konsekwencjami wybuchu?
Czy dobrze rozszyforwałam niezwykle zawiłą metaforykę Twej wypowiedzi? :twisted:

__________________
Decadence, Decados...
04-09-2006 20:48 Ranafe jest offline Szukaj postów użytkownika: Ranafe Dodaj Ranafe do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ranafe, ja jako bierny obserwator widzę to od drugiej strony - to już chyba czwarty wątek w którym się przechwalacie. Jakoś nie widziałem żeby inne klany to robiły. I komu tu mało? Wink

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




04-09-2006 21:02 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Loord
Junior Member


Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 11
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Chorzów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja gratuluje nam świetnych obron , Ven udanego przejęcia i pozostałym klanom poświęcenia i woli walki

Chociaż przegraliśmy z Ven ja tam odniosłem drobny sukces Smile
cytat:
Loord atakuje bronią Antyczna Pałka, Nazo (@) zostaje zraniony za 29 PKT ŻYCIA.
Nazo (@) kończy swoje nie-życie na polu walki.


i

cytat:
Loord atakuje bronią Antyczna Pałka, ArtX zostaje zraniony za 24 PKT ŻYCIA.
ArtX kończy swoje nie-życie na polu walki.


Odpowiednio nr 1 i nr 2 Smile

Szkoda , że to nie było wcześniej :mrgreen:

PS: Dzięki C47 za tą antyczną pałkę kupioną przed oblężeniami, była warta swojej ceny Smile

__________________
R10: LordL
04-09-2006 21:06 Loord jest offline Szukaj postów użytkownika: Loord Dodaj Loord do Listy kontaktów
Ranafe
Lord


images/avatars/avatar-776.jpg

Data rejestracji: 12-08-2006
Postów: 264
Klan: Decados
Rasa w grze: Kultysta
Skąd: Zewsząd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Konrad: Owszem, informacje o wyniku znajduja się też w dziale Misz-Masz (włąśnie zamknięty zresztą), zgadzam się, że niepotrzebnie powstały dwa oddzielne wątki. Ale tak jak w obu są informacje o naszym zwycięstwie i jednej przegranej, tak powstarzą sie tez do znudzenia uwagi i przypomnienia dotyczące przejęcia kwadratu LAchdanana. Jakby tego nie można było wywnioskować ze screenów...

A inne klany sie nie chwalą, bo przegrały, to chyba jasne. Przegrały bitwę, lecz osiągnęły cel - jeśi brać pod uwagę to, co powiedziała Thorga. Vendetta może wkleic screen z oblężenia na LAchdanana w swoim dziale Trofeum. Nikomu tego nie zabraniam. Ich sprawa, że jescze tego nie zrobili.
Czy to tak drażni, że sie cieszymy?

__________________
Decadence, Decados...
04-09-2006 21:11 Ranafe jest offline Szukaj postów użytkownika: Ranafe Dodaj Ranafe do Listy kontaktów
Diabolinek
Lord


images/avatars/avatar-1385.gif

Data rejestracji: 17-08-2006
Postów: 484
Klan: B.H.V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A tu po wojnię fizycznej nastała wojna nerwów.
Kto pierwszy?
Kto lepszy?
On wygrał?
Ona wygrała?
Ludzię dajcię spokój pomyślcię o nas, faremkach.
My też chcemy pokazać jakie jesteśmy silnę? :rotfl2:
Bo wiecie jak to wszystko widzę to zaczynam popadać w kompleksy, dlaczego nie jestem taki dobry, koniec przechwalania zobaczymy co pokaże następna bitwa.

__________________
Przez ostatni czas jestem nieszczęśliwy
04-09-2006 21:17 Diabolinek jest offline Szukaj postów użytkownika: Diabolinek Dodaj Diabolinek do Listy kontaktów
Nikt
King


images/avatars/avatar-14580.jpg

Data rejestracji: 07-08-2006
Postów: 828
Klan: Fenix
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II
Skąd: Rotterdam

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Original von Ranafe


Nikt: balon, powiadasz. Nadęty balon, sugerujesz? Wypełniony powietrzem lub helem kawałek gumy? Strach przed hukiem, czy przed konsekwencjami wybuchu?
Czy dobrze rozszyforwałam niezwykle zawiłą metaforykę Twej wypowiedzi? :twisted:


Jam niegodny z Tobą polemizować , Wampirza Księżniczko.

Pisząc o balonie nie miałem na myśli Klanu Exd.


edit:dobranoc

__________________
gg : 10113142
04-09-2006 21:26 Nikt jest offline Strona domowa Nikt Szukaj postów użytkownika: Nikt Dodaj Nikt do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Original von Ranafe

Czy to tak drażni, że sie cieszymy?

Ja w całej swej wredności przyczepiłem się do frazy "im ciągle mało" Wink

Btw temat chyba powoli się wyczerpuje, jak się znowu tutaj zaczną kłótnie to powtórzy się sytuacja z wczoraj (warny + closed). To tak na wszelki wypadek wspomniałem Wink

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




04-09-2006 21:28 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Ace
Triple Ace


images/avatars/avatar-1022.gif

Data rejestracji: 15-08-2006
Postów: 169
Klan: Date
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa/Zawiercie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Ace
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To już nie dla kłótni, ale chce pokazać, że niektórzy widzą tylko to co chcą.

W moim opisie starcai z Ven zmieściłem TRZY dla ich POCHAWŁY
"Daniem drugim niestety się udławiliśmy."
"Vendetta daje nam radę w pojedynkę,..."
"Chłopaki z Ven dali nam popalić! "

Nie rozumiem czemu Nikt jest tak negatywnie nastawiony i wciąż plecie o jednym. Byliście tego dnia lepsi, być może teraz nadejdzie czas Waszego władania Necropolią. Mogę powiedzieć Wam jedno, na pewno nie będziemy się przeciwko Wam zrzeszać. Rzeczywiście nie ma co napisać więcej. Planowałem tutaj wstawiać kolejne raporty, ale chyba nie ma sensu. To tylko powoduje kłótnie. A myslałem, że to będzie dziejowe wydarzenie, o którym będzie można opowiadać kolegom za 3-4 miesiące.

__________________
Forum dla ludzi.
Nie dla moderatorów!

04-09-2006 21:37 Ace jest offline Strona domowa Ace Szukaj postów użytkownika: Ace Dodaj Ace do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No bo jest, łączna liczba wątków wyniosła około 8 Wink Setki komentarzy, tysiące odwiedzin, miliony słuchaczy, stop, zapędziłem się Wink
No i serwer to wytrzymał bez większych zgrzytów, co też mi się bardzo spodobało 8)

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




04-09-2006 21:39 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Kubus_Puchatek
Emperor


Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 1.409
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

o przejęciu kwadratu to chyba najwięcej pisze właśnie Ranafe z tego co widzę, imho zupełnie niepotrzebnie, przecież inni już o tym napisali, nie powinnaś powtarzać tego do znudzenia
04-09-2006 22:06 Kubus_Puchatek jest offline Szukaj postów użytkownika: Kubus_Puchatek Dodaj Kubus_Puchatek do Listy kontaktów
Ranafe
Lord


images/avatars/avatar-776.jpg

Data rejestracji: 12-08-2006
Postów: 264
Klan: Decados
Rasa w grze: Kultysta
Skąd: Zewsząd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kubus: teraz to Ty powtarzasz, w dodatku juz po skonczeniu całej dyskusji Wink Poza tym napisałam o tym dwa razy w tym wątku, i tylko w tym, więc cos Ci sie nicki pomyliły, Misiu.

Konrad: to tylko ooznacza, że trzeba powtórzyc cała akcję jeszcze raz. Niech serwer ma wycisk. I najlepiej z większa ilością klanów. I wszystkie naraz, bez odstępów. :twisted:

__________________
Decadence, Decados...
04-09-2006 22:25 Ranafe jest offline Szukaj postów użytkownika: Ranafe Dodaj Ranafe do Listy kontaktów
Diabolinek
Lord


images/avatars/avatar-1385.gif

Data rejestracji: 17-08-2006
Postów: 484
Klan: B.H.V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Original von Ranafe

Kubus: teraz to Ty powtarzasz, w dodatku juz po skonczeniu całej dyskusji Wink Poza tym napisałam o tym dwa razy w tym wątku, i tylko w tym, więc cos Ci sie nicki pomyliły, Misiu.

Konrad: to tylko ooznacza, że trzeba powtórzyc cała akcję jeszcze raz. Niech serwer ma wycisk. I najlepiej z większa ilością klanów. I wszystkie naraz, bez odstępów. :twisted:


OSZALAŁAŚ???
A co do tematu to widać wyraźnię że w tej grzę nie będzie klanu który by "rządził" że tak powiem, po prostu trzeba się ustosunkować czasem do innych.
Wiesz co będzie jak sie server zawiesi i Konrad się na nas zdenerwuję? Virus się rozprzesrzeni na wszyskich Evil
Tu jest dokładnię tak jak w Ojcu Chrzestnym, kto ogląda ten wie (Bożę jak można nieoglądać tego filmu)

__________________
Przez ostatni czas jestem nieszczęśliwy
04-09-2006 22:35 Diabolinek jest offline Szukaj postów użytkownika: Diabolinek Dodaj Diabolinek do Listy kontaktów
goompas
King


Data rejestracji: 11-08-2006
Postów: 954

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja proponuje dac im link do tego tematu obok szukajki, taka sama czcionka :rotfl:
04-09-2006 23:13 goompas jest offline Szukaj postów użytkownika: goompas Dodaj goompas do Listy kontaktów
Nikt
King


images/avatars/avatar-14580.jpg

Data rejestracji: 07-08-2006
Postów: 828
Klan: Fenix
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II
Skąd: Rotterdam

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Original von Ace



Nie rozumiem czemu Nikt jest tak negatywnie nastawiony i wciąż plecie o jednym..



Nie rozumiesz tego co piszę - nie odpowiadaj na moje posty , już pisałem.

__________________
gg : 10113142
05-09-2006 06:53 Nikt jest offline Strona domowa Nikt Szukaj postów użytkownika: Nikt Dodaj Nikt do Listy kontaktów
Dragh
Double Ace


Data rejestracji: 09-08-2006
Postów: 110
Kraina: Moria III
Skąd: mroczne katakumby

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dobra dajce już spokój było minęło. Nie pierwsza to wojna i nie ostatnia, Nikt (inni też zresztą) bez nerw proszę, bo ludzie pomyślą że tyszanie to nerwowi ludzie, a to by zaprzeczało mojej osobie Wink .

__________________
Posiądź wiedzę osiągalną tylko dla wybranych... Przejrzyj forum zanim zapytasz...
05-09-2006 07:49 Dragh jest offline Szukaj postów użytkownika: Dragh Dodaj Dragh do Listy kontaktów
KruczoCzarny
Ex-Team


images/avatars/avatar-12757.jpg

Data rejestracji: 03-08-2006
Postów: 1.433
Klan: Exiled/Immortals
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Moria II
Skąd: Krakowskie Wzgorza Mgieł...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nikt chyba uwielbia sie klocic, to raz z Ranafe, to z Acem...I po co to?

Ven jest rownym nam klanem - i teraz zwyciestwo w czasie walki pomiedzy nami zalezy od takich czynnikow jak szczescie podczas oblezenia, czy zwykla dyscyplina klanowa (czyli ile osob sie dolaczy...)

Wygrali by i bez "pomocy" koalicji...
co wiecej - extreme pierwszym olbezeniem strzelilo bramke samobojcza, bo dzieki wygranej zdobylismy po 200l krwi - to sporo na regeneracje...

Wiec ja to widze tak:
Ven z nami wygrala - bo byla silniejsza/miala wiecej szczescia/co tam chcecie.
Ale reszta koalicjantow nie miala z nami szans jak widac na zalaczonych obrazkach.
I to wcale nie jest przechwalanie sie. Wszystko jest ladnie wyzej przedstawione.

Co do "nadęcia" mojego wlasniego, czy też mojego klanu...
specjalnie pisalem tak jak pisalem - czyli pewnie siebie,wrecz przechwalajac sie.
To sie nazywa wojna psychologiczna - niech przeciwnik wie, ze jestesmy silni i sie nie boimy, mimo że w rzeczywistosci moze byc inaczej...

Chodz nie powiem, 8 tematow to jednak troche za duzo xD

__________________

"Manipulowanie niepewnością stanowi kwintesencję
zmagań o władzę i jej główną stawkę."

05-09-2006 14:34 KruczoCzarny jest offline Strona domowa KruczoCzarny Szukaj postów użytkownika: KruczoCzarny Dodaj KruczoCzarny do Listy kontaktów
Nikt
King


images/avatars/avatar-14580.jpg

Data rejestracji: 07-08-2006
Postów: 828
Klan: Fenix
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II
Skąd: Rotterdam

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

true...


edit : Smile

__________________
gg : 10113142
05-09-2006 17:09 Nikt jest offline Strona domowa Nikt Szukaj postów użytkownika: Nikt Dodaj Nikt do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Sala Trofeum » Necropolia (R1) » I Wojna Klanów BloodWars

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH