Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R2+R13 » WŁAMANIE NA KONTO szczyt chamtswa » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony szczyt chamtswa
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
adriansz
Member


Data rejestracji: 04-08-2007
Postów: 26
Kraina: Necropolia II

szczyt chamtswa Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

chcialbym zglosic ze nie jaki xuxeru wlamal sie na moje konto ukradl je i jeszcze nei chce oddac rosze o pomoc bo to moja postac a nie chce zeby byla w jego rekach pomozcie mi dajcie mu bana moj login bylej postaci na r2 to x-man pomozcie
28-08-2007 10:30 adriansz jest offline Szukaj postów użytkownika: adriansz Dodaj adriansz do Listy kontaktów
adriansz
Member


Data rejestracji: 04-08-2007
Postów: 26
Kraina: Necropolia II

Autor tematu Temat rozpoczęty przez adriansz
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

czekam caly dzien atu nikt nie odpisal zeby pozniej nie bylo ze za pozno sie zglosilem

Ja 12:05:30
prosze Cie oddaj
Ja 12:05:32
????
Ja 12:05:39
wszystko wycofam
Ja 12:05:46
bede Ci pomagal
xukeru 12:05:54
nieeee za to co zrobiles nie oddam
xukeru 12:05:58
huj ze dostane bana
xukeru 12:06:00
ale nie oddam
Ja 12:06:03
co Ci zrobilem
Ja 12:06:04
??
Ja 12:06:06
co
Ja 12:06:36
???
xukeru 12:06:50
gowno wole dostac bana ale nie oddam




prosze pomozcie on ma moje konto mam same dowody
http://r2.bloodwars.pl/?a=profile&uid=14794

a do tego szantarzuje mnie ze mi usunie konto za to ze zglosilem operatorowi to jest czyste chamstwo !!!
28-08-2007 16:48 adriansz jest offline Szukaj postów użytkownika: adriansz Dodaj adriansz do Listy kontaktów
Killing_Joke
EX OP : R2 , R6 , R9 , R15


Data rejestracji: 26-08-2006
Postów: 4.988
Klan: Monastyr
Skąd: Piernikowy Gród

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

pierwsze i najwazniejsze , jesli to twoje konto to masz dostep do maila prawda ?
zmiana konta email na koncie to nie taka prosta sprawa bo kosztuje, po drugie prosze mi napisac kiedy to sie stalo i jaki uzytkownik ew podkradl ci to konto i prosze nie spamowac tego nienawidzę

__________________
EX OP : R2 , R6 , R9 , R15
29-08-2007 09:04 Killing_Joke jest offline Strona domowa Killing_Joke Szukaj postów użytkownika: Killing_Joke Dodaj Killing_Joke do Listy kontaktów AIM Screen Name of Killing_Joke: . YIM Account Name of Killing_Joke: . Zobacz profil MSN Killing_Joke
adriansz
Member


Data rejestracji: 04-08-2007
Postów: 26
Kraina: Necropolia II

Autor tematu Temat rozpoczęty przez adriansz
wlamanie Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

witam umiescielm post na forum ze chce zamienic sie postacia (ta postac tex byla z zamiany i emailu nie mialem wiec nie moge odzyskac przez opcje zapomnialem hasla okazja bardzo warto )gdy umiescielm post ...

zamienie konto r2 wz na r2 na kultyste


zgosil sie do mnei xuxeru mowil ze ma wz a mi najbardziej zalezalo na kultyscie ale coz interesowaly mnie postacie co do broni palnej sa dobre (nowy patch ) wiec popytalem sie o bronie zgodzilem sie na zamiane ten xuxeru zaczal wychwalac ta postac po namysle dal mi haslo wiec ja mu tez gdy wvhodzilem na bw wpisalem haslo i login a onmo nie dzialalo wiec jak najszybciej zglosilem sie do operatora zeby tego chama zablokowac pisalem mu zeby oddal alo on powiedzial ze jesli zglosze do operatora usunie postac ale od razu zglosilem wiec prosze o najszybsze pozbawienie go hasla mam wszystkie dowody
29-08-2007 13:09 adriansz jest offline Szukaj postów użytkownika: adriansz Dodaj adriansz do Listy kontaktów
adriansz
Member


Data rejestracji: 04-08-2007
Postów: 26
Kraina: Necropolia II

Autor tematu Temat rozpoczęty przez adriansz
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

moj login bylej postaci na r2 to x-man mam

RASA WŁADCA ZWIERZĄT
PŁEĆ Mężczyzna
ADRES 4 / 134 / 8
KLAN Little Of Archery
[LOA]

PUNKTY 36
Miejsce w rankingu 1169 [ ZNAJDŹ ]
STATUS RÓWNY

Data dołączenia 2007-04-23 18:25:16
Ostatnie logowanie 2007-08-29 22:53:23

Pochodzenie trzeboś


1 dowod caly czas na niej gra
2 tam gdzie pisze pochodzenie jest to moja miejscowosc w ktorej mieszkam on jeszcze nawet tego nie zdolal zmienic moj kolega ma wszystkie jego widomosci


Nadawca: X-Man
Tytuł wiadomości: [KLAN] Potrzebuje ludzi
Data wysłania: 2007-08-28 19:08:48

Wiadomość dla wszystkich członków klanu.

Xuxeru to moj kolega potrzebuje ludzi poniewaz zrobili na jego klan oblega prosze pisac kto pomoze!! Z Gory Dziekuje[ ODPISZ ] - [ USUŃ


caly czas klamie ze xuxeru ot jest jego kolega jak on ma postac x-man ktora ukradl



Nadawca: X-Man
Tytuł wiadomości: Re: Smile )
Data wysłania: 2007-08-28 11:52:32

LOoOL trzeba bylo wczesniej pomyslec[ ODPISZ ] - [ ZAPISZ ] - [ USUŃ ]


to mi odpisal jak napisalem mu zeby oddal haslo ktore ukradl mozecie uznac ze to spam ale to nie jest spam on ukradl haslo i je zmienil a Wy nie nie mozecie poradzic !!!!!!!!


do tego rowniez chamsko sie odzywa i sznatarzuje mnie nastepnym dowodem jest to ze umiescilem linki i postac (x-man) byla wystawiona na zamiane a jeszcze nastepnym ze postac x-man jest w jego klanie zeby mu pomagac w oblegach
nastepny dowod to ze x -man byl moj to jest link okazja bardzo warto w ktorym zaminilem sie moja postacia z r3 login adriansz z uzytkownikiem romel


POMOZCIE
30-08-2007 09:13 adriansz jest offline Szukaj postów użytkownika: adriansz Dodaj adriansz do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R2+R13 » WŁAMANIE NA KONTO szczyt chamtswa

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH