Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R1 wylogowuje mnie » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (5): « poprzednie 1 2 [3] 4 5 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony wylogowuje mnie 14 Ankieta - średnia ocena: 7,4314 Ankieta - średnia ocena: 7,43
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To jeżeli wcześniej chodziło Ci dobrze to masz 2 wyjścia.

1. Zrobić format i sprawdzić czy działa.

2. Skontaktować się z operatorem sieci bo to chyba jakaś lokalka z której grasz.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


20-12-2007 11:38 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
ewita146
Newbie


Data rejestracji: 18-12-2007
Postów: 7
Kraina: Necropolia; Moria II
Skąd: Chotyniec

Thumb Down! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Problem w tym, że od początku mi nie działało tak jak trzeba. Jak tylko pierwszy raz włączyłam BW po zarejestrowaniu to mnie wywaliło. To na pewno nie wina mojego kompa i przeglądarki bo gram też na Gladiatusie i nic takiego się nie dzieje. Frown Frown Frown Frown Frown
20-12-2007 17:24 ewita146 jest offline Szukaj postów użytkownika: ewita146 Dodaj ewita146 do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Skoro tysiącom innych osób działa dobrze, i u nas działa dobrze to ewidentnie jest problem z twoim sprzętem lub łączem.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


20-12-2007 17:36 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
ewita146
Newbie


Data rejestracji: 18-12-2007
Postów: 7
Kraina: Necropolia; Moria II
Skąd: Chotyniec

Thumb Down! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tylko że z poprzednich postów wynika, że nie tylko ja mam z tym problem Mad
20-12-2007 23:51 ewita146 jest offline Szukaj postów użytkownika: ewita146 Dodaj ewita146 do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja widzę w twoich postach 2 numery IP, które nie wyglądają na dynamiczne. Jesteś pewna, że numer IP nie ulega zmianie co kilka odświeżeń strony?
Możesz to sprawdzić tutaj: http://checkip.dyndns.org/
Po prostu wciśnij kilka-kilkanaście razy F5, po każdym patrząc czy cały czas jest to samo IP.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




20-12-2007 23:59 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
ewita146
Newbie


Data rejestracji: 18-12-2007
Postów: 7
Kraina: Necropolia; Moria II
Skąd: Chotyniec

Thumb Down! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

sprawdziłam jakieś 50 razy bo nawet policzyłam i nic się w moim IP nie zmienia Frown
21-12-2007 08:28 ewita146 jest offline Szukaj postów użytkownika: ewita146 Dodaj ewita146 do Listy kontaktów
chabus
Junior Member


Data rejestracji: 29-11-2007
Postów: 10
Klan: -
Kraina: Necropolia III
Skąd: Przemyśl

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mnie tez wywala i nic nie moge z tym zrobic :/
chcialem kupic sobie konto premium ale mi sie nie oplaca przy czyms takim.
juz nie mam pomyslow.
a moze admin pogrzebie w ustawieniach tego Anty-bot patch II i zrobi tak zeby bylo dobrze dla wszystkich??
pozdrawiam!!
28-12-2007 15:45 chabus jest offline Strona domowa chabus Szukaj postów użytkownika: chabus Dodaj chabus do Listy kontaktów AIM Screen Name of chabus: - YIM Account Name of chabus: - Zobacz profil MSN chabus
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeśli wyrzuca cię z banem za antybota to pomysł jest bardzo prosty - nie odświeżać zbyt szybko stron, chociaż z drugiej strony nawet jak chciałem go uaktywnić poprzez odświeżanie jednej zakładki, to miałem z tym ogromne problemy.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




28-12-2007 16:02 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Yowi
Ex-Team


images/avatars/avatar-20238.gif

Data rejestracji: 02-01-2007
Postów: 1.485

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ehh... Adres IP się nie zmienia... (Ani zewnętrzne, ani wewnętrzne... Wszedłem na to co sprawdza IP zewnętrzne (to co na początku tematu) i ten co sprawdza wewnętrzne co podałeś nie dawno... Czekałem specjalnie jak mnie lognie i kiedy mnie logło odświeżyłem strony z sprawdzaniem IP, ani cyferka się nie zmieniła Tongue )
FW i Antyvir wyłączyłem, kożystałem z 3 przeglądarek... Widać nie tylko mi daje loga Tongue
Jak tu się nie wkurzyć jak sek po zalogowaniu cię wylogowywuje i tak przez godzinę...
Wtedy już wiadomo co się mówi i idzie się grać w inną grę... Ale przez to olałem BW na jeden dzień i oblega ważnego przegapiłem ;/
28-12-2007 19:04 Yowi jest offline Szukaj postów użytkownika: Yowi Dodaj Yowi do Listy kontaktów
bastekmo
Member


images/avatars/avatar-2267.jpg

Data rejestracji: 23-10-2006
Postów: 38
Skąd: slask

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

witam
ja mialem podobny problem z logowanie na BW
kojarze to z dwoma przyczynami

1. zaczalem grac na laptopie ktory ma viste
2. jak sie bw polaczylo z interia

i dziwne z lapa mnie notorycznie wywalalo a z pc moglem jakos grac nawet z ie

coz przesledzilem ustawienia routera i zastosowalem testy przytoczone przez Konrada( chwala chwala!!)
i okazalo sie ze pakiety sa gubione przy 2i 3przeskoku czyli juz poza moim routerem

ale po drobnych korektach w ustawieniach routera --jest sukces gram z laptopa na viscie i poki co nic zlego sie nie dzieje


jesli ktos uzywa visty , ma router bezprzewodowy netgear sluze pomoca przy konfiguracji

__________________
nieobecny
29-12-2007 22:06 bastekmo jest offline Szukaj postów użytkownika: bastekmo Dodaj bastekmo do Listy kontaktów
chabus
Junior Member


Data rejestracji: 29-11-2007
Postów: 10
Klan: -
Kraina: Necropolia III
Skąd: Przemyśl

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Konrad ale ja juz pisalem dlaczego mnie wywala.
zmienia mi sie zew. adres IP i nic nie moge z tym zrobic.
pisalem o tym problemie wczesniej.
30-12-2007 03:21 chabus jest offline Strona domowa chabus Szukaj postów użytkownika: chabus Dodaj chabus do Listy kontaktów AIM Screen Name of chabus: - YIM Account Name of chabus: - Zobacz profil MSN chabus
Feomathar
Junior Member


Data rejestracji: 04-01-2008
Postów: 13
Kraina: Necropolia
Skąd: Polska/Łódz

irytujący problemos Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hehe! Ja też mam ten problem i szczerze mówiąc to nie wierze aby został on rozwiązany na dobre... Roll Eyes mówię wam to jest jak węzeł gordyjski! Shocked
04-01-2008 22:07 Feomathar jest offline Szukaj postów użytkownika: Feomathar Dodaj Feomathar do Listy kontaktów
chabus
Junior Member


Data rejestracji: 29-11-2007
Postów: 10
Klan: -
Kraina: Necropolia III
Skąd: Przemyśl

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nastąpiło wylogowanie z powodu wyczerpania okresu ważności sesji (e1-82.160.240.238/78.131.192.2).

wyskakuje mi to co jakies 10, 15 sec. uciazliwe to jest Frown
czy administracja naprawde nic nie jest w stanie z tym fantem zrobic??????
05-01-2008 00:15 chabus jest offline Strona domowa chabus Szukaj postów użytkownika: chabus Dodaj chabus do Listy kontaktów AIM Screen Name of chabus: - YIM Account Name of chabus: - Zobacz profil MSN chabus
Yowi
Ex-Team


images/avatars/avatar-20238.gif

Data rejestracji: 02-01-2007
Postów: 1.485

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zmienia się adres IP, gdy adres IP jest inny niż podczas logowania, to cię wywala... najdziwniejsze dla mnie jest to że wywala mnie tylko na R1, a na R2, R3 i R5 mnie nie wywala Tongue
05-01-2008 11:00 Yowi jest offline Szukaj postów użytkownika: Yowi Dodaj Yowi do Listy kontaktów
Krwawa Mery
Newbie


images/avatars/avatar-6443.jpg

Data rejestracji: 02-01-2008
Postów: 3

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Yowi na racje.to jest zwiazane ze zmiana IP na 100%.
Najprosciej, program to widzi jako wlamanie na konto, czy zasiadanie. Moze sie tak zrobic jak logujesz sie z innego kompa, albo przy zmianie IP na tym samym. Wywala na kazdym R, na 5 tez Smile
05-01-2008 12:06 Krwawa Mery jest offline Szukaj postów użytkownika: Krwawa Mery Dodaj Krwawa Mery do Listy kontaktów
Sejan
Emerytowany Mistrz Ciętej Riposty


images/avatars/avatar-11233.jpg

Data rejestracji: 19-01-2007
Postów: 7.293
Klan: O_o
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Yowi napisał(a)
Zmienia się adres IP, gdy adres IP jest inny niż podczas logowania, to cię wywala... najdziwniejsze dla mnie jest to że wywala mnie tylko na R1, a na R2, R3 i R5 mnie nie wywala Tongue


Zakładam, że czyściłeś pliki tymczasowe i cookies na ekranie r1?

__________________

EX-Operator Serwerów r5, r10 i r11

Pożegnanie z OP




05-01-2008 12:57 Sejan jest offline Szukaj postów użytkownika: Sejan Dodaj Sejan do Listy kontaktów
ODYS
Full Member


images/avatars/avatar-5147.jpg

Data rejestracji: 14-04-2007
Postów: 52
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mam podobny problem. Otóż od grudnia ubiegłegoroku mam w domu neta i gram w Bw u siebie oraz w szkole po lekcjach jak czekam na pociąg. Tylko w domu wylogowuje mnie bez powodu. Najpierw było bez żadnego komunikatu, pisałem o tym do C47, nie wiem czy on coś zrobił czy nie ale potem wylogowywuje mnie z komunikatem :
Nastąpiło wylogowanie z powodu wyczerpania okresu ważności sesji (e1-85.198.234.174/82.160.111.113).
Czasem wyłacza mi się po kilku kliknięciach a czasem po kilkunastu minutach.
Sprawdzałem iP na tych stronach podanych w postach wyżej i nic mi się nie zmienia, czyściłem pliki tymczasowe i cookies oraz historię i nic.
Co może byc tego przyczyną i jak sobie z tym poradzić?

__________________
nick: sirendor_larn
06-01-2008 11:51 ODYS jest offline Szukaj postów użytkownika: ODYS Dodaj ODYS do Listy kontaktów
holgin
Lord


Data rejestracji: 24-08-2006
Postów: 281
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mam ten sam problem co Odys, po prostu w losowych odstępach czasu wylogowuje mnie z obu serwerów naraz, R1 i R4, komunikat mam podobny, tyle ze po prawej jest moje ip. Nie jest to problem zalogowac sie spowrotem, ale czasem to wkurza, jest to wina mojego sprzętu czy po prostu cos zle robie i dlatego mnie wylogowuje?

__________________
Reflink Smile
06-01-2008 12:45 holgin jest offline Strona domowa holgin Szukaj postów użytkownika: holgin Dodaj holgin do Listy kontaktów AIM Screen Name of holgin: brak YIM Account Name of holgin: brak Zobacz profil MSN holgin
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W obu przypadkach jest to spowodowane tym, że w trakcie gry będąc zalogowanym zmienia się wasze IP.

Może to być spowodowane:
- winą Waszego operatora netu
- używaniem różnego rodzaju dziwnych programów (od przyspieszaczy internetu, na wirusach itp kończąc)

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


06-01-2008 14:26 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
chabus
Junior Member


Data rejestracji: 29-11-2007
Postów: 10
Klan: -
Kraina: Necropolia III
Skąd: Przemyśl

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ale mi sie zmienia zew IP da to jakos zeobic zeby bylo dobrze??
07-01-2008 10:04 chabus jest offline Strona domowa chabus Szukaj postów użytkownika: chabus Dodaj chabus do Listy kontaktów AIM Screen Name of chabus: - YIM Account Name of chabus: - Zobacz profil MSN chabus
ODYS
Full Member


images/avatars/avatar-5147.jpg

Data rejestracji: 14-04-2007
Postów: 52
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
W obu przypadkach jest to spowodowane tym, że w trakcie gry będąc zalogowanym zmienia się wasze IP.

Może to być spowodowane:
- winą Waszego operatora netu
- używaniem różnego rodzaju dziwnych programów (od przyspieszaczy internetu, na wirusach itp kończąc)


A co w każdym z tych przypadków da się zrobić, żeby działało bez zarzutu?

__________________
nick: sirendor_larn
07-01-2008 14:26 ODYS jest offline Szukaj postów użytkownika: ODYS Dodaj ODYS do Listy kontaktów
Sejan
Emerytowany Mistrz Ciętej Riposty


images/avatars/avatar-11233.jpg

Data rejestracji: 19-01-2007
Postów: 7.293
Klan: O_o
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

- skontaktować się dostawcą internetu i dopytać czy zmiany IP są konieczne
- nie używać ww. programów
- skorzystać z Proxy
- nauczyć się czytać, bo wszystkie odpowiedzi padły już kilka razy w tym temacie

__________________

EX-Operator Serwerów r5, r10 i r11

Pożegnanie z OP




07-01-2008 14:29 Sejan jest offline Szukaj postów użytkownika: Sejan Dodaj Sejan do Listy kontaktów
Yowi
Ex-Team


images/avatars/avatar-20238.gif

Data rejestracji: 02-01-2007
Postów: 1.485

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sejan, cookie i pliki tymczasowe czyściłem jak miałem jedynie google otwarte Tongue

Dodatkowo wywala mnie przez zmiane IP TYLKO na R1, na innych serwerach jak gram tak mnie nie wywaliło Tongue
09-01-2008 09:00 Yowi jest offline Szukaj postów użytkownika: Yowi Dodaj Yowi do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak znowu cię wyrzuci, wklej pełny komunikat i podaj swoje id.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




09-01-2008 11:52 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Yowi
Ex-Team


images/avatars/avatar-20238.gif

Data rejestracji: 02-01-2007
Postów: 1.485

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nastąpiło wylogowanie z powodu wyczerpania okresu ważności sesji (e1-83.14.65.242(3827Cool /83.19.68.114).

ID na R1 38278

Jak widać najzwyczajniej mnie wywala z powodu zmiany IP... Tylko w identycznym czasie kliknąłem odśwież na R2 i R5 i mnie nie wywaliło Tongue No chyba że moj IP zmienia się co 2sek wracając do poprzedniego IP, a następnie zaś do nowego xD
11-01-2008 22:46 Yowi jest offline Szukaj postów użytkownika: Yowi Dodaj Yowi do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na to wygląda, bo pobiera dane prawidłowego użytkownika, a oba IP są w IPkach używanych przez ciebie na forum. Najlepiej skontaktuj się z administratorem twojej sieci.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




11-01-2008 23:06 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Start
Junior Member


images/avatars/avatar-7231.gif

Data rejestracji: 06-09-2007
Postów: 20
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Po zalogowaniu pojawia sie ekran poczatkowy i po kliknieciu w cokolwiek zamiast ładowania nowego okna pojawia sie

"
Nastąpiło wylogowanie z powodu wyczerpania okresu ważności sesji (e1-83.19.251.54(65574)/217.98.20.195).

Kliknij tutaj aby zalogować się ponownie "

mam tak od piatku i ciagle to samo

sprawdziłęm IP i proxy mam 2 rózne- 217.98.20.195 i 217.98.20.20

najsmieszniejsze jest to ze kidys juz tak miałem i sie samo naprawiło jakims cudem!!

najbardziej mnie dziwi to ze za kazdym -powtarzam kazdym! razem jak klikam mnie wylogowywuje

__________________
r7 ---> TitusPullo - konto oddane
r10 --> Elektroda
04-02-2008 16:48 Start jest offline Szukaj postów użytkownika: Start Dodaj Start do Listy kontaktów
Sejan
Emerytowany Mistrz Ciętej Riposty


images/avatars/avatar-11233.jpg

Data rejestracji: 19-01-2007
Postów: 7.293
Klan: O_o
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To może byś raczył przeczytać cały temat, zamiast pisać po raz kolejny to co już było w nim wyjaśniane? Roll Eyes

__________________

EX-Operator Serwerów r5, r10 i r11

Pożegnanie z OP




04-02-2008 17:12 Sejan jest offline Szukaj postów użytkownika: Sejan Dodaj Sejan do Listy kontaktów
$julia557%
Newbie


Data rejestracji: 24-02-2008
Postów: 4
Klan: Demoniczne bobasy

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja też niekiedy tak mam jak np. ja i jakiś muj kumpel jest na tym samym koncie w tym samym czasie i według mnie jak ty grasz to jakaś druga osoba gra w tym samym czasie na ty twoim koncie

__________________
nicka na r3: Julia557
nicka na r4:BlueBoy
nicka na r5: Veroniqul
nicka na r7: miki222
27-02-2008 21:41 $julia557% jest offline Szukaj postów użytkownika: $julia557% Dodaj $julia557% do Listy kontaktów
Melfas
Newbie


Data rejestracji: 22-03-2008
Postów: 1
Kraina: Necropolia V

Question Czy możliwa jest gra z 2 IP? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mam problem z wylogowywaniem z gry gdy jestem w pracy. Czy możliwe jest granie na jednym koncie z 2 komputerów o różnych IP (jeden w domu drugi w pracy)? Czy jedyną alternatywą jest założenie nowego konta na IP komputera z pracy i tym samym naruszenie regulaminu?
22-03-2008 14:13 Melfas jest offline Szukaj postów użytkownika: Melfas Dodaj Melfas do Listy kontaktów
Strony (5): « poprzednie 1 2 [3] 4 5 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R1 wylogowuje mnie

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH