Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R1 wylogowuje mnie » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (5): « pierwszy ... « poprzednie 3 4 [5] Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony wylogowuje mnie 14 Ankieta - średnia ocena: 7,4314 Ankieta - średnia ocena: 7,43
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Duken
Full Member


images/avatars/avatar-21547.jpg

Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 71
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Miałem przez kilka dni identycznie, co ruch na koncie to wylogowanie. Jeden sprytny programik naprawił wszystko.... COMBO FIX , polecam.

__________________

Duke
23-12-2012 19:14 Duken jest offline Szukaj postów użytkownika: Duken Dodaj Duken do Listy kontaktów
Cichy46
Lord


images/avatars/avatar-3495.jpg

Data rejestracji: 24-10-2006
Postów: 459
Skąd: M-ce

RE: wylogowuje mnie Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kiedy klikam na "sklep" to mnie wylogowuje. Gdy chodzę po innych zakładkach to jest ok.

__________________
R1 : ID 21327


25-11-2016 09:22 Cichy46 jest offline Szukaj postów użytkownika: Cichy46 Dodaj Cichy46 do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dzięki za zgłoszenie, sprawdź teraz.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




25-11-2016 09:25 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Cichy46
Lord


images/avatars/avatar-3495.jpg

Data rejestracji: 24-10-2006
Postów: 459
Skąd: M-ce

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dziękuję już działa.

__________________
R1 : ID 21327


25-11-2016 14:09 Cichy46 jest offline Szukaj postów użytkownika: Cichy46 Dodaj Cichy46 do Listy kontaktów
mrrobot
Newbie


Data rejestracji: 01-09-2017
Postów: 1
Klan: WAR
Kraina: Necropolia II
Skąd: Płock

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Duken napisał(a)
Miałem przez kilka dni identycznie, co ruch na koncie to wylogowanie. Jeden sprytny programik naprawił wszystko.... COMBO FIX , polecam.


Też polecam Combo - choć niektórzy mówią, że szpieguje, hmm?

__________________
Mrrobot jest najlepszy Smile
01-09-2017 18:30 mrrobot jest offline Strona domowa mrrobot Szukaj postów użytkownika: mrrobot Dodaj mrrobot do Listy kontaktów YIM Account Name of mrrobot: Jakis
bla_bla_bla
Viking


Data rejestracji: 19-09-2015
Postów: 732
Kraina: Necropolia
Skąd: BW → Bloody Warns

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pierwsze słyszę jakoby szpiegował... Swoją drogą ciekawe, że ludzie którzy (prawdopodobnie) używają combo Win10/Chrome przejmują się tym, że jakiś inny soft może ich szpiegowaćrotfl

Anyway, ComboFix nieumiejętnie użyty skutecznie podwyższa szansę na zdarzenie typu "format c:" (bo system padł i nie żyje), a na niektórych (poważnych) forach zajmujących się rozwiązywaniem problemów ze sprzętem/oprogramowaniem polecanie ComboFixa "zielonkom" zazwyczaj kończy się dla takich "pomagaczy" banem...

ComboFix to nie jest jakiś CCleaner, tylko soft mocno ingerujący w system, niemniej niektórzy najwidoczniej używają go jako "zamiennika"...

Taki link dla "niekumatych" -> https://www.fixitpc.pl/topic/7-dezynfekcja-narzędzie-combofix/

__________________


cytat:
Co jest tej, lepiej postaw litr, siadaj, gadaj co masz
Polej raz i pij, albo będzie peace albo damy se w pysk
Nie powiedziałeś tego w ryj to jakbyś chłopcze znikł

Ten post był edytowany 4 raz(y), ostatnio edytowany przez bla_bla_bla: 02-09-2017 16:25.

01-09-2017 21:28 bla_bla_bla jest offline Strona domowa bla_bla_bla Szukaj postów użytkownika: bla_bla_bla Dodaj bla_bla_bla do Listy kontaktów
ochlejus
Newbie


Data rejestracji: 31-01-2008
Postów: 9
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Do wszystkich opisanych w tym temacie objawów dodam tylko jeden - po zalogowaniu nie ładuje się pełna sala tronowa tylko kawałek - kończy się na podaniu wartości aktualnej broni, a już po prawej pojawia się następujący wpis: window.location.href="http://bloodwars.interia.pl/";

każda próba kliknięcia na dowolny element menu wywołuje efekt wszystkim tu znany...

Czy BW ma aktualnie jakiś problem z serwerami, czy ja z którymś serwerem pośredniczącym?

__________________
R6+R10: Soliterius

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez ochlejus: 04-05-2018 01:55.

04-05-2018 01:54 ochlejus jest offline Szukaj postów użytkownika: ochlejus Dodaj ochlejus do Listy kontaktów
GymbojKomBak
Newbie


Data rejestracji: 08-01-2018
Postów: 1
Klan: [Yin_Yang] Symmetrical
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

window.location.href="http://bloodwars.interia.pl/";

Mam to samo... wszystko było okej teraz nie mozna nic zrobic

__________________
R3-R4 GymbojKomBak
04-05-2018 05:07 GymbojKomBak jest offline Szukaj postów użytkownika: GymbojKomBak Dodaj GymbojKomBak do Listy kontaktów
Strony (5): « pierwszy ... « poprzednie 3 4 [5] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R1 wylogowuje mnie

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH