Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » HUMOR wyślij naszych polityków do... » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony wyślij naszych polityków do...
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Adriano
Triple Ace


images/avatars/avatar-11980.gif

Data rejestracji: 02-02-2007
Postów: 223
Klan: Parias
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: z fotela

wyślij naszych polityków do... Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jednego z podanych krajów na
http://lavira.pl/mongolia_pytania

prześmieszna strokna, jak i cały portal lavira.pl

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl

__________________


TRZYSTU ZAWSZE W SERCU

TERAZ PARIAS
16-09-2007 01:05 Adriano jest offline Szukaj postów użytkownika: Adriano Dodaj Adriano do Listy kontaktów
giertych_skoolwalker
Lord


images/avatars/avatar-19403.jpg

Data rejestracji: 05-01-2007
Postów: 418
Klan: [--WD--]
Kraina: Necropolia II
Skąd: wiesz gdzie jestem? ;>

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Antarktyda Big Grin
18-09-2007 14:27 giertych_skoolwalker jest offline Strona domowa giertych_skoolwalker Szukaj postów użytkownika: giertych_skoolwalker Dodaj giertych_skoolwalker do Listy kontaktów
Yakup
King


Data rejestracji: 13-11-2006
Postów: 927
Skąd: Siedlce / Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Antarktyda - najbardziej mi się opis podobał Big Grin
18-09-2007 15:05 Yakup jest offline Szukaj postów użytkownika: Yakup Dodaj Yakup do Listy kontaktów
WIKTOR
King


images/avatars/avatar-14710.jpg

Data rejestracji: 20-10-2006
Postów: 785
Klan: Siewcy śmierci
Kraina: Moria
Skąd: Grainfenberg

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hehe ja dałem mongolie Big Grin wyobraziłem sobie tuska z jarosławem w takim namiocie Big Grin hehe

__________________
Nick :LoupReg od początku do końca.Teraz już na wiecznym spoczynku(game over )

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez WIKTOR: 18-09-2007 15:34.

18-09-2007 15:29 WIKTOR jest offline Szukaj postów użytkownika: WIKTOR Dodaj WIKTOR do Listy kontaktów
Sergiusz
Member


Data rejestracji: 30-08-2007
Postów: 40
Klan: K_T
Rasa w grze: Ssak

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mongolia

__________________
http://www.topwebgames.com/details.asp?id=5454
18-09-2007 15:40 Sergiusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Sergiusz Dodaj Sergiusz do Listy kontaktów
DJJanekZioom
Triple Ace


images/avatars/avatar-4707.gif

Data rejestracji: 30-03-2007
Postów: 185
Klan: Bloody_Academy
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Żary

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja dalem burkina fasoBig Grin Big Grin niech sobie biedni będąTongue Tongue

__________________
nick na r1: DJJanekZioom
18-09-2007 15:43 DJJanekZioom jest offline Strona domowa DJJanekZioom Szukaj postów użytkownika: DJJanekZioom Dodaj DJJanekZioom do Listy kontaktów
Bald
Newbie


images/avatars/avatar-4510.jpg

Data rejestracji: 16-06-2007
Postów: 0
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja dalem atlantyde (wszyscy by sie potopili) ale na giertycha to by niepodzialalo jest taki duzy ze zawsze by mu glowa wystawala rotfl

__________________



r3-Bald

"Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie czyni dobro"
18-09-2007 18:14 Bald jest offline Szukaj postów użytkownika: Bald Dodaj Bald do Listy kontaktów
Wyvernos
King


images/avatars/avatar-18817.gif

Data rejestracji: 17-12-2006
Postów: 865
Klan: DUKE
Kraina: Necropolia
Skąd: Katowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hyhy, ja dałem Mongolię, bo jakoś tak w górach może by z przepasci jakichś pospadali Wink a Giertycha to na Antarktyde, niech szuka zagubionego ogniwa ^^

__________________

18-09-2007 20:02 Wyvernos jest offline Szukaj postów użytkownika: Wyvernos Dodaj Wyvernos do Listy kontaktów
jedi324
Forum Ace


Data rejestracji: 15-08-2007
Postów: 84
Kraina: Necropolia
Skąd: Naboo

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja to najchetniej wyslal bym ich na wybrzeze kosci sloniowej wkoncu byli by pionierami Smile



a tak serio mowiac to wyslal bym na nich bin ladena i spolke (dla nich to rozrywka a dla nas przysluga )


wyobrazcie sobie pelen sejm na czela bracia k ojciec dyrektor (a co tam jak wszystki to wszystkich) i inni debatuja nad euro 2012 uchwalaja ktory znich ile dla siebie wezmie Smile a tutaj leci np porwany samolot (prezydencki wkoncu moze je wymienia) i po roku placzu (moherowych ) cisza spokoj okazja dla mlodych mniej doswiadczonych sciemniaczy Smile


jedi zadaje cis krytyczny z doskonalej antypolityczne piesci niebios szybkosci polityk zostaje zraniony za 10000000000000000000000 pkt zycia

jedi wgryza sie w polityka i wysysa 1l krwi (reszte polityk sprzedal po wysokich kosztach do szpitala ) 1 czlowieka (sam polityk okrada ) i 1000000000000000000000000000000000000000000000 pln

__________________
R1 jedi324
R3 mini
R4 jedi324
22-09-2007 11:15 jedi324 jest offline Szukaj postów użytkownika: jedi324 Dodaj jedi324 do Listy kontaktów
Burlak
Triple Ace


images/avatars/avatar-2496.jpg

Data rejestracji: 13-01-2007
Postów: 228
Klan: Nightbreed
Kraina: Necropolia
Skąd: Śląsk-->Mysłowice--> Wesoła

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wybrzeże kości słoniowej. Big Grin wyobraźcie sobie jak kaczyński kradnie kakao Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

__________________

"Ważna jest tylko Nekropolia" - Burlak

22-09-2007 12:25 Burlak jest offline Szukaj postów użytkownika: Burlak Dodaj Burlak do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » HUMOR wyślij naszych polityków do...

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH