Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Zamykanie tematów » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Zamykanie tematów
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Carolooz
Junior Member


Data rejestracji: 07-09-2006
Postów: 11

Zamykanie tematów Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Cześć,

Chciałem podzielić się pewną refleksją z moderatorami tego forum, a szczególnie z głównym jego mentorem, moim imiennikiem. Big Grin Generalnie chodzi o to, że bardzo ochoczo zamykacie tematy z adnotacją "to już było 54345345 razy". W efekcie, kiedy szukam odpowiedzi na jakieś swoje pytanie znajduję jedynie takie tematy, pozostawione bez odpowiedzi.

Może dobrym pomysłem by było zamieszczanie w zamykanym temacie linku do odpowiedzi lub też systematyczne poszerzanie działu FAQ?

Pozdrawiam,
Konrad
07-09-2006 20:34 Carolooz jest offline Szukaj postów użytkownika: Carolooz Dodaj Carolooz do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a czy nie łatwiej po prostu zajerzeć do FAQ i tutoriali?
FAQ jest aktualizowane w miae często

PS. To raczej ja więcej tematów zamykam i przez to ludzie zakładali inne "dlaczego mi to zamknęliście" "chciałem coś dopisać" "czemu mnie tak traktujecie" ;-)
ale wszystko już wyjaśniłem :-D

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
07-09-2006 20:37 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
VeiN
Viking


images/avatars/avatar-68.jpg

Data rejestracji: 19-08-2006
Postów: 662
Kraina: Necropolia XI
Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czy nie lepiej byłoby po 3-4 dniach takie tamaty usuwać? To tylko utrudnia szukanie tych tematów gdzie dany problem został już omówiony.
09-09-2006 23:57 VeiN jest offline Szukaj postów użytkownika: VeiN Dodaj VeiN do Listy kontaktów
pontek
Double Ace


Data rejestracji: 13-07-2006
Postów: 139
Skąd: Lodz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wszyscy narzekają że nie mogą niczego znaleźć a ja dziwnym trafem gdy czegoś potrzebuje to szybko odnajduje. Ale szukanie nie polega tylko na podaniu jednego hasła w wyszukiwarce, przelecieniu pobieżnie po tematach i sisanie posta bo szukałem ale nie znalazłem. Czasami trzeba kilka razy zmienić słowo w pytaniu, trzeba określić miejsce szukania, to naprawde nie zajmuje wiele czasu szukającemu, a użytkownikom forum oszczędzi go wiele.

Podsumowując, gdybyśmy nie mieli takiego leniwego narodu i chciałoby się każdemu szukać to tematów typu to już było zamkniętych byłoby równierz wiele mniej.

Całe szczęście że nie ma na forum żadnych rang bo jest wielu nabijaczy postów i to oni robią bałagan nie wnosząc nic konstruktywnego do dyskusji.

Dlatego zamykanie tematów jest jak najbardziej na miejscu i czasami mam wrażenie że osoby odpowiedzialne za forum są nadzwyczaj pobłażliwe.
10-09-2006 00:07 pontek jest offline Szukaj postów użytkownika: pontek Dodaj pontek do Listy kontaktów
KruczoCzarny
Ex-Team


images/avatars/avatar-12757.jpg

Data rejestracji: 03-08-2006
Postów: 1.433
Klan: Exiled/Immortals
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Moria II
Skąd: Krakowskie Wzgorza Mgieł...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak dla mnie, to w tematach takich jak off-topic czy London Project powinno wylaczyc sie nabijanie/naliczanie postow...na paru forach przemo tak jest, i zdaje to dobry egzamin...

__________________

"Manipulowanie niepewnością stanowi kwintesencję
zmagań o władzę i jej główną stawkę."

10-09-2006 09:46 KruczoCzarny jest offline Strona domowa KruczoCzarny Szukaj postów użytkownika: KruczoCzarny Dodaj KruczoCzarny do Listy kontaktów
Crow
Triple Ace


images/avatars/avatar-1732.jpg

Data rejestracji: 04-07-2006
Postów: 182
Skąd: Nie pytaj...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

KruczoCzarny, nam bedzie to bez roznicy czy na London Project bedzie nabijanie czy nie ale pamietaj że na forum nie chodzi o ilosc postow chociaz niektorzy tak pewnie mysla najlepiej by bylo jakby Konrad wylaczyl wogole ilosc postow :>

__________________


"People should not be afraid of their governments.
Governments should be afraid of their people."

10-09-2006 09:51 Crow jest offline Strona domowa Crow Szukaj postów użytkownika: Crow Dodaj Crow do Listy kontaktów
KruczoCzarny
Ex-Team


images/avatars/avatar-12757.jpg

Data rejestracji: 03-08-2006
Postów: 1.433
Klan: Exiled/Immortals
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Moria II
Skąd: Krakowskie Wzgorza Mgieł...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no wiesz, ale to jednak jest takie podforum, ze spokojnie mozna by z niego nowe forum zrobic Wink

ale mi chodzi wlasnie o to
cytat:
Original von Crow

forum nie chodzi o ilosc postow chociaz niektorzy tak pewnie mysla

gdy sie wylaczy naliczanie postow w offtopicach, ta sadze ze nagle zmniejszy sie ilosc tychze popelnianych w tamtm temacie Wink

wkurza mnie niemilosiernie to co chwila wyskakujace okienko "ilosc nieprzeczytanych postow przekroczyla 1000" :x

__________________

"Manipulowanie niepewnością stanowi kwintesencję
zmagań o władzę i jej główną stawkę."

10-09-2006 11:40 KruczoCzarny jest offline Strona domowa KruczoCzarny Szukaj postów użytkownika: KruczoCzarny Dodaj KruczoCzarny do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Czy nie lepiej byłoby po 3-4 dniach takie tamaty usuwać? To tylko utrudnia szukanie tych tematów gdzie dany problem został już omówiony.

po niecałym dniu na forum jest ok 1000 nowych postów
większosc trzeba sprawdzić i nie ma czasu jescze na szukanie czy ten temat można skasować bo ten drugi jest lepiej opisany czy nienajłatwiej było by od razu kasować takie tematy i dawać ostrzeżenie za nie czytanie FAQ i tutoriali, ale wtedy pojawiały by się wiadomo jakie tematy... :/

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
10-09-2006 12:21 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Zamykanie tematów

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH