Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Premiera BR! » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): « poprzednie 1 [2] Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Premiera BR! 11 Ankieta - średnia ocena: 5,09
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
gihad
King


images/avatars/avatar-5619.gif

Data rejestracji: 10-08-2007
Postów: 754
Kraina: Moria IV
Skąd: Krk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ups, zdecydowanie nie mój klimat, zostanę przy BW raczej Smile Aczkolwiek, biorąc pod uwagę że to gra twórców bloodwars to wróżę jej świetlaną przyszłośc Smile

__________________
R13:Gihad
cytat:
SushiMaker napisał:
Nie da się.

06-10-2007 12:14 gihad jest offline Szukaj postów użytkownika: gihad Dodaj gihad do Listy kontaktów
bng123
Double Ace


Data rejestracji: 19-01-2007
Postów: 105
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V
Skąd: Skierniewice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja pogram i zobaczeSmile . Juz dawno jestem zarejestrowanySmile . Mala prosba do adminow. 3 dni przed premiera mial byc wyslany do kazdego zarejestrowanego w BR gracza mail, mowiacy o dacie premiery. Ja takiego maila nie dostalem. Moze warto by go wyslac, bo podejzewam ze nie kazdy dopatrzyl wiadomosci na forumSmile

__________________

Nick na R7: Bongor

Zarabianie w internecie? Przeczytaj mój blog i dowiedz się, czemu nie zarobisz milionów w parę dni!

O tym, jak NIE zarobiłem w Internecie

07-10-2007 09:59 bng123 jest offline Szukaj postów użytkownika: bng123 Dodaj bng123 do Listy kontaktów
Ron
Lord


images/avatars/avatar-3006.jpg

Data rejestracji: 07-10-2006
Postów: 483
Klan: N_C_C_N
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria
Skąd: Transylwania

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Konrad,jest szansa na udostępnieniu tego interaktywnego tutka już dziś ? Wielu graczy mogłoby już teraz się przekonać do tej gry(albo odwrotnie)...

EDITBig Grin obra,już daję spokój z tym Tongue

__________________

R1:Apofis
R2:Ron

KLIKNIJ - Nic cię to nie kosztuje,a możesz zacząć zarabiać poważne pieniądze.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Ron: 07-10-2007 12:53.

07-10-2007 12:32 Ron jest offline Szukaj postów użytkownika: Ron Dodaj Ron do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie, z prostej przyczyny - nie jest jeszcze skończony.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




07-10-2007 12:33 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Serwer został otwarty, życzymy udanej zabawy!

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




08-10-2007 17:16 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Strony (2): « poprzednie 1 [2] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Premiera BR!

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH