Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » ja sie pytam czy to jest push? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony ja sie pytam czy to jest push?
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Exhume
Triple Ace


Data rejestracji: 20-09-2006
Postów: 223
Klan: DATE

ja sie pytam czy to jest push? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Modlisia rezygnowala z gry. miala dola kobieta. rozdala wszystkie itemki w tym jakeis 3 rudemu. no namieszal jej w glowie nei samowicie swintuch i wrzucila. do tej pory wszystko legalnie.

teraz rudy zrezygnowal z gry a modlisia wrocila i wziela jego konto. Pan C47 kazal oddac 3 itemy: Dobry Szybki Sztylet, Dobry Kask Wieszcza, Dobra Demoniczna Pałka.

Normalnie sprytna bestia z tej modlisi. oddala lepsze konto kolezance, porozdawala itemy (dobre nocniki, dobra lewitacje itd) tylko poto zeby sobie pushnac nowa postac jaka zamierzala wziasc itemami jakie wyzej wypisalem. ja chyba idiota jestem bo logiki w tym nei widze. niech mnie ktos oswieci.

__________________
Jesli cos wygram prosze o info w grze lub na PW.

w profilu lista przedmiotow na sprzedaz:

Exhume
19-09-2007 20:05 Exhume jest offline Szukaj postów użytkownika: Exhume Dodaj Exhume do Listy kontaktów
skryhul
Lord


Data rejestracji: 04-05-2007
Postów: 284

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

bo w postępowaniu C47 wogule nie ma logiki, działa on według jakiś nieodgadnionych schematów zmierzających do wręczania jak największej ilości banów bez względu na okoliczności i regulamin (czasem zdarza mu się argumentować coś regulaminem, ale tylko wtedy jak to jemu jest to na ręke)

__________________
Mój nick w grze: Skryhull
19-09-2007 22:00 skryhul jest offline Szukaj postów użytkownika: skryhul Dodaj skryhul do Listy kontaktów
heikumkeikum1
Triple Ace


Data rejestracji: 07-11-2006
Postów: 175
Klan: Misiowy Garrison
Kraina: Necropolia
Skąd: stamtąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Panowie, ale przecież to jest logiczne


Przejmując konto nie może na nim pozostać żaden przedmiot starej postaci, bo to byłoby podniesienie wartości osoby przechodzącej. Tak? Tak i to nikogo nie dziwi.

Tutaj zaś Modliszka przejmuje po pewnym czasie konto z przedmiotami, ale czesc z nich pochodzi o niej. Wiec nie może byc tak by te przedmioty pozostały. Bo to by było połączenie przejęcia postaci z przedmiotami (dozwolone tylko gdy nie dajesz swoich przedmiotów) z przejściem na nowe konto.

Fakt ze z tego przejścia tylko śmieszne 3 przedmioty przybyły. Ale palka z 8, wieszcz pewnie z 20, a sztylet parę (nie wiem) a to już coś.

Pani Modliszko proszę się trzymać i wrócić do gry, bo to co wyprawia HTC ostatnio to woła o pomstę do nieba. Nie ma słów jak oni postępują po pani odejsciu:/
Pozdrowienia Pani wysyłamSmile

__________________
necro I- Heikumkeikum
20-09-2007 16:46 heikumkeikum1 jest offline Szukaj postów użytkownika: heikumkeikum1 Dodaj heikumkeikum1 do Listy kontaktów
Modlishka
Lord


images/avatars/avatar-7235.jpg

Data rejestracji: 26-08-2006
Postów: 329
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a Heikum jak zawsze swoje
temat niepotrzebny
bez tych przedmiotów przeciez i tak da sie gracWink


zamykam

__________________

Drogi użytkowniku, nie pisz do mnie PW, proszę.
20-09-2007 19:09 Modlishka jest offline Szukaj postów użytkownika: Modlishka Dodaj Modlishka do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » ja sie pytam czy to jest push?

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH