Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » WŁAMANIE NA KONTO Klanowy oszust » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Klanowy oszust
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Doktor_Joint
Newbie


Data rejestracji: 15-08-2007
Postów: 9
Kraina: Necropolia

Klanowy oszust Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jako ze jestem zbanowany w grze nie moge dac linka do zadnej wiadomosci.

Nazwa klanu Bad Blood II

nick zlodzieja: Manson

nick okradzionego: silks

Sytacja:
Pan silks pozyczyl Mansonowi doskonale magnum o ktore prosil na klanowym forum BBII. Pozyczka miala charakter tymczasowy. Jednakze pan Manson bez podania powodu, opuscil klan, nie oddajac itemu.

__________________
ID = 64437

Szukasz klanu? Lubisz BW? Sprawdz nas - Bad-Blood II rekrutuje bez wzgledu na poziom!

10-09-2007 10:28 Doktor_Joint jest offline Szukaj postów użytkownika: Doktor_Joint Dodaj Doktor_Joint do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

poczekaj na zakończenie bana
i tak przecież niemógłby oddać

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
10-09-2007 10:39 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Manson
Member


images/avatars/avatar-5231.gif

Data rejestracji: 01-09-2007
Postów: 47
Klan: Marilyn Manson
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

C47 bardzo Cię prosze sprawdz moje handle czy kiedykolwiek silks dawal, sprzedawal czy porzyczal mi doskonale magnum bardzo o to prosze bo chce wkoncu zakonczyc ta sprawe...

__________________




______________________
R1 Manson

WYBORY
10-09-2007 10:42 Manson jest offline Szukaj postów użytkownika: Manson Dodaj Manson do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

w logach nie widzę doskonałego magnum

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
10-09-2007 11:06 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Manson
Member


images/avatars/avatar-5231.gif

Data rejestracji: 01-09-2007
Postów: 47
Klan: Marilyn Manson
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mo i mowilem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ze wszystkie te oszczerstwa nie mialy uzasadnienia!!!

I jak mozesz C47 sprawdz jeszcze wszystkie moje handle zeby nie bylo ze go sprzedalem...

__________________




______________________
R1 Manson

WYBORY

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Manson: 10-09-2007 11:13.

10-09-2007 11:12 Manson jest offline Szukaj postów użytkownika: Manson Dodaj Manson do Listy kontaktów
Doktor_Joint
Newbie


Data rejestracji: 15-08-2007
Postów: 9
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Doktor_Joint
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

moze nie bylo to doskonale magnum, prosze administratora o sprawdzenie wszystkich wymian przedmiotow miedzy uzytkownikami Manson i silks (w ciagu ostatniego tygodnia), wiem ze ktorys z POZYCZONYCH przedmiotow przez pana silksa nie zostal zwrocony, po opuszczeniu klanu przez mansona.

Prosze o wyznaczenie terminu na zwrocenie tych przedmiotow.

__________________
ID = 64437

Szukasz klanu? Lubisz BW? Sprawdz nas - Bad-Blood II rekrutuje bez wzgledu na poziom!

10-09-2007 11:32 Doktor_Joint jest offline Szukaj postów użytkownika: Doktor_Joint Dodaj Doktor_Joint do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jeżeli sam nie wiesz na co składasz skargę to nie będzie ona rozpatrywana

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
10-09-2007 12:35 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Manson
Member


images/avatars/avatar-5231.gif

Data rejestracji: 01-09-2007
Postów: 47
Klan: Marilyn Manson
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Fakt ze bylem caly czas oczerniany o kradziez, atakowano mnie, grozono ze jak im( silks i _Allucar_) sie skoncza bany to nie bede mial zycia na BW to ten fakt sie nie liczy? C47 udowodniles ze nic nie ukradlem sprawdzajac mnie wiec uwazam ze Ci panowie co mnie oczerniali jak teraz wiemy nie slusznie, powinni za to dostac jakas kare.

__________________




______________________
R1 Manson

WYBORY
10-09-2007 13:06 Manson jest offline Szukaj postów użytkownika: Manson Dodaj Manson do Listy kontaktów
Manson
Member


images/avatars/avatar-5231.gif

Data rejestracji: 01-09-2007
Postów: 47
Klan: Marilyn Manson
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wiec ktos cos zrobi z tymi oszczerstwami na mnie?????????????

__________________




______________________
R1 Manson

WYBORY
11-09-2007 13:41 Manson jest offline Szukaj postów użytkownika: Manson Dodaj Manson do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » WŁAMANIE NA KONTO Klanowy oszust

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH