Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Wygląd gry » Problem z grafiką. » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Problem z grafiką.
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
hellfrog
Junior Member


Data rejestracji: 30-07-2007
Postów: 21
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II
Skąd: Warszawa

Problem z grafiką. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam,

Przejrzałem forum, ale nie znalazłem nic co by mi pomogło.



W tej chwili właśnie tak wygląda moje BW. Co może być tego przyczyną ?? Używam FF i mam włączone wyświetlanie grafiki.

Dzięki za odp.

PS. Jeżeli przeoczyłem temat podobny do mojego to proszę mnie do niego odesłać Smile

__________________
Offki na nick:

hellfrog - R10, R3
10-09-2007 14:07 hellfrog jest offline Strona domowa hellfrog Szukaj postów użytkownika: hellfrog Dodaj hellfrog do Listy kontaktów
Sejan
Emerytowany Mistrz Ciętej Riposty


images/avatars/avatar-11233.jpg

Data rejestracji: 19-01-2007
Postów: 7.293
Klan: O_o
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Usuń Pliki tymczasowe, cookies bla bla bla

__________________

EX-Operator Serwerów r5, r10 i r11

Pożegnanie z OP




10-09-2007 14:31 Sejan jest offline Szukaj postów użytkownika: Sejan Dodaj Sejan do Listy kontaktów
Demetrius
King


images/avatars/avatar-20658.jpg

Data rejestracji: 25-08-2006
Postów: 930
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sprawdź czy nie masz włączonego ignorowania stylu strony.

Widok->Styl Strony i zaznacz Styl Podstawowy.

__________________


10-09-2007 14:37 Demetrius jest offline Szukaj postów użytkownika: Demetrius Dodaj Demetrius do Listy kontaktów
hellfrog
Junior Member


Data rejestracji: 30-07-2007
Postów: 21
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II
Skąd: Warszawa

Autor tematu Temat rozpoczęty przez hellfrog
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dzięki za sugestie, ale wszystko jest wporządku z tym co wspomnieliście. Tmp i cookie usunąłem w pierwszej kolejności. Dodam również ze strona startowa BW wyświetla się poprawnie. Tak samo jak i inne strony, grafika wyświetla się poprawnie.

EDIT1

Dodam też że bawię się teraz Layoutem i trybem graficznym. Miałem ustawiony od początku styl nanorobot i teraz on mi się wykrzaczył. Na innych layoutach jest niby dobrze, ale też nie zawsze. W niektórych zakładach jest okej, ale już jak np. przechodze do klanu to znów mam tak samo jak pokazałem na screenie. Dziwne to trochę jest. Ale popatrzę jeszzce na te ustawienia i może coś uda się zdziałać.

__________________
Offki na nick:

hellfrog - R10, R3

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez hellfrog: 10-09-2007 14:54.

10-09-2007 14:40 hellfrog jest offline Strona domowa hellfrog Szukaj postów użytkownika: hellfrog Dodaj hellfrog do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

przeskanuj system
możesz mieć jakieś robaki trojany itp spowalniające internet

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
10-09-2007 17:56 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

spróbuj pod inna przegladarka

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


10-09-2007 17:56 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
hellfrog
Junior Member


Data rejestracji: 30-07-2007
Postów: 21
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II
Skąd: Warszawa

Autor tematu Temat rozpoczęty przez hellfrog
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pod IE działa, ale nie będę jej używał z wiadomych względów. Syfu w so nie mam więc wykluczam działanie sił obcych Wink Na razie działa na klasycznym i nie wywala się.

__________________
Offki na nick:

hellfrog - R10, R3
10-09-2007 18:23 hellfrog jest offline Strona domowa hellfrog Szukaj postów użytkownika: hellfrog Dodaj hellfrog do Listy kontaktów
adrianator
Junior Member


images/avatars/avatar-4424.jpg

Data rejestracji: 14-07-2007
Postów: 14
Klan: SiewcySmierciAcademy
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

heh

__________________

27-10-2007 12:48 adrianator jest offline Szukaj postów użytkownika: adrianator Dodaj adrianator do Listy kontaktów
Lunarka
Ex S-Modka


images/avatars/avatar-5480.png

Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 647
Klan: [Luna]
Rasa w grze: Ssak
Skąd: Piekary Śląskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ostrzeżenie za spam oraz odkopywanie starych i wyjaśnionych tematów.
Zamykam.

__________________
FREEDOM

27-10-2007 16:14 Lunarka jest offline Szukaj postów użytkownika: Lunarka Dodaj Lunarka do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Wygląd gry » Problem z grafiką.

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH