Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pola Bitew » Necropolia (R1) » OBLĘŻENIE ---> "Honorowa walka" w/g korników (Krwawa_Armia_KH0RNA [NewOrder]) <--- » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony ---> "Honorowa walka" w/g korników (Krwawa_Armia_KH0RNA [NewOrder]) <--- 11 Ankieta - średnia ocena: 1,8211 Ankieta - średnia ocena: 1,8211 Ankieta - średnia ocena: 1,8211 Ankieta - średnia ocena: 1,82
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Molasar
Viking


Data rejestracji: 26-12-2006
Postów: 658

Arrow ---> "Honorowa walka" w/g korników (Krwawa_Armia_KH0RNA [NewOrder]) <--- Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r1.bloodwars.pl/showmsg.php?mid=66527685&key=de8de9a384

Statystyki klanów tuż sprzed zakończenia drugiej fazy:

Nazwa klanu Krwawa_Armia_KH0RNA
Tag klanu [NewOrder]
Członków 34 / 36
Punkty klanu: 4229
Śr. punktów na członka: 124

Nazwa klanu Toreadors
Tag klanu [Toredors]
Członków 22 / 32
Punkty klanu: 2197
Śr. punktów na członka: 99

Pozostawię bez komentarza te fałszywe deklaracje (wysyłane na PW w grze) "honorowej walki" członków tegoż śmiesznego (żeby nie użyć wulgarnych słów) klanu... Mam nadzieję, iż to będzie początek Waszego końca, a klany mające z Wami sojusze i pakty zobaczą, jakimi podstępnymi tchórzami jesteście...

__________________

03-10-2007 13:33 Molasar jest offline Strona domowa Molasar Szukaj postów użytkownika: Molasar Dodaj Molasar do Listy kontaktów
Bar22
Lord


images/avatars/avatar-9070.gif

Data rejestracji: 13-10-2006
Postów: 332
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

temat służy ???

coś takiego było od zawsze i będzie zawsze, ale pański klan jest honorowy i zawsze robi oblegi na silniejszych rotfl
03-10-2007 13:40 Bar22 jest offline Szukaj postów użytkownika: Bar22 Dodaj Bar22 do Listy kontaktów
Zbanowany_Qbuś
Zbanowany

Data rejestracji: 19-07-2007
Postów: 128
Klan: Bardzo Mocno Pluszowy
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia III; Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie kumam - ile jest Khornów?

trzeba się było bronić (chociaż spróbować) !!!

ale to jest tylko moje zdanie - mieliście 10 slotów wolnych od nich dołączyło niewiele osób - dołaczając na ostatnią chwilę mieliście szanstę to WYGRAĆ!

teraz to jest po ptakach i narzekanie nic nie pomoże, ja nie pochwalam przegranej bez walki.

czy ten Khorn ma coś wspólnego z tym drugim ? EDIT aha juz wiem post Zonka sugeruje że tak Smile .

jeśli tak to widać że ptasia polityka prowadzenia wojen staje się coraz bardziej popularna Wink

swoją drogą jak wygląda stan 3 strefy Ptaki i ich totumfacyy vs reszta Necropolii ?

EDIT 2 widzisz teraz sam Molasar z jak podstępnym fałszywym i wynika z Twojego postu zakłamanym wrogiem musi zmagać się DATE Smile

to to już nie ptasia zaraza ale korniczo - ptasia, o looosie co za czasy, dlaczego ta biedna kraina musi tyle wycierpieć?

jednak masz szansę Molasar stając Ty i Twój Klan po stronie sił walczących z fałszem obłudą i hipokryzją możesz spowodować za ten zdradziecki atak napastnicy zapłacili własną krwią !

__________________
KubusPuchatek

PLUSZAK

beware on nups - they are everywhere.

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Zbanowany_Qbuś: 03-10-2007 14:05.

03-10-2007 13:47 Zbanowany_Qbuś jest offline Szukaj postów użytkownika: Zbanowany_Qbuś Dodaj Zbanowany_Qbuś do Listy kontaktów
Zonk_Zonk
Lord


images/avatars/avatar-2864.jpg

Data rejestracji: 12-11-2006
Postów: 277
Klan: PhOeNix
Kraina: Necropolia
Skąd: Z Lasu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wsydzic sie powinien twoj klan ze oddal kwadrat bez walki, a to ze Ci go zabrali to normalna rzecz... twoj placz nad utrata kwadratu jest zalosny szczerze mowiac bo posunac sie do takiej rzeczy zeby umiescic na forum takie cos i jeszcze probowac osmieszyc inny klan... KPINA !! moim zdaniem jestes niepowazny i powinienes pomyslec 2x zanim cos napiszesz/zrobisz a twoj klan powinien sie wstydzic za siebie i za Ciebie

__________________

03-10-2007 13:55 Zonk_Zonk jest offline Szukaj postów użytkownika: Zonk_Zonk Dodaj Zonk_Zonk do Listy kontaktów
Khorne
Lord


Data rejestracji: 24-06-2007
Postów: 431
Kraina: Moria III
Skąd: Outernet

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

bardzo powaznie bym sie zastanowil nad zmiana klanu

__________________
Rewolwerowiec 1.0
03-10-2007 13:57 Khorne jest offline Szukaj postów użytkownika: Khorne Dodaj Khorne do Listy kontaktów
Ranke
Lord


images/avatars/avatar-4468.gif

Data rejestracji: 21-01-2007
Postów: 344
Klan: Blue Dragon
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX; Necropolia XI
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Po pierwsze - to łamie regulamin Pola Bitew. Nic ciekawego w tej walce nie widzę.

Po drugie - Toreadors ma kilku resetów, dobrze o tym wiem, bo jestem z SL i kilka razy walczyliśmy z Wami. Zobacz, gdzie jest SL, a gdzie Wy. Jesteśmy wyżej niż Khorn, a broniliście się.
Nie wiem o co chodzi tutaj, ale mając dziesięć wolnych miejsc, przy dobrej organizacji i chęciach można zrobić silniejszemu przeciwnikowi z d... jesień średniowiecza. To Wy się nie zorganizowaliście i nie broniliście, więc o co ten krzyk? Tak to już jest, silniejsze klany atakują słabsze, ale od tego są sojusznicy, znajomi i najemnicy, żeby te słabsze mogły się bronić.

__________________
R1 - była Ranke, S_L i VVV.
R12 - była Blair, Blue Dragon.
R18 - Lucienne
http://forum.bloodwars.pl/thread.php?threadid=196523 - Oblężenie literackie Wink
03-10-2007 13:57 Ranke jest offline Strona domowa Ranke Szukaj postów użytkownika: Ranke Dodaj Ranke do Listy kontaktów
Molasar
Viking


Data rejestracji: 26-12-2006
Postów: 658

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Molasar
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bar22 - temat służy napiętnowaniu...
Wyobraź sobie, że klan w którym jestem NIGDY nie zakłada oblegów na słabsze klany (bo przewaga 100 czy 200 pkt., to żadna przewaga)... A korniki, mimo próśb, nie odwołały oblega... Chociaż poinformowałem ich "wspaniałomyślnego" szefa, jaka jest obecnie sytuacja u nas w klanie... Ale cóż, wykorzystali sytuację, bo wiedzą tchórze jedne, że jak jesteśmy w pełnym składzie, to zbierają regularne bęcki (sami zakładając oblegi), mimo przewagi punktowej (z tym, że mniejszej niż obecnie)...

Zbanowany_Qbuś - 2. faza zaczynała się o 4:30 rano, więc na ostatnią chwilę nikt by nie dołączył... A gdyby nasi zaczęli dołączać wcześniej, to i od nich poszłoby jeszcze więcej, i efekt byłby ten sam...
Tak, te korniki mają coś wspólnego z tymi drugimi...

Ranke - my nie przyjmujemy resetów (to kolejna zasada którą byś zauważyła, gdybyś przeczytała to, co mamy napisane w warunkach rekrutacji), więc radzę ugryźć się w język, i nie pisać bzdur, którymi się ośmieszasz... Czy jeśli ktoś z Wami wygrywa, to od razu musi mieć w swoich szeregach resety...? Odezwała się przedstawicielka kolejnego klanu, który "jest fair"... 1/3 z "Was" to najemnicy, bierzecie ich do każdego oblega ofensywnego (czego my również nie czynimy), że już nie wspomnę o Waszych resetach...

Khorne - pewnie na "jedyny słuszny", czyli korniki, co...? Blehrotfl

__________________

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Molasar: 03-10-2007 14:29.

03-10-2007 13:59 Molasar jest offline Strona domowa Molasar Szukaj postów użytkownika: Molasar Dodaj Molasar do Listy kontaktów
wachu80
Newbie


images/avatars/avatar-5475.gif

Data rejestracji: 04-06-2007
Postów: 7
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ile razy mi zabrali moj kwadrat slabi gracze ktozy poszli do mocnych tylko poto by mi go odebrac,co ja wtedy mialem zrobic?

powiem tak,byl n ciebie obl,i zostal odwolany,ale piszac potym jakies brednie ze sie wystraszylismy czy cos,to wtedy mielismy dwukrotny powdod do tego ponownego obl,zreszta to mi sie podobal twoj kw,ale coz,znajde inny

__________________
Nie odpisuje na forum,pisac w grze,nick: wachu
03-10-2007 14:00 wachu80 jest offline Szukaj postów użytkownika: wachu80 Dodaj wachu80 do Listy kontaktów
Xazzzz
Member


Data rejestracji: 06-02-2007
Postów: 40
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

podsumowaująć to co czyni, mysli pan Molasar jest prawidlowe, wszyscy inni ktorzy nie zgadzają sie z jego jakże światlymi, uduchowionymi i "honorowymi" teoriami, to banda burakow ktorzy nie wiedza o czym mowią, sa fe ble i wogule.
Proponuje dorosnąć albo skończyć z BW bo widze że sie panu granica zatarla.

__________________
r1: Dziecie_Baala
03-10-2007 14:09 Xazzzz jest offline Szukaj postów użytkownika: Xazzzz Dodaj Xazzzz do Listy kontaktów
Lunarka
Ex S-Modka


images/avatars/avatar-5480.png

Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 647
Klan: [Luna]
Rasa w grze: Ssak
Skąd: Piekary Śląskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja bym się cieszyła, gdyby tyle osób dołączyło do oblężenia przeciwko mnie samej.
Khorn nie zignorował Twojego potencjału jak widać Big Grin
Jestem pewna, że dołączyli do oblężenia w takiej ilości, ponieważ bali się, że sam możesz zrobić im krzywdę Big Grin

Ps. Molasar, myślę iż w dobie wojny temat ten jest zbędny, a pretensje powinieneś mieć tylko i wyłącznie do swojego klanu, za to że nie zrobił nic aby obronić twój kwadrat.

__________________
FREEDOM

03-10-2007 14:12 Lunarka jest offline Szukaj postów użytkownika: Lunarka Dodaj Lunarka do Listy kontaktów
Molasar
Viking


Data rejestracji: 26-12-2006
Postów: 658

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Molasar
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wachu80 - jestem ciekaw, gdzież to napisałem, że się wystraszyliście (kolejne kłamstwo z Waszej strony... "jak się chce uderzyć psa, to kij zawsze się znajdzie" - każdy powód jest dobry, nawet wyimaginowany, byle tylko usprawiedliwić swoje postępowanie, co...? żenada:evilSmile ...? Bo po odwołaniu Twojego oblega, jakoś wysłałem podziękowania do Waszego szefa, naprawdę byłem mu wdzięczny... Ale jak widać, przeliczyłem się...

Xazzzz - to Twoje słowa, więc nie próbuj mi ich wkładać w usta, bo nic takiego nie napisałem...

Zonk_Zonk, Lunarka, RAGNAROCK - reszta klanu nie podłączyła się do oblega na moją wyraźną prośbę, mimo iż chcieli...

__________________

Ten post był edytowany 5 raz(y), ostatnio edytowany przez Molasar: 03-10-2007 14:31.

03-10-2007 14:14 Molasar jest offline Strona domowa Molasar Szukaj postów użytkownika: Molasar Dodaj Molasar do Listy kontaktów
RAGNAROCK
Double Ace


images/avatars/avatar-5322.jpg

Data rejestracji: 12-11-2006
Postów: 137
Klan: K.A.K
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa

RE: ---> "Honorowa walka" w/g korników (Krwawa_Armia_KH0RNA [NewOrder]) <--- Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

poponuję żebyś Szanowny Zawodniku przestał płakać...
idź sobie na urlop, pooddychaj świeżym powietrzem, podziwiaj przyrodę....
Klan to rodzina, która bez względu na przewagę, czy też słabość przeciwnika staje do walki razem!!

P.S

przestań już marudzić, bo płaczesz jak niemowlak co "cycka" nie dostał...

Pozdrawiam Serdecznie i Życzę Szybkiego Rozwoju w Grze pt.BW ;-) rotfl

__________________


ID - R1 9697/ R3 8104/ R8 661

03-10-2007 14:15 RAGNAROCK jest offline Szukaj postów użytkownika: RAGNAROCK Dodaj RAGNAROCK do Listy kontaktów
Leyla
Member


images/avatars/avatar-2828.jpg

Data rejestracji: 16-02-2007
Postów: 28
Klan: Krwawa_Armia_KH0RNA
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Dziecie Khorna

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

po pierwsze spojrz na ilosc graczy

khorn 34/36
torreadors 22/32

mieliscie mozliwosc dolaczenia osob do oblezenia i podejrzewam pkt bylyby wyrownane...
pozatym ta gra polega na obleganiu,atakowaniu itp..wiec neirozumiem o co masz pretensje...obrazasz nas w pw..obrazasz na forum...tym sposobem pokazujesz jak niski jest twoj poziom inteligencji...klan gromadzi w jednosc wszystkich czlonkow i po to jest oblezenie aby do niego dolaczyli a to ze nieumiejetnie pokierowales dyplomacja....i neizgromadziles sobie ludzi to tylko mozesz miec do siebie pretensje...i powinienes sobie zrobic przerwe od gry.,bo chyba zatraciles co jest wirtualne a co realne...

po drugie osoba ktora uwaza ze ma"HONOR"zachowuje sie honoro.. a ty do nich raczej z przykroscia musze stwierdzic nienalezysz...

Pozdrawiam wszystkich dla ktorych ta gra cos jest warta i nie "placza"z powodu byle czego..

__________________

03-10-2007 14:29 Leyla jest offline Szukaj postów użytkownika: Leyla Dodaj Leyla do Listy kontaktów
MaNiAk-PsYcHoL
Double Ace


images/avatars/avatar-12538.jpg

Data rejestracji: 06-01-2007
Postów: 125
Klan: ..:: D a T e ::..
Skąd: SosnowieC

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Molasar szkoda mi Ciebie - wszystko robisz tak, aby pokazać jaki to jesteś pokrzywdzony przez los oraz jaki z Ciebie to "człowiek prawy i sprawiedliwy" Big Grin tylko prosze nie rób Nam na BW IV RP Big Grin

nawiasem mówiąc wszystko się zaczęło od wiadomości do po moim skanie na Ciebie a nie od jakiś podziękowań za odwołanie Wink trzeba było nie zaczynać utarczki słownej - kozakowałeś, więc stało się a teraz waśćmość Panie wstydu oszczędź sobie i swojemu klanowi i zakończ ten wywód zamykając ten beznajdziejny temat Smile


PS żaluje tylko jednego, że nie założyłem tego oblega 28.09.2007 tak jak miałem zrobić - niestety kolejka do obleżeń była spora Wink

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez MaNiAk-PsYcHoL: 03-10-2007 14:36.

03-10-2007 14:32 MaNiAk-PsYcHoL jest offline Szukaj postów użytkownika: MaNiAk-PsYcHoL Dodaj MaNiAk-PsYcHoL do Listy kontaktów
elrodos
Member


Data rejestracji: 24-10-2006
Postów: 47
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III
Skąd: Trójmiasto

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Odbieranie kwadratów jest natulana koleją rzeczy w grze "WOJNY KRWII" !!!!
Jeżeli słabszy klan ma lepszy kwadrat niż lepszy klan to silnijszy zabiera słabszemu. To chyba naturalne.
Wy byliście słabi a mieliście fajny kwadrat więc go straciliście. Jak bedziecie silniejsi to zabierzecie lepsze kwadraty słabszym klanom.
Myślisz dlaczego dobrego kwadratu szuka sie w jak naslniejszych klanach? Bo tak się wytwarza naturalna selekcja!!! W tej chwili doświadczyliście tej selekcji jak KAZDY klan na BW.
Zastanów sie wiec nad czym biadolisz. Kwadratem? Przeciez to rzecz nabyta. Poszukaj innego w słabszym klanie i odbierz im !!!

__________________
Nick: Energetyk
03-10-2007 14:33 elrodos jest offline Szukaj postów użytkownika: elrodos Dodaj elrodos do Listy kontaktów
Zbanowany_Qbuś
Zbanowany

Data rejestracji: 19-07-2007
Postów: 128
Klan: Bardzo Mocno Pluszowy
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia III; Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
elrodos napisał(a)
Zastanów sie wiec nad czym biadolisz. Kwadratem? Przeciez to rzecz nabyta. Poszukaj innego w słabszym klanie i odbierz im !!!


myślenie typowo ptasio - kornicze - lać słabszych ile wlezie, żenada

a ja powiem inaczej nie nie szukaj w słabszym ! szukaj w silniejszym i zrób wszystko co możliwe w ludzkiej mocy aby wygrać!

zadziwiająca jest ilość wypowiedzi "oburzonych" członków Fenixa i Khorna, pokazuje ona i faktycznie musi tu być coś "na rzeczy", choć w dalszym ciągu nie wiem co ponieważ faktycznie odbieranie kwadratów jest naturalną koleją gry ale ilość wypowiedzi JEDNOZNACZNIE przemawia za tym iż mają coś za uszami i to nie było "zwykłe" przejęcie.

__________________
KubusPuchatek

PLUSZAK

beware on nups - they are everywhere.
03-10-2007 14:41 Zbanowany_Qbuś jest offline Szukaj postów użytkownika: Zbanowany_Qbuś Dodaj Zbanowany_Qbuś do Listy kontaktów
elrodos
Member


Data rejestracji: 24-10-2006
Postów: 47
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III
Skąd: Trójmiasto

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Qubuś Ty to masz teorie...he he he


P.S. Odbierając kwadrat silniejszemu klanowi (np. przy pomocy najemników) to odbieramy go tylko czasowo. Po odejści najemników własciciel odbierze sobie swoja własność. Czyli nowu załatwiac najemników? No ok. ale ile ta razy zrobisz?

__________________
Nick: Energetyk
03-10-2007 14:44 elrodos jest offline Szukaj postów użytkownika: elrodos Dodaj elrodos do Listy kontaktów
Molasar
Viking


Data rejestracji: 26-12-2006
Postów: 658

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Molasar
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Leyla - poziom kultury co niektórych członków Twojego - jakże honorowego, kulturalnego, inteligentnego i wspaniałego klanu - też jest niskich lotów... O czym świadczą PW - które dostałem wczoraj w takiej ilości, iż można by to uznać za spam - a w których co niektórzy uciekają się do "osobistych wycieczek" typu wjazd na rodzinę, co jest dla mnie oznaką chamstwa i słabości spowodowanej niemożnością prowadzenia konstruktywnej wymiany zdań z powodu braku racjonalnych argumentów...
Co do oblega, już nie pierwszy raz wykorzystujecie w ten sposób sytuację... Normalne klany po wyjaśnieniu sytuacji przekladają oblega na termin, kiedy można nawiązać jakąś sensowną walkę... Wy po prostu boicie się, że moglibście nie podołać takiemu "wyzwaniu" (przypominam, że gdy przy naszym pełnym składzie zakładaliście na nas oblegi, to regularnie zbieraliście bęcki), więc pal licho honor, nie...?

MaNiAk-PsYcHoL - ja nie jestem pokrzywdzony... Mam gdzieś tego klocka, zabierajcie go sobie... Chcesz to go sobie zamień na pustaka w s5 (jak to mi wczoraj napisałeś), skoro jesteś aż na tyle wredny i złośliwy i sprawi Ci to masochistyczną przyjemność, to nie będę Ci jej odbierałBig Grin
Fakt, szpiegowałeś mnie... A ja napisałem Ci tylko "zbuduj sobie swojego klocka" i nic poza tym... Więc nie wykręcaj kota ogonem... A podziękowania wysłałem Waszemu szefowi kilka minut po odwołaniu przez niego oblega, który założył na mnie wachu, i nic więcej do Was nie pisałem... A 2-3 godziny poźniej miałem klejnego oblega na plecach...
A tak w ogóle, to się powtarzasz, resecie... Swoją drogą, to ciekawe że w grze są konta o nickach
PsYcHoL-MaNiAk (z tego konta mnie oblegałeś) oraz MaNiAk-PsYcHoL... Czyżbyś był również multikonciarzem (to tylko moje domysły, które nie muszą się pokrywać z rzeczywistością)...? Ciekawe jest też to, że złożyłeś dziś skargę na wachu... Coraz więcej rewelacji wychodzi na światło dzienne...

elrodos - rozbudowywałem tego klocka przez długie miesiące, władowałem w niego masę surówy i PR-ek (złom)... Więc nie mów mi, że to rzecz nabyta...

Jeden Zbanowany_Qbuś przynajmniej nie jest przeciwko mnieSmile

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Molasar: 03-10-2007 14:52.

03-10-2007 14:48 Molasar jest offline Strona domowa Molasar Szukaj postów użytkownika: Molasar Dodaj Molasar do Listy kontaktów
Ranke
Lord


images/avatars/avatar-4468.gif

Data rejestracji: 21-01-2007
Postów: 344
Klan: Blue Dragon
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX; Necropolia XI
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Molasar napisał(a)
Ranke - my nie przyjmujemy resetów (to kolejna zasada którą byś zauważyła, gdybyś przeczytała to, co mamy napisane w warunkach rekrutacji), więc radzę ugryźć się w język, i nie pisać bzdur, którymi się ośmieszasz... Czy jeśli ktoś z Wami wygrywa, to od razu musi mieć w swoich szeregach resety...? Odezwała się przedstawicielka kolejnego klanu, który "jest fair"... 1/3 z "Was" to najemnicy, bierzecie ich do każdego oblega ofensywnego (czego my również nie czynimy), że już nie wspomnę o Waszych resetach...


To, że nie przyjmujecie resetów, to nie znaczy, że ich wcześniej w klanie nie mieliście. Przykład? Chociażby Slaymer i Haesligg (bo ja mówię o czasach, kiedy walczyliśmy z Wami, kiedy oni byli, a nie akurat teraz). Zresztą ten temat służy do dyskusji, a nie atakowania siebie, ani Twoje rady ani tym bardziej zdanie, że się ośmieszam, mnie nie ruszają, jednak spróbuj czasem prowadzić dyskusję nieco bardziej kulturalnie.

' Czy jeśli ktoś z Wami wygrywa, to od razu musi mieć w swoich szeregach resety...? ' - a gdzie ja to napisałam? Big Grin

'1/3 z "Was" to najemnicy, bierzecie ich do każdego oblega ofensywnego (czego my również nie czynimy), że już nie wspomnę o Waszych resetach...' - grozia Big Grin Skąd o tym wiesz? My po prostu mamy wielu dobrych znajomych Big Grin Naszych resetach? Z tego co kojarzę mamy dwóch i nie widzę w tym nic złego Wink

__________________
R1 - była Ranke, S_L i VVV.
R12 - była Blair, Blue Dragon.
R18 - Lucienne
http://forum.bloodwars.pl/thread.php?threadid=196523 - Oblężenie literackie Wink
03-10-2007 14:51 Ranke jest offline Strona domowa Ranke Szukaj postów użytkownika: Ranke Dodaj Ranke do Listy kontaktów
Molasar
Viking


Data rejestracji: 26-12-2006
Postów: 658

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Molasar
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ranke - Slaymer i Haesligg nie są członkami Toreadors... A to, że w oblegach obronnych pomagają nam przyjaciele, to chyba normalne, nie sądzisz...?
Wystarczy popatrzeć w profile ludzi od Was z klanu... Przejrzałem może połowę swego czasu, a naliczyłem conajmniej 10ciu najemników, głównie z BK... Co innego brać najemników i oblegać słabszy klan, a co innego, gdy przyjaciele - nawet resety (których jednakowoż nie popieram, bo to push ekstremalny i zaburzenie balansu gry) - pomagają w obronie... Zresztą, Wy też zbieraliście bęcki, gdy nas oblegaliście ze swoimi najemnikami (którzy Wam i tak ne pomogli)...

cytat:
Ranke napisał(a)
Po drugie - Toreadors ma kilku resetów, dobrze o tym wiem, bo jestem z SL i kilka razy walczyliśmy z Wami. Zobacz, gdzie jest SL, a gdzie Wy. Jesteśmy wyżej niż Khorn, a broniliście się.


Dziewczynko, Ty chyba sama nie pamiętasz, co piszesz...

__________________

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Molasar: 03-10-2007 15:01.

03-10-2007 14:59 Molasar jest offline Strona domowa Molasar Szukaj postów użytkownika: Molasar Dodaj Molasar do Listy kontaktów
Alastor
Junior Member


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 11
Kraina: Necropolia VIII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Molasar. Cóz, niestety w Tym zdarzeniu nie ma nic, absolutnie nic ciekawego. Takie oblegi w Nekro są normalką, wyniki tez. Zbierzecie się i odbierzecie kwadrat skoros taki pewny swych sił i tyle, nie ma co się ekscytowac i prorokowac o "koncu Khorna", no i zazdroszcze Ci bo tyle rzeczy wydaje Ci się smiesznych ze pól zycia musisz się smiac. Pozazdroscic.

Podziwiam też zdolnosc do szybkiej i "odgornej" oceny który klan jest Normalny, Honorowy, tudzież blyskawicznej oceny stopnia inteligencji większosci rozmówców.

Te wszystkie pojęcia o które się kłócisz są sprawę względną. Jedni twierdzą ze honorowo trzeba było przełozyc obleg(co ciekawe to zwykle Ci którzy są w gorszej sytuacji taktycznej) a inni ze naczelną zasadą wojny jest zwycięstwo. Prawd oglnych i ostatecznych niestety nie ma.

Wycieczek osobistych i wiadomosci na PW nie widziałem, ale domyslam się ich tresci - to akurat jest normalne i po to masz opcję "usun" a głowie "zapomnij" zeby nie psuło Ci to samku herbaty kazdego ranka przy BW.

Podsumowując - różnie bywa. Zalezało Ci? Trzeba było sprowadzic pomoc... bla bla bla(wszyscy to juz wymieniali to co będe powtarzał?). Nie zalezało Ci aż tak? Twierdzisz ze juz niedługo odbijecie? to po co ten temat? Dla "hanby" Khorna? Za co? Za to ze okazał się nieco sprytny i po prostu w braku nastroju do darowania chwili słabosci? Bywa, nic w tym zaskakującego.

Pozdrawiam
Alastor

__________________
Jeśli wygrałem to pisz na PW!
Nick - Ayodele r14

http://forum.bloodwars.pl/thread.php?threadid=196523&hilightuser=5492 - BW w wersji pisanej
03-10-2007 15:03 Alastor jest offline Szukaj postów użytkownika: Alastor Dodaj Alastor do Listy kontaktów
Ranke
Lord


images/avatars/avatar-4468.gif

Data rejestracji: 21-01-2007
Postów: 344
Klan: Blue Dragon
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX; Necropolia XI
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Molasar napisał(a)
Ranke - Slaymer i Haesligg nie są członkami Toreadors... A to, że w oblegach obronnych pomagają nam przyjaciele, to chyba normalne, nie sądzisz...?
Wystarczy popatrzeć w profile ludzi od Was z klanu... Przejrzałem może połowę swego czasu, a naliczyłem conajmniej 10ciu najemników, głównie z BK... Co innego brać najemników i oblegać słabszy klan, a co innego, gdy przyjaciele - nawet resety (których jednakowoż nie popieram, bo to push ekstremalny i zaburzenie balansu gry) - pomagają w obronie... Zresztą, Wy też zbieraliście bęcki, gdy nas oblegaliście ze swoimi najemnikami (którzy Wam i tak ne pomogli)...

cytat:
Ranke napisał(a)
Po drugie - Toreadors ma kilku resetów, dobrze o tym wiem, bo jestem z SL i kilka razy walczyliśmy z Wami. Zobacz, gdzie jest SL, a gdzie Wy. Jesteśmy wyżej niż Khorn, a broniliście się.


Dziewczynko, Ty chyba sama nie pamiętasz, co piszesz...


Zarówno Slaymer i Haesligg byli u was długo w klanie, to resety, więc uznałam ich za członków klanu, do tego pomagali w oblężeniach. Reszty nicków po prostu nie pamiętam, nie będę więc wypisywać, podałam dwa przykłady Wink

Hmm, a kiedy my braliśmy najemników oblegając słabszy klan? Zresztą słabszy punktowo w żaden sposób nie oznacza słabszego w walce.

Najemnicy, a sojusznicy to różnica.

Dalej nie dyskutuję, bo widzę, że wszelkie racjonalne dysputy z Tobą kończą się jedynie na tanich tekstach, jak chociażby ten ostatni w Twoim poście Wink

Hańba Khornowi, taak! Chwała honorowemu Molasarowi! Dawno się tak nie uśmiałam Big Grin

Ahh, jeszcze jedno - skoro sam poprosiłeś klan o nie dołączanie to sam jesteś winien tej przegranej Wink

__________________
R1 - była Ranke, S_L i VVV.
R12 - była Blair, Blue Dragon.
R18 - Lucienne
http://forum.bloodwars.pl/thread.php?threadid=196523 - Oblężenie literackie Wink
03-10-2007 15:12 Ranke jest offline Strona domowa Ranke Szukaj postów użytkownika: Ranke Dodaj Ranke do Listy kontaktów
MaNiAk-PsYcHoL
Double Ace


images/avatars/avatar-12538.jpg

Data rejestracji: 06-01-2007
Postów: 125
Klan: ..:: D a T e ::..
Skąd: SosnowieC

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Molasar jakby Ci nie zależało na tym klocku to byś się tyle naderemnie nie produkował we wiadomościach do mnie hehe Big Grin ciężko zrozumieć, że kwadrat to rzecz nabyta - raz się zdobywa raz się go traci - Ty od zera go zbudowałeś ?? jeśli tak to brawo za wytrwałość w dążeniu do celu i brawo za głupote Big Grin


Nadawca: Molasar
Tytuł wiadomości: ...
Data wysłania: 2007-10-02 16:36:10

zebys sie nie zdziwil, jak zamiast s4 trafi Ci sie lipne s5Big Grin


tani tekst podczas oblegu - a nadal Ci nie zależało na klosku Big Grin
troszke przekomarzania i mamy efekt :d


Nadawca: Molasar
Tytuł wiadomości: Re: atak czy oznaka flustracji Big Grin
Data wysłania: 2007-10-02 23:52:44

co tylko swiadczy o Twojej glupocie i prostym postrzeganiu swiata, skoro chcesz
resetowac wypasiony klocek... o ile chcesz to naprawde zrobic, bo nie zebym Cie
obrazal... ale w takim wypadku, to musi byc cos osobistego, bo skoro chcesz go
resetnac, to tak naprawde nie jest Ci on do niczego potrzebny, a chcesz tylko
komus zrobic na zlosc... heh, nie ma nic gorszego, jak byc zawistnym i
wrednym... nie stworzyles czegos sam, a chcesz to niszczyc... chora "logika"...
zegnam, bo w takim przypadku nie mam juz nic do dodania...
zycze milego resetowania...
ps. widze, ze resetowanie wchodzi w krew, i pozniej ciezko bez niego zyc...



a że się powtarzam bo do Ciebie trzeba chyba mówić powoli, wyraźnie i drukowanymi literami bo nie potrafisz odrazu zaczaić co jest grane Big Grin trudno ale musze zadać to pytanie Tobie:

takim głupkiem jesteś czy takim się robisz Big Grin

biore na Siebie wszystkie konsekwencje tego stwierdzenia bo dla mnie taka osoba jak Ty jest niepoczytalna/niespełna rozumu i powinno jej się internet zabierać - więc zgłoś się do najbliższej poradni - może Ci pomogą - może nie jest jeszcze za późno Big Grin


a tu znowu o honorze a sam mnie atakował ja 28 pkt a on hm 99 pktBig Grin

Nadawca: Molasar
Tytuł wiadomości: Re: ...
Data wysłania: 2007-10-02 17:09:31

Khorn nie zna pojecia slowa honor, wiec mnie nie rozsmieszaj nupie, bo sie
kompromitujesz w moich i nie tylko oczach... honorowo to Ty mozesz stanac do
walki 1/1... przewaga 2k pkt. to nie jest honorowa walka, ale co Wy o tym
mozecie wiedziec...? WIELKIE NIC, ot co:| zreszta pogadamy za 2 dni - wtedy ja
bede oblegal Cie "honorowo":>
zegnam...
ps. a Ty co, zasiadasz konto szefa...? moze banik by sie Wam przydal, co...?
moge zalatwic gratisowo i honorowo:> chyba czas, aby administracja dokladnie
przeswietlila Khorna...


odnosnie zblizonych nazw kont Big Grin no inteligencje masz na bardzo wysokim poziomie - jak mógłbyś się domyśleć, ale poco to przecież boli to tamte konto było moim pierwszym w grze a że się przyzwyczaiłem do tego nicka to zrobuiłem sobie bardzo podobne -Sherloku Big Grin podobno miałeś pisać do C47 aby mnie sprawdził i jak coś jeszcze nie mam bana :d

__________________

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez MaNiAk-PsYcHoL: 03-10-2007 15:14.

03-10-2007 15:12 MaNiAk-PsYcHoL jest offline Szukaj postów użytkownika: MaNiAk-PsYcHoL Dodaj MaNiAk-PsYcHoL do Listy kontaktów
bajo
Full Member


images/avatars/avatar-1002.jpg

Data rejestracji: 03-11-2006
Postów: 53
Klan: 0_o,VVV
Kraina: Moria
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tyle krzyku o kwadrat, ja traciłem z rąk Toredors... z 5razy ...ale nie
ośmieszałem sie na FORUM ...
Jak dla mnie temat do zamkniecia ....

__________________
r1: bajo23

r3:chciałbys wiedziecTongue
03-10-2007 15:17 bajo jest offline Szukaj postów użytkownika: bajo Dodaj bajo do Listy kontaktów
Lukashi
Junior Member


images/avatars/avatar-4611.jpg

Data rejestracji: 28-06-2007
Postów: 13
Klan: Alkoholicy
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Drogi płaczku. Po pierwsze: obrażasz nas w grze. Obrażasz na forum. Był obleg. Odwołano. Cwaniaczyłeś-kwadracik straciłeś. Normalna kolej rzeczy. Płacz najlepiej do modów że wymyślili taką okrutną grę raniącą twoje dziecięce serduszko. Wiem, wiem, Twoja psychika już nigdy nie będzie taka sama...

Żal mi cię. A może to jest honorowe?

http://r1.bloodwars.pl/showmsg.php?mid=6...&key=49450048ff

__________________
Nick na r1: Lolua

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Lukashi: 03-10-2007 17:17.

03-10-2007 15:32 Lukashi jest offline Szukaj postów użytkownika: Lukashi Dodaj Lukashi do Listy kontaktów
99problems
Double Ace


images/avatars/avatar-5542.jpg

Data rejestracji: 27-11-2006
Postów: 110
Klan: Wojownicy_Khorna
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To nie był główny khorn tylko powiedzmy khorn B alias 07zglosSie i jego gang. Smile

__________________

03-10-2007 16:07 99problems jest offline Szukaj postów użytkownika: 99problems Dodaj 99problems do Listy kontaktów
Shinodin
Emperor


images/avatars/avatar-2913.jpg

Data rejestracji: 31-03-2007
Postów: 1.035
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ale to i tak nie była honorowa walka...

__________________


http://s2.annihilation.pl/?a=register&rid=154
03-10-2007 16:31 Shinodin jest offline Szukaj postów użytkownika: Shinodin Dodaj Shinodin do Listy kontaktów
Molasar
Viking


Data rejestracji: 26-12-2006
Postów: 658

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Molasar
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ranke napisał(a)
Hmm, a kiedy my braliśmy najemników oblegając słabszy klan? Zresztą słabszy punktowo w żaden sposób nie oznacza słabszego w walce.

Najemnicy, a sojusznicy to różnica.


Problem w tym, droga Ranke, ze owi najemnicy (sorry, sojusznicy) siedzą u Was praktycznie cały czas... Tylko ewentualnie się wymieniają miejscami... Zresztą, część z tych osób ma wpisane w swoich profilach, że są najemnikami... Po co zatem ta dyskusja...?
No owszem, słabszy punktowo klan nie oznacza słabszego w walce, szczególnie gdy są w nim resety...

http://r1.bloodwars.pl/showmsg.php?mid=65382408&key=a63d67fada

---

MaNiAk-PsYcHoL - nie budowałem tego klocka od zera, ale 70% tego, co się tam znajduje, to moja zasługa...
Tak się zastanawiałem, kiedy sięgniesz po PW z braku innych argumentów...? Jak widzę mała prowokacja się powiodła, i długo czekać na efekty nie musiałem... I cieszę się bardzo, że zacytowałeś akurat tę wiadomość o "resetowaniu" klocka... Komentować tego nie będę, bo wszystko zawarłem w tejże wiadomości...
Odpowiadając na Twoje pytanie - tak, jestem głupkiem, gdyż zniżyłem się do Twojego poziomu, a co za tym idzie, nie mam szans na trafną i ciętą ripostę, bo miażdżysz mnie doświadczniem w tej dziedzinie... W końcu reset jesteś... A skoro już zacząłem ten temat, to napiszę tylko tyle - nie płacz, że Cię leję RESECIE, bo sporą część statów masz lepszą ode mnie, jak na Twój "marny poziom"...

---

Drogi Lukashi - Wy również obrażacie mnie w grze, obrażacie na forum, więc "walka" jest wyrównana (chociaż raz)Big Grin Jesteś kolejnym, który widzi jakieś cwaniaczenie z mojej strony...? No to poproszę o przykłady mojego cwaniaczenia przed założeniem oblega na mnie... Bo jakoś kilka osób z Waszego klanu już mnie o to oskarża, a jak na razie nie widziałem chociaż jednego przykładu... Może tak by Wasz szef zacytował tutaj moją wiadomość z podziękowaniem za zdjęcie pierwszego oblega...? Chociaż nie, nie zrobicie tego, bo przecież w ten sposób w pewnym sensie byście się "oczernili"...
Lukashi, i czego dowodzi ten mój atak, który przegrałem...? Skoro żeś taki słaby RESECIE, to dlaczego nie udało mi się wygrać mimo tego mojego (o sorry, zapomniałem - już nie jest mój) wypasionego klocka, który mi zakosiliście...? Nie powinny z Ciebie zostać nawet szczątki skoro taki "cienki" jesteś... I mylisz dwie, zgoła odmienne rzeczy - atak (już nie ważne, czy w celu sfarmienia, czy to odwetowy czy jakiś inny) od oblężenia z przeważającą przewagą punktową, którego skutkiem jest zwędzenie kwadratu w mało honorowy sposób... I co, jak rano czytałeś raport z tego "oblega", to jarałeś się tym, że walka była tak niezwykle trudna, lecz Wasz wysiłek w nią włożony nie poszedł na marne i zaowocował zdobyciem tak wypasionego klocka...?Big Grin

EDIT:
Ciekaw zatem jestem skąd u Ciebie takie staty, skoro masz 43 pkt. mniej od mnie...? To nawet nie jest dwukrotna przewaga, jaką Wy mieliście nad całym naszym klanem w tym oblegu... Dziwisz mi się zatem, iż jestem wkurzony na taki stan rzeczy...? Jeśli tak, to jesteś zwykłym hipokrytą...


cytat:
Lukashi napisał(a)
(...) czytaj profil ignoranto. (...)


Jeśli już, to "ignorancie"... Proponuję Ci zapoznać się ze słownikiem...

__________________

Ten post był edytowany 7 raz(y), ostatnio edytowany przez Molasar: 03-10-2007 17:27.

03-10-2007 17:11 Molasar jest offline Strona domowa Molasar Szukaj postów użytkownika: Molasar Dodaj Molasar do Listy kontaktów
Lukashi
Junior Member


images/avatars/avatar-4611.jpg

Data rejestracji: 28-06-2007
Postów: 13
Klan: Alkoholicy
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie jestem RESETEM czytaj profil ignoranto. brawa za honor atakowac kogos 50pkt mniej...

__________________
Nick na r1: Lolua

03-10-2007 17:19 Lukashi jest offline Szukaj postów użytkownika: Lukashi Dodaj Lukashi do Listy kontaktów
Ranke
Lord


images/avatars/avatar-4468.gif

Data rejestracji: 21-01-2007
Postów: 344
Klan: Blue Dragon
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX; Necropolia XI
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Molasar napisał(a)
[quote]Ranke napisał(a)
Hmm, a kiedy my braliśmy najemników oblegając słabszy klan? Zresztą słabszy punktowo w żaden sposób nie oznacza słabszego w walce.

Najemnicy, a sojusznicy to różnica.


Problem w tym, droga Ranke, ze owi najemnicy (sorry, sojusznicy) siedzą u Was praktycznie cały czas... Tylko ewentualnie się wymieniają miejscami... Zresztą, część z tych osób ma wpisane w swoich profilach, że są najemnikami... Po co zatem ta dyskusja...?
No owszem, słabszy punktowo klan nie oznacza słabszego w walce, szczególnie gdy są w nim resety...

O lol... wkleiłeś oblężenie, gdzie WSZYSCY są/byli członkami naszego klanu. Ja też mam wpisane, ze jestem najemniczką, ale to przecież nie zaprzecza temu, że należę do SL i z nimi walczę.

__________________
R1 - była Ranke, S_L i VVV.
R12 - była Blair, Blue Dragon.
R18 - Lucienne
http://forum.bloodwars.pl/thread.php?threadid=196523 - Oblężenie literackie Wink

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Ranke: 03-10-2007 17:38.

03-10-2007 17:30 Ranke jest offline Strona domowa Ranke Szukaj postów użytkownika: Ranke Dodaj Ranke do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pola Bitew » Necropolia (R1) » OBLĘŻENIE ---> "Honorowa walka" w/g korników (Krwawa_Armia_KH0RNA [NewOrder]) <---

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH