Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pola Bitew » Necropolia (R1) » OBLĘŻENIE ---> "Honorowa walka" w/g korników (Krwawa_Armia_KH0RNA [NewOrder]) <--- » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): « poprzednie 1 [2] Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony ---> "Honorowa walka" w/g korników (Krwawa_Armia_KH0RNA [NewOrder]) <--- 11 Ankieta - średnia ocena: 1,8211 Ankieta - średnia ocena: 1,8211 Ankieta - średnia ocena: 1,8211 Ankieta - średnia ocena: 1,82
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Savage
Forum Ace


images/avatars/avatar-5956.gif

Data rejestracji: 14-03-2007
Postów: 90
Klan: r1 Krwawa_Armia_KH0RNA R3 Possessed
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Katowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja powiem tylko tyle , przerabialismy to niedwno na r3 z warriorem18 bodajże, ale przechodząc od razu do sedna to powiedz mi co Ci da ta propaganda na forum ??
Odnoszę wrażenie że rozumujesz mniej więcej tak, mam fajny kwadrat to nikt mi go nie zabierze, ponieważ slabszy klan nas nie pokona a silniejszy jezeli ma "honor" to nie zaatakuje, odnosze sie do twoich wczorajszych wiadomosci ;]
nie zmienia to faktu że nie pojmuję tego rozumowania, ;]

A jednak ktoś się połakomił na twój kwadrat i nie ma nad czym płakać, jak ktoś powiedział "kwadrat rzecz nabyta"

__________________

Kupię:
R3 Dobry jastrzębi sygnet

03-10-2007 18:02 Savage jest offline Szukaj postów użytkownika: Savage Dodaj Savage do Listy kontaktów
Soli
King


images/avatars/avatar-39.jpg

Data rejestracji: 03-10-2006
Postów: 997
Klan: Trzeci Szwadron/Decados
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Mroczna Utopia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kubuś, jak czytam każdą Twoją wypowiedź na forum to naprawdę... Żal mi Ciebie... Ty i Twoja abstynencka propaganda... Tobie od tego alkoholu to się całkiem w głowie ************... Zrzuć na luz, to tylko gra....



Molasar, jak ja mam problem ze sobą, to idę do mamy, taty lub przyjaciele. Forum nie jest od załatwiania takich spraw.

PIĘĘĘĘĘĘĘĘKNYYY OBLEG rotfl
03-10-2007 18:28 Soli jest offline Szukaj postów użytkownika: Soli Dodaj Soli do Listy kontaktów
Duke
Double Ace


images/avatars/avatar-2259.gif

Data rejestracji: 27-09-2006
Postów: 140
Klan: Krwawa Armia Khorna
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Molasar posłuchaj ludzi i odpocznij od gry Smile . Nienormalny jesteś stary ? Zawsze silniejsi biją słabszych. Patrz np. na Date bijące Khorna Smile . Powiedz mi szczerze cwaniaczku czy jak napisze do Date klanówke by przestali bo to nie honorowe , gdyż są silniejsi to czy przestaną? A niepotrzebnie się rozpisujesz na forum stary, zamiast starać się odreagować stary na moim drugim klanem, na równi mającym prawa co i klan głowny, lepiej wyżyj się na swoich klanowiczach ktorzy Ciebie olewają rotfl .


Kubus gagatku jedno Ci powiem .....co kolejny post Twój czytam tym bardziej dochodzę do wniosku jak przegrane klanu który popierasz bolą Smile . Ale mógł byś już skończył WALIC NA FORUM TE FARMAZONY bo one i tak nic nie zmienia Smile . Tak wiec od dzisiaj wszystkie Twoje wypowiedzi beda odbierane przez nas jako PROPAGANDA szkoda tylko ze PRL-u już nie ma , może bys gdzieś fajna rpace dostał Smile . Nie grasz więc się nie udzielaj, wygrana jest po naszej stronie i nic tego nie zmieni Smile . Pozdrawiam cały spamujący oddział tego tematu który powstał zupełnie bez sensu na forum.

__________________


-------------------

Duke

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Duke: 03-10-2007 22:52.

03-10-2007 22:50 Duke jest offline Szukaj postów użytkownika: Duke Dodaj Duke do Listy kontaktów
1/2NOC
Lord


images/avatars/avatar-5652.jpg

Data rejestracji: 21-09-2007
Postów: 287
Klan: Kofam Extrem :***
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a mnie zastanawia jedno ,widze tu jednego placzka ktory biadoli nad strata domku i az 32 odpowiedzi w temacie na ten lament. rotfl

no zabrali ci chlopaki domek no i gitara,nie placze sie nad rozlanym mlekiem.
mam nadzieje ze pola bitwy nie zmienia sie w pola rozpaczy Tongue

__________________



Wielka Rodzina BW na Naszej Klasie

cytat:
1/2NOC czy ty w kazdym temacie musisz prowokowac napinki ?

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez 1/2NOC: 03-10-2007 23:14.

03-10-2007 23:12 1/2NOC jest offline Szukaj postów użytkownika: 1/2NOC Dodaj 1/2NOC do Listy kontaktów
KruczoCzarny
Ex-Team


images/avatars/avatar-12757.jpg

Data rejestracji: 03-08-2006
Postów: 1.433
Klan: Exiled/Immortals
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Moria II
Skąd: Krakowskie Wzgorza Mgieł...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zamykam, przepraszam wszystkich ze tak późno.
Warn dla autora za temat powstaly w celu prowokacji i wywolania napinki.


__________________

"Manipulowanie niepewnością stanowi kwintesencję
zmagań o władzę i jej główną stawkę."

03-10-2007 23:18 KruczoCzarny jest offline Strona domowa KruczoCzarny Szukaj postów użytkownika: KruczoCzarny Dodaj KruczoCzarny do Listy kontaktów
Strony (2): « poprzednie 1 [2] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pola Bitew » Necropolia (R1) » OBLĘŻENIE ---> "Honorowa walka" w/g korników (Krwawa_Armia_KH0RNA [NewOrder]) <---

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH