Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Rekrutacja » Necropolia » Kubusie_Puchatki » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Przeskocz na dół strony Kubusie_Puchatki
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Kubus_Puchatek
Emperor


Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 1.409
Kraina: Moria III

Kubusie_Puchatki Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

posiadamy 3 wolne miejsca.

wymagamy zaangażowania w grę, spędzenia przy niej sporej części swojego wolnego czasu,
wymagamy luzackiego i bezstresowanego podejścia połączonego z checia dobrej zabawy, wymagamy 13 punktów

oferujemy:

dobrą zabawę we wspierającym się wzajemnie Pluszowym towarzystwie, ochronę przez oblężeniami, możliwośc spokojnej rozbudowy, wymianę przedmiotów, wsparcie w trudnych chwilach i każdej sytuacji
nie zwlekaj dołącz do Pluszaków już dziś a zobaczysz że zimna i zła Necropolia może stać się dla Ciebie krainą mlekiem i miodem płynącą !

Jeśli nie spełniasz warunku 13 punktów dołącz do

AK_Plusz,

gdzie przejdziesz intensywny system szkolenia zanim jako prawdziwy obleżeniowo zasadzkowy Pluszak szturmowo - miodkowy będziesz mógł wesprzeć naszą gromadę zarówno siłą jak i poczuciem humoru Smile
08-09-2006 16:19 Kubus_Puchatek jest offline Szukaj postów użytkownika: Kubus_Puchatek Dodaj Kubus_Puchatek do Listy kontaktów
Kamyczek
Junior Member


Data rejestracji: 08-09-2006
Postów: 16
Klan: Cyber Warriors

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

siema jestem aktywnym graczem mam 8 poziom i już trochę się rozbudowałem ale potrzebuje klanu mój nick: Kamal .czekam na odpowiedz..... 8)
08-09-2006 21:59 Kamyczek jest offline Szukaj postów użytkownika: Kamyczek Dodaj Kamyczek do Listy kontaktów
Virandil
Newbie


Data rejestracji: 26-08-2006
Postów: 3
Skąd: Gród Kraka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hmm, moze i niezbyt klimatyczna nazwa, ale wyrazalbym chec dolaczenia :>

Ostatnio nie gralem zbyt aktywnie, z powodu roboty, ale teraz jestem w stanie rano i w weekendy poswiecic czas dla giery Smile :568: hehe, szekam na odpowiedz, a i ogolem mam 9 teraz -.-

__________________
Madness is a gift that has been given to me.
10-09-2006 12:00 Virandil jest offline Szukaj postów użytkownika: Virandil Dodaj Virandil do Listy kontaktów
scorpiou
Junior Member


images/avatars/avatar-1356.jpg

Data rejestracji: 25-09-2006
Postów: 18
Klan: R2 : VoLE
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam
Przyjmiecie mnie?
nick: Yen
sami ocencie... poziom 11 i zblizam sie do 12-ego...

Pozdrawiam
Yen

__________________
głupcami się rodzimy i głupcami umieramy...
ID w grze: 16117
Jak komuś cena odpowiada, proszę na priv.

30-09-2006 12:37 scorpiou jest offline Szukaj postów użytkownika: scorpiou Dodaj scorpiou do Listy kontaktów
Tryton
Member


Data rejestracji: 23-09-2006
Postów: 45
Klan: Czarna Kompania

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja mam swój klan mam 17 poziom i się zasanawiam czy by do was dołączyć Smile
30-09-2006 13:37 Tryton jest offline Szukaj postów użytkownika: Tryton Dodaj Tryton do Listy kontaktów
el_imperatorro
Lord


images/avatars/avatar-1170.jpg

Data rejestracji: 14-09-2006
Postów: 456
Klan: Lux ex Tenebris
Skąd: wielkopolska

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja nie mam 5 pkt. Frown
ale mam 3,5 , sporo wolnego czasu, chęci i konto premium. no i szukam dobrego sojuszu, bo w moim obecnym.... szkoda słów...

__________________
ID 12212
TMOD WYCENY, WSZELKIE WĄTPLIWOŚCI, ZAŻALENIA ITD. - NA PW



01-10-2006 09:50 el_imperatorro jest offline Szukaj postów użytkownika: el_imperatorro Dodaj el_imperatorro do Listy kontaktów
Adri
Member


Data rejestracji: 23-08-2006
Postów: 25

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja mam 16 pkti z checia do Was dolacze nick AdriVampire.

__________________
KUPIE DOBRE AK 47

PLACE 35 k pkt !!!!!
17-10-2006 19:39 Adri jest offline Szukaj postów użytkownika: Adri Dodaj Adri do Listy kontaktów
Freedy
Full Member


images/avatars/avatar-59.jpg

Data rejestracji: 14-10-2006
Postów: 72
Kraina: Necropolia V
Skąd: Zakopane

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja też się z checią do was dołącze oczywiście jesli będe mógł :wink:
Mam obecnie 14 oziom i konto premium. Mój nick Freedy Big Grin
20-10-2006 21:41 Freedy jest offline Szukaj postów użytkownika: Freedy Dodaj Freedy do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Rekrutacja » Necropolia » Kubusie_Puchatki

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH