Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » PO/PIs » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (3): [1] 2 3 następny » Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony PO/PIs 6 Ankieta - średnia ocena: 7,676 Ankieta - średnia ocena: 7,676 Ankieta - średnia ocena: 7,67
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Professional-Player
Junior Member


Data rejestracji: 06-08-2007
Postów: 18
Kraina: Necropolia

PO/PIs Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kto waszym zdaniem "wygrał"

__________________
XerVerQer [R1] Zawsze wierny i oddany.
Mroczny_lord - Reaktywacja.
21-10-2007 22:01 Professional-Player jest offline Szukaj postów użytkownika: Professional-Player Dodaj Professional-Player do Listy kontaktów
Noob
Member


Data rejestracji: 08-08-2007
Postów: 35
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://img144.imageshack.us/my.php?image=povn4ey9.jpg

PO

__________________
R14 - Esher
21-10-2007 22:18 Noob jest offline Szukaj postów użytkownika: Noob Dodaj Noob do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://www.tvn24.pl/0,1525643,wiadomosc.html
Ktoś chyba jest 1 mln w plecy.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




21-10-2007 22:21 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Noob
Member


Data rejestracji: 08-08-2007
Postów: 35
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przynajmiej jest juz mniejszy stres czekajac na wyniki.

__________________
R14 - Esher
21-10-2007 22:49 Noob jest offline Szukaj postów użytkownika: Noob Dodaj Noob do Listy kontaktów
Catherine Elizabeth
Lord


images/avatars/avatar-4971.jpg

Data rejestracji: 05-05-2007
Postów: 458
Skąd: 3 plateau ;)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

TVP:
PO - 43,7%
PiS - 30,4%

Nie wiem czy się cieszyć, czy płakać Smile
ps: to oczywiście nie są ostateczne wyniki

__________________

REGULAMIN HANDLU & POLA BITEW
Moderator - Offtopic

21-10-2007 22:59 Catherine Elizabeth jest offline Szukaj postów użytkownika: Catherine Elizabeth Dodaj Catherine Elizabeth do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Catherine Elizabeth ciesz się jak 40% narodu. W końcu właśnie z radosnym uśmiechem na ustach załatwili swoim dzieciom płatną służbę zdrowia i płatne studia dzienne Smile
Nie minie miesiąc a będą psioczyć na swoich ulubieńców i obwiniać ich że jest im źle.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




21-10-2007 22:59 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Akrome
Forum Legend


images/avatars/avatar-20157.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 1.943
Klan: Immortal
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia IX
Skąd: Gdańsk/Oslo/Singapur

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no to wyjezdzamy jednak z tego kraju

moje nadzieja umarla wraz z 43% poparciem xD

__________________
Knowledge is power, guard it well

top1 : r1,r2,r3,r14

Neurobiopsycholog, pm, ekspert od spraw marketingu, inwestor.
Akrome@gmail.com kontakt fb/Kromistrz
21-10-2007 23:01 Akrome jest offline Szukaj postów użytkownika: Akrome Dodaj Akrome do Listy kontaktów
Professional-Player
Junior Member


Data rejestracji: 06-08-2007
Postów: 18
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Professional-Player
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

moja opinia jest inna wole za coś zapłacić nisz nie móc płacić być źle obsłużonym [nfz]

__________________
XerVerQer [R1] Zawsze wierny i oddany.
Mroczny_lord - Reaktywacja.
21-10-2007 23:03 Professional-Player jest offline Szukaj postów użytkownika: Professional-Player Dodaj Professional-Player do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Professional-Player napisał(a)
moja opinia jest inna wole za coś zapłacić nisz nie móc płacić być źle obsłużonym [nfz]

Płacić będziesz przecież i tak Smile I coś mi się nie wydaje żeby nagle jakość obsługi wzrosła.

Szkoda, bezpłatne studia miały do tej pory jakiś poziom. Teraz będzie to samo dno co na płatnych.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




21-10-2007 23:03 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Aurora
Full Member


images/avatars/avatar-5791.jpg

Data rejestracji: 11-07-2007
Postów: 61
Skąd: otchłań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak dla mnie POrażka... no ale w sumie kazdy wynik bylby tak samo beznadziejny Smile

__________________

21-10-2007 23:04 Aurora jest offline Szukaj postów użytkownika: Aurora Dodaj Aurora do Listy kontaktów
sigion
Member


Data rejestracji: 06-10-2006
Postów: 36

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie mozna mowic ze cale wybory wypadly zle.. samoobrona i lpr nie weszly [no przynajmniej dla mnie to pozytyw Big Grin ]
21-10-2007 23:05 sigion jest offline Szukaj postów użytkownika: sigion Dodaj sigion do Listy kontaktów
Aurora
Full Member


images/avatars/avatar-5791.jpg

Data rejestracji: 11-07-2007
Postów: 61
Skąd: otchłań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
sigion napisał(a)
nie mozna mowic ze cale wybory wypadly zle.. samoobrona i lpr nie weszly [no przynajmniej dla mnie to pozytyw Big Grin ]


czy ja wiem? lepiej i tak nie bedzie, za to zrobi sie nudno Big Grin

__________________

21-10-2007 23:06 Aurora jest offline Szukaj postów użytkownika: Aurora Dodaj Aurora do Listy kontaktów
Professional-Player
Junior Member


Data rejestracji: 06-08-2007
Postów: 18
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Professional-Player
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:

Płacić będziesz przecież i tak Smile I coś mi się nie wydaje żeby nagle jakość obsługi wzrosła.

Szkoda, bezpłatne studia miały do tej pory jakiś poziom. Teraz będzie to samo dno co na płatnych.

nie będzie tak źle bo stworzy "się" konkurencja więc bez zobrych usług nieprszetrwają na rynku.

__________________
XerVerQer [R1] Zawsze wierny i oddany.
Mroczny_lord - Reaktywacja.
21-10-2007 23:06 Professional-Player jest offline Szukaj postów użytkownika: Professional-Player Dodaj Professional-Player do Listy kontaktów
Danio990
Member


Data rejestracji: 16-08-2006
Postów: 34
Klan: Khorn
Kraina: Necropolia
Skąd: wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja popieram Konrada i tak źle i tak nie dobrze PO to prawie to samo co PiS ale brakuje im tylko dwóch Donaldów Big Grin

__________________
Jak wygram licytacje to składac oferty moje ID 1325
NAJEMNIK za 500 pr pomoge Ci


21-10-2007 23:10 Danio990 jest offline Szukaj postów użytkownika: Danio990 Dodaj Danio990 do Listy kontaktów
SGU
Member


Data rejestracji: 18-06-2007
Postów: 40
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ciekawe jaki parlament powstanie. PSL może równie dobrze parzyć się z PiS, byli bezpłciowi w R.I.P VI kadencji.

Jeśli jednak nawiążą współpracę z PO to mamy powtórkę z historii jeśli chodzi o fabrykę ustaw - będą przechodzić hurtowo. Kwestia ich jakości może już jednak nie będzie budziła kontrowersji.

To początek końca PiS - zaczną się komisje i procesy.
Jako opozycja też jest skazana na porażkę.


Hitem byłaby koalicja PO LiD - prezydent nie mógłby bruździć i jedyne co miał do roboty to dobrze wyglądać.


Jest ok.
21-10-2007 23:10 SGU jest offline Szukaj postów użytkownika: SGU Dodaj SGU do Listy kontaktów
Rumbler
Triple Ace


images/avatars/avatar-521.jpg

Data rejestracji: 30-09-2006
Postów: 189
Klan: O_o
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Wrocek

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Po i Lid? Kiedys juz bylo SLD i UW. Ale zapewnie nie pamietasz jakie byly nastroje spoleczne podczas ich rzadow?


Ja jak 2 lata temu mam nadzieje na koalicje POPiS

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Rumbler: 21-10-2007 23:15.

21-10-2007 23:14 Rumbler jest offline Szukaj postów użytkownika: Rumbler Dodaj Rumbler do Listy kontaktów
Jezus88
Double Ace


images/avatars/avatar-4184.gif

Data rejestracji: 24-10-2006
Postów: 109
Kraina: Necropolia
Skąd: z kątowni

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pożyjemy zobaczymy.
Ja osobiście jestem zadowolony z tego że PiS dostało solidnego kopniaka i prędko do nas nie wróci.
A co do psioczenia na PO- zobaczymy za czas jakiś co z tego wyniknie.
Teraz pozostaje kwestia wybrania koalicjanta i rozpoczęcia rządów w naszym pięknym kraju.

Ja tam jestem dobrej myśli.

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Jezus88: 21-10-2007 23:18.

21-10-2007 23:16 Jezus88 jest offline Szukaj postów użytkownika: Jezus88 Dodaj Jezus88 do Listy kontaktów
Danio990
Member


Data rejestracji: 16-08-2006
Postów: 34
Klan: Khorn
Kraina: Necropolia
Skąd: wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zobaczymy jak to bedzie jeżeli dojdzie do koalicji popis to po kiego grzyba były te wybory i marnowanie naszej kasy ?? koalicja po lid i 2 kaczor ma za przeproszeniem g do gadania Big Grin

__________________
Jak wygram licytacje to składac oferty moje ID 1325
NAJEMNIK za 500 pr pomoge Ci


21-10-2007 23:18 Danio990 jest offline Szukaj postów użytkownika: Danio990 Dodaj Danio990 do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jezus88 a ja wiem co z tego wyniknie i napisałem o tym wyżej. Zdumiewający jest w ludziach ten optymizm zaraz po każdych wyborach i kończący się zawsze w identyczny sposób Smile

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




21-10-2007 23:22 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Rumbler
Triple Ace


images/avatars/avatar-521.jpg

Data rejestracji: 30-09-2006
Postów: 189
Klan: O_o
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Wrocek

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

2 kaczor ma prawo veta to po pierwsze

2 lata temu nie bylo popisu tylko przez tuska, osobiscie nie mam nic do po, bo maja bardzo podobny program do pisu, ale tuska nie lubie przez to, ze jego urazona ambicja nie pozwolila zrobic popisu za pierwszym razem

to jest polityka jeszcze nie wiadomo co sie bedzie dzialo

ciekawe tylko jak teraz lepper sie wcisnie do sejmu Tongue


cytat:
Konrad napisał(a)
Jezus88 a ja wiem co z tego wyniknie i napisałem o tym wyżej. Zdumiewający jest w ludziach ten optymizm zaraz po każdych wyborach i kończący się zawsze w identyczny sposób Smile



Musze przyznac, ze masz bardzo bardzo trafne uwagi i zgadzam sie z nimi w 100%

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Rumbler: 21-10-2007 23:23.

21-10-2007 23:22 Rumbler jest offline Szukaj postów użytkownika: Rumbler Dodaj Rumbler do Listy kontaktów
SGU
Member


Data rejestracji: 18-06-2007
Postów: 40
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No a wogóle rewelacją jest to że SO i LPR nie ma w sejmie. Mam też nadzieję że nie starczy im głosów na dofinansowywanie ich partii z naszych protfeli.


Szacunkowe dane z Łodzi:
49% PO
26,7 PiS
16,4 LiD


PSL nie wchodzi do sejmuBig Grin


cytat:
Rumbler napisał(a)
2 kaczor ma prawo veta to po pierwsze



3/5 potrzebnych głosów to mam nadzieję jest właśnie PO i LiD.

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez SGU: 21-10-2007 23:37.

21-10-2007 23:26 SGU jest offline Szukaj postów użytkownika: SGU Dodaj SGU do Listy kontaktów
Mansonik
Forum Ace


images/avatars/avatar-7381.jpeg

Data rejestracji: 20-10-2007
Postów: 99
Klan: EmErYcI
Skąd: Tarnów(Wierzchosławi ce)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A mnie teraz najbardziej ciekawi czy tvn 24 zaplaci kare za to ze 2 godziny wczesniej podali wyniki... i ciesze sie ze PO wygralo Smile

__________________




R1=Manson
R4=Manson
R5=Manson

21-10-2007 23:35 Mansonik jest offline Szukaj postów użytkownika: Mansonik Dodaj Mansonik do Listy kontaktów
Jezus88
Double Ace


images/avatars/avatar-4184.gif

Data rejestracji: 24-10-2006
Postów: 109
Kraina: Necropolia
Skąd: z kątowni

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)
Jezus88 a ja wiem co z tego wyniknie i napisałem o tym wyżej. Zdumiewający jest w ludziach ten optymizm zaraz po każdych wyborach i kończący się zawsze w identyczny sposób Smile



Konradzie mój drogi- jeśli miałbym być myśli złej to nie poszedłbym głosować.
A co do twojej teorii to nie do końca się zgodzę z twoją opinią- poza partią rządząca jest jeszcze opozycja, która reprezentować winna opinie i stanowiska części narodu ich popierającej. A póki co PO nie ma większości wystarczającej do wydawania samodzielnych ustaw.
Co do płatnych studiów- PiS też się już powoli do tego przymierzał.
Co do służby zdrowia- trochę to zbyt poważny i obszerny manewr aby zrobić go od tak po prostu. A więc nie przesądzajmy od razu. Wiem, że masz dostęp do doskonałej prekognicji ale +20 spostrzegawczości chyba nie pozwala ci jeszcze przewidywać przyszłości z miesięcznym wyprzedzeniem Big Grin .

Nie dywagujmy tutaj tylko poczekajmy co z tego wyniknie.
Najwyżej za 2 lata znów sobie będziemy głosowali (tak wiem, że to my płacimy za kampanie wyborcze).

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Jezus88: 21-10-2007 23:39.

21-10-2007 23:35 Jezus88 jest offline Szukaj postów użytkownika: Jezus88 Dodaj Jezus88 do Listy kontaktów
Jezus88
Double Ace


images/avatars/avatar-4184.gif

Data rejestracji: 24-10-2006
Postów: 109
Kraina: Necropolia
Skąd: z kątowni

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

I mam do wszystkich prośbę- powstrzymajcie się od jakiejś walki politycznej i obrzucania się wzajemnie błotem.
Od tego mamy polityków.
My zachowajmy klasę i przyzwoita postawę.

__________________

21-10-2007 23:41 Jezus88 jest offline Szukaj postów użytkownika: Jezus88 Dodaj Jezus88 do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Wiem, że masz dostęp do doskonałej prekognicji ale +20 spostrzegawczości chyba nie pozwala ci jeszcze przewidywać przyszłości z miesięcznym wyprzedzeniem Big Grin

Do tego nie potrzeba prekognicji. Tak było od 89 roku i tak będzie i tym razem. Kto liczył na cud od państwa, ten będzie dalej liczył i temu będzie dalej źle. Niektórzy będą prawdopodobnie liczyli do końca życia. Ja nie należę do tych 90% ludzi Smile

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




21-10-2007 23:43 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Jezus88
Double Ace


images/avatars/avatar-4184.gif

Data rejestracji: 24-10-2006
Postów: 109
Kraina: Necropolia
Skąd: z kątowni

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Aleś ty niepoprawny pesymista Big Grin .


Edit: Konradzie mam do Ciebie wielką prośbę- zamknij ten temat bo wygląda na to, że dojdzie przez niego co najmniej do rękoczynów.

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Jezus88: 21-10-2007 23:47.

21-10-2007 23:45 Jezus88 jest offline Szukaj postów użytkownika: Jezus88 Dodaj Jezus88 do Listy kontaktów
Rumbler
Triple Ace


images/avatars/avatar-521.jpg

Data rejestracji: 30-09-2006
Postów: 189
Klan: O_o
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Wrocek

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zdaje sobie sprawe, ze na forum, na studiach, czy wsrod znajomych jestem w calkowietej opozycji. Ale swoje zdanie mam i nigdy nie balem sie, czy tez nie wstydzilem sie go przedstawiac dlatego denerwuje mnie kto, kto mowie: "nie, bo nie", nie majac zadnych argumetow. (nie traktujcie tego osobiscie, tak jest z wiekaszoscia, ale sa wyjatki)

Pesymista nie jestem, ale stwierdzam, ze TO JUZ BYLO, ale wiekszosc z nas jest za mloda, zeby pamietac rzady UW i SLD


Edit:
cytat:
Jezus88 napisał(a)



Edit: Konradzie mam do Ciebie wielką prośbę- zamknij ten temat bo wygląda na to, że dojdzie przez niego co najmniej do rękoczynów.


Czemu tak? Przeciez to spokojna dyskusja, narazie nie zauwazam obrzucania sie blotem i mam nadzieje, ze nie zauwaze.

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Rumbler: 21-10-2007 23:49.

21-10-2007 23:49 Rumbler jest offline Szukaj postów użytkownika: Rumbler Dodaj Rumbler do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie zamknę tematu ale wszystkie posty pisane bez sensu, obrażające innych i/lub prowokujące do napinek będą bezlitośnie usuwane, także ich autorzy mogą sobie darować ich pisanie bo zanim to ktokolwiek przeczyta to już tego nie będzie.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




21-10-2007 23:52 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
SGU
Member


Data rejestracji: 18-06-2007
Postów: 40
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)
Do tego nie potrzeba prekognicji. Tak było od 89 roku i tak będzie i tym razem. Kto liczył na cud od państwa, ten będzie dalej liczył i temu będzie dalej źle.



Eh Konrad pesymizm przez Ciebie bije. Rząd musi być przede wszystkim stabilny, jeśli ten warunek jest spełniony możemy mówić o innych wymaganiach.
Chcemy żeby państwo było idealne - skoro idealne to niezmienne, bo po co zmieniać ideał. No ale u nas akurat były same rewolucje społeczne. Przerabialiśmy wszystko. Stabilizacja pociągnie za sobą zadowolenie społeczne przekonasz się.
21-10-2007 23:54 SGU jest offline Szukaj postów użytkownika: SGU Dodaj SGU do Listy kontaktów
Jezus88
Double Ace


images/avatars/avatar-4184.gif

Data rejestracji: 24-10-2006
Postów: 109
Kraina: Necropolia
Skąd: z kątowni

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak tam po mojemu już się powoli rozkręca napinka.


Właściwie to już ktoś ją tutaj ocenzurował Big Grin

Edit: No rewolucje były ale kto powiedział że się już skończyły.
Poza tym do póki stabilizacji nie zobaczę na własne oczy do póty nie będę w nią wierzył.

A co do Konrada to przedstawia on sobą postawę optymisty po przejściach a nie pesymisty Big Grin

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Jezus88: 21-10-2007 23:58.

21-10-2007 23:55 Jezus88 jest offline Szukaj postów użytkownika: Jezus88 Dodaj Jezus88 do Listy kontaktów
Strony (3): [1] 2 3 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » PO/PIs

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH