Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pola Bitew » Necropolia (R1) » OBLĘŻENIE Korespondencja z wojenki SEX kontra DATE SUPREME » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (8): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Korespondencja z wojenki SEX kontra DATE SUPREME 34 Ankieta - średnia ocena: 8,8234 Ankieta - średnia ocena: 8,8234 Ankieta - średnia ocena: 8,8234 Ankieta - średnia ocena: 8,82
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Lopezzo
Najlepszy Gracz roku 2010


images/avatars/avatar-3859.jpg

Data rejestracji: 25-08-2006
Postów: 826
Klan: Phoenix
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Wrocław

Korespondencja z wojenki SEX kontra DATE SUPREME Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

heh , w tej chwili to temat numer jeden - dopadlem sie na momencik do kompa i zobaczyłem ze sex dostało "okrutny" wpierdziel ;]

Prosze wpisywac w tym temacie uwagi ( i napinki Big Grin )

__________________
Śpieszmy sie kochac kobiety - tak szybko tyją...

Wink

Nick Lopezzo
29-09-2007 12:55 Lopezzo jest offline Szukaj postów użytkownika: Lopezzo Dodaj Lopezzo do Listy kontaktów
radikal
Lord


images/avatars/avatar-6519.jpg

Data rejestracji: 15-08-2006
Postów: 438
Klan: Fallen Angels
Rasa w grze: Ssak

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A za 30 minut powtórka łomotu Big Grin
<oby> Smile

__________________

R1:3609 R14:58461
Kupie na R1
29-09-2007 13:10 radikal jest offline Szukaj postów użytkownika: radikal Dodaj radikal do Listy kontaktów
Modlishka
Lord


images/avatars/avatar-7235.jpg

Data rejestracji: 26-08-2006
Postów: 329
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no piękny sposób na rozpoczęcie dnia to odrobina reputacji.

zobaczymy co dalejSmile
ogólnie ja nie jestem do końca zadowolona z wyniku oblężenia. Ale czy kiedys udalo sie mnie zadowolić w tej materii?Smile

rotfl

__________________

Drogi użytkowniku, nie pisz do mnie PW, proszę.
29-09-2007 13:12 Modlishka jest offline Szukaj postów użytkownika: Modlishka Dodaj Modlishka do Listy kontaktów
Okrutnik
King


Data rejestracji: 30-11-2006
Postów: 849
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

może ktoś da linka do raportu?

z tego następnego też

__________________
Okrutnik r5

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Okrutnik: 29-09-2007 13:32.

29-09-2007 13:31 Okrutnik jest offline Szukaj postów użytkownika: Okrutnik Dodaj Okrutnik do Listy kontaktów
Dark Angels
Viking


images/avatars/avatar-19393.jpg

Data rejestracji: 31-01-2007
Postów: 666
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Radom

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no to jest 1:1 linka niech ktos wrzuci z drugiego zeby wszyscy zobaczyli jak woja przebiegaSmile
29-09-2007 13:47 Dark Angels jest offline Szukaj postów użytkownika: Dark Angels Dodaj Dark Angels do Listy kontaktów
Modlishka
Lord


images/avatars/avatar-7235.jpg

Data rejestracji: 26-08-2006
Postów: 329
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

na Hustla


i teraz wtopa:

na Xalen


raz u góry raz na dole


zastanawia mnie jednak jedna kwestia...
którą mam nadzieję poruszymy później:
lojalnościSmile

__________________

Drogi użytkowniku, nie pisz do mnie PW, proszę.
29-09-2007 13:47 Modlishka jest offline Szukaj postów użytkownika: Modlishka Dodaj Modlishka do Listy kontaktów
Lopezzo
Najlepszy Gracz roku 2010


images/avatars/avatar-3859.jpg

Data rejestracji: 25-08-2006
Postów: 826
Klan: Phoenix
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Wrocław

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Lopezzo
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

świetne walki , widac ze to najwyzsza polka ;] Ale podjerzewam ze date jeszcze niepokazalo wszystkich kart ;]

__________________
Śpieszmy sie kochac kobiety - tak szybko tyją...

Wink

Nick Lopezzo
29-09-2007 13:54 Lopezzo jest offline Szukaj postów użytkownika: Lopezzo Dodaj Lopezzo do Listy kontaktów
Midas-grala
Turbo Moderator


images/avatars/avatar-5.jpg

Data rejestracji: 23-08-2006
Postów: 1.800
Klan: B.K.
Kraina: Necropolia
Skąd: Pabianice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ciekawe jest, jak d demoniczny imperator krąży raz u jednych raz u drugich Smile

A jeszcze zabawniejsze ze on jakiś przeklęty, bo klan który go w oblegu używa, przegrywa.

Ten pradawny imperator, musiał wyjątkowo zjadliwą i silną klątwe, ze swojego kurhanu rzucić Smile

__________________
Jak wygram licytację, pisać na priv
R1 Midas
29-09-2007 14:16 Midas-grala jest offline Szukaj postów użytkownika: Midas-grala Dodaj Midas-grala do Listy kontaktów
Lunarka
Ex S-Modka


images/avatars/avatar-5480.png

Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 647
Klan: [Luna]
Rasa w grze: Ssak
Skąd: Piekary Śląskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pierwsze oblężenie skazane na klęskę, bo troszkę sobie olaliśmy jak widać Wink
Weekend, pijaństwo, imprezy itp, trzeba zrozumieć...
Drugi wygrany, ładnie nam poszło, chociaż nie wiadomo jakby to wyglądało gdyby Mondo dołączył.
Jeśli chodzi o demona imperatora w pierwszym oblężeniu, to wczoraj nie było mnie do 23:00.
Artur już spał, więc nie mieliśmy możliwości odmienić się bronią.
On ma mojego dobrego demona zwinności, a ja mam jego i nie miałam drugiej broni, w której mogłabym wystąpić w oblężeniu. A z gołym rękami nie pójdę Wink
Przepraszam za to, że mam życie prywatne i nie spędzam całych dni przed kompem Wink
Pozdrawiam wyrozumiałych Smile

__________________
FREEDOM

29-09-2007 14:29 Lunarka jest offline Szukaj postów użytkownika: Lunarka Dodaj Lunarka do Listy kontaktów
cabrio
Triple Ace


Data rejestracji: 21-11-2006
Postów: 211
Klan: SEX
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

2 obleg juz w normie, 17przezylo Smile , milo oko zawiesic na madzi Smile


Edit:
Nie ma to jak dobrze zacząc obleg hehe
=== RUNDA 1 ===
Cornelius (@) atakuje bronią Dobry Demoniczny Miecz Imperatora, zgredzik zostaje zraniony za 20 PKT ŻYCIA.

__________________
NOSFEREK - gg 6072031, Kupię Szybkie bronie ze zwinka 18+
Kupię dobrą szmaragdawą biżuterię szczęścia i Zbroję z Obroną>50

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez cabrio: 29-09-2007 15:02.

29-09-2007 15:01 cabrio jest offline Szukaj postów użytkownika: cabrio Dodaj cabrio do Listy kontaktów AIM Screen Name of cabrio: nosferek Zobacz profil MSN cabrio
Zbanowany_Qbuś
Zbanowany

Data rejestracji: 19-07-2007
Postów: 128
Klan: Bardzo Mocno Pluszowy
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia III; Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

[quote]Lopezzo napisał(a)
świetne walki , widać ze to najwyzsza polka ;]

Lopek wycofuję wszystko co złe powiedziałem kiedykolwiek pod Twoim adresem (jeśli powiedziałem) powinieneś dostać Nobla za poczucie humoru.

Drugi Nobel dla Sectum za zdefiniowanie pojęcia weekend pijaństwo imprezy po czym pisze że była w domu o 23 Wink , z tego się uśmiałem przyznam bardziej.

a wracając do tematu wynik pierwszego oblega NIE MÓGŁ być inny kiedy osoby z HTC najlepsze przeszły do Date a abstynenci olali oblężenie.

drugi obleg natomiast wszystko wraca do "normy"

z uporem godnym lepszej sprawy Date dalej nie kombinuje - od micromangmentu w którym mistrzostwo osiągnął KHORN dzielą ich lata świetlne.
Przykładem choćby są arkana, rozumiem że nie ma setu do arkan ssaka, w końcu kto by mógł o tym pomyśleć że będzie potrzebny. Ale co za sens aby gracze SSAKI walczący PALNĄ używali kocich ścieżek? dla walczącego palną te kilkanaście zwinki nie ma żadnego znaczenia - i tak uderzy na końcu albo w ogóle. ale GDYBY ta postać miała arkana ssaka to by przejęła/wyssała takiej np. Sectum całą zwinkę a Stradowi OBYDWA arkana jakich użył. (gdyby trafili na nich). Znaczne osłabienie jednego/kilku z czołowych kilerów może odwrócić losy walki. Kluczową statystyką jest zwinka, ale nie oznacza to że wszyscy muszą ją mieć najwyższą, równie dobrze można jej pozbawić przeciwnika.

proszę się nie obrażać to tylko wycinek przykładowej analizy pokazujący jakimi torami może potoczyć się walka.

moim zdaniem każdy członek Klanu powinien znać swoje zadanie w oblegu i pod tym kątem dysponować sprzętem, całość pozostałego bonusowego "oddając" do dyspozycji szefa Klanu, który następnie poprzydziela go potrzebującym lub tworząc "kilerów" ale to niestety wymaga zaangażowania.

w chwili obecnej widać że Date działa na zasadzie każdy ubiera co ma i "huzia", przy przewadze sprzętowej abstynentów takiej metodzie nie wróżę sukcesu na dalszą metę (w walce ze spitytusowcami bo nad Khornem mają olbrzymią przewagę sprzętową).

Obym był złym prorokiem.

__________________
KubusPuchatek

PLUSZAK

beware on nups - they are everywhere.

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Zbanowany_Qbuś: 29-09-2007 15:15.

29-09-2007 15:07 Zbanowany_Qbuś jest offline Szukaj postów użytkownika: Zbanowany_Qbuś Dodaj Zbanowany_Qbuś do Listy kontaktów
kielbik666
Triple Ace


images/avatars/avatar-1138.gif

Data rejestracji: 10-09-2006
Postów: 236
Kraina: Moria II
Skąd: Krakow

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

walka ładna Big Grin

Qbek -> ty żyjesz (ciamajdo) xD

chyba jednak tak - i przy głębszej analizie tego co powiedziałeś -> kurde chyba MASZ RACJE !!!

jednak ten spirytus całkiem kiślu w głowie Ci nie zrobił Wink

SPRowcy -> przemyślcie to co napisał AntyAbstynent Smile

btw - > no i pasowało by 100% frekwencji w oblegu Smile

__________________
my name is Kiełbik --->Kiełbik 666 Tongue
29-09-2007 15:49 kielbik666 jest offline Szukaj postów użytkownika: kielbik666 Dodaj kielbik666 do Listy kontaktów
Zonk_Zonk
Lord


images/avatars/avatar-2864.jpg

Data rejestracji: 12-11-2006
Postów: 277
Klan: PhOeNix
Kraina: Necropolia
Skąd: Z Lasu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wedlug mnie to:
-1 obleg olalo Sex i dostalo srogie baty ( to malo powiedziane Tongue )
-2 zas obleg mysle ze troche zlekcewazylo Date
Ogolnie mysle ze oba klany nie daly z siebie wszystkiego i to jest mala czastka tego co potreafia te klany.
A codo wypowiedzi Qbusia to niewiem oco CI chodzi :/ uwziales sie na Sex jak niewiem co, wez sobie na wstrzymanie troche... chodzi mi o ten sprzet... moim zdaniem oba klany maja wyrownany sprzet zwlaszcza ze do DateSupreme przeszly same najlepsze osoby z HTC a w Sexie jest wiele osob ktore nieposiadaja dobrego sprzetu ( w tym ja ) dlatego niepisz takich glupot ze Sex lepszy sprzet itp... widac zreszta po oblegu ze wymiana atakow jest na zmiane i nikt tu niema przewagi... mysle ze po niedzieli ( bo oczywiscie zgadzam sie z urocza Sectum ze weekendy nie sa najlepszym czasem na oblegi ) to po niedzieli bedzie juz na czym oko zawiesic i ze sieczka bedzie i to niebyle jaka xD zdravim wszystkich Tongue

Edit: widze ze Mordek do Date wrocil, a to niewrozy nic dobrego Tongue pozdrawiam obok wymienionego osobnika Wink

Edit nr2 Tongue : Bruce niezapominaj ze do nas moga wrocic Lopezzo i Turok wiec tez moglibysmy troche urosnac wtedy w sile Tongue

__________________

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Zonk_Zonk: 29-09-2007 17:15.

29-09-2007 17:00 Zonk_Zonk jest offline Szukaj postów użytkownika: Zonk_Zonk Dodaj Zonk_Zonk do Listy kontaktów
bruce_lee
Viking


images/avatars/avatar-2774.jpg

Data rejestracji: 08-11-2006
Postów: 594
Klan: BW LEGEND ;)
Kraina: Necropolia
Skąd: Żrd\/\/

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja teraz powiem ja:

Oblegi jak w FIFIE - Klasa Swiatowa.


ALE!!


Mamy Zybka urlopowicza ktory pozyczyl sprzecik (Kto wie komu ten wie Wink ) mamy Hatoriego banana Big Grin wiec jak oni wroca to dopiero zaczesniemy ziemio Nekro xD Big Grin

__________________
r14 - Bilon_HG

!Temat zamknięty przedmiotu nie ma!

Zawsze i nie zmiennie...
.:Bilon_HG vel Paprykarz Szczeciński:.

29-09-2007 17:14 bruce_lee jest offline Szukaj postów użytkownika: bruce_lee Dodaj bruce_lee do Listy kontaktów
Dracko
Viking


images/avatars/avatar-9311.jpg

Data rejestracji: 10-10-2006
Postów: 585
Klan: DerG
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Qbusiu problem z ssakiem jest taki zeby mogl wysysac musi dozyc, a ze zmieniono kolejnosc i teraz liczy sie spost i zwinka w kolejce do bicia wiec te 18 zwinki robi wielka roznice !!!


a oblegi jak widac na najwyzszymn poziomie Smile
29-09-2007 17:21 Dracko jest offline Szukaj postów użytkownika: Dracko Dodaj Dracko do Listy kontaktów
Okrutnik
King


Data rejestracji: 30-11-2006
Postów: 849
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ano co do teorii kubusia to się zgadam co do ssaka - dobra koncepcja ale tylko pod warunkiem że ten ssak bdzie miał 60+ spostrzegawczości. Wtedy plan jest ok.
Do tego taki ssak musi strzelać. W przypadku kiedy spost takiego ssaka będzie 65+ to spokojnie losy drugiej rubdy sie zmienią.

Co do sił to znam zaplecze obu stron i wiem swoje.

Kluczowy zawodnik kubusiu czeka aż sie date skonsoliduje a sex troszeczkę otrzaska bitewnie, bo to klan w którym jest duzo nieprzygotowanych zawodników. A kto jest tym kluczowm zawodnikiem sie domyśl sam.

Edit:
To z tutoriala podstawa do przychlenia się do prawdziwości (warunkowej) słów kubusia:
Gdy gracz A atakuje gracza B, obliczana jest szansa na wyprowadzenie ataku na podstawie różnicy spostrzegawczości. Jeśli test wypadnie pozytywnie to gracz A zadaje cios graczowi B. W przypadku negatywnego testu, atak gracza A spada na koniec kolejki ataków (czyli na koniec rundy). Tam sytuacja się powtarza (ponownie losowany jest gracz któremu zadajemy obrażenia i ponownie możliwe jest spadnięcie na koniec kolejki) i tak do czasu, aż gracz wyczerpie swoje ataki lub zginie.

Jak widać do akacza starczy spost teoretycznie - w praktyce jednak zwinka też sie liczy.

Edit - mercury zwinka się liczy drugorzędnie w przypadku ak - i jak widzisz tutorial to wyjaśnia. Ale jak kierujesz się utartymi schematami to nie ma tematu. Po prostu uważam że kubuś może mieć rację gdyż wynika to z teorii i postawiłbym na to że wbrew pozorom najlepszą rasą do akacza jest ssak z arkanami swojej rasy. Postaram sie to po wojnie udowodnić w sparingach i tyle.

__________________
Okrutnik r5

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Okrutnik: 29-09-2007 22:30.

29-09-2007 19:00 Okrutnik jest offline Szukaj postów użytkownika: Okrutnik Dodaj Okrutnik do Listy kontaktów
Lunarka
Ex S-Modka


images/avatars/avatar-5480.png

Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 647
Klan: [Luna]
Rasa w grze: Ssak
Skąd: Piekary Śląskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kubuś a gdzie ja powiedziałam, że imprezowałam?
Wypowiadałam sie w imieniu klanowiczów, którzy nie dołączali właśnie z wymienionych przeze mnie powodów...
Zreszta to jest mało ważne.
Dracko ma rację, MY ssaki bez kocich scieżek nie istniejemy.
Szczególnie ssaki walczące bronią palną.Przy sumie sposta i zwinki decydujących o pierwszeństwie ataku, elastyczny set jest jak wybawienie Wink
Za 7 h kolejne oblężenie
Powodzenia.

__________________
FREEDOM

29-09-2007 19:02 Lunarka jest offline Szukaj postów użytkownika: Lunarka Dodaj Lunarka do Listy kontaktów
mercury
Member


Data rejestracji: 17-09-2006
Postów: 28
Skąd: zewsząd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

U|ycie arkan ssaka w moim przypadku to wyrok smierci. W oblegach zadaje zazwyczaj ok 400 - 480 obrazen z dsakacza. Gdyby nie kocie sciezki (16) pewnie nic by mi z tego nie wyszlo. Mozna ewentualnie zgodzic sie , ze wyssanie daloby jakis skutek w przypadku czolgu.

__________________
id 13183
nick w grze Kicia

dla mojego klanu zniżka ... sie dogadamy

29-09-2007 22:02 mercury jest offline Szukaj postów użytkownika: mercury Dodaj mercury do Listy kontaktów
malekith
Triple Ace


images/avatars/avatar-1253.jpg

Data rejestracji: 06-08-2006
Postów: 214
Kraina: Necropolia
Skąd: Stegna

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Cornelius vs Malekith

post typowo informacyjny, bez napinek Tongue

ale obleg TOP 1 i 2 nie zdarza się codziennie Smile

__________________


the roof, the roof, the roof is on fire
we don't need no water
let the motherf***er burn
burn motherf***er, burn



30-09-2007 07:57 malekith jest offline Szukaj postów użytkownika: malekith Dodaj malekith do Listy kontaktów
DarkKing
Junior Member


Data rejestracji: 30-09-2006
Postów: 17

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Obleg najlepszy z dotychczasowych. Mordenkain przegięcie....;p

__________________
Nick w grze: DarkKing

PEDET
30-09-2007 09:30 DarkKing jest offline Szukaj postów użytkownika: DarkKing Dodaj DarkKing do Listy kontaktów
Lopezzo
Najlepszy Gracz roku 2010


images/avatars/avatar-3859.jpg

Data rejestracji: 25-08-2006
Postów: 826
Klan: Phoenix
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Wrocław

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Lopezzo
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Fajny obleg , dziwie sie ze Date wypada tak słabo pod wzgledem zadanych obrazen - gdyby nie Mordek to repy by Sexi niedostali Pleased

__________________
Śpieszmy sie kochac kobiety - tak szybko tyją...

Wink

Nick Lopezzo
30-09-2007 09:45 Lopezzo jest offline Szukaj postów użytkownika: Lopezzo Dodaj Lopezzo do Listy kontaktów
Mordek
Lord


Data rejestracji: 21-02-2007
Postów: 305
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nastempnym razem postaram się bardziej chytry
wruci Hatori i Zybuś zgarnie swoja dobra szybkość od Strada
to oblegi zaczna wygladac inaczej chytry
30-09-2007 10:51 Mordek jest offline Szukaj postów użytkownika: Mordek Dodaj Mordek do Listy kontaktów
Zbanowany_Qbuś
Zbanowany

Data rejestracji: 19-07-2007
Postów: 128
Klan: Bardzo Mocno Pluszowy
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia III; Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Lopezzo napisał(a)
, dziwie sie ze Date wypada tak słabo pod wzgledem zadanych obrazen


i znów ten Lopek Wink

nie ma się co dziwić Lopuś koffany. starczy ... spojrzeć na obleg i ... (m.in) użyte arkana.

mówiłem pisałem o micromangmencie i ... nic. Pierwsze spojrzenie na obleg i ... Władcy Zwierząt używają ... kocich ścieżek. Zamiast pomyśleć - dać im nawet kosztem innych lepszy sprzęt ze zwinką tracą swoją główną siłę - damage. Kilka takich osób (2 nawet 3) to przy 4 atakach 1000 damagu więcej (chyba że sprzętu po prostu nie ma). Fakt że tak samo robi spiryt i też WZ wbija ścieżki niczego nie zmienia - tylko że oni NIE MUSZĄ myśleć - mają lepszy sprzęt.
Po kilku osobach z palną że mają "nadmiar" zwinki. zabrać im dać innym - nie ma innego wyjścia (na obleg)

kolejna "perełka" Yvainn - doskonałe AK i .. spost 53, powstrzymam się od komentarza bo mógłbym kogoś obrazić, jak ja jeszcze grałem to używając białej miałem więcej sposta. Jedyne doskonałe AK w Klanie i zakłada zmysły zamiast preko Wink . Swoją drogą wysyp w spirytusie Doskonałych AK jest ... hmm spory Smile Date nie chodzi na pielgrzymki czy nie ma dropu?

dalej do białej też potrzebne jest dobry wieszcz/preko - do tej nieszczęsnej niezgodnej z tutorialem i logiką kolejki "biała zawsze atakuje pierwsza" (zwinka plus sposta)

możnaby napisać tutaj więcej, dużo więcej ale mi się po prostu nie chce, bowiem jak to napisała Modli przecież nie potrafię grać Tongue

aha cofam moje uwagi co do arkan ssaka - przy tak dokumentnie skopanym systemie oblegów jak na r1 (trzeba do tego przyznam "talentu") myślenie i kombinowanie nie ma sensu - system "wymusza" niejako bezmyślność i używanie praktycznie zwinki. Struna użył 1 punkt arkana ale nie użył go w grze - co innego GDYBY ssak wysysał arkana osoby która go atakuje jak nakazuje zdrowy rozsądek i logika i co by się przełożyło na mechanizm gry.

z drugiej strony zasada "wymuszona" przez obliczenia kolejki ataku "biała zawsze atakuje pierwsza" to też psuje grę.

P. S. miało być połączenie najlepszych osób z (z najlepszy sprzętem?) z HTC i Date - kiedy to nastąpi?

__________________
KubusPuchatek

PLUSZAK

beware on nups - they are everywhere.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Zbanowany_Qbuś: 30-09-2007 11:41.

30-09-2007 11:29 Zbanowany_Qbuś jest offline Szukaj postów użytkownika: Zbanowany_Qbuś Dodaj Zbanowany_Qbuś do Listy kontaktów
Antek92
Member


Data rejestracji: 31-05-2007
Postów: 28
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ale jak to robi STRAD, że walczy 4 broniami jednoręcznymi? - gafa, pomyłki osób Smile

Ale walki śliczne. rotfl

__________________
Nick w grze: Arcenstis

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Antek92: 30-09-2007 11:54.

30-09-2007 11:53 Antek92 jest offline Szukaj postów użytkownika: Antek92 Dodaj Antek92 do Listy kontaktów
Zonk_Zonk
Lord


images/avatars/avatar-2864.jpg

Data rejestracji: 12-11-2006
Postów: 277
Klan: PhOeNix
Kraina: Necropolia
Skąd: Z Lasu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a mial byc dzisiaj dzien bez oblegow... omg... taki ten wasz honor wlasnie jest Wink Lopezzo Tongue wypowiadasz sie jako widz, moze wreszcie wrocisz do Sexu powalczyc troche Tongue Okrutnik takiego stratega jak ty to nam Date moze tylko pozazdroscic Tongue Big Grin

__________________

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Zonk_Zonk: 30-09-2007 13:11.

30-09-2007 12:20 Zonk_Zonk jest offline Szukaj postów użytkownika: Zonk_Zonk Dodaj Zonk_Zonk do Listy kontaktów
radikal
Lord


images/avatars/avatar-6519.jpg

Data rejestracji: 15-08-2006
Postów: 438
Klan: Fallen Angels
Rasa w grze: Ssak

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Zonk_Zonk napisał(a)
a mial byc dzisiaj dzien bez oblegow... omg... taki ten wasz honor wlasnie jest Wink Lopezzo Tongue wypowiadasz sie jako widz, moze wreszcie wrocisz do Sexu powalczyc troche Tongue


Mi nic o tym nie wiadomo... jak pojawi sie szefostwo to (o ile byly takie ustalenia) z pewnoscia odwolaja.
A jesli takich ustalen nie było to Twoj post mozna potraktowac jako kłamliwa napinke Tongue

__________________

R1:3609 R14:58461
Kupie na R1
30-09-2007 12:24 radikal jest offline Szukaj postów użytkownika: radikal Dodaj radikal do Listy kontaktów
Okrutnik
King


Data rejestracji: 30-11-2006
Postów: 849
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Co do Sex i powrotów to z Khorna już 3 osoby wypasione siedzą i dajecie rady. My musimy dbać o to żeby mieć też klan top 3 i utrzymać przewagę militarną nad resztą serwa. A jak wróci Hatori i Zybek mam przygotowanych dwu zawodników do przesunięcia Tongue . Od razu powiem będę to ja i Turok Tongue (dwie szybkości 18 ataków).

__________________
Okrutnik r5

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Okrutnik: 30-09-2007 12:52.

30-09-2007 12:52 Okrutnik jest offline Szukaj postów użytkownika: Okrutnik Dodaj Okrutnik do Listy kontaktów
Lopezzo
Najlepszy Gracz roku 2010


images/avatars/avatar-3859.jpg

Data rejestracji: 25-08-2006
Postów: 826
Klan: Phoenix
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Wrocław

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Lopezzo
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Zonk_Zonk napisał(a)
Lopezzo Tongue wypowiadasz sie jako widz, moze wreszcie wrocisz do Sexu powalczyc troche Tongue Big Grin


Specjalnie kilka odpowiedzi na to pytanie - Nie ide do SEXU bo

1) Date przestanie dawac repe

2) Bo Exhume niewygra piwa Wink

3) Bo moge stracic kwadrat

4) Bo jest weekend i niema mnie przy kompie prawie w ogole i niemam kiedy obgadac detali z szefostwem sexu

5) Bo tak ( to jest wersja specjalnie dla kobiet )

6) Bo nie ( j/w )

7) Niechce mi sie juz grac i jak nie ma takiej koniecznosci to wole sobie odpoczywac ..

8) Inne


I Tu mozesz sobie wybrac jeden czy dwa podpunkty ktore Ci pasuja ;]

Pozdrawiam

__________________
Śpieszmy sie kochac kobiety - tak szybko tyją...

Wink

Nick Lopezzo
30-09-2007 14:57 Lopezzo jest offline Szukaj postów użytkownika: Lopezzo Dodaj Lopezzo do Listy kontaktów
Zonk_Zonk
Lord


images/avatars/avatar-2864.jpg

Data rejestracji: 12-11-2006
Postów: 277
Klan: PhOeNix
Kraina: Necropolia
Skąd: Z Lasu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wypieram punkt 1 i 2 Tongue jesli Exhume ma niewygrac piwa to jednak lepiej nieprzychodz do nas Tongue cos malo osob pisze w tym temacie a przypuszczalem ze bedzie wiecej postow jak w poprzednim temacie ( khorn+sex vs htc ) a tu malo komu sie chce cos wystrugac... no moze poza Qbusiem bo jemu to sie nudzi i niema juz co robic Tongue

Edit: heikumkeikum ( jesli nazwe zle napisze to sorki ) Mal vs Corn to bylo ostatnie oblezenie i masz je na gorze, tak malo oblegow jest bo Sex tylko raz zalozyl na Date obleg ( ten pierwszy ) noi dzisiaj tez niezalozymy wiec jedyne oblegi jakie nachwile mozna zobaczyc ( procz pierwszym ) to ataki Date na nas Tongue ale mysle ze od jutra to sie zmieni Wink

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Zonk_Zonk: 30-09-2007 17:52.

30-09-2007 16:00 Zonk_Zonk jest offline Szukaj postów użytkownika: Zonk_Zonk Dodaj Zonk_Zonk do Listy kontaktów
heikumkeikum1
Triple Ace


Data rejestracji: 07-11-2006
Postów: 175
Klan: Misiowy Garrison
Kraina: Necropolia
Skąd: stamtąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Zonk_Zonk napisał(a)
cos malo osob pisze w tym temacie a przypuszczalem ze bedzie wiecej postow jak w poprzednim temacie ( khorn+sex vs htc ) a tu malo komu sie chce cos wystrugac... no moze poza Qbusiem bo jemu to sie nudzi i niema juz co robic Tongue


bo nie wklejacie linków do obleżeń, jak poszło ostanio? ja nie wiem, to jak komentowac

__________________
necro I- Heikumkeikum
30-09-2007 16:59 heikumkeikum1 jest offline Szukaj postów użytkownika: heikumkeikum1 Dodaj heikumkeikum1 do Listy kontaktów
Strony (8): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pola Bitew » Necropolia (R1) » OBLĘŻENIE Korespondencja z wojenki SEX kontra DATE SUPREME

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH