Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Patch v. 0.9.8.1 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (3): « poprzednie 1 [2] 3 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Patch v. 0.9.8.1 7 Ankieta - średnia ocena: 7,437 Ankieta - średnia ocena: 7,43
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Grzesiu:)
Ex-Team


Data rejestracji: 20-10-2006
Postów: 702
Klan: Possessed
Kraina: Moria
Skąd: Cambridge

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Konrad, a nie leipiej byłoby zrobić takie coś

cytat:
Łączna wartość użytych kamieni: np. 300
Szansa powodzenia: 100 %
Niepowodzenie: -


Bo jeśli ktoś nie ma Kamieni krwi i mu brakuje to będzie musiał rozbijać...

__________________
cytat:
Powiem ci szczerze że Twój nick nie jest taki zły
Sprawia że wydajesz się miłym modem Big Grin

01-10-2007 07:27 Grzesiu:) jest offline Szukaj postów użytkownika: Grzesiu:) Dodaj Grzesiu:) do Listy kontaktów
Mhelkir
Emperor


Data rejestracji: 07-02-2007
Postów: 1.365
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ano, w dodatku te cenys a makabryczne przy wyzszych poziomach,
uzyskanie dobrej+5 koszulki szybkosci kosztuje tyle ze wciaz bede sie rozbijal liczac na farta, bo posiadanie przedmiotu za pół roku zbierania kamyków mi sie nie widzi

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Mhelkir: 01-10-2007 07:39.

01-10-2007 07:39 Mhelkir jest offline Szukaj postów użytkownika: Mhelkir Dodaj Mhelkir do Listy kontaktów
Kaz
Newbie


Data rejestracji: 18-08-2007
Postów: 2
Kraina: Moria
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

i znowu bedzie burdel jak z poprzednim up date....
i znowu bedize babci sranie....

pokrecone to troche no ale zobaczymy jak wyjdzie w praniu mozliwe ze bedzie dobrze a mozliwe ze nie tylko czy przedmioty czasem nie poleca ostro w gore albo nie spadna ??
01-10-2007 08:18 Kaz jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaz Dodaj Kaz do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kaz, jakbyśmy mieli takie podejście do zmian jak ty, to BW byłoby nadal w wersji 0.60 beta. Myślenie typu "nie przechodź nigdy na drugą stronę ulicy bo może cię potrącić samochód" Wink

GrzesiuSmile , to nie miała być tania alternatywa.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




01-10-2007 08:27 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Kaz
Newbie


Data rejestracji: 18-08-2007
Postów: 2
Kraina: Moria
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)
Kaz, jakbyśmy mieli takie podejście do zmian jak ty, to BW byłoby nadal w wersji 0.60 beta. Myślenie typu "nie przechodź nigdy na drugą stronę ulicy bo może cię potrącić samochód" Wink

GrzesiuSmile , to nie miała być tania alternatywa.



nie no nic takiego nie mialme na mysli tylko mowie ze jak cos bedzie nie tak zrobi sie burdel ale ryzyko jest zawsze ;] moze bedzie dobrze a moze nie zycie ;] to tylko gra ;] ktora zapewnia mnie no moze i nie tylko mnie świetną zabawe ;]
01-10-2007 08:43 Kaz jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaz Dodaj Kaz do Listy kontaktów
kaczulla
Member


Data rejestracji: 05-06-2007
Postów: 45

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
zwykły +5 -> dobry - brak możliwości 100% ulepszenia


mam nadzieje ze zostanie wprowadzony moj proejt nieliczxenia kz za nieudane ulepszenie w takim wypadku... bo inaczej to ciagle bedzie sie przeplacalo za ulepszenie na +6 (ostatnio udalo mi sie 3 kz ale to najwieksze szczescie jakie mnie spotkalo w grze Big Grin )

__________________
LYBKA kreci walki w HANDLU... a LYBEK jej na to pozwala
01-10-2007 10:13 kaczulla jest offline Szukaj postów użytkownika: kaczulla Dodaj kaczulla do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Patch został wprowadzony na wszystkich polskich serwerach.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




01-10-2007 16:08 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
andraste
Triple Ace


images/avatars/avatar-5238.jpg

Data rejestracji: 18-11-2006
Postów: 164
Kraina: Moria
Skąd: Legion Immortals

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czy po naciśnięciu na zieloną kropke w widoku klanu(do którego nie należe) nie powinno przechodzić do ekranu zasadzki? w tej chwili powracam do sali tronowej

__________________
R17:WuERA
01-10-2007 16:27 andraste jest offline Szukaj postów użytkownika: andraste Dodaj andraste do Listy kontaktów
Lord_AtTaMaNn
Viking


Data rejestracji: 06-08-2007
Postów: 644
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wszystko fajnie tylko po co ta usługa premium??
Przecież tatuaż miało się robić na całe nie-życie.... więc czemu to zostało wprowadzone?? Nikt o to nie prosił przecież.

__________________
Nie jestem Lordem więc mi tak nie mówcie Evil ! Nick mam jaki mam ale Lordem nie jestem!
AtTaMaNn jestem. (Kamilek ewentualnieBig Grin ).
01-10-2007 16:27 Lord_AtTaMaNn jest offline Szukaj postów użytkownika: Lord_AtTaMaNn Dodaj Lord_AtTaMaNn do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

andraste, naprawione.
Lord_AtTaMaNn, ciebie może nie ale nas tak, na PW i kilka razy dziennie. To głównie dla tych którzy zrobili tatuaż przypadkowo i piszą do nas żebyśmy im go zresetowali, ew tych którzy oddali komuś konto kto ma inny styl gry. W każdym razie nie daje to jakiejś znaczącej przewagi nad tymi którzy z tej opcji nie skorzystają nigdy.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




01-10-2007 16:34 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Vlade
Viking


Data rejestracji: 22-02-2007
Postów: 671
Klan: SPARTANS
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)
Patch został wprowadzony na wszystkich polskich serwerach.


Wiem, że to nie jest miejsce najlepsze na to pytanie, ale skoro już Konrad jesteś mam pytanko o termin wprowadzenia patcha na UK.
Z góry dzięki za odpowiedź jeśli już coś ustaliliście.

__________________
------------
r2: Vlade
UK: Vlade

do zamknięcia buildu pielgrzyma ver. 3.0 pozostało do uzbierania: 0 KŻ - 0 KS - 0 KK
BUILD ZAMKNIĘTY

01-10-2007 16:42 Vlade jest offline Szukaj postów użytkownika: Vlade Dodaj Vlade do Listy kontaktów
Zeruel
Emperor


images/avatars/avatar-4293.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 1.220

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
On 4.X.2007 following changes will be implemented:


Od czegoś jest to angielskie forum.

__________________
Gram na r9.
01-10-2007 16:49 Zeruel jest offline Szukaj postów użytkownika: Zeruel Dodaj Zeruel do Listy kontaktów
Sky_Walker
Lord


images/avatars/avatar-9397.gif

Data rejestracji: 13-12-2006
Postów: 356
Klan: MIDIAN
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: brać zdrowie na panienki ;]?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Po najechaniu na kulke w klanie, w którym aktualnie jestem, pokazuje się czas ostatniego zalogowania (jesli osoba jest offline) no i zaraz na to "wchodzi" chmurka "offline".

Poniżej tego jest legenda, więc nie wiem czy ta chmurka jest potrzebna.

edit:
oto przykład:

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Sky_Walker: 01-10-2007 16:58.

01-10-2007 16:54 Sky_Walker jest offline Strona domowa Sky_Walker Szukaj postów użytkownika: Sky_Walker Dodaj Sky_Walker do Listy kontaktów
Xzar
Kozioł Zagłady


images/avatars/avatar-24905.jpg

Data rejestracji: 22-08-2006
Postów: 2.010
Klan: Perwersi
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

U mnie chmurki nie ma ;-)
01-10-2007 17:00 Xzar jest offline Szukaj postów użytkownika: Xzar Dodaj Xzar do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bo już je wyłączyłem.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




01-10-2007 17:03 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Sky_Walker
Lord


images/avatars/avatar-9397.gif

Data rejestracji: 13-12-2006
Postów: 356
Klan: MIDIAN
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: brać zdrowie na panienki ;]?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No i w odznakach za ekspedycje też to występuje, ale tak tylko pod IE, bo sprawdzalem na FF i tam nie ma chmurki wcale.
01-10-2007 17:09 Sky_Walker jest offline Strona domowa Sky_Walker Szukaj postów użytkownika: Sky_Walker Dodaj Sky_Walker do Listy kontaktów
kalfasik
Newbie


Data rejestracji: 13-01-2007
Postów: 1
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II; Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Moze mi ktos powiedziec gdzie sie usuwa ten cholerny tatuaz? bo nigdzie nie widze takiej opcji a mam konto premium.

__________________
nick R10: kalfasik
nick R5 : hnoss
01-10-2007 17:23 kalfasik jest offline Szukaj postów użytkownika: kalfasik Dodaj kalfasik do Listy kontaktów
Sky_Walker
Lord


images/avatars/avatar-9397.gif

Data rejestracji: 13-12-2006
Postów: 356
Klan: MIDIAN
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: brać zdrowie na panienki ;]?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zakładka Konto Premium > Usługi Premium > Usunięcie wykonanych tatuaży
01-10-2007 17:24 Sky_Walker jest offline Strona domowa Sky_Walker Szukaj postów użytkownika: Sky_Walker Dodaj Sky_Walker do Listy kontaktów
Bac
Lord


images/avatars/avatar-7863.jpg

Data rejestracji: 10-12-2006
Postów: 447
Klan: FdA
Kraina: Moria
Skąd: Ozorków(Łodzkie)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

noo to swietnie ;D teraz tylko czekam na wprowadzenie tego update z lv ;D

__________________
Warto poznac :
REGULAMIN
01-10-2007 19:22 Bac jest offline Szukaj postów użytkownika: Bac Dodaj Bac do Listy kontaktów
tonid
Forum Ace


images/avatars/avatar-5198.jpg

Data rejestracji: 15-02-2007
Postów: 88
Klan: Ye Old Nick
Kraina: Necropolia
Skąd: Żuliborz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bardzo użyteczne zmiany.

Mała prośba co do następnego patcha:
- aby w widoku własnego klanu również innym kolorem zaznaczane były osoby na urlopie lub zablokowane.

__________________
Pożegnanie z Blood Wars.
Apel do Administracji na zakończenie gry.
01-10-2007 19:27 tonid jest offline Strona domowa tonid Szukaj postów użytkownika: tonid Dodaj tonid do Listy kontaktów
Lord_AtTaMaNn
Viking


Data rejestracji: 06-08-2007
Postów: 644
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)
andraste, naprawione.
Lord_AtTaMaNn, ciebie może nie ale nas tak, na PW i kilka razy dziennie. To głównie dla tych którzy zrobili tatuaż przypadkowo i piszą do nas żebyśmy im go zresetowali, ew tych którzy oddali komuś konto kto ma inny styl gry. W każdym razie nie daje to jakiejś znaczącej przewagi nad tymi którzy z tej opcji nie skorzystają nigdy.


no wiem ale jak to już ktoś wam kiedyś powiedział jesteście jak troskliwi rodzice
dzidzi chce cukierka to zawsze go dostajeBig Grin może to i lepiej nawetWink

__________________
Nie jestem Lordem więc mi tak nie mówcie Evil ! Nick mam jaki mam ale Lordem nie jestem!
AtTaMaNn jestem. (Kamilek ewentualnieBig Grin ).
01-10-2007 21:37 Lord_AtTaMaNn jest offline Szukaj postów użytkownika: Lord_AtTaMaNn Dodaj Lord_AtTaMaNn do Listy kontaktów
aikzer
King


Data rejestracji: 16-12-2006
Postów: 971
Klan: -Companieros-
Kraina: Moria; Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
W zamian za 60 dni premium tatua|e które zostaBy przez ciebie wykonane ulegn zresetowaniu.


Nie no... Jak dla mnie to przesadziliscie z tym kosztem... Ja wiem |e chcecie jak najwiecej zarobic, no ale nie przesadzajcie...Sam SM mowiles ze to jest najcz[ciej przypadkowe nacisnicie... Jak dla mnie koszty powinny byc jak najmniejsze, wystarczajc strat jest oddanie wszystkich kamieni...
01-10-2007 21:53 aikzer jest offline Szukaj postów użytkownika: aikzer Dodaj aikzer do Listy kontaktów
Sejan
Emerytowany Mistrz Ciętej Riposty


images/avatars/avatar-11233.jpg

Data rejestracji: 19-01-2007
Postów: 7.293
Klan: O_o
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
aikzer napisał(a)
cytat:
W zamian za 60 dni premium tatua|e które zostaBy przez ciebie wykonane ulegn zresetowaniu.


Nie no... Jak dla mnie to przesadziliscie z tym kosztem... Ja wiem |e chcecie jak najwiecej zarobic, no ale nie przesadzajcie...Sam SM mowiles ze to jest najcz[ciej przypadkowe nacisnicie... Jak dla mnie koszty powinny byc jak najmniejsze, wystarczajc strat jest oddanie wszystkich kamieni...


Tu nie chodzi o zarobek, tylko o zniechęcenie ludzi do robienia resetów tatka

__________________

EX-Operator Serwerów r5, r10 i r11

Pożegnanie z OP




01-10-2007 22:55 Sejan jest offline Szukaj postów użytkownika: Sejan Dodaj Sejan do Listy kontaktów
aikzer
King


Data rejestracji: 16-12-2006
Postów: 971
Klan: -Companieros-
Kraina: Moria; Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by Sejan
cytat:
aikzer napisał(a)
cytat:
W zamian za 60 dni premium tatua|e które zostaBy przez ciebie wykonane ulegn zresetowaniu.


Nie no... Jak dla mnie to przesadziliscie z tym kosztem... Ja wiem |e chcecie jak najwiecej zarobic, no ale nie przesadzajcie...Sam SM mowiles ze to jest najcz[ciej przypadkowe nacisnicie... Jak dla mnie koszty powinny byc jak najmniejsze, wystarczajc strat jest oddanie wszystkich kamieni...


Tu nie chodzi o zarobek, tylko o zniechęcenie ludzi do robienia resetów tatka

No wlasnie sam sobie napisales... Zniechecenie poprzez wydanie duzej kasiorki (w porownaniu z innymi usllugami premium), czyli ze to juz idzie o kase, a tak byc nie powinno Wink ... Przeciez strata samych kamykow jest wystarczajco duzym zniechceniem...
01-10-2007 23:00 aikzer jest offline Szukaj postów użytkownika: aikzer Dodaj aikzer do Listy kontaktów
Xantor
Lord


Data rejestracji: 08-11-2006
Postów: 495
Klan: Różne:)
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: Opoczno(Łódzkie)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mogłoby być np. 20 dni, ale raz na 2-3 miechy.

__________________
Tmod działu bronie(r4) i wymiana kont

Przyjmuję zgłoszenia przez PW na forum, ew w grze(r1, r5)
01-10-2007 23:14 Xantor jest offline Szukaj postów użytkownika: Xantor Dodaj Xantor do Listy kontaktów
Sejan
Emerytowany Mistrz Ciętej Riposty


images/avatars/avatar-11233.jpg

Data rejestracji: 19-01-2007
Postów: 7.293
Klan: O_o
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
aikzer napisał(a)
cytat:
Originally posted by Sejan
cytat:
aikzer napisał(a)
cytat:
W zamian za 60 dni premium tatua|e które zostaBy przez ciebie wykonane ulegn zresetowaniu.


Nie no... Jak dla mnie to przesadziliscie z tym kosztem... Ja wiem |e chcecie jak najwiecej zarobic, no ale nie przesadzajcie...Sam SM mowiles ze to jest najcz[ciej przypadkowe nacisnicie... Jak dla mnie koszty powinny byc jak najmniejsze, wystarczajc strat jest oddanie wszystkich kamieni...


Tu nie chodzi o zarobek, tylko o zniechęcenie ludzi do robienia resetów tatka

No wlasnie sam sobie napisales... Zniechecenie poprzez wydanie duzej kasiorki (w porownaniu z innymi usllugami premium), czyli ze to juz idzie o kase, a tak byc nie powinno Wink ... Przeciez strata samych kamykow jest wystarczajco duzym zniechceniem...


Tej opcji w ogóle powinno nie być. To że się pojawiła to i tak gest dobrej woli ze strony adminów. Nie martw się kokosów na tym nie zbiją.

__________________

EX-Operator Serwerów r5, r10 i r11

Pożegnanie z OP




01-10-2007 23:16 Sejan jest offline Szukaj postów użytkownika: Sejan Dodaj Sejan do Listy kontaktów
ss25
Junior Member


images/avatars/avatar-3160.jpg

Data rejestracji: 28-04-2007
Postów: 21
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Patch ogolnie OK
Ale przy resecie tatkow mogloby byc 50% lub chociarz marne 25% refundu kamieni.
Ci ktorzy nie maja szczescia do znajdywania kamieni i ogolnie maja ich malo, a zjebali tatuaz sa w tym momencie pograzeni do konca.
A ci ktorzy maja farta do kamieni moga sobie resetowac tatki co jakis czas, zeby ewentualnie zrobic rewolucje ekwipunku kiedy aktualny sprzet okaze sie do bani na wyzszych poziomach.

W ten sposob dajecie tak naprawde dopalke szczesciarzom i kopieciem pechowcow.
Pechowcy juz i tak maja dosc przesrane wiec nie trzeba ich kopac.
Te 60 dni premium tak bardzo nie przeraza bo to tak naprawde tylko 10zl (wplata na konto 30zl=180dni premium) zaden majatek, ale strata kamieni to BOLI poprostu.

__________________
---
Kraina: Moria I
Nick: SamirDuran
02-10-2007 09:37 ss25 jest offline Szukaj postów użytkownika: ss25 Dodaj ss25 do Listy kontaktów
Rayneven
Forum God


images/avatars/avatar-11500.jpg

Data rejestracji: 30-01-2007
Postów: 3.949
Klan: PSD
Kraina: Moria
Skąd: Hula niczym wiatr po polu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
ss25 napisał(a)
Patch ogolnie OK
Ale przy resecie tatkow mogloby byc 50% lub chociarz marne 25% refundu kamieni.
Ci ktorzy nie maja szczescia do znajdywania kamieni i ogolnie maja ich malo, a zjebali tatuaz sa w tym momencie pograzeni do konca.
A ci ktorzy maja farta do kamieni moga sobie resetowac tatki co jakis czas, zeby ewentualnie zrobic rewolucje ekwipunku kiedy aktualny sprzet okaze sie do bani na wyzszych poziomach.

W ten sposob dajecie tak naprawde dopalke szczesciarzom i kopieciem pechowcow.
Pechowcy juz i tak maja dosc przesrane wiec nie trzeba ich kopac.
Te 60 dni premium tak bardzo nie przeraza bo to tak naprawde tylko 10zl (wplata na konto 30zl=180dni premium) zaden majatek, ale strata kamieni to BOLI poprostu.


Bzdury opowiadasz. Przed zrobieniem tatuażu masz myslec a nie ot tak sobie klikać. To jest opcja głównie dla osób które przypadkowo kliknęły tatuaż i maja go na pierwszym poziomie. Strata kamieni wtedy żadna. a jak ktoś wybrał ścieżke i zrobił po pare poziomów tatuazu w scieżce a teraz sie "rozmyslił" to niech poniesie konsekwencje swoich wyborów, przecież tym razem wszystkie szczegóły poszczególnych ścieżek były znane.

__________________
Nakarm wampira: http://r2.bloodwars.interia.pl/r.php?r=897
02-10-2007 11:22 Rayneven jest offline Szukaj postów użytkownika: Rayneven Dodaj Rayneven do Listy kontaktów
Diablo11
Forum Ace


Data rejestracji: 17-09-2006
Postów: 95

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tatuaże dopiero co były zresetowane, każdy miał dostęp do każdego tatuażu oraz do bonusów jakie dana ścieżka daje, można się było zastanowić spokojnie co kto chce a kamienie cóż teraz nie trzeba być farciarzem żeby mieć kamyki wystarczy grać i nabijać prki, w sumie dziwię się że wogóle prki z usuniętego tatuażu wracają ale widać admini nie chcieli pogrążać "sprinterów" za ich ....... hmmmm .......szybkość w podejmowaniu tak ważnej decyzji jak tatuaż Smile

__________________
jeżeli coś wygram proszę o kontakt na gg 3152385
02-10-2007 11:31 Diablo11 jest offline Szukaj postów użytkownika: Diablo11 Dodaj Diablo11 do Listy kontaktów
Diabellus
Lord


Data rejestracji: 12-09-2006
Postów: 447
Kraina: Moria
Skąd: Sosnowiec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Powiem tyle, że mi akurat usuniecie tatka sie podoba... Nie ogranicza mnie w przyszlosci jesli bede chcial zmienic koncept postaci...

__________________
Klik Klik
02-10-2007 12:09 Diabellus jest offline Strona domowa Diabellus Szukaj postów użytkownika: Diabellus Dodaj Diabellus do Listy kontaktów
Strony (3): « poprzednie 1 [2] 3 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Patch v. 0.9.8.1

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH