Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » adrosx - powrot... » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony adrosx - powrot... 27 Ankieta - średnia ocena: 3,8927 Ankieta - średnia ocena: 3,89
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Raynor
Newbie


Data rejestracji: 06-09-2007
Postów: 5
Kraina: Necropolia
Skąd: Polska

adrosx - powrot... Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam...
niniejszym obiecuje poprawe mego postepowania,
nie pisania na forum w stanie nietrzezwym,
i ogolnie nie atakowania administracji ani czlonkow teamu,

coz, kto pamieta akcje jak naskoxzylem na ce to sie zgodzi, trochu przesadzilem.
nie gralem pnad miesiac i szczerze mowiac mam ochote wrocixc do gry Wink
Post napisany na zlecenie adminiistracji, oraz poniekad samego siebie...

pozdrawiam,
Adrosx - Legenda Nekropolii
13-10-2007 14:41 Raynor jest offline Strona domowa Raynor Szukaj postów użytkownika: Raynor Dodaj Raynor do Listy kontaktów
Limka
Junior Member


images/avatars/avatar-6365.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 16
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IV
Skąd: wielkopolska

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Fajnie, ze Ci dali szanse Smile

Milo, ze wrocisz Smile
13-10-2007 14:43 Limka jest offline Szukaj postów użytkownika: Limka Dodaj Limka do Listy kontaktów
Raynor
Newbie


Data rejestracji: 06-09-2007
Postów: 5
Kraina: Necropolia
Skąd: Polska

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Raynor
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Limka napisał(a)
Fajnie, ze Ci dali szanse Smile

Milo, ze wrocisz Smile


Limka milo mi ze Ci milo :* Big Grin
tak swoja droga, przez ten miech ladnie uporzadkowalem swe zycie za co w sumie adminom dziekuje ;D
13-10-2007 14:51 Raynor jest offline Strona domowa Raynor Szukaj postów użytkownika: Raynor Dodaj Raynor do Listy kontaktów
Zbanowany_Qbuś
Zbanowany

Data rejestracji: 19-07-2007
Postów: 128
Klan: Bardzo Mocno Pluszowy
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia III; Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ech chciałem przejąć moje stare konto (czyli Twoje obecne które było zbanowane)

już nawet uzyskałem zgodę Konrada i czekałem tylko aż skruszę jakże twarde serce C47 no a tu jednak C umożliwił Tobie powrót do gry.

chociaż w sumie lepiej aby konto było aktywne i grał nim choć jeden z właścicieli niż żaden.

choć nie powiem lepiej bym się czuł gdybym to był ja, no ale w końcu chyba Ty bardziej chcesz wrócić do gry Smile

__________________
KubusPuchatek

PLUSZAK

beware on nups - they are everywhere.
13-10-2007 15:05 Zbanowany_Qbuś jest offline Szukaj postów użytkownika: Zbanowany_Qbuś Dodaj Zbanowany_Qbuś do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wystarczy że ten temat będzie tutaj, nie musisz go zakładać w innych działach.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




13-10-2007 15:06 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Raynor
Newbie


Data rejestracji: 06-09-2007
Postów: 5
Kraina: Necropolia
Skąd: Polska

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Raynor
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

okej Tongue ale ce mi napisal o misz maszu
13-10-2007 15:08 Raynor jest offline Strona domowa Raynor Szukaj postów użytkownika: Raynor Dodaj Raynor do Listy kontaktów
Raynor
Newbie


Data rejestracji: 06-09-2007
Postów: 5
Kraina: Necropolia
Skąd: Polska

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Raynor
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Zbanowany_Qbuś napisał(a)
ech chciałem przejąć moje stare konto (czyli Twoje obecne które było zbanowane)

już nawet uzyskałem zgodę Konrada i czekałem tylko aż skruszę jakże twarde serce C47 no a tu jednak C umożliwił Tobie powrót do gry.

chociaż w sumie lepiej aby konto było aktywne i grał nim choć jeden z właścicieli niż żaden.

choć nie powiem lepiej bym się czuł gdybym to był ja, no ale w końcu chyba Ty bardziej chcesz wrócić do gry Smile


Kubus napisz do mnie na gg bo nie mam numeru, musim pogadac.
13-10-2007 15:09 Raynor jest offline Strona domowa Raynor Szukaj postów użytkownika: Raynor Dodaj Raynor do Listy kontaktów
przemo_
Full Member


images/avatars/avatar-66.jpg

Data rejestracji: 28-10-2006
Postów: 51
Klan: Monastyr
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: z nienacka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

omg nup wraca do gry Big Grin

pamietaj o moim zlomie co mi go wisisz jeszcze zanim bana dostales xDDDDD

__________________
nrg r14
grzejnik r10 r11

13-10-2007 15:24 przemo_ jest offline Szukaj postów użytkownika: przemo_ Dodaj przemo_ do Listy kontaktów
Demoniczna_Kaśka
Junior Member


Data rejestracji: 12-05-2007
Postów: 13
Kraina: Necropolia
Skąd: Ze swietego miasta

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to ja jeszcze poprosze o postanowienie poprawy w stosunku do graczy.......:-).......

__________________
R1 ID 24212...nick pazurzasta....
R3 ID 12056..nick Gryzelda....
13-10-2007 22:05 Demoniczna_Kaśka jest offline Szukaj postów użytkownika: Demoniczna_Kaśka Dodaj Demoniczna_Kaśka do Listy kontaktów
Raynor
Newbie


Data rejestracji: 06-09-2007
Postów: 5
Kraina: Necropolia
Skąd: Polska

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Raynor
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Demoniczna_Kaśka napisał(a)
to ja jeszcze poprosze o postanowienie poprawy w stosunku do graczy.......:-).......


kto tu kogo powinien szanowac ... :-)
13-10-2007 23:09 Raynor jest offline Strona domowa Raynor Szukaj postów użytkownika: Raynor Dodaj Raynor do Listy kontaktów
Demetrius
King


images/avatars/avatar-20658.jpg

Data rejestracji: 25-08-2006
Postów: 930
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

adros znów zaczynasz Tongue

Odpuszczę ci tym razem, za twoją skruchę ale na przyszłość używaj przycisku Edytuj Wink

__________________


13-10-2007 23:12 Demetrius jest offline Szukaj postów użytkownika: Demetrius Dodaj Demetrius do Listy kontaktów
maua
Lord


images/avatars/avatar-8018.gif

Data rejestracji: 13-01-2007
Postów: 296
Klan: Knights of Destiny
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ech adrosx Smile Jednak BW to nałóg Smile I tak jeszcze 10 razy dostaniesz bana i jak zawsze powrócisz Tongue Jesteś niezniszczalny O_O
14-10-2007 10:04 maua jest offline Szukaj postów użytkownika: maua Dodaj maua do Listy kontaktów
Mondo
Triple Ace


images/avatars/avatar-1520.jpg

Data rejestracji: 18-09-2006
Postów: 214
Klan: Loża Szyderców
Kraina: Necropolia
Skąd: Zewsząd..

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

OMG !!! Adrosx !!!
Widzę że admini usuneli ci "cyfrowy" osinowy kołek z serca Big Grin Big Grin Big Grin
Witamy wśród nieżywych Big Grin
Pozdro

__________________
Komputer pozwala ci popełniać więcej błędów szybciej niż jakikolwiek inny wynalazek w dziejach ludzkości ...
... moze z wyjątkiem broni palnej i alkoholu.


ID: 12951 - Velocet
15-10-2007 01:40 Mondo jest offline Szukaj postów użytkownika: Mondo Dodaj Mondo do Listy kontaktów
Rujik
Double Ace


images/avatars/avatar-16349.jpg

Data rejestracji: 14-09-2007
Postów: 132
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Silesia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie przepadamy za sobą, ale ciesze się że wracasz Pleased
wkońcu za sprzeciw na twego bana dostałem sam bana na tydzien, ale mniejsza z tym Big Grin

Witaj Big Grin
15-10-2007 07:22 Rujik jest offline Szukaj postów użytkownika: Rujik Dodaj Rujik do Listy kontaktów
Mael
Triple Ace


images/avatars/avatar-2221.jpg

Data rejestracji: 25-08-2006
Postów: 222
Klan: Bloody Kingdom
Kraina: Necropolia
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

i to jest przykład na to , że są uzależnieni od BW... rotfl

__________________
Sprzedam : Doskonała Szybka Kurtka Siewcy Śmierci[
Doskonała Demoniczna Pięść Niebios Biegłości! HIT




PLAYER SINCE : 2006-08-07 11:15:30
15-10-2007 13:46 Mael jest offline Szukaj postów użytkownika: Mael Dodaj Mael do Listy kontaktów
skryhul
Lord


Data rejestracji: 04-05-2007
Postów: 284

RE: adrosx - powrot... Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

adrosx, fajnie że wracasz. Troche słabo cie znam, ale i tak się ciesze.


cytat:
Raynor napisał(a)...nie pisania w stanie nietrzezwym...


P.s. musimy się kiedyś razem schlać, najlepiej krwią ze spirytem Big Grin

__________________
Mój nick w grze: Skryhull
15-10-2007 20:40 skryhul jest offline Szukaj postów użytkownika: skryhul Dodaj skryhul do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.303
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja też powitam, bo mi szkoda bylo Twojej osoby

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

18-10-2007 16:21 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
hustla
Triple Ace


images/avatars/avatar-2302.gif

Data rejestracji: 01-09-2006
Postów: 203
Klan: Dark Templars
Kraina: Necropolia
Skąd: prosto z serca

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Buc napisał(a)
ja też powitam, bo mi szkoda bylo Twojej osoby


Tobie było szkoda...a mi nadal go żal... rotfl

__________________
ID 5666



Brakuje PR? Zajrzyj Tutaj WLK Member
18-10-2007 17:06 hustla jest offline Szukaj postów użytkownika: hustla Dodaj hustla do Listy kontaktów
Ceri
Lord


Data rejestracji: 14-11-2006
Postów: 318
Kraina: Necropolia II; Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

adi
czemu dzis ze mna nie piles? Big Grin
slaba impreza byla Tongue P
a co do powrotu to jakos malo aktywny jestes Frown

__________________
Nick w grze: Ceri
22-10-2007 23:22 Ceri jest offline Szukaj postów użytkownika: Ceri Dodaj Ceri do Listy kontaktów
Opium^^
Member


images/avatars/avatar-4839.gif

Data rejestracji: 12-09-2007
Postów: 35
Klan: aKzoo
Kraina: Necropolia II
Skąd: skond sie pisze

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak bylem w Krwawej Kompani czy jakoś tak to adrosx był najlepszym przywódcą Big Grin przeklinał i wrzeszczał ale za to skutek odpowiedni był Big Grin

__________________

nick Opium r7, bez sztuczek bo BANG! BANG!

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Opium^^: 25-10-2007 09:02.

25-10-2007 09:02 Opium^^ jest offline Strona domowa Opium^^ Szukaj postów użytkownika: Opium^^ Dodaj Opium^^ do Listy kontaktów
Misamee
Forum Ace


Data rejestracji: 06-12-2006
Postów: 77

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Opium^^ napisał(a)
jak bylem w Krwawej Kompani czy jakoś tak to adrosx był najlepszym przywódcą Big Grin przeklinał i wrzeszczał ale za to skutek odpowiedni był Big Grin


True true ;] miło że wracasz (znowu z resztą Wink ) szefie ;]

__________________
Jak coś wygram moje ID: 24291
26-10-2007 00:18 Misamee jest offline Szukaj postów użytkownika: Misamee Dodaj Misamee do Listy kontaktów
GRYPA
Double Ace


images/avatars/avatar-5611.gif

Data rejestracji: 16-11-2007
Postów: 117
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ADROSX

do niedawna nawet twój telefon miałem ale mi sie wykasowało jakoś rotfl

a za co dostałeś baniaka??
bo nawet tego nie zauwazyłem taka z ciebie legenda byłaBig Grin

__________________
GRYPA

16-11-2007 21:05 GRYPA jest offline Strona domowa GRYPA Szukaj postów użytkownika: GRYPA Dodaj GRYPA do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » adrosx - powrot...

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH