Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Moria - pełna wersja » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): « poprzednie 1 [2] Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Moria - pełna wersja 18 Ankieta - średnia ocena: 6,7818 Ankieta - średnia ocena: 6,78
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Rayneven
Forum God


images/avatars/avatar-11500.jpg

Data rejestracji: 30-01-2007
Postów: 3.949
Klan: PSD
Kraina: Moria
Skąd: Hula niczym wiatr po polu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Diabellus napisał(a)
Mhelkir, przeszkadza ci stałość serwera? A może brakuje ci reseta? Jest dobrze, ja walczę palna i jakoś specjalnie nie narzekam...


Diabellus nie rozumiesz. Ty walczysz palna, ja białą. Mhelkir walczy słowem na forum i odebraniu mu napisu BETA przy serwerze wytrąca mu oręż z dłoni. To łamie mi serce;/

__________________
Nakarm wampira: http://r2.bloodwars.interia.pl/r.php?r=897
17-10-2007 10:07 Rayneven jest offline Szukaj postów użytkownika: Rayneven Dodaj Rayneven do Listy kontaktów
Sejan
Emerytowany Mistrz Ciętej Riposty


images/avatars/avatar-11233.jpg

Data rejestracji: 19-01-2007
Postów: 7.293
Klan: O_o
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Mhelkir napisał(a)
Kulawiec, pomyśl chwilę zamiast łapać świat sloganami Wink
W wypadku resetu Morii administracja musiałaby nam oddać premium, czyli dać z rok darmowej gry, a to dośc drastycznie by obnizyło ich przychody, nie zmniejszając wydatków związanych z prowadzeniem tego interesu Tongue


Lool Administracja może robić z kontami serwerami postaciami i wszystkim co związane z BW, co im się żywnie podobaWink W umowie jest to wyraźnie napisane. Mogą zresetować Necro Morię i Necro II i nie dostaniesz złamanego grosza. Twoja wiedza powala.

Nie wiem o co wam w ogolę chodzi? Zmazanie Bety to kosmetyka! Chodzi jedynie o zatkanie ust nupom w kółko pytającym :"czy będzie reset?" "kiedy skończą się testy" itd. Zmiany wciąż mogą być wprowadzane i zapewne będą tak jak do tej pory. A jeśli przytrafi się jakieś losowe zdarzenie(poki co nawet nie mam pomysłu co musiało by się zdarzyć, więc szanasa jest MINIMALNA) wymuszające reset to ten reset zostanie zrobiony zarówno na Necro Mori jak i NCII. Nie ważne czy ma przypis BETA czy nie. KPW?

__________________

EX-Operator Serwerów r5, r10 i r11

Pożegnanie z OP




17-10-2007 11:26 Sejan jest offline Szukaj postów użytkownika: Sejan Dodaj Sejan do Listy kontaktów
Bierzgal
Triple Ace


images/avatars/avatar-7894.jpg

Data rejestracji: 18-09-2007
Postów: 162
Klan: BLACK SPARTA
Kraina: Moria
Skąd: Łódź (Zgierz)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Niezależnie od gry mmo, o reset zawsze plączą ludzie, których "samozajebiste" ego nie dopuszcza do ich świadomości, że jest ktoś "ponad" nimi. Chcieli by grać na równych warunkach, marudzą, że nie mają szansy dogonić topa etc... A ja dam sobie rękę urżnąć, że gdyby był reset to i tak każdy płaczek (co do jednego) został by w tyle za "koxami".
Nie można zrobić nic głupszego niż reset w grze mmo. Nie po to ludzie grają miesiącami by to od tak po prostu wszystko stracić z powodu jakichś płaczliwych bachorów do których nie docierają racjonalne argumenty. Jeśli ktoś tak naprawdę cierpi z "nierówności" szans to niech poczeka na R4 (obiecane w tym roku) i po kłopocie.

A co do tematu... Również uważam, iż zmiana jest czysto kosmetyczna. Samo "Moria" będzie po prostu lepiej wyglądać. Np. poleciłem ostatnio BW paru znajomym. Gdy napisałem się na którym serwerze gram odpowiedzieli czymś w stylu "łeee, ale to beta jakaś?". A tak, nie ma problemu Tongue .

__________________
BEWARE!

"We are one, We are strong,
The more you hold us down the more we press on!"


r2: Lagzreib
r5: Lagzriss

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Bierzgal: 17-10-2007 12:46.

17-10-2007 12:42 Bierzgal jest offline Szukaj postów użytkownika: Bierzgal Dodaj Bierzgal do Listy kontaktów
Mhelkir
Emperor


Data rejestracji: 07-02-2007
Postów: 1.365
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Diabellus napisał(a)
Mhelkir, przeszkadza ci stałość serwera? A może brakuje ci reseta? Jest dobrze, ja walczę palna i jakoś specjalnie nie narzekam...


Ja tez nie narzekam Tongue ale nie chicałbym gdyby ktoś wpadł na dobry pomysl a nagle powstał Ray czy ktoś inny ze stwierdzeniem by nie robić zmian w grze Tongue
Z dopiskiem beta jest łatwiej, pamietacie jak miało byc z wprowadzaniem nowych itemów na Necro? ankiety dyskusje itp. a u nas nieraz z dnia na dzień zmiany i to nawet takie o jakie nikt nie prosił XDDD (z tym luckiem popieram pytanie Raya i ktoś mogłby odpowiedzieć)
i tylko o to mi chodzi, liczba zmian i rozwój krainy mi sie podoba i boje sie ewentualnej stagnacji.
Choc może Sejan ma racje ze to nic nie zmieni...


P.S.
cytat:
Rayneven napisał(a)
To łamie mi serce;/

sniff Crying XDD ...ale daj znać o stypie Wink XD

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Mhelkir: 17-10-2007 13:26.

17-10-2007 13:14 Mhelkir jest offline Szukaj postów użytkownika: Mhelkir Dodaj Mhelkir do Listy kontaktów
Kulawiec
Junior Member


Data rejestracji: 29-08-2007
Postów: 21
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Piszecie o nupach i płaczkach, że chcą resetu, bo nie chce im się popracować i powalczyć o pozycję. W stosunku do niektórych macie napewno rację - ale np w moim przypadku - nie wszedłem na Morię, bo szkoda mi było czasu na klikanie i po miesiącu skończą się testy - będzie reset i muszę jechać od początku. Wolałem zaczekać i od razu zacząć postacią, której nie stracę. To, że nie wczytałem się w forum i nie zauważyłem ze resetu nie będzie - jak ktoś napisał - świadczy tylko o mnie ( zrobiłem błędne założenie i nie miałem ochoty / czasu / czy cokolwiek, żeby poszukać na forum bliższych informacji ).

Napis beta - z tego co wiem - nie tylko mnie wprowadził w błąd. W 99% gier po skończeniu beta testów następuje właśnie reset i start pełnego, odpluskwionego serva. Usunięcie tego wpisu może właśnie sprowadzić Wam nowych graczy, gdyż nie popełnią tego błedu, co ja.

A nazywanie ludzi nupami i płaczkami, nie znając ich i nic nie wiedząc o ich motywach - Was samych stawia w pozycj nupów.

Pozdrawiam

__________________
Kulawiec
ID: 17656
17-10-2007 14:06 Kulawiec jest offline Szukaj postów użytkownika: Kulawiec Dodaj Kulawiec do Listy kontaktów
Mhelkir
Emperor


Data rejestracji: 07-02-2007
Postów: 1.365
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Masz racje tylko w tych 99% grach betatesterzy sa zazwyczaj zwiazani z tworzeniem gry a juz na pewno nie płaca za bycie tymi betatesterami Wink

a pojęcia nup i płaczek są juz tak powszechne i zakorzenione na tym forum że należaloby je wpisać do jakiegos słownika bw XD wiec nie bierz ich do siebie
17-10-2007 17:18 Mhelkir jest offline Szukaj postów użytkownika: Mhelkir Dodaj Mhelkir do Listy kontaktów
NYFB
Member


Data rejestracji: 15-10-2007
Postów: 45

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kulawiec bylo otwarcie angielskiej morri i francuskiej...

pewnie i czeska jeszcze bedzie... wystarczy sie pouczyc nieco zulugula i wszystko gra.

__________________

17-10-2007 20:31 NYFB jest offline Szukaj postów użytkownika: NYFB Dodaj NYFB do Listy kontaktów
Kulawiec
Junior Member


Data rejestracji: 29-08-2007
Postów: 21
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hahahaha
good idea rotfl

ale raczej poczekam na otwarcie po węgiersku - chłopaki mają wypasiony język Smile

__________________
Kulawiec
ID: 17656
17-10-2007 21:06 Kulawiec jest offline Szukaj postów użytkownika: Kulawiec Dodaj Kulawiec do Listy kontaktów
:Aureliusz:
Emperor


images/avatars/avatar-22836.jpg

Data rejestracji: 12-08-2007
Postów: 1.030
Klan: zMrok
Kraina: Moria II
Skąd: Dziki Zachód

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a kiedy będzie otwarcie nowego serwera ?
18-10-2007 07:32 :Aureliusz: jest offline Szukaj postów użytkownika: :Aureliusz: Dodaj :Aureliusz: do Listy kontaktów
Elif
Ex-Team


images/avatars/avatar-18187.jpg

Data rejestracji: 26-09-2006
Postów: 257
Klan: No Name
Kraina: Moria III
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
:Aureliusz: napisał(a)
a kiedy będzie otwarcie nowego serwera ?


Shocked Szukanie nie boli
18-10-2007 11:36 Elif jest offline Szukaj postów użytkownika: Elif Dodaj Elif do Listy kontaktów
gihad
King


images/avatars/avatar-5619.gif

Data rejestracji: 10-08-2007
Postów: 754
Kraina: Moria IV
Skąd: Krk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

spam, spam, spam, spam, spam. Napis Beta już został usunięty, po co jeszcze kopiecie ten temat, może by tak ktoś to zamknął??

__________________
R13:Gihad
cytat:
SushiMaker napisał:
Nie da się.

18-10-2007 12:35 gihad jest offline Szukaj postów użytkownika: gihad Dodaj gihad do Listy kontaktów
Strony (2): « poprzednie 1 [2] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Moria - pełna wersja

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH