Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R1 wylogowuje mnie » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (5): « pierwszy ... « poprzednie 2 3 [4] 5 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony wylogowuje mnie 14 Ankieta - średnia ocena: 7,4314 Ankieta - średnia ocena: 7,43
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

RE: Czy możliwa jest gra z 2 IP? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Melfas napisał(a)
Mam problem z wylogowywaniem z gry gdy jestem w pracy. Czy możliwe jest granie na jednym koncie z 2 komputerów o różnych IP (jeden w domu drugi w pracy)? Czy jedyną alternatywą jest założenie nowego konta na IP komputera z pracy i tym samym naruszenie regulaminu?


Można grać z kilku komputerów. To w żaden sposób nie narusza regulaminu. Oczywiście nikt nie może grać za Ciebie no i dobrze by było sprawdzić czy ktoś w pracy nie gra w BW, bo wtedy może was dotyczyć zapis o multikontach.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


25-03-2008 12:06 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

R5 problem z logowaniem

cytat:
wchodze na stornke głowna www.bloodwars.interia.pl loguje sie i przeskakuje mi na tronówke tam juz jest http://193.200.241.60/bwpl_r5/ po próbie przejscia np na wiadomosci wyskakuje: Nastąpiło wylogowanie z powodu zbyt długiej bezczynności.

Kliknij tutaj aby zalogować się ponownie

wiem ze problemem jest filtrowanie obcych ciasteczek w firewallu tylko ciekawe bo na r4 mi chodzi po staremu i wczesniej na r5 tez było oki .
znalazłem sposób na to musze przy logowaniu wyłączyc firewalla. zaraz po zalogowaniu moge juz właczyc i działa normalnie .


__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


16-06-2008 10:07 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
gn0me
Newbie


images/avatars/avatar-8873.jpg

Data rejestracji: 22-04-2008
Postów: 8
Klan: Amberyci
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia V
Skąd: Nieśmiertelne miasto Amber

Właśnie mnie wywaliło Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie ta kraina...

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez gn0me: 03-07-2008 21:59.

03-07-2008 21:44 gn0me jest offline Szukaj postów użytkownika: gn0me Dodaj gn0me do Listy kontaktów
HrB
King


images/avatars/avatar-10435.gif

Data rejestracji: 26-02-2008
Postów: 924
Rasa w grze: Kultysta

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja miałem podobny problem - tylko wtedy jak grałem z pracy.
Okazało się, że informatyk wprowadził drugi router i dynamiczne łącze. Każdy użytkownik łączył się z internetem przez ten router, który w danym momencie był mniej obciążony.

Odpowiedź Konrada na pw:
cytat:
Wyłączenie tego u nas stanowiłoby dość poważną lukę dla bezpieczeństwa kont użytkowników. Możesz spróbować grać przez proxy.
Wpisz w google coś w rodzaju http proxy albo www proxy, powinieneś znaleźć instrukcje i listy proxy. Ewentualnie poproś waszego admina żeby postawił dla was jakieś proxy dla stron www ze stałym IP.


Zrobiłem tak jak kazał, niestety nie pomogło.
Po około tygodniu C47 walnął mi bana za korzystanie z botów. Ban stały.

Rozmowa z C47 na pw:
HrB:
cytat:
Wszedłem na google, wpisałem to co polecił, ale niestety nadal mnie wylogowuje.

C47:
cytat:
logowania są także bez zmian IP

HrB:
cytat:
jakie logowania?
Gram z domu i z pracy.

Czasem (tylko w weekendy), ale nie w każdy weekend - loguje się w szkole lub kawiarence. Jednak te logowania są jednorazowe.

C47:
cytat:
czyli używasz botów
logi logowań na to wskazują

HrB:
cytat:
Problem opisałem Konradowi. Zgłaszałem go też jakieś pół roku temu, jak wprowadzili w pracy 2 routery.
Nie mam żadnego bota. Nic nie zrobiłem.
Nie wiem co pokazują logi i nie znam się na tym. Jedyne co chciałem zrobić, to iść za radą Konrada.

C47:
cytat:
logowania są z dwóch IP ale nie zawsze z jego zmianą, więc nie zawsze raczej wylogowywało przez router


KORZYSTANIE Z BOTÓW: Herberto
Gratuluję pomysłowości administracji gry.
Jeden podpowiada co zrobić, a drugi za to banuje. Tak trzymać.

__________________
r6: breH (oddane)
r11: Herberto (oddane - Shadow Warrior)
r14: breH

Przecież to jest kpina z tymi epikami
Sushi: Nie zamierzamy tego zmieniać. Na chwilę obecna drop jest rzadki

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez HrB: 28-10-2008 11:09.

28-10-2008 11:08 HrB jest offline Strona domowa HrB Szukaj postów użytkownika: HrB Dodaj HrB do Listy kontaktów
cheapgun
Viking


images/avatars/avatar-21728.jpg

Data rejestracji: 12-03-2008
Postów: 502
Klan: Armia Cienia/Siewcy Smierci
Kraina: Necropolia III; Necropolia VIII; Moria IV
Skąd: Armia Cienia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie wspominajac o tym ze jak widac wiele osob ma podobne problemy. Ja wiem ze to nasz wybor grac czy nie grac ale moze administracja jakos mogla by sie z tym uporac?
Zeby spamu nie bylo: mam identyczny problem ale nie z BW tylko z Forum. Mam statyczne ip a na forum moge sie tylko 'losowo' logowac (tzn nie wiem dlaczego ale raz moge a raz nie moge Tongue ). A jesli nie moge to dostaje info ze jestem juz zalogowany Roll Eyes

edit: cookies, proxy i inne ustrojstwa nie maja wplywu na efekt..

__________________


by Alvaria

chytry MESS chytry

Beware the Beast man, for he is the Devil's pawn...

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez cheapgun: 03-01-2009 23:22.

03-01-2009 17:16 cheapgun jest offline Szukaj postów użytkownika: cheapgun Dodaj cheapgun do Listy kontaktów
Fab25
Member


Data rejestracji: 12-05-2008
Postów: 32

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja mam taki sam problem z wylogowywaniem sie ale na r9. Problem zaczął sie pare dni temu. pisze mi o koncu okresu wazności sesji. i teraz uwaga: moje ip które sprawdzałem i się nie zmieniało to: 83.22.155.210 a jak mnie wylogowuje to pisze ze ip sie zmieniło tak: 94.251.150.223(857)/83.22.155.210 i teraz nasuwa mi się pytanie: czy to mozliwe że ip aż tak drastycznie mi sie zmieniło? czy też ktoś mi się włamuje na konto?
25-04-2009 12:25 Fab25 jest offline Szukaj postów użytkownika: Fab25 Dodaj Fab25 do Listy kontaktów
bolownik
Forum Ace


Data rejestracji: 05-01-2008
Postów: 78
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tez to mam....dzis sie zaczeło...krew mnie zaleje....nie ma ratunku na to?co to kurde jest....:[[

edit: jedna rzecz sie różni,na stronie z logowanie literki loginu,kropki od hasła i nr. necropolii są brudno-szare a nie świecąco białe jak zwykle...niby nic a jednak...zmiany szaty graficznej chyba nie było?

__________________
bimber

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez bolownik: 25-06-2009 23:08.

25-06-2009 20:52 bolownik jest offline Szukaj postów użytkownika: bolownik Dodaj bolownik do Listy kontaktów
JAJO
Double Ace


images/avatars/avatar-14521.gif

Data rejestracji: 15-01-2007
Postów: 130
Kraina: Necropolia
Skąd: Z kurzej dupki

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dziwne mi też od wczorajszego ranka tak się dzieje :/ Interesujące, bo od początku mojej styczności z BW (kiedy było jeszcze tylko r1) nigdy czegoś takiego nie miałem, a teraz co 4 kliknięcia ip się zmienia :/ i wywala z gry - niby jakoś grać się da, ale nie wiem czemu mam ochotę kompa przez okno wywalić Tongue
Ogólnie dziwne się wydaje, że sporej liczbie osób tak się dzieje w ostatnich dniach :/

__________________

25-06-2009 22:53 JAJO jest offline Szukaj postów użytkownika: JAJO Dodaj JAJO do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ostatnie 3 osoby +1 za spam.

Pisanie "ja też tak mam" nic nie zmieni.

Trzeba przeczytać temat od początku i zastosować się do listy działań.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


26-06-2009 11:35 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
bmisiew
Newbie


Data rejestracji: 10-01-2010
Postów: 8

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam,

Przejrzałem cały temat.
Zmienia mi się ostatnia cyfra w IP przy łączeniu się z telefonu, przez BlueConnect, przy łączeniu się przez domową sieć bezprzewodową wszystko działa ok, więc obstawiam że to wina właśnie BlueConnecta, nie sądzie, żeby Era cokolwiek zmieniła...

Można postawić proxy na telefonie ? - Słyszeliście o czymś takim, bądź innym rozwiązaniu które można by zastosować w telefonie - dobrze by działało podbijanie aukcji w dowolnej chwili ;-)
(próbowałem sprawdzić czy jest jakiś algorytm zmian IP... ale wydaje mi się, że to losowe...)


PS. Patrząc na posty powyżej, powinno się zgłaszać sytuację logowania się z różnych miejsc ? - W regulaminie jest napisane, że zgłasza się grę różnych osób z tego samego IP, co w przypadku jednej osoby grającej z różnych/zmieniających się IP ?

Pozdrawiam
13-01-2010 20:35 bmisiew jest offline Szukaj postów użytkownika: bmisiew Dodaj bmisiew do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie, nie musisz zgłaszać.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


18-02-2010 12:37 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
bartek693
Junior Member


Data rejestracji: 28-03-2010
Postów: 17

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

na nek 2 loguje sie i gdy chce przejsc np do wypraw to mnie wylogowywuje

Nastąpiło wylogowanie z powodu zbyt długiej bezczynności

__________________

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez bartek693: 28-12-2010 10:15.

27-12-2010 19:56 bartek693 jest offline Szukaj postów użytkownika: bartek693 Dodaj bartek693 do Listy kontaktów
bartek693
Junior Member


Data rejestracji: 28-03-2010
Postów: 17

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kasacja ciasteczek nic nie dala

ale zmienilem przegladarke na opere i wszystko smiga jak nalezy

__________________

28-12-2010 10:15 bartek693 jest offline Szukaj postów użytkownika: bartek693 Dodaj bartek693 do Listy kontaktów
shi5b
Junior Member


Data rejestracji: 14-01-2011
Postów: 18

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
bmisiew napisał(a)
(...)
Zmienia mi się ostatnia cyfra w IP przy łączeniu się z telefonu, przez BlueConnect, przy łączeniu się przez domową sieć bezprzewodową wszystko działa ok, więc obstawiam że to wina właśnie BlueConnecta, nie sądzie, żeby Era cokolwiek zmieniła...

Można postawić proxy na telefonie ? - Słyszeliście o czymś takim, bądź innym rozwiązaniu które można by zastosować w telefonie - dobrze by działało podbijanie aukcji w dowolnej chwili ;-)
(próbowałem sprawdzić czy jest jakiś algorytm zmian IP... ale wydaje mi się, że to losowe...)
(...)


witam

odnośnie wypowiedzi kolegi, nie da się dla blueconnecta ustawić zakresu adresów akceptowalnych? w ciągu 3 sekund adres ip potrafi się zmienić, telefon w jednym miejscu, więc bez zmiany nadajników. erze się skarżyć nie będę bo na pewno odbiję się od ściany, a proxy w telefonie ustawić się nie da.

pozdrawiam
04-05-2011 00:36 shi5b jest offline Szukaj postów użytkownika: shi5b Dodaj shi5b do Listy kontaktów
Xerxes-XII
Double Ace


images/avatars/avatar-10134.jpg

Data rejestracji: 05-02-2008
Postów: 127
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam
Temat cały przeczytałem. Nie potrzebuję odpowiedzi typu ktoś się loguje na twoje konto, skontaktuj się z administratorem sieci czy proxy.
Mam proste banalne pytanie:
Czy planujecie umożliwić granie w BW dla osób korzystających z mobilnego internetu ???

Dla rozjaśnienia dodam, że chodzi mi o granie w BW bez komunikatu:

Nastąpiło wylogowanie z powodu wyczerpania okresu ważności sesji (e1-46.205.36.80(1739Cool /46.205.13.196).

To jest Wasz komunikat i to są Wasze zabezpieczenia. I nie ściemniajcie ludziom o zmiennym IP.

Moje ID 17398 na R5.

__________________
Uporczywy spam - rekord
Link do BW HARDCORE
Always Helloween

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Xerxes-XII: 04-05-2011 19:29.

04-05-2011 19:20 Xerxes-XII jest offline Szukaj postów użytkownika: Xerxes-XII Dodaj Xerxes-XII do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Umożliwiamy grę wszystkim, których IP jest stałe w trakcie sesji.
Z tego co wkleiłeś wynika, że nie jest (46.205.36.80/46.205.13.196).
Oczywiście, jest to nasze zabezpieczenie, i w prosty sposób zapobiega przejęciu sesji przez innego użytkownika i włamaniom na konto. Jedynym rozwiązaniem byłoby udostępnienie opcji wyłączenia tego sprawdzania, ale ma to bardzo wiele wad.

Niestety niektórzy operatorzy sieci mając kilka wyjściowych IPków nie przypisują jednego stałego IP dla użytkownika, tylko zmieniają mu go przy każdym requeście, co jest rozwiązanie nie tylko nielogicznym ale i kłopotliwym przy stronach opierających się dodatkowo na identyfikacji użytkownika za pomocą jego IP. Tłumaczenie tego przez operatorów GSM względami bezpieczeństwa jest zabawne, a prawdziwy powód jest banalny - po prostu mają zbyt mało IPków.

Trochę info na ten temat można znaleźć w linku forum http://forum.torrenty.org/viewtopic.php?t=38180

Szczerze mówiąc nie przychodzi mi do głowy żadne sensowne rozwiązanie problemu blueconnecta.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




05-05-2011 08:21 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
DiAM
King


images/avatars/avatar-22238.jpg

Data rejestracji: 05-12-2007
Postów: 774
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)
Szczerze mówiąc nie przychodzi mi do głowy żadne sensowne rozwiązanie problemu blueconnecta.

Rozwiązanie jest banalne, zmiana dostawcy internetu rotfl
Używam iPlusa i nie mam takich problemów. Polecam

__________________
R10: DiAM - konto skasowane 2.01.2013 r.
i jedziemy od nowa


05-05-2011 14:19 DiAM jest offline Szukaj postów użytkownika: DiAM Dodaj DiAM do Listy kontaktów
Xerxes-XII
Double Ace


images/avatars/avatar-10134.jpg

Data rejestracji: 05-02-2008
Postów: 127
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)
Szczerze mówiąc nie przychodzi mi do głowy żadne sensowne rozwiązanie problemu blueconnecta.


Dzięki za szczerą odpowiedź. Może T-Mobile pójdzie w ślady iPlusa i wprowadzą stałe IP nie tylko dla taryfy buisiness, przynajmniej byłby jakiś pożytek z przejęcia Ery.

Pozdrawiam

__________________
Uporczywy spam - rekord
Link do BW HARDCORE
Always Helloween
05-05-2011 21:16 Xerxes-XII jest offline Szukaj postów użytkownika: Xerxes-XII Dodaj Xerxes-XII do Listy kontaktów
Lord_Hellfire
Viking


Data rejestracji: 21-11-2007
Postów: 730
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)Szczerze mówiąc nie przychodzi mi do głowy żadne sensowne rozwiązanie problemu blueconnecta.


Mam blueconnecta i rozwiązałem częściowo problem zmiennego IP. Opcja "Opera Turbo" z Opery. Nie jest idealne, ale daje stałe IP, nawet podczas przemieszczania się (testowane w pociągu) Kłopot pojawia się jak jest granica zasięgu internetu, bo wtedy połączenie tak rwie że funkcja turbo się potrafi sama wyłączyć z powodu "niemożliwości nawiązania kontaktu z serwerem" Wtedy natychmiast zmienia się IP z norweskiego na polskie i wywala z gry. Ale tak długo jak nie ma problemów z zasięgiem funkcja pomaga. Nie wylogowuje nawet po 20-30 minutach bezczynności.

__________________
cytat:
Kirika napisał(a)
Ja nic nie forsuję, żadnego pomysłu, ja po prostu staram się Wam otworzyć oczy.


Ten post był edytowany 314159 raz(y), ostatnio edytowany przez Centralne Biuro Antykorupcyjne.
05-05-2011 22:48 Lord_Hellfire jest offline Szukaj postów użytkownika: Lord_Hellfire Dodaj Lord_Hellfire do Listy kontaktów
Grzesiuek
Junior Member


Data rejestracji: 15-05-2011
Postów: 11

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam

Proszę admina o nie dawanie mi +1 ponieważ nie wiem kiedy był temat poruszany,


Mam podobny problem. Gram na serwerze r3. Od pewnego czasu nic nie moge na moim BW zrobić. Moge kliknąc tylko kilka razy i juz Nastąpinło wylogowanie z powodu.... (znanego już wam). Zastanawiałem się co może być przyczyną i doszedłem do kilku powodów.

1 jaki mi przyszedł na myśl - ktoś ewidentnie siedzi sobie na moim koncie
- Niemożliwe bo na telefonie jak gram w BW nigdy mnie nie wywaliło i na dodatek moge sobie zmieniać hasło dowoli, nie daje to żadnego efektu.

2. Zmienne IP. No mówiąć ogólnie korzyści, nieograniczony rapid i reszta, ale BW ma zabezpieczenie na wypadek zmienienia się IP już po zalogowaniu. I żeby się zmieniło trzeba wyczyścic cookies czy jakoś tam (nie pamiętam za bardzo).

- Też nie możliwe bo sprawdziłem IP przed zalogowaniem, W trakcie logowania (Big Grin ) i jak mnie wywaliło.

No to co może być? Zastanawiałem się i nie doszłem do żadniego wniosku.

Więc pytam czy jest program który zmienił by nam IP i wtedy było by to zmienione na stałe. Nie prawdaż? Liczę ze ktoś się zainteresuje.


P.S Pewnie większość graczy nie interesuje sie informatyką więc proszę żebyście dawali instrukcję jak dla dziecka bo wielu ludzi ten problem dotyczy.
15-06-2011 18:17 Grzesiuek jest offline Szukaj postów użytkownika: Grzesiuek Dodaj Grzesiuek do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Adres IP w tym poście: 31.60.157.x (public-gprs258670.centertel.pl)

I wszystko jasne. Polecam temat Rozwiązanie problemu z wylogowywaniem co chwile!!!

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




16-06-2011 09:08 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Wyrywacz
Lord


images/avatars/avatar-20571.jpg

Data rejestracji: 13-02-2011
Postów: 419

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

quote:
Originally posted by Konrad
Jedynym rozwiązaniem byłoby udostępnienie opcji wyłączenia tego sprawdzania, ale ma to bardzo wiele wad.


Cała masa gier nie ma takiego zabezpieczenia i jakoś sobie radzą ;]
A jak potrzebujecie do sprawdzania multikont, to chyba wystarczy sprawdzanie czy IP się zmieniło, czy nie... i stosowny wpis do bazy danych.

__________________
uśmiech
16-06-2011 11:02 Wyrywacz jest offline Strona domowa Wyrywacz Szukaj postów użytkownika: Wyrywacz Dodaj Wyrywacz do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To słaby argument. Cała masa serwisów internetowych chodzi na dziurawych systemach sprzed 10 i też "jakoś sobie radzą" Smile

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




16-06-2011 11:35 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Grzesiuek
Junior Member


Data rejestracji: 15-05-2011
Postów: 11

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dobra dobra.
Wystarczy dobry antywir. Jakiś Kaspersky z osłoną. Najlepiej jest kupić jakąś gazetkę Ja proponuję PCFormat bo od czasu do czasu dają tam licencję na dobre antywirusy.

Uważam że BW jest bardzo dobrze chronione.

Próbowałem się wkraść (Dla sprawdzenia czy są dziury) na jedno z nieaktywnych kont. Nie udało mi się więc wątpię aby ktoś się trudził włamywaniem.
16-06-2011 12:06 Grzesiuek jest offline Szukaj postów użytkownika: Grzesiuek Dodaj Grzesiuek do Listy kontaktów
Wyrywacz
Lord


images/avatars/avatar-20571.jpg

Data rejestracji: 13-02-2011
Postów: 419

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

quote:
Originally posted by Konrad
To słaby argument. Cała masa serwisów internetowych chodzi na dziurawych systemach sprzed 10 i też "jakoś sobie radzą" Smile


To nie chodzi o samo "jakoś sobie radzą", bo większość radzi sobie bardzo dobrze i nie słyszy się o włamaniach. A jeśli już, to z winy gracza, bo gdzieś zapisał hasło i ktoś sobie wszedł. Nawet tutaj.
Zabezpieczenie na prawdę nie jest potrzebne jeśli jest cała masa innych Smile

__________________
uśmiech

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Wyrywacz: 17-06-2011 10:55.

17-06-2011 10:50 Wyrywacz jest offline Strona domowa Wyrywacz Szukaj postów użytkownika: Wyrywacz Dodaj Wyrywacz do Listy kontaktów
gsella
Full Member


images/avatars/avatar-22343.jpg

Data rejestracji: 19-01-2009
Postów: 62
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zastosowalem co powyzej ale nadal mnie wylogowuje poza jednym wyjatkiem:

-kiedy sciagam filmy Emule wtedy normalnie po 20-30 min nieaktywnosci, a czasem caly dzien na jednym logu porannym siedze.
- wylaczam emule wylogowuje jak poprzednio.

IP mam zmienne, taki provider, router niekonfigurowalny z poziomu uzytkownika.
Czy nie jest czasem tak, ze przy ciaglej aktywnosci lacza up/down program nie dopuszcza do zmiany IP i dzieki temu problem znika?

__________________
r14 dragon kiss
22-10-2011 16:16 gsella jest offline Szukaj postów użytkownika: gsella Dodaj gsella do Listy kontaktów
Mahazel1994
Emperor


images/avatars/avatar-18753.jpg

Data rejestracji: 25-03-2010
Postów: 1.100
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria III
Skąd: Z Gwardii Samaela

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak właśnie jest, bo program "przetrzymuje" Twoje poprzednie IP i niepozwala na zmienę.

__________________

Nau vel'bol?
r9:Azazel Blade

r15:Azazel Blade

22-10-2011 19:29 Mahazel1994 jest offline Szukaj postów użytkownika: Mahazel1994 Dodaj Mahazel1994 do Listy kontaktów
mattes
Lord


images/avatars/avatar-22306.jpg

Data rejestracji: 07-02-2009
Postów: 371
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nastąpiło wylogowanie z powodu wyczerpania okresu ważności sesji (e1-89.204.204.185(65693)/89.126.10.147).

Kliknij tutaj aby zalogować się ponownie




zdaz sie to co 5min ;/
wiem wiem cos trzeba cos zainstalowac ale ja nie bede tego robił idzie cos z tym zrobic ?;/
nawet wyprawek nie da sie zrobic pierwszy raz mi sie to dzieje nigdy wczesniej...
mozilla ,win.int.explorer na wszystkim to samo...



wkurza to troche... Smile

__________________
Kriksus nie ma wacka Smile
Markesz

05-01-2012 20:40 mattes jest offline Szukaj postów użytkownika: mattes Dodaj mattes do Listy kontaktów
Piwowar
Full Member


Data rejestracji: 14-01-2008
Postów: 61
Kraina: Necropolia II
Skąd: Sopot

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przeczytalem caly temat i mam podobny choc nie identyczny problem ;/

loguje sie do bw prubuje kliknac cokolwiek i:

Nastąpiło wylogowanie z powodu zbyt długiej bezczynności.

Kliknij tutaj aby zalogować się ponownie

IP mam stale, historie i ciasteczka czyscilem i nic. Inna przegladarka tez prubowalem.
dziwne jest to ze ta "dluga bezczynnosc" trwa 1 sek. Do tej pory nigdy sie z czyms takim nie spotkalem. Wszystko inne dziala poza BW. Zalogowac sie moge ale nie moge nic kliknac bo automatycznie wylogowuje, nawet nie laduje czatu.

Jesli ma ktos jakies pomysly to prosze o pomoc. Z gory dzieki

edit:
nick: Piwowar
R3

zauwazylem ze nie tylko u mnie pojawil sie ten problem ;/
problem z logowaniem

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Piwowar: 02-12-2012 21:01.

02-12-2012 18:21 Piwowar jest offline Szukaj postów użytkownika: Piwowar Dodaj Piwowar do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Piwowar napisał(a)


loguje sie do bw prubuje kliknac cokolwiek i:

Nastąpiło wylogowanie z powodu zbyt długiej bezczynności.
[/url]


Masz zablokowaną obsługę cookies.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


03-12-2012 10:55 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Strony (5): « pierwszy ... « poprzednie 2 3 [4] 5 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R1 wylogowuje mnie

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH