Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Sala Trofeum » Necropolia (R1) » Nasze Najlepsze Ciosy » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (17): « poprzednie 1 [2] 3 4 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Nasze Najlepsze Ciosy 31 Ankieta - średnia ocena: 8,7131 Ankieta - średnia ocena: 8,7131 Ankieta - średnia ocena: 8,7131 Ankieta - średnia ocena: 8,71
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
jorund
Double Ace


images/avatars/avatar-3636.jpg

Data rejestracji: 21-09-2006
Postów: 127
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

he he ale mu pojechales...

__________________


nick: Jorund
17-11-2006 17:34 jorund jest offline Szukaj postów użytkownika: jorund Dodaj jorund do Listy kontaktów
Yoda
Double Ace


Data rejestracji: 15-10-2006
Postów: 104
Skąd: Szczecin (3/6/3)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zasmieca tylko forum jakims syfem, nie wiem co daje mu ten temat, przeciez ktyk 60 hp z kalacha to nic nadzwyczajnego... ja mam normalne ciosy ponad 60 Big Grin

__________________
Tupot pojedynczej pary łap obudził Twoją czujność. Zaczaiłeś się w drzwiach do pokoju. Twój przeciwnik nawet nie zauważył co go zabiło. Jeden szybki cios, w miękkie podgardle pozbawił go życia.
17-11-2006 17:55 Yoda jest offline Szukaj postów użytkownika: Yoda Dodaj Yoda do Listy kontaktów
tenpenny
Forum Ace


images/avatars/avatar-4863.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 95
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: Daleka Syberia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

TENPENNY zadaje cios krytyczny z broni Kąsająca Pałka Zemsty, LadyInBlack zostaje zraniona za 104 PKT ŻYCIA.

__________________

NecropoliaII
Koncze gre czas zajac sie r8

Necropolia Hardcore
Bloods - oddane
qwerty128 ID:6993

17-11-2006 18:38 tenpenny jest offline Szukaj postów użytkownika: tenpenny Dodaj tenpenny do Listy kontaktów
Whain
Lord


images/avatars/avatar-435.jpg

Data rejestracji: 26-08-2006
Postów: 320
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: Prosto,lewo i drzewo

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Whain
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Yoda
ja w przeciwieństwie do ciebie nie mam d.rogatej obreczy(+8) kurtki orchi(+20)i diamentowego seta(+5)
to ci wychodzi +33 do obrazen
a ja nie mam nic do obrezen ...
17-11-2006 20:03 Whain jest offline Szukaj postów użytkownika: Whain Dodaj Whain do Listy kontaktów
Yoda
Double Ace


Data rejestracji: 15-10-2006
Postów: 104
Skąd: Szczecin (3/6/3)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no ale powiedz mi w jakim celu zalozyles ten temat, nic nadzwyczajnego w nim nie ma, juz kiedys taki byl, poza tym najlepsze ciosy sa w sali trofeum... tylko zasmiecasz tym forum...

__________________
Tupot pojedynczej pary łap obudził Twoją czujność. Zaczaiłeś się w drzwiach do pokoju. Twój przeciwnik nawet nie zauważył co go zabiło. Jeden szybki cios, w miękkie podgardle pozbawił go życia.
17-11-2006 20:35 Yoda jest offline Szukaj postów użytkownika: Yoda Dodaj Yoda do Listy kontaktów
Dragosani
Triple Ace


Data rejestracji: 25-09-2006
Postów: 218
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Whain napisał(a)
Dragosani bede zgadywac
masz cos rogatego diamentowy set i xxx orchii?.


rogacz, diamentowy set Smile orchidei wtedy niemiałem Smile co wczoraj wieczorem uległo zmianie Wink teraz to sie dopiero zaczną krytyki.

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Dragosani: 17-11-2006 20:42.

17-11-2006 20:40 Dragosani jest offline Szukaj postów użytkownika: Dragosani Dodaj Dragosani do Listy kontaktów
Zybek88
Emperor


images/avatars/avatar-3933.jpg

Data rejestracji: 20-09-2006
Postów: 1.410
Klan: DaTe / Nightmare
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Dz-wo/Olsztyn/Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Whain co do tych krytyków z Twojego dobrego ak, to ja na normalnym miałem po 60 Tongue a o dobrym już nie mówię, bo wchodzą mi krytyki za 90 bez niczego Wink jak znajdę to wyślę Ci na pwTongue

__________________

R3 - Zybek [exZaskakiwka/exNiespodziewajka]
17-11-2006 21:17 Zybek88 jest offline Szukaj postów użytkownika: Zybek88 Dodaj Zybek88 do Listy kontaktów
Yoda
Double Ace


Data rejestracji: 15-10-2006
Postów: 104
Skąd: Szczecin (3/6/3)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Yoda zadaje cios krytyczny z broni Dobre Ak-47, Dragosani zostaje zraniony za 135 PKT ŻYCIA.

=== RUNDA 3 ===

- PODSUMOWANIE -
Yoda 1850/1886
Dragosani 0/1104


Z dedykacja dla Dragosani Big Grin

__________________
Tupot pojedynczej pary łap obudził Twoją czujność. Zaczaiłeś się w drzwiach do pokoju. Twój przeciwnik nawet nie zauważył co go zabiło. Jeden szybki cios, w miękkie podgardle pozbawił go życia.
18-11-2006 12:31 Yoda jest offline Szukaj postów użytkownika: Yoda Dodaj Yoda do Listy kontaktów
DrGreenthumb
King


Data rejestracji: 23-10-2006
Postów: 795
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

DrGreenthumb zadaje cios krytyczny z broni Dobry Zabójczy Sztylet, Hierominth zostaje zraniony za 77 PKT ŻYCIA.
DrGreenthumb zadaje cios krytyczny z broni Dobry Zabójczy Sztylet, Hierominth zostaje zraniony za 72 PKT ŻYCIA.

moje najlepsze Wink
słabo ale zawsze
18-11-2006 14:22 DrGreenthumb jest offline Szukaj postów użytkownika: DrGreenthumb Dodaj DrGreenthumb do Listy kontaktów
Dragosani
Triple Ace


Data rejestracji: 25-09-2006
Postów: 218
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dzieki joda za dedykacje Smile ale ludzikow sobie odemnie wziałeś Smile ale ten zdradziecki set, którego masz(napewno) to potega Smile
18-11-2006 14:50 Dragosani jest offline Szukaj postów użytkownika: Dragosani Dodaj Dragosani do Listy kontaktów
oro
Member


Data rejestracji: 04-08-2006
Postów: 43
Skąd: gliwice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nazo atakuje bronią Dobry Przeklęty Topór, **** zostaje zraniony za 109 PKT ŻYCIA.
Nazo atakuje bronią Dobry Przeklęty Topór, **** zostaje zraniony za 104 PKT ŻYCIA.
Nazo atakuje bronią Dobry Demoniczny Miecz, **** zostaje zraniony za 92 PKT ŻYCIA.
Nazo atakuje bronią Dobry Demoniczny Miecz, **** zostaje zraniony za 97 PKT ŻYCIA.

pierwsza runda z kaskiem kary w moim wykonaniu ><

a poza tym wyzej w temacie mam rekord krytyka z broni bialej Smile

biała jednoręczna: Dobry Przeklęty Topór (222) [Nazo]

__________________
moj nick w grze : NAZO
beat or lose.
18-11-2006 16:55 oro jest offline Szukaj postów użytkownika: oro Dodaj oro do Listy kontaktów
bercik12
Forum Ace


Data rejestracji: 23-09-2006
Postów: 78
Klan: S_l
Rasa w grze: Kultysta
Skąd: pustkowia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To i ja sie dopisze Smile
Moim zdaniem i tak dobrze jak na dobra strzelbe Tongue
bercik12 zadaje cios krytyczny z broni Dobra Strzelba, Romulus zostaje zraniony za 196 PKT ŻYCIA
( to jeden z wyzszych Tongue )

bercik12 zadaje cios krytyczny z broni Dobra Strzelba, Ghus zostaje zraniony za 214 PKT ŻYCIA.

bercik12 zadaje cios krytyczny z broni Dobra Strzelba, Strategos zostaje zraniony za 216 PKT ŻYCIA.

bercik12 zadaje cios krytyczny z broni Dobra Strzelba, Crime zostaje zraniony za 207 PKT ŻYCIA.

bercik12 zadaje cios krytyczny z broni Dobra Strzelba, Crime zostaje zraniony za 199 PKT ŻYCIA.

I to wszytskie takie wieksze krytyki ktore ostatnio zadalem Smile
A mam tylko +5 do obrazen Smile
Wiec chyba dobre krytyki ida Tongue P

__________________
ID 4593

Orchidea za 15k
Niedzwiedzi sygnet na r2

Na r1 - Bercik12
Na r2 - S_L
18-11-2006 17:37 bercik12 jest offline Strona domowa bercik12 Szukaj postów użytkownika: bercik12 Dodaj bercik12 do Listy kontaktów
Yoda
Double Ace


Data rejestracji: 15-10-2006
Postów: 104
Skąd: Szczecin (3/6/3)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kolejny kolega nie dal rady Big Grin

- PODSUMOWANIE -
Yoda 1886/1886
Whain 0/774

Słabo ale moze byc Big Grin

Yoda zadaje cios krytyczny z broni Dobre Ak-47, Whain zostaje zraniony za 106 PKT ŻYCIA.

__________________
Tupot pojedynczej pary łap obudził Twoją czujność. Zaczaiłeś się w drzwiach do pokoju. Twój przeciwnik nawet nie zauważył co go zabiło. Jeden szybki cios, w miękkie podgardle pozbawił go życia.
18-11-2006 18:05 Yoda jest offline Szukaj postów użytkownika: Yoda Dodaj Yoda do Listy kontaktów
Dragosani
Triple Ace


Data rejestracji: 25-09-2006
Postów: 218
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

heh Smile ja cię przynajmniej raz trafiłem Smile
18-11-2006 18:23 Dragosani jest offline Szukaj postów użytkownika: Dragosani Dodaj Dragosani do Listy kontaktów
stefan7
Emperor


images/avatars/avatar-4872.jpg

Data rejestracji: 03-11-2006
Postów: 1.315
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

sorki za spam ale dragosani wroc do swojej aukcji

zeby nie spamowac to napisze ze nie pamietam czasó kiedy zadałem krytyka a często wygrywam zadając antykiem po 25 dmg

__________________
R18 : PanWampir


18-11-2006 18:34 stefan7 jest offline Szukaj postów użytkownika: stefan7 Dodaj stefan7 do Listy kontaktów
tikie
Junior Member


Data rejestracji: 02-09-2006
Postów: 14
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no to moje najnowsze;p

Satariel zadaje cios krytyczny z broni Dobra Pięść Niebios, xxx zostaje zraniony za 168 PKT ŻYCIA.

Satariel zadaje cios krytyczny z broni Dobra Pięść Niebios, xxx zostaje zraniony za 172 PKT ŻYCIA.

__________________
GG 1121694
Jak cos wygram to piszcie na GG lub na pw z linkiem licytacjiSmile

Nck Satariel

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez tikie: 28-11-2006 23:14.

21-11-2006 21:28 tikie jest offline Szukaj postów użytkownika: tikie Dodaj tikie do Listy kontaktów
Yoda
Double Ace


Data rejestracji: 15-10-2006
Postów: 104
Skąd: Szczecin (3/6/3)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

takich jak to to ja mialem na peczki Big Grin dobrym przekletym nozykiem zapodalem za 200 Big Grin ale juz dawno rekord jest cos kolo 225 ;] ciagle sie przebijaja o 1 Big Grin

__________________
Tupot pojedynczej pary łap obudził Twoją czujność. Zaczaiłeś się w drzwiach do pokoju. Twój przeciwnik nawet nie zauważył co go zabiło. Jeden szybki cios, w miękkie podgardle pozbawił go życia.
22-11-2006 12:45 Yoda jest offline Szukaj postów użytkownika: Yoda Dodaj Yoda do Listy kontaktów
DrGreenthumb
King


Data rejestracji: 23-10-2006
Postów: 795
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nowy nabytek i tym samym nowe krytyki Big Grin

DrGreenthumb zadaje cios krytyczny z broni Dobra Zwinna Maczuga, bodzan zostaje zraniony za 192 PKT ŻYCIA.



chyba nienajgorzej jak na moją ilość pkt Tongue


EDIT:
DrGreenthumb zadaje cios krytyczny z broni Dobra Zwinna Maczuga, Dorin_Ironaxe zostaje zraniony za 188 PKT ŻYCIA.
Big Grin Big Grin Big Grin

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez DrGreenthumb: 23-11-2006 22:33.

23-11-2006 22:03 DrGreenthumb jest offline Szukaj postów użytkownika: DrGreenthumb Dodaj DrGreenthumb do Listy kontaktów
przemus
Viking


Data rejestracji: 04-10-2006
Postów: 515
Klan: Immortal
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no ładnie widze że mam kolege zabujce

__________________
R14
Nick: przemus

24-11-2006 06:45 przemus jest offline Szukaj postów użytkownika: przemus Dodaj przemus do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja wrzuce mały krytyk z białej jednoręcznej Smile

C47 zadaje cios krytyczny z broni Dobry Szybki Sztylet, ***** zostaje zraniony za 115 PKT ŻYCIA.

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
25-11-2006 19:06 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Rohen
Triple Ace


Data rejestracji: 23-11-2006
Postów: 150
Klan: KoC
Skąd: jestes ?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pupcio zadaje cios krytyczny z broni z broni Dobry Okrutny Miecz,...... zostaje zraniony za 69 PKT ŻYCIA

__________________
Nick : Pupcio ID: 26330

2serwer bedzie niedługo... To se na niego poczekamy Smile
28-11-2006 19:10 Rohen jest offline Strona domowa Rohen Szukaj postów użytkownika: Rohen Dodaj Rohen do Listy kontaktów AIM Screen Name of Rohen: nie mam YIM Account Name of Rohen: nie mam Zobacz profil MSN Rohen
Władca Marionetek
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Maximus zadaje cios krytyczny z broni Ak 47 za 63pkt życia.
28-11-2006 19:24
Dragosani
Triple Ace


Data rejestracji: 25-09-2006
Postów: 218
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)
a ja wrzuce mały krytyk z białej jednoręcznej Smile

C47 zadaje cios krytyczny z broni Dobry Szybki Sztylet, ***** zostaje zraniony za 115 PKT ŻYCIA.


to moje Smile to ja oberwałem Tongue

a to mój rekordzik Smile
Dragosani zadaje cios krytyczny z broni Dobre Uzi, xxxxxxx zostaje zraniony za 71 PKT ŻYCIA.
28-11-2006 19:50 Dragosani jest offline Szukaj postów użytkownika: Dragosani Dodaj Dragosani do Listy kontaktów
Rohen
Triple Ace


Data rejestracji: 23-11-2006
Postów: 150
Klan: KoC
Skąd: jestes ?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pupcio zadaje cios krytyczny z broni Dobry Ostry Nóż, Masterking zostaje zraniony za 70 PKT ŻYCIA

__________________
Nick : Pupcio ID: 26330

2serwer bedzie niedługo... To se na niego poczekamy Smile
28-11-2006 19:57 Rohen jest offline Strona domowa Rohen Szukaj postów użytkownika: Rohen Dodaj Rohen do Listy kontaktów AIM Screen Name of Rohen: nie mam YIM Account Name of Rohen: nie mam Zobacz profil MSN Rohen
DrGreenthumb
King


Data rejestracji: 23-10-2006
Postów: 795
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

yupieh...
nareszcie udało sie przebić 200 i to znacznie Big Grin

DrGreenthumb zadaje cios krytyczny z broni Dobra Zwinna Maczuga, <tajne> zostaje zraniony za 221 PKT ŻYCIA.

pierwszy cios w walce Big Grin

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez DrGreenthumb: 28-11-2006 22:06.

28-11-2006 21:42 DrGreenthumb jest offline Szukaj postów użytkownika: DrGreenthumb Dodaj DrGreenthumb do Listy kontaktów
DrGreenthumb
King


Data rejestracji: 23-10-2006
Postów: 795
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony




Test piki od kumpla Tongue


PS. jakby to był pierwszy cios to by to była jedna z najkrótszych bitew na BW Tongue

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez DrGreenthumb: 05-12-2006 15:24.

05-12-2006 15:15 DrGreenthumb jest offline Szukaj postów użytkownika: DrGreenthumb Dodaj DrGreenthumb do Listy kontaktów
volrod
Triple Ace


images/avatars/avatar-530.jpg

Data rejestracji: 10-10-2006
Postów: 207
Klan: BTK
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Okrim

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

przepraszam ze sie wtrace mam pare pytanTongue moze wy ludzie z wyzszych sfer/stref/lvl itp mi podpowiecieSmile

idem sobie w 1h biale

moj najlepszy krytyk to jak narazie to:
volrod zadaje cios krytyczny z broni Demoniczny Nóż, Lukas2190 zostaje zraniony za 71 PKT ŻYCIA.

ale mam tylko 25lvlTongue

wiec i tak chyba dobrze,

a pytanie mam takie dla 1h bialej lepiej msciwy set czy diamenty?
i co oprocz rogacza i orchideiTongue (ktorej i tak pewno nigdy nie bede mialSmile

__________________
sprzedaje bizu!!!

KUPIĘ:
Antyczny sztylet Trafienia płace ponad 2000

05-12-2006 15:47 volrod jest offline Strona domowa volrod Szukaj postów użytkownika: volrod Dodaj volrod do Listy kontaktów
DrGreenthumb
King


Data rejestracji: 23-10-2006
Postów: 795
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

volrod krytyk z 1h jest 2 razy mocniejszy niż zwykły cios, a z 2h jest 4x mocniejszy Smile
ja mam 29lvl Tongue
msciwy dobry do ataku, a diamenty do obrony Pleased
rogacz jest dobry do palnej, chociarz do białej też może być
orchi do białej dobra, ale siewca śmieci lepszy Big Grin


pzdr

PS. narazie najlepszy cios nie krytyk:
DrGreenthumb atakuje bronią Doskonała Pika, xxx zostaje zraniony za 96 PKT ŻYCIA.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez DrGreenthumb: 05-12-2006 15:58.

05-12-2006 15:54 DrGreenthumb jest offline Szukaj postów użytkownika: DrGreenthumb Dodaj DrGreenthumb do Listy kontaktów
Demolar
Member


Data rejestracji: 01-11-2006
Postów: 39
Klan: Mroczni Apostołowie
Rasa w grze: Ssak

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Demolar zadaje cios krytyczny z broni Dobra Zabójcza Pałka Odwagi, Amen zostaje zraniony za 134 PKT ŻYCIA.

I co wy na to taki krytyk z pałki Smile jak by ktoś niewierzył niech kliknie na link w mojim podpisie

__________________
Nick W grze : DEMOLAR
ID : 2124
05-12-2006 17:31 Demolar jest offline Szukaj postów użytkownika: Demolar Dodaj Demolar do Listy kontaktów
RUFIO
Triple Ace


Data rejestracji: 15-09-2006
Postów: 175
Klan: Khan Raiders ,FC,Monastyr,
Kraina: Necropolia; Necropolia IV; Necropolia VI
Skąd: R1 KHAN RAIDERS

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja mam tylko takie...Frown


RUFIO zadaje cios krytyczny z broni Dobra Zwinna Pałka Mocy, Svetherus zostaje zraniony za 112 PKT ŻYCIA.


RUFIO zadaje cios krytyczny z broni Dobra Demoniczna Pałka, lenoix zostaje zraniony za 159 PKT ŻYCIA.


RUFIO zadaje cios krytyczny z broni Dobra Szybka Pałka, Iga zostaje zraniona za 124 PKT ŻYCIA.


lubie palki...Smile

__________________
All I Have In This World Is My Balls And My Words .. And i Don't Break 'em For No One, YOU UNDERSTAND ?!



r1 Graf
07-12-2006 11:13 RUFIO jest offline Szukaj postów użytkownika: RUFIO Dodaj RUFIO do Listy kontaktów
Strony (17): « poprzednie 1 [2] 3 4 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Sala Trofeum » Necropolia (R1) » Nasze Najlepsze Ciosy

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH