Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » ZJAZDY I SPOTKANIA 24.XI.2007 Poznań » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (31): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony 24.XI.2007 Poznań 20 Ankieta - średnia ocena: 9,0020 Ankieta - średnia ocena: 9,0020 Ankieta - średnia ocena: 9,0020 Ankieta - średnia ocena: 9,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
vladvoncarstein
Vampire Lord


images/avatars/avatar-5435.jpg

Data rejestracji: 12-10-2007
Postów: 708
Kraina: Necropolia
Skąd: Sylvania

Lamp 24.XI.2007 Poznań Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Proponuję zrobić mały zlocik 24.XI (sobota) w Poznaniu. Proponowane miejsce - Jameson Billard Club, ul. św. Marcin 26 (w bramie). Zaczęlibyśmy gdzieś tak o 17. Piwo i inne napoje, piłkarzyki, może bilard (trzeba by się umówić wcześniej), dart i przede wszystkim dużo o BW Big Grin

Przewidujemy:
1) Turniej bilardowy
2) Nagrody w turnieju (medale + nagrody rzeczowe) ufundowane przez Jameson Billard Club
3) Świetną zabawę
4) Miłą obsługę
5) Piwo - 20% zniżki dla pełnoletnich osób z identyfikatorami
6) Przekąski - po prostu jakieś żarełko Big Grin

Co potrzebne:
1) Identyfikator w formie nick z forum/imię postaci, wzór poniżej
2) Dowód osobisty (na wszelki wypadek, żeby browar dostać)
3) Kilka osób do pomocy (żeby wszystko poustawiać)

Aktualna lista uczestników:
1. vladvoncarstein
2. cabrio
3. Margareth KOBIETA
4. Gipsownik
5. pan_ciemnosci
6. Sege
7. mrowkojad655
8. Xalen
9. Kartel
10. Dracko
11. losiu
12. cyberknur
13. Melendar KOBIETA
14. Ouaragan
15. Gawolka KOBIETA
16. Gawol
17. Kostus
18. Gharkh
19. rustyangel kobieta
20. sc_hania_cs kobieta
21. jasszczur
22. seri CO Z TEGO ZE KOBIETA Evil
23. mork(effi)
24. DarkWeider
25. Miss Zata
26. luppo
27. Sapik - brat Kartela, podobno kiedyś w BW grał
28. _Czarna_Mamba_
29. Desire
30. Daracle
31. iza-dolek
32. dragon22
33. noemi
34. Lizafka

Osoby, które zgłosiły się do pomocy:
1) Kartel
2) Melendar
3) rustyangel
4) jasszczur
5) Dracko
6) Sapik
7) sc_hania_cs

W/w osoby, które przyjadą do Poznania przed godziną 16, proszę o kontakt, prawdopodobnie wtedy będę jeszcze przemieszczał się samochodem, więc będzie transport. Nie ma nic za nic - te osoby będą musiały znieść towarzystwo (zapewne) obiecywanych przystawek, które są aktualnie w trakcie załatwiania

Uczestnicy turnieju bilardowego:
1. vladvoncarstein
2. Gipsownik
3. Xalen
4. pan_ciemnosci
5. jasszczur
6. rustyangel
7. Gawol
8. DarkWeider
9. Kartel
10. Sapik
11. _Czarna_Mamba_
12. Desire
13. cabrio
14. Gawolka

Wzór identyfikatora:


Wypełniony wzór identyfikatora:


Kontakt z organizatorem (czyli ze mną):

gg: 1325809
tel.: 696 124 297

Nadużywanie danych teleadresowych będzie karane surowo a brutalnie!!!

__________________
OUT OF ORDER

Ten post był edytowany 33 raz(y), ostatnio edytowany przez vladvoncarstein: 24-11-2007 11:00.

24-10-2007 14:50 vladvoncarstein jest offline Szukaj postów użytkownika: vladvoncarstein Dodaj vladvoncarstein do Listy kontaktów
cabrio
Triple Ace


Data rejestracji: 21-11-2006
Postów: 211
Klan: SEX
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

po pierwsze ja jestem za Smile

__________________
NOSFEREK - gg 6072031, Kupię Szybkie bronie ze zwinka 18+
Kupię dobrą szmaragdawą biżuterię szczęścia i Zbroję z Obroną>50
24-10-2007 16:10 cabrio jest offline Szukaj postów użytkownika: cabrio Dodaj cabrio do Listy kontaktów AIM Screen Name of cabrio: nosferek Zobacz profil MSN cabrio
vladvoncarstein
Vampire Lord


images/avatars/avatar-5435.jpg

Data rejestracji: 12-10-2007
Postów: 708
Kraina: Necropolia
Skąd: Sylvania

Autor tematu Temat rozpoczęty przez vladvoncarstein
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mam nadzieję, że będzie nas więcej. Czasu co prawda sporo, ale tylko jedna odpowiedź to mało. A trzeba by wiedzieć wcześniej ilu nas jest, coby ładnie miejsce zarezerwować i ewentualnie stoły bilardowe.
A propos - może jakby się fajna ilość osób zebrała to by się zrobiło BW-Cup w bilardzie??

__________________
OUT OF ORDER

24-10-2007 16:51 vladvoncarstein jest offline Szukaj postów użytkownika: vladvoncarstein Dodaj vladvoncarstein do Listy kontaktów
cabrio
Triple Ace


Data rejestracji: 21-11-2006
Postów: 211
Klan: SEX
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

bardzo chetnie Smile i znowu ja glos zabieram Smile

__________________
NOSFEREK - gg 6072031, Kupię Szybkie bronie ze zwinka 18+
Kupię dobrą szmaragdawą biżuterię szczęścia i Zbroję z Obroną>50
24-10-2007 17:01 cabrio jest offline Szukaj postów użytkownika: cabrio Dodaj cabrio do Listy kontaktów AIM Screen Name of cabrio: nosferek Zobacz profil MSN cabrio
vladvoncarstein
Vampire Lord


images/avatars/avatar-5435.jpg

Data rejestracji: 12-10-2007
Postów: 708
Kraina: Necropolia
Skąd: Sylvania

Autor tematu Temat rozpoczęty przez vladvoncarstein
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No właśnie. A gdzie reszta Poznaniaków?? Przecież nie jesteśmy aż tak skąpi, żeby klawiaturę oszczędzać Big Grin

__________________
OUT OF ORDER

24-10-2007 17:03 vladvoncarstein jest offline Szukaj postów użytkownika: vladvoncarstein Dodaj vladvoncarstein do Listy kontaktów
Margareth
Newbie


images/avatars/avatar-2512.gif

Data rejestracji: 19-10-2006
Postów: 7
Klan: Złodzieje Dusz
Kraina: Necropolia
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie no oczywiscie ze skapi nie jestesmy;] jestem jak najbardziej za...

przynajmniej na razie data mi odpowiada

__________________
Margareth 21655


...posłuszeństwo to ostatnia rzecz jaką Cię nauczę zanim umrzesz...
24-10-2007 21:54 Margareth jest offline Szukaj postów użytkownika: Margareth Dodaj Margareth do Listy kontaktów
vladvoncarstein
Vampire Lord


images/avatars/avatar-5435.jpg

Data rejestracji: 12-10-2007
Postów: 708
Kraina: Necropolia
Skąd: Sylvania

Autor tematu Temat rozpoczęty przez vladvoncarstein
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No to oby się nic nie zmieniło. Czym nas więcej tym lepiej Big Grin

__________________
OUT OF ORDER

24-10-2007 23:33 vladvoncarstein jest offline Szukaj postów użytkownika: vladvoncarstein Dodaj vladvoncarstein do Listy kontaktów
Gipsownik
Forum Ace


Data rejestracji: 22-03-2007
Postów: 86

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Termin dosc odlegy i moze byc ciezko trafic do Poznania ale wstepnie mozna sie zapisacWink

Jak cos to przypomnijecie mi na PW ze termin sie zbilzaBig Grin

I jakas mapke wyslijcie jak tam trafic..

Pozdro Gipsownik
27-10-2007 12:35 Gipsownik jest offline Szukaj postów użytkownika: Gipsownik Dodaj Gipsownik do Listy kontaktów
pan_ciemnosci
Double Ace


Data rejestracji: 10-09-2006
Postów: 139
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Swindon UK

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a co mi szkodzi tez sie pisze co tam pograc zawsze mozna Smile Smile Smile Smile

gipsownik co do mapki jak juz ja dostaniesz to mnie doprowadzisz na miejsce Tongue Tongue

pozdroooowfka i do zobaczyska Tongue


i sila zmusze lizafke zeby sie pojawil

__________________

r14 ciągutka r16 ciągutka

moje aukcje koncza sie po 24h od padniecia cm lub po uzyskaniu kt

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez pan_ciemnosci: 23-11-2007 12:19.

27-10-2007 12:41 pan_ciemnosci jest offline Szukaj postów użytkownika: pan_ciemnosci Dodaj pan_ciemnosci do Listy kontaktów
Sege
Emperor


Data rejestracji: 28-12-2006
Postów: 1.339
Kraina: Moria
Skąd: Plemnik

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

co mi szkodzi w końcu jestem z pyrlandii to też wstąpie Tongue Tongue

wiem, że dużo osób jest z poznania i okolic ale jakoś takoś są nie ruchawi w sprawie spotkań i udzielania się ale zobaczymy Happy Happy

__________________
""....Piwo nie wymaga gry wstępnej, zanim Cię zadowoli...." "
27-10-2007 12:59 Sege jest offline Szukaj postów użytkownika: Sege Dodaj Sege do Listy kontaktów
lilith_o_fire
Member


images/avatars/avatar-12252.jpg

Data rejestracji: 03-06-2007
Postów: 34
Klan: Sierota po FAfikach / złe DATE
Kraina: Necropolia
Skąd: mała wiocha pod Krakowem

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dlaczego zlot nie w krakowie Crying

__________________


przy sygnie majstrowal kochany Sejanek :*

Nocne rozmowy z Broxikiem : nie wkurzaj mnie, bo Cię serio przelecę !

27-10-2007 13:12 lilith_o_fire jest offline Szukaj postów użytkownika: lilith_o_fire Dodaj lilith_o_fire do Listy kontaktów
Granat-e
Double Ace


images/avatars/avatar-6462.jpg

Data rejestracji: 15-08-2007
Postów: 128
Kraina: Necropolia
Skąd: Lubartów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kurde za dalleko.. a bym przyjechał... Kiedy bedzie w Lublinie to moze bym wpadł... Tylko gdzies tak koło 12 musiało by byc, bo pozniej to nie da rady...

__________________

/\
||
Kraina: Necropolia
______________
Kraina: Underworld Angielski serwer
Nick: Penelopa
27-10-2007 13:37 Granat-e jest offline Szukaj postów użytkownika: Granat-e Dodaj Granat-e do Listy kontaktów
mrowkojad655
Member


images/avatars/avatar-21430.jpg

Data rejestracji: 28-04-2007
Postów: 35
Klan: The-EX
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV
Skąd: 4/80/1

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mapka Wink

Ja może na chwilę wpadnę jak będę miał czas Wink

__________________
BW-owska emerytura ^^
27-10-2007 14:22 mrowkojad655 jest offline Strona domowa mrowkojad655 Szukaj postów użytkownika: mrowkojad655 Dodaj mrowkojad655 do Listy kontaktów
vladvoncarstein
Vampire Lord


images/avatars/avatar-5435.jpg

Data rejestracji: 12-10-2007
Postów: 708
Kraina: Necropolia
Skąd: Sylvania

Autor tematu Temat rozpoczęty przez vladvoncarstein
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sege: Też mnie to zawsze zastanawia, dlaczego nie chce się wiarze ruszyć. Może to z oszczędności sił Big Grin
Będziemy przypominać.
Aha - taka propozycja, żeby potem nie zapomnieć. Oprócz jakiejś wypowiedzi (jeśli macie coś do powiedzenia Big Grin ) dopisujcie się do listy nickiem z forum (żeby było łatwiej PW wysłać z przypomnieniem Big Grin
1. vladvoncarstein
2. cabrio
3. Margareth
4. Gipsownik
5. pan_ciemnosci
6. Sege
7. mrowkojad655

Każdy kolejny chętny jest proszony o skopiowanie tej listy i wklejenie jej do swojego posta oraz dodanie kolejnego numerka ze swoim nickiem z forum.

A tak btw - termin odległy, żeby wszyscy sobie czas zaplanowali Big Grin

__________________
OUT OF ORDER

28-10-2007 09:33 vladvoncarstein jest offline Szukaj postów użytkownika: vladvoncarstein Dodaj vladvoncarstein do Listy kontaktów
Melendar
Kuszielowa panna


images/avatars/avatar-17549.jpg

Data rejestracji: 28-10-2007
Postów: 0
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja mam w sumie kawałeczek do poznania, więc jakbym znalazła czas to może bym wpadła Tongue Niestety gram dopiero od dzisiaj i musiałabym się jeszcze troche zaaklimatyzować, więc nie zapisuje się narazie jeszcze na liste Tongue Ale jak coś to pomysł uważam za dobry ^^

__________________
"<kelt> ustawiam sobie żelki w armię
<kelt> ale rygor
<kelt> jak któryś nie chce stać
<kelt> to go zjadam"

KOCHAM BASHA! XD

28-10-2007 10:08 Melendar jest offline Szukaj postów użytkownika: Melendar Dodaj Melendar do Listy kontaktów
Xalen
Emperor


images/avatars/avatar-7352.jpeg

Data rejestracji: 09-08-2006
Postów: 1.117
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Postaram sie byc - w bilarda lubie pograc no i wreszcie zlot in Poznan Smile

1. vladvoncarstein
2. cabrio
3. Margareth
4. Gipsownik
5. pan_ciemnosci
6. Sege
7. mrowkojad655
8. Xalen
28-10-2007 10:11 Xalen jest offline Szukaj postów użytkownika: Xalen Dodaj Xalen do Listy kontaktów
vladvoncarstein
Vampire Lord


images/avatars/avatar-5435.jpg

Data rejestracji: 12-10-2007
Postów: 708
Kraina: Necropolia
Skąd: Sylvania

Autor tematu Temat rozpoczęty przez vladvoncarstein
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No to jeszcze niech się zbierze jakieś 8 osób i będzie nas 16 i można turniej machnąć Big Grin Zarezerwuje się stoły + stoliki do posiedzenia przy browarze i będzie zaje... no zajefajnie Big Grin

__________________
OUT OF ORDER

28-10-2007 10:18 vladvoncarstein jest offline Szukaj postów użytkownika: vladvoncarstein Dodaj vladvoncarstein do Listy kontaktów
Kartel
Forum Legend


images/avatars/avatar-10342.jpg

Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 1.689
Klan: Decados
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Moria III
Skąd: Odessa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

xD a jam mam 15 lat też moge wbić Big Grin Big Grin Big Grin akurat jestem z Lubonia (okolice bliskie) więc moge wpaść
28-10-2007 13:06 Kartel jest offline Szukaj postów użytkownika: Kartel Dodaj Kartel do Listy kontaktów
DarkScarlet
Newbie


Data rejestracji: 22-09-2007
Postów: 1
Klan: WildAngel/Celtic/Dzi eci Nocy
Skąd: Rogalin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kurcze też bym się chętnie spotkała ale niestety termin 24 XI już mam zarezerwowany Frown Mam nadzieje, że zdacie jakąś relację jak było Wink

__________________
]:->
28-10-2007 13:37 DarkScarlet jest offline Szukaj postów użytkownika: DarkScarlet Dodaj DarkScarlet do Listy kontaktów
Dracko
Viking


images/avatars/avatar-9311.jpg

Data rejestracji: 10-10-2006
Postów: 585
Klan: DerG
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

bede Smile przybede Big Grin dopiszcie mnie Smile
28-10-2007 13:49 Dracko jest offline Szukaj postów użytkownika: Dracko Dodaj Dracko do Listy kontaktów
Mordek
Lord


Data rejestracji: 21-02-2007
Postów: 305
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

czemu tak daleko :/
pociągami wlókł bym sie dłużej niż sam zlot by trwał

......
ja chce na zlota Tongue
nie może być w Białymstoku Tongue
wiem boicie sie Jagieloni ale to swoje chłopaki ;]
28-10-2007 14:09 Mordek jest offline Szukaj postów użytkownika: Mordek Dodaj Mordek do Listy kontaktów
vladvoncarstein
Vampire Lord


images/avatars/avatar-5435.jpg

Data rejestracji: 12-10-2007
Postów: 708
Kraina: Necropolia
Skąd: Sylvania

Autor tematu Temat rozpoczęty przez vladvoncarstein
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kopiuj - wklej listę z dopisaniem siebie. Nie będę się przemęczał i każdego zgłoszonego osobiście wpisywał Big Grin Bierzcie przykład z Xalena, on domyślił się o co chodziło, to i wy dacie radę Big Grin
Aha, gadałem z szefostwem Jamesona. Do 17.XI muszę mieć pewność, że będzie te 16 osób na turniej bilardowy i mniej więcej wiedzieć ile osób przyjdzie. To nie znaczy, że 17 zamykam listę, ale chciałbym wiedzieć czy planować turniej czy posiadówę przy piwie. A tak BTW - Myślę, że najsensowniej będzie się zrzucić na beczkę (koszt 400PLN za 50l i 200PLN za 25l - 100 lub 50 zł rabatu w zależności od opcji).
To byłoby na tyle nowości. Listy nie uzupełniam, zrobicie to sami Big Grin

__________________
OUT OF ORDER

29-10-2007 08:43 vladvoncarstein jest offline Szukaj postów użytkownika: vladvoncarstein Dodaj vladvoncarstein do Listy kontaktów
Xalen
Emperor


images/avatars/avatar-7352.jpeg

Data rejestracji: 09-08-2006
Postów: 1.117
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1. vladvoncarstein
2. cabrio
3. Margareth
4. Gipsownik
5. pan_ciemnosci
6. Sege
7. mrowkojad655
8. Xalen
9. Kartel
10. Dracko


Malo kobiet Frown Laseczki z Poznania zglaszac sie rotfl
29-10-2007 08:52 Xalen jest offline Szukaj postów użytkownika: Xalen Dodaj Xalen do Listy kontaktów
vladvoncarstein
Vampire Lord


images/avatars/avatar-5435.jpg

Data rejestracji: 12-10-2007
Postów: 708
Kraina: Necropolia
Skąd: Sylvania

Autor tematu Temat rozpoczęty przez vladvoncarstein
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No właśnie. Wiemy, że jesteście, ale pokażcie się Big Grin Jak to było: "Niech was zobaczą" Big Grin Czekamy na was Big Grin

__________________
OUT OF ORDER

29-10-2007 09:11 vladvoncarstein jest offline Szukaj postów użytkownika: vladvoncarstein Dodaj vladvoncarstein do Listy kontaktów
Gipsownik
Forum Ace


Data rejestracji: 22-03-2007
Postów: 86

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Kartel napisał(a)
xD a jam mam 15 lat też moge wbić Big Grin Big Grin Big Grin akurat jestem z Lubonia (okolice bliskie) więc moge wpaść


Na tego pana bedziemy musieli poczekac z imprezami jeszcze 3 lataBig Grin
lub miejsce zmienicTongue

Trzeba werbowac nowe kobiety z Poznania do gry przed 3 tygodnie naczucza sie grac i nie beda mowic ze sa zieloneWink
29-10-2007 11:19 Gipsownik jest offline Szukaj postów użytkownika: Gipsownik Dodaj Gipsownik do Listy kontaktów
cabrio
Triple Ace


Data rejestracji: 21-11-2006
Postów: 211
Klan: SEX
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

och tam gips nie czepiaj sie mlody postawi pare browarkow i sie wkupi rotfl

__________________
NOSFEREK - gg 6072031, Kupię Szybkie bronie ze zwinka 18+
Kupię dobrą szmaragdawą biżuterię szczęścia i Zbroję z Obroną>50
29-10-2007 11:26 cabrio jest offline Szukaj postów użytkownika: cabrio Dodaj cabrio do Listy kontaktów AIM Screen Name of cabrio: nosferek Zobacz profil MSN cabrio
vladvoncarstein
Vampire Lord


images/avatars/avatar-5435.jpg

Data rejestracji: 12-10-2007
Postów: 708
Kraina: Necropolia
Skąd: Sylvania

Autor tematu Temat rozpoczęty przez vladvoncarstein
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No właśnie Big Grin Zawsze można negocjować. Tylko piwo będzie co najwyżej nam będzie kupował, to może łyka dostanie Big Grin

A co do panien - trzeba trzeba werbować. Żeby się nie zrobiło z tego gej-party Big Grin

__________________
OUT OF ORDER

29-10-2007 11:31 vladvoncarstein jest offline Szukaj postów użytkownika: vladvoncarstein Dodaj vladvoncarstein do Listy kontaktów
cabrio
Triple Ace


Data rejestracji: 21-11-2006
Postów: 211
Klan: SEX
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak to mawiaja o takich imprezach - ze smiedzi fiu......em

__________________
NOSFEREK - gg 6072031, Kupię Szybkie bronie ze zwinka 18+
Kupię dobrą szmaragdawą biżuterię szczęścia i Zbroję z Obroną>50
29-10-2007 11:51 cabrio jest offline Szukaj postów użytkownika: cabrio Dodaj cabrio do Listy kontaktów AIM Screen Name of cabrio: nosferek Zobacz profil MSN cabrio
losiu
Triple Ace


Data rejestracji: 14-12-2006
Postów: 218

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja i cyberknur- dopisac nas (zamawiamy beczke na nas 2 Wink )

__________________
Nabijaczom postów mówimy NIE !!!

R1- Muad_Dib

R7 - Adr
29-10-2007 12:51 losiu jest offline Szukaj postów użytkownika: losiu Dodaj losiu do Listy kontaktów
vladvoncarstein
Vampire Lord


images/avatars/avatar-5435.jpg

Data rejestracji: 12-10-2007
Postów: 708
Kraina: Necropolia
Skąd: Sylvania

Autor tematu Temat rozpoczęty przez vladvoncarstein
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A po prostu skopiować listę podaną powyżej nie łaska?? Big Grin Przecież to proste Big Grin O tak:

1. vladvoncarstein
2. cabrio
3. Margareth
4. Gipsownik
5. pan_ciemnosci
6. Sege
7. mrowkojad655
8. Xalen
9. Kartel
10. Dracko
11. losiu
12. cyberknur

Najwyżej zamówimy więcej beczek Big Grin

__________________
OUT OF ORDER

29-10-2007 13:03 vladvoncarstein jest offline Szukaj postów użytkownika: vladvoncarstein Dodaj vladvoncarstein do Listy kontaktów
Strony (31): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » ZJAZDY I SPOTKANIA 24.XI.2007 Poznań

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH