Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Wygląd gry » lay » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (3): [1] 2 3 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony lay 2 Ankieta - średnia ocena: 5,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

lay Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chodzą słuchy że został dodany nowy layout do BW...
Wink

po obejrzeniu możecie zacząć obrzucać autora błotem...zaczynam dbać o głądką cerę Big Grin

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
02-09-2007 18:15 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
wandalz
Lord


images/avatars/avatar-4656.jpg

Data rejestracji: 02-11-2006
Postów: 451
Klan: -LeT-
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Świdnik

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no no mi sie podobaBig Grin a więc ode mnie dostajesz mydło, żebyś miał sie czym umyć jak cie już zmieszeją z błotem xD

__________________


cytat:
Kruczy napisał:
"Ale Vandalz ma najepszy awatar na forum"


r3- wandalka
02-09-2007 18:18 wandalz jest offline Szukaj postów użytkownika: wandalz Dodaj wandalz do Listy kontaktów
Madara
Forum Ace


images/avatars/avatar-6466.gif

Data rejestracji: 08-08-2007
Postów: 82
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hm...

Bardzo zielonyyyy.... trochę na silę przypomina fallouta, moja ocena to 6/10

ps. tylko nie banuj Big Grin

__________________


02-09-2007 18:20 Madara jest offline Szukaj postów użytkownika: Madara Dodaj Madara do Listy kontaktów
Zbyszek_od_Winka
Lord


images/avatars/avatar-24454.jpg

Data rejestracji: 21-08-2007
Postów: 315
Klan: MLK
Kraina: Necropolia XI
Skąd: Bytom

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mnie sie tam poboda ^^. Juz mnie troche oczy zaczely bolec od czerwonego a w nanorobocie bylo za duzo swiatla Smile .

__________________
r18 - ForestGrandpa
02-09-2007 18:23 Zbyszek_od_Winka jest offline Szukaj postów użytkownika: Zbyszek_od_Winka Dodaj Zbyszek_od_Winka do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

madara, właśnie chodziło o fallouta, ale to jest ładniejsze niż pipboy Wink

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
02-09-2007 18:30 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Akrome
Forum Legend


images/avatars/avatar-20157.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 1.943
Klan: Immortal
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia IX
Skąd: Gdańsk/Oslo/Singapur

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

calkiem niezly (pomysl z voltage mi sie podoba)
ale nie ma to jak stary dobry niebieski :>

__________________
Knowledge is power, guard it well

top1 : r1,r2,r3,r14

Neurobiopsycholog, pm, ekspert od spraw marketingu, inwestor.
Akrome@gmail.com kontakt fb/Kromistrz
02-09-2007 18:30 Akrome jest offline Szukaj postów użytkownika: Akrome Dodaj Akrome do Listy kontaktów
nobody
King


images/avatars/avatar-5230.jpg

Data rejestracji: 23-08-2006
Postów: 882
Klan: [EQUILIBRIUM]
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Madara napisał(a)
trochę na silę przypomina fallouta
I to jest jak najbardziej ok.


Zielono... ale "zieloność" tego lay'a zdecydowanie bardziej odpowiada mi niż "czerwoność" standardowego, a ja i tak zapewne zostanę przy klasycznym Pleased

__________________

02-09-2007 18:33 nobody jest offline Szukaj postów użytkownika: nobody Dodaj nobody do Listy kontaktów
GrafAir
Ex-Team


images/avatars/avatar-129.jpg

Data rejestracji: 23-08-2006
Postów: 1.772
Kraina: Moria
Skąd: mam to wiedzieć?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jedno ale, żeby mój nick w ZK był bardziej widoczny, tzn teraz jest w tym samym kolorze co nazwa przedmiotu, a w standardowym i klasycznym jest znacznie lepiej widoczna.


A ogólnie .... dam mu jeszcze szansę zobaczymy czy sie przyzwyczajęBig Grin

__________________
Wygląd gry Scenariusze/Opisy Sala Trofeum R9 - bywa, że tu bywam

Nie piszcie do mnie nieragulaminowych PW: NIE MAM CZASU BY ODPOWIEDZIEĆ Frown


GrafAir GraFair Tongue
02-09-2007 18:39 GrafAir jest offline Szukaj postów użytkownika: GrafAir Dodaj GrafAir do Listy kontaktów
Madara
Forum Ace


images/avatars/avatar-6466.gif

Data rejestracji: 08-08-2007
Postów: 82
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeżeli C zrobiłby go bardziej 'post nuklearnym' to by lepiej wyglądał.

Góra jest ok ale tak ja sie zaczynają 4 okienka z kasą, krwią itd to sie robi takie sztuczne jakby twórca robił to w wielkim pośpiechu i na tym etapie zabrakło mu już chęci Tongue

No i oczywiście ten zielony na zielonym.

__________________


Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Madara: 02-09-2007 18:45.

02-09-2007 18:43 Madara jest offline Szukaj postów użytkownika: Madara Dodaj Madara do Listy kontaktów
hlaalu
Triple Ace


images/avatars/avatar-12486.gif

Data rejestracji: 22-01-2007
Postów: 200
Klan: D.U.Z.Y
Kraina: Necro Hardcore
Skąd: jestem?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

niech to Evil wszystko jest fajne tylko ta czerwona lampeczka w lewym gornym rogu strzasznie przyciaga mi wzrok jest troche za jasna Crying

__________________

r10 - Hlaalu

02-09-2007 19:08 hlaalu jest offline Szukaj postów użytkownika: hlaalu Dodaj hlaalu do Listy kontaktów
neroczq
Double Ace


Data rejestracji: 11-12-2006
Postów: 125
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

calkiem fajny, ale klasyczny to klasyka ; )
02-09-2007 20:03 neroczq jest offline Szukaj postów użytkownika: neroczq Dodaj neroczq do Listy kontaktów
WIKTOR
King


images/avatars/avatar-14710.jpg

Data rejestracji: 20-10-2006
Postów: 785
Klan: Siewcy śmierci
Kraina: Moria
Skąd: Grainfenberg

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zfajny layot ,zielony uspokający przyda się po porażkach by ukoić nerwy Big Grin

__________________
Nick :LoupReg od początku do końca.Teraz już na wiecznym spoczynku(game over )
02-09-2007 20:22 WIKTOR jest offline Szukaj postów użytkownika: WIKTOR Dodaj WIKTOR do Listy kontaktów
okami
Lord


images/avatars/avatar-616.jpg

Data rejestracji: 29-09-2006
Postów: 343
Klan: Olimp
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Najlepszy jest ten zardzewiały maluszek na obrazku Big Grin
Podoba mi się, chociaż pewnie znajdzie się kilka rzeczy do poprawki.
Na przykład jak się najeżdża na elementy bocznego menu to pojawia się taka kropkowa obwódka (przynajmniej na firefoxie).
W sali tronowej napisy moim zdaniem za bardzo zlewają sie z tłem (na przykład w opisie wymagań tatka), ale sama metalowa tablica jest REWELACYJNA Big Grin
A ta rurka pod nickiem gracza w której jest progress bar doświadczenia genialna moim zdaniem.
Do tej pory używałem jako jeden z nielicznych nanobota, głównie dlatego że przypominał mi fallouta Big Grin nietrudno się domyśleć na co teraz się przestawię Wink Chociaż przyzwyczajenie się pewnie trochę potrwa Smile

__________________

Jak wyglądałby Twój wampir?
Generator wyglądu postaci!



02-09-2007 20:26 okami jest offline Szukaj postów użytkownika: okami Dodaj okami do Listy kontaktów
Ron
Lord


images/avatars/avatar-3006.jpg

Data rejestracji: 07-10-2006
Postów: 483
Klan: N_C_C_N
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria
Skąd: Transylwania

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nawet,nawet,Ale ten pasek trochę za bardzo oczojebny Smile Ale zobaczę....Smile narazie 7/10

__________________

R1:Apofis
R2:Ron

KLIKNIJ - Nic cię to nie kosztuje,a możesz zacząć zarabiać poważne pieniądze.

02-09-2007 21:04 Ron jest offline Szukaj postów użytkownika: Ron Dodaj Ron do Listy kontaktów
arex150
Triple Ace


images/avatars/avatar-9790.jpg

Data rejestracji: 18-10-2006
Postów: 151
Klan: Brak
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
wandalz napisał(a)
(...) a więc ode mnie dostajesz mydło, żebyś miał sie czym umyć jak cie już zmieszeją z błotem xD

A ja do tego dodam balię... co tam balię całą wannę wody do porządnego spłukania tego błota(choć jego ilości pewnie będą śladoweSmile ) jak dla mnie 10/10, stonowany i przyjemny dla oka.
Choć jak dla mnie pasek doświadczenia mógłby być odwrócony, ale to szczegół.

__________________

02-09-2007 21:28 arex150 jest offline Strona domowa arex150 Szukaj postów użytkownika: arex150 Dodaj arex150 do Listy kontaktów
Darkan
Junior Member


Data rejestracji: 04-06-2007
Postów: 15

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

bardzo fajny, oczy nie będą boleć jak np przy czerwonym, 8/10
02-09-2007 22:10 Darkan jest offline Szukaj postów użytkownika: Darkan Dodaj Darkan do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

arex, w jakim sensie odwrócony?

kolory mogą się lekko zmienić, jak będę miał czas Smile

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
02-09-2007 22:52 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Zbyszek_od_Winka
Lord


images/avatars/avatar-24454.jpg

Data rejestracji: 21-08-2007
Postów: 315
Klan: MLK
Kraina: Necropolia XI
Skąd: Bytom

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pewnie mu chodzilo ze mial byc nad nickiem a nie pod nim Smile .

__________________
r18 - ForestGrandpa
02-09-2007 23:40 Zbyszek_od_Winka jest offline Szukaj postów użytkownika: Zbyszek_od_Winka Dodaj Zbyszek_od_Winka do Listy kontaktów
kaskor
Lord


images/avatars/avatar-56.jpg

Data rejestracji: 24-08-2006
Postów: 334
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No gites jest Big Grin

Moznaby tylko zmienic to czerone tlo pod surowcami,
na takie ciemnozielone, jakie jest w glownej ramce.

__________________
Kupilem cos do Ciebie? Napisz mi na PW w grze - kliknij ponizej.


02-09-2007 23:46 kaskor jest offline Szukaj postów użytkownika: kaskor Dodaj kaskor do Listy kontaktów
okami
Lord


images/avatars/avatar-616.jpg

Data rejestracji: 29-09-2006
Postów: 343
Klan: Olimp
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przejrzałem cały layout i moim zdaniem poprawić należy:
  • Kolory napisów w sali tronowej, zlewają się z tłem
  • kolor przycisków które mają być czerwone (takie jak "sprzedaj przedmiot") - je...walą po oczach Smile
  • Nie wiem czy to zamierzone, ale w bocznym menu po najechaniu myszą pojawia się "kropkowa" ramka.
  • Czerwone tło pod surowcami może zostać, bo dodaje kontrastu, bez tego byłoby mdło - nawet zastanawiam się czy takiego samego tła nie warto dać jeszcze gdzieś.
  • Zbyt mało widoczne wyróżnienie efektów broni (na przykład zwiększone obrażenia) - kolor niby inny, ale minimalnie


Rurka z doświadczeniem jest świetna i proszę jej nie ruszać Big Grin

Ktoś jeszcze ma jakieś pomysły? Smile

Layout jest po prostu świetny. Trzeba zaktualizować ankietę "którego layoutu używasz" Wink

__________________

Jak wyglądałby Twój wampir?
Generator wyglądu postaci!



Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez okami: 03-09-2007 00:32.

03-09-2007 00:02 okami jest offline Szukaj postów użytkownika: okami Dodaj okami do Listy kontaktów
ROHEN_666
Junior Member


Data rejestracji: 24-08-2007
Postów: 18

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

super to jest Smile

__________________
Nick w grze: ROHEN_666
ID: 65590

KUPIE MŚCIWY SET
03-09-2007 00:23 ROHEN_666 jest offline Szukaj postów użytkownika: ROHEN_666 Dodaj ROHEN_666 do Listy kontaktów
arex150
Triple Ace


images/avatars/avatar-9790.jpg

Data rejestracji: 18-10-2006
Postów: 151
Klan: Brak
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Odwrócony w znaczeniu podstawa jest czerwona, a ładuje się na srebrno, jakoś tak bardziej by mi to pasowało.
Czyli teraz wygląda tak:

A chciałbym, by wyglądało tak:


Poza tym teraz zauważyłem, że na dolnym końcu tego metalowego pręta obok panelu jest takie czerwone coś, co mi w ogóle nie pasuje, jakby ktoś mi wyjaśnił co to jest, byłbym wdzięczny.

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez arex150: 03-09-2007 01:15.

03-09-2007 00:59 arex150 jest offline Strona domowa arex150 Szukaj postów użytkownika: arex150 Dodaj arex150 do Listy kontaktów
Golden10
Triple Ace


Data rejestracji: 26-06-2007
Postów: 156
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

fajny nawet ten lay tylko dalibyście mniej jasny zielony Wink
03-09-2007 08:09 Golden10 jest offline Szukaj postów użytkownika: Golden10 Dodaj Golden10 do Listy kontaktów
skryhul
Lord


Data rejestracji: 04-05-2007
Postów: 284

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

taa... fallout bez głębszego klimatu (rzuce błotem za to, że "opakowanie fallouta a zawartość już niezbyt falloutowa Big Grin żeby były lepsze opisy i klimat, jakoś są wzmianki o nomadach, bandytach, potworach, itd. na pustkowiach, a na wyprawach i w zadaniach ich zbytnio nie ma... czyżby wygineli? :/

__________________
Mój nick w grze: Skryhull
03-09-2007 11:16 skryhul jest offline Szukaj postów użytkownika: skryhul Dodaj skryhul do Listy kontaktów
Kartel
Forum Legend


images/avatars/avatar-10342.jpg

Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 1.689
Klan: Decados
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Moria III
Skąd: Odessa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dla mnei moze byc ale jako ze jestem jednym z antykow nekropoli to zostaje rpzy neibieskim Big Grin
03-09-2007 11:32 Kartel jest offline Szukaj postów użytkownika: Kartel Dodaj Kartel do Listy kontaktów
Vexis
King


images/avatars/avatar-4530.jpg

Data rejestracji: 29-11-2006
Postów: 914
Klan: A czy to ważne? O_o
Kraina: Necropolia
Skąd: 127.0.0.1

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
ROHEN_666 napisał(a)
super to jest Smile


Warn za SPAM.

__________________


Szanuj moda swego - możesz mieć gorszego.

__________________
Nick w grze: ???
03-09-2007 12:11 Vexis jest offline Strona domowa Vexis Szukaj postów użytkownika: Vexis Dodaj Vexis do Listy kontaktów
hlaalu
Triple Ace


images/avatars/avatar-12486.gif

Data rejestracji: 22-01-2007
Postów: 200
Klan: D.U.Z.Y
Kraina: Necro Hardcore
Skąd: jestem?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
arex150 napisał(a)

Czyli teraz wygląda tak:

A chciałbym, by wyglądało tak:

.


a co to za roznica? Crying komu to przeszkadza to ja nie wiem rotfl

__________________

r10 - Hlaalu

03-09-2007 12:44 hlaalu jest offline Szukaj postów użytkownika: hlaalu Dodaj hlaalu do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

takiej zmiany w pasku exp nie będzie, ma się "ładować" na czerwono Smile

kolory czcionek w niektóych przypadkach się zmienią jak będę miał czas i chęci

"czerwone tło" nie będzie zmieniane

to na dole przy rurce to przycisk, miał być obok link "wylogowanie" ale niestety nie dało się tego połączyć, więc jest trochę niżej

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
03-09-2007 13:21 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Ron
Lord


images/avatars/avatar-3006.jpg

Data rejestracji: 07-10-2006
Postów: 483
Klan: N_C_C_N
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria
Skąd: Transylwania

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony


Jak to ma się ładować na czerwono,to lepiej by wyglądało,jakby było odstęp od tego czerwonego wypełnienia tak po parę pikseli od góry i od dołu,wtedy by to lepiej wyglądało Smile

__________________

R1:Apofis
R2:Ron

KLIKNIJ - Nic cię to nie kosztuje,a możesz zacząć zarabiać poważne pieniądze.

03-09-2007 13:27 Ron jest offline Szukaj postów użytkownika: Ron Dodaj Ron do Listy kontaktów
JAJO
Double Ace


images/avatars/avatar-14521.gif

Data rejestracji: 15-01-2007
Postów: 130
Kraina: Necropolia
Skąd: Z kurzej dupki

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gratuluje wykonanej pracy Big Grin jak dla mnie najlepsza skorka do BW Big Grin

__________________

03-09-2007 14:52 JAJO jest offline Szukaj postów użytkownika: JAJO Dodaj JAJO do Listy kontaktów
Strony (3): [1] 2 3 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Wygląd gry » lay

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH